PS2HARDCORE - Rejestracja

Rejestrując się na „PS2HARDCORE”, poświadczasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz poniższy regulamin. Jeśli nie spełniasz kryteriów wiekowych lub nie akceptujesz regulaminu, opuść tą stronę, zapewniamy, że nikt nie będzie tęsknił.
Administracja strony „PS2HARDCORE” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższy regulamin, wskazane jest, aby użytkownicy regularnie zaglądali do regulaminu. Korzystanie z witryny „PS2HARDCORE” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami.

Administratorzy/moderatorzy forum dbają o porządek dyskusji na forum w ramach regulaminu, ale nie pełnią swojej funkcji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Administratorzy/moderatorzy oraz autorzy oprogramowania phpBB nie ponoszą odpowiedzialności za treści publikowane przez użytwkoników forum.

W przypadku niestosowania się do zasad forum określonych w regulaminie, administrator/moderatorzy mogą bezpowrotnie usunąć, bądź zmodyfikować treści publikowane przez użytwkonika. W szczególnych wypadkach użytwkonik może zostać usunięty z forum, a dostep do witryny zablokowany.
Administratorzy/moderatorzy zobowiązani są do podania przyczyny zastosowania środków porządkowych (zamknięcie tematu, modyfikacja postu, ban, etc).
Jeżeli uważasz, że jakieś treści pubklikowane przez użytwkoników forum łamią ten regulamin, poinformuj administratora/moderatora forum.

W przypadku gdy nie zgadzasz się z moderacją forum, przypominamy, że rejestracja na forum jest całkowicie dowolna, a przeglądanie zawartości forum następuje zawsze z własnej nieprzymuszonej woli użytwkonika.

Zasady Ogólne:
- Na forum „PS2HARDCORE” nie tolerujemy treści zawierających: reklamy, spam, szkodliwe linki i oprogramowanie, piractwo, pornografię, ani innych treści mogących wywołać jakiekolwiek straty wśród innych użtwkoników forum.
- Nie podszywaj się pod adminów / moderatorów lub innych użytkowników forum.
- Nie zakładaj nowych tematów jeśli podobne już istnieją.
- Unikaj zakładania tematów zbyt ogólnych np. "Gry na PlayStation".
- Korzystając z opcji cytatu, rób to z głową, cytuj tylko fragment który komentujesz.
- Nie zamieszczaj treści nielegalnych i niezgodnych z polskim prawem.
- Na tym forum dopuszczalne są tak zwane "wulgaryzmy", jednak nie mogą być one wycelowane w innego użytkownika forum ani stanowić dominującej zawartości wypowiedzi.
- Dbaj o to jak treść, którą publikujesz się prezentuje. Używaj interpunkcji, nie pisz "CAPSEM", nie wklejaj zbyt dużej ilości zdjęć, ani zbyt dużych obrazków mogących znacząco spowolnić działanie forum.
- Jeśli administrator / moderator zastosuje wobec Ciebie środki porządkowe, nie wdawaj się w dyskusję, nie ma to najmniejszego sensu, zaśmieca to forum i może prowadzić do bana.