PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 5 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lut 2019, o 20:44 
Size Matters

Grę zakupiłem w listopadzie, a teraz splatynowałem (kolejne plato z odsetkiem zdobycia 0.3% :brew: ) Grałem niemal codziennie prze bite 3 miesiące i nie żałuję. Gra w sumie nie jest taka długa, ale żeby ją wymaksować trzeba przejść kilka razy. Mi przydżyła się wpadka i raz pod koniec gry w trybie Valhalla-gdzie trzeba przejść grę bez babola na najwyższym poziomie trudności, tuż przy końcu skasowałem wszystkie save. Nie pytajcie jak, bo nie wiem :>>, ale gra jest tak dobra, że grałem mimo to od nowa. :>> . Co to za gra?. To typowy Slasher RPG ala Diablo od Czeskiej firmy Games Farm. Cóż niby zwykłas momentami na początku z zaciągami nawet na crapika, ale to tylko złudzenie. To gra pokazuje tym czym gry być powinny. Czysty fun. Gra z syndromem "jeszcze jeden level". Nie jednokrotnie odpaliłem aby zagrać jeden level po czym odpalić inna grę, ale już dzienna sesja została z Vikingami :>> . Gra jest niebywale miodna. Grafika bardzo fajna-tak notabene powinien wyglądać Diablo. Co prawda w Vikings nie ma tego całego sztucznego blichtru efekciarskich, oczojebnych czarów, gdzie lecimy potem jak odkurzacz, ale jest naprawdę fajnie. Czary są stonowane, bez fajerwerków, walka wymagająca. Szczególnie na najwyższym poziomie. Co prawda nie ma tutaj w systemie bloku, ale jest turlanie, które się sprawdza. W grze jest fajny klimat. Widać, tez, że mocną stroną gier tej firmy są graficy, którzy współpracują z nimi. Arty między levelami są świetne. To samo tyczy się modeli postaci i ich klimatu. Muzyka jest genialna i buduje mega nastrój. Gra podobała mi się bardziej od Diablo3, któremu tez przecież miodności zarzucić nie można. Niestety w przeciwieństwie do Diablo, Vikingowie pod względem technicznym już tak dobrze nie wypadają.Jest sporo bugów, kolizje bywają mocno irytujące i trzeba się do nich przyzwyczaić, a także system ładowania niekiedy potrafi pokazać slideshow.. Mimo to jak ktoś lubi tego typu gry,to polecam. Teraz w oko wpadła mi kolejna gra tego studia, a mianowicie Shadows Awakening. Kiedyś się sprawdzi, Najpierw jednak , jak będę miał ochotę na tego typu grę sięgnę po obłaskawiane prze graczy Pillars Of Eternity lub Path of Exile.

Przykładowe świetne arty z gry:

PostNapisane: 1 mar 2019, o 12:40 
CHAMPION

gadu: 818467
Patrząc na ten trailer co wrzuciłeś, to mocno przypomina Diablo III. Kiedyś uwielbiałem takie gry i poświęcałem im kupę czasu, i pewnie ta gra też by mnie kiedyś zaciekawiła. Diablo 1-2 to była prawie obsesja :>> , Gauntlet Legends na Dreamcast przeszedłem dziesiątki razy, NeverWinter na PC, Baldury łącznie z tymi na PS2.... no sporo było fajnych gier tego rodzaju.
Niestety w pewnym momencie te gry przestały mnie jarać. Nie wiem dlaczego. Trudno mi znaleźć wyraźną przyczynę. Liczyłem, że Diablo III przywróci dawne zamiłowanie do tychże gier, ale okazał się kolejnym rozczarowaniem. Nie był to crap, ale rozczarował mnie na tyle, że nie chce mi się nawet próbować kolejnych tytułów.

PostNapisane: 2 mar 2019, o 13:46 
Size Matters

Ja przeciwnie nigdy mnie tego typu gry nie fascynowały specjalnie . Diablo jedynki nawet nie przeszedłem do końca z tego co pamiętam, bo mnie zamulała. Pierwsza, gra jaka mi się spodobała to Darkstone-dlatego , że można tam było sobie rozświetlać korytarze pochodniami. Zawsze to lubiłem. Potem oczywiście Baldursy od SnowBlind i Champions of Norrath, Bards Tale i jakoś co jakiś czas coś wpadało. Ostatnio tylko Diablo3 , któremu tez poświeciłem miesiąc bitego grania no i Vikings-w tym ostatnim wsiąkłem najmocniej. Teraz na celowniku Pillars of Eternity, ale trochę boją się przysiadać już do sporych gier. Teraz taka moda na zapychacze czasu. Dziwne czasy, bo gier masa i zamiast być one relatywnie krótkie to są niemiłosiernie długie, jak chce się je ograć dobrze. Taka praktyka była by dobra kiedy gier było znacznie mniej nie teraz. Przez co można i pomija się sporo gier wartych uwagi. Dlatego to też jedna z przyczyn, dla których nie kupuję już gier na premierę, bo zaległości jest masa.

PostNapisane: 2 mar 2019, o 23:24 
padołamacz

gadu: 0
To prawda gry zatoczyły koło, kiedyś króciutkie i trudne w chuj, dziś molochy na sto godzin gdzie trudność wynika głównie z ilości zadań. Fakt, nie ma kiedy w to grać, do tego mam jeszcze kryzys i wszystko leży i czeka na wenę, wiec kupka wstydu już nie do nadrobienia w tym życiu.

PostNapisane: 3 mar 2019, o 14:57 
CHAMPION

gadu: 818467
Kiedyś krytykowaliśmy krótkie gry my, krytykowały je za to media. Deweloping gier jest długi i reakcja na nasze oczekiwania przyszła z opóźnieniem, gdy my już zdziadzielismy i nie mamy tyle czasu, chęci i siły na granie co kiedyś. :smiech2:

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1