PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 8 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sty 2019, o 10:54 
Patapon

Nigdy nie kupuję bijatyk na premierę bo mi po prostu szkoda kasy, ale ten nowy Mortal wygląda fenomenalnie :szlug:

https://youtu.be/GhXzNS_Nuyg

PostNapisane: 20 sty 2019, o 19:05 
Size Matters

To jest tak skrajnie głupia gra, że aż mi się przykro robi jak na to patrze. Gryzą, rozrywają, rozszarpują, zabijają i się zabić nie mogą. Idealny przykład przerostu formy nad treścią.

PostNapisane: 20 sty 2019, o 21:40 
padołamacz

gadu: 0
Mam podobne odczucia, te przebijania serducha czy rentgeny z miażdżenia kości po czym walka dalej wyglądają po prostu głupio. To powinno być zarezerwowane dla finisherów, bo w środku walki kojarzy się to z najtańszym efekciarstwem skierowanym do dzieci.

PostNapisane: 20 sty 2019, o 23:24 
Patapon

No dla dzieci to może jednak nie :>>

Mi się podoba, wiadomo że przesadzone te niektóre animacje, ale ogółem gra wygląda niesamowicie dobrze i tym też żyje ta seria. Właśnie ściągam poprzednią część, bo trochę hajpu złapałem :szlug:

PostNapisane: 21 sty 2019, o 07:33 
Origami Kidler

McG napisał(a):
To jest tak skrajnie głupia gra, że aż mi się przykro robi jak na to patrze. Gryzą, rozrywają, rozszarpują, zabijają i się zabić nie mogą. Idealny przykład przerostu formy nad treścią.

loco napisał(a):
Mam podobne odczucia, te przebijania serducha czy rentgeny z miażdżenia kości po czym walka dalej wyglądają po prostu głupio. To powinno być zarezerwowane dla finisherów, bo w środku walki kojarzy się to z najtańszym efekciarstwem skierowanym do dzieci.

Właśnie seria MK to idealny przykład gdzie realizm to nic dobrego, bez tych efektów byłaby wizualnie nudna, ot zwykła bijatyka bez fajerwerków. Pewnie sprawdzę jak każdą część.

PostNapisane: 21 sty 2019, o 13:08 
padołamacz

gadu: 0
Ale to wygląda jakby tam co chwile szło fatality. Co za dużo to i świnia nie zje, dawniej tak nie było i wcale nie było nudno, nudna to się staje ta "brutalność" co pięć sekund. Przecież szlo by zrobić ciekawe ciosy bez takich idiotyzmów.

PostNapisane: 21 sty 2019, o 22:14 
Origami Kidler

loco napisał(a):
Ale to wygląda jakby tam co chwile szło fatality. Co za dużo to i świnia nie zje, dawniej tak nie było i wcale nie było nudno, nudna to się staje ta "brutalność" co pięć sekund. Przecież szlo by zrobić ciekawe ciosy bez takich idiotyzmów.

Taki sobie obrali kierunek i to się sprzedaje, więc z punktu widzenia deva i wydawcy wszystko jest ok, czy przerost nie wiem, mi to nie przeszkadza. Fatality masz pod koniec i raczej jest różnica między tym, a X’rayem czy jak to tam nazwali w tej części. Wygląda fajnie, rusza się fajnie, widzę że przemodelowali styl walki Scorpiona, może być kolejna dobra część. Raczej sprawdzę, kiedy to się okaże, mam chyba trochę sentyment do tej serii od czasów amigi. :szlug:

PostNapisane: 5 lut 2019, o 12:08 
CHAMPION

gadu: 818467
O ile pierwsza część miała fajny styl i siliła się na względny realizm to dwójka już zaczynała przesadę, ale była jeszcze spoko, choć zbyt nasycone kolory nieco psuły efekt, tak trójka to już początek kiczu na pełną skalę. Ekipa MK ma problemy z designem postaci, a raczej Ed Boon który tym cyrkiem zwiaduje ma ten problem, bo zdolnych ludzi zatrudnić to nie sztuka, sztuką jest ich dobrze poprowadzić. Ten który nimi kieruje pewnie lubuje się w takim kiczu. Design postaci z gry na grę jest coraz gorszy, te kreacje cyrkowe po prostu rażą mnie w oczy.

Co do fatality - zgodzę się, powinno być na zakończenie walki, jedno mi się w tym nowym MK podoba, że nie poszli w ugrzecznianie i wykończenia są w końcu brutalne.

MK jako mordobicie, nie ma nic do zaoferowania. Nie ma systemu walki, nie ma zróżnicowania ciosów, postacie różnią się tylko superami a te też są na jedno kopyto, bo czy atak dystansowy to fireball czy szuriken, czy rakieta - nie ma kompletnie znaczenia, bo mechanika jest ta sama, wygląda tylko inaczej. To samo dotyczy pozostałych ciosów - te też są bliźniacze u wszystkich postaci.
Gry z serii MK są zabawne przez tydzień czy dwa. Fatality są fajne, ale są zbyt ubogie. Tych wykończeń postacie powinny mieć od groma. Bo przy dwóch fatalach na krzyż, bardzo szybko się opatrzą i stają się nudne, stają się zbędnym przestojem w rozgrywce. To samo tyczyło Xrayów. Po tym jak widziało się je po 10x stawały się monotonne i nudne. I dzieje się to właśnie przez to, że są bardzo wyszukane, wydumane wręcz... SuperCombosy w Street Fighterach się nie nudzą, bo są proste i trwają krótko i nie przerywają tak chamsko gameplayu. W grach Injustice i MK po prostu jest to cut-scenka wpierdolona znienacka w gameplay. W Street Fighterze SuperCombo wstrzymuje grę na pół sekundy, dalej gra w trakcie trwania supercombo jest w pełni interaktywna i dlatego w SF to nie przeszkadza, wręcz wzbogaca rozgrywkę. Ed Boon będzie klepał te mortale do końca swoich dni, albo aż skończą się chętni wydawcy. :>> :>>

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1