PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 15 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 gru 2018, o 21:07 
Chomik Terminator

No to już chyba pewniak, loco pewnie zemdlał.

https://www.ppe.pl/news/127821/crash-te ... wards.html

PostNapisane: 5 gru 2018, o 01:09 
padołamacz

gadu: 0
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony od przybytku glowa nie boli i ma sie wybor ale ja czuje ze bede musial meczyc te klejnoty hahaha Teraz beda pizgac remaki i remastery wszystkiego, latwiej niz cos wymyslec. Kto to ma klecic, Vicarious Visions ci co odswiezyli trylogie? Powiem tak, wszystko rozbija sie o model poslizgow, jak dadza sobie z tym rade to bedzie trza sie scigac, no i koniecznie niech bedzie gralnia przez net z mozliwoscia gry w konkretnym gronie a na pewno to sprawdze.

PostNapisane: 5 gru 2018, o 09:14 
CHAMPION

gadu: 818467
Online jest obowiązkowe w takiej grze.
Sprawa wydaje się przesadzona, pytanie właśnie kto to ma robić wczoraj czytałem ze CTR to jedyna gra z Crashem do której prawa ma wciąż Sony.

PostNapisane: 5 gru 2018, o 09:17 
Heavy Rain

Nie wiem, chyba aż takim fanem CTR i Crasha nigdy nie byłem, bo ni w cholerę bym nie wydedukował że to właśnie z tego tweeta wynika. :>>

PostNapisane: 5 gru 2018, o 09:43 
Chomik Terminator

Może się acti dogadało z sony po prostu. Te kostki wysyła jednak Activision.

PostNapisane: 7 gru 2018, o 14:34 
padołamacz

phpBB [video]

Dojenia nostalgii ciag dalszy. Developer to niejakie Buenox, odpowiedzialne za poprzednie Spidermany, musieli chyba sie wziac za robote po traumie spowodowanej tym jak Insomniac zmiazdzylo ich dotychczasowe dziela. Poki co chyba dobrze im idzie bo trailer nie straszy, wrecz przeciwnie. Nie wiem czy bedzie to remake tylko CTR czy takze CNK bo mignely mi tam zdaje sie z niego fragmenty ale nie pamietam tej gry dobrze oprocz tego, ze zaskakujaco dobrze sie w nia gralo. Poki co mozna inne istotne rzeczy wywnioskowac, bedzie online, bedzie tez split screen dla czterech graczy, jest wreszcie data premiery i to nieodlegla, bo juz 21.06. Czyli w okolice dwudziestolecia oryginalu.
Jezeli nie zbabraja modelu jazdy to wezme to w okolice premiery i co smieszniejsze bede preferowal wersje cyfrowa, jest to specyficzna gierka gdzie fajnie jest usiąść na chwile i pierdolnac pare meczykow, wiec co by nie zmieniac co rusz plytki, zobaczymy. Tym bardziej ze cena pewnie bedzie z tych "normalnych" czyli 169. Ja czekam.

PostNapisane: 7 gru 2018, o 19:19 
CHAMPION

Jeśli dostaną oryginalny kod z oryginału to jest szansa na wierna kopie modelu jazdy.

PostNapisane: 13 gru 2018, o 22:29 
Brutal Legend

MechanicalGod napisał(a):
Jeśli dostaną oryginalny kod z oryginału to jest szansa na wierna kopie modelu jazdy.

Spyro Trilogy w ten sposób powstało, więc może jest i szansa na takie samo rozwiązanie w CTR hmmm

PostNapisane: 14 gru 2018, o 00:01 
Heavy Rain

Powiem szczerze że czekam na ten tytuł, sporo się nagrałem na PS3 w tego plusowego F1 Race Stars i było w pytę, mnóstwo godzin przegranych na kanapowym co-opie na 4 podczas imprez, a to była taka tam gierka z plusa za darmochę. Patrząc pod tym kątem od nowego CTRa mam spore oczekiwania, oby tego nie spierdolili. :szlug:

PostNapisane: 14 gru 2018, o 06:06 
CHAMPION

Ja tez czekam, oryginalny CTR to dla mnie najlepsza gra tego typu.

PostNapisane: 14 gru 2018, o 16:48 
padołamacz

Ja sie spotkalem z opiniami ze Mario Kart miazdzy CTR. Gralem tylko w MK na N64 i kompletnie niejakie mi sie wydawalo. Nie przyprawialo tego zlosliwego usmieszku na ryj podczas stawiania zielonej fiolki na rowniez zielonych przyspieszeniach i to najlepiej tuz za zakrętem, albo Nitro w poblizu skoków gdzie trzeba lawirowac na szybkosci. Później po drugim okrążeniu zakręty zasrane fiolkami i TNT, albo nerwowe próby ucieczki przed rakietką i rozkminki na szybko czy warto jechac jako pierwszy czy lekko puscic zeby dostac lepsze power upy.
CTR to na tamte czasy byla krwista dycha, nawet nie zadne 9+, jedyne co tam mozna było zmienic to ilość powerupow i ilosc tras ale to na sile i w kazdej grze by tak można.

PostNapisane: 14 gru 2018, o 19:20 
CHAMPION

Mam Mario Kart 8 na Switch. Gra spoko, ale do CTR nie ma podejścia nawet.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 00:56 
Heavy Rain

MechanicalGod napisał(a):
Mam Mario Kart 8 na Switch. Gra spoko, ale do CTR nie ma podejścia nawet.

Popieram MK jest mocno przereklamowane jak większość mesjaszy od Big N.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 11:18 
CHAMPION

Po zagraniu w Mario Kart można dojść do wniosku, że Crash Team Racing to bezczelna kopia całej koncepcji gry Nintendo.
W zasadzie wszystko jest bliźnicze nawet drifty, system powerupów itd.
Mario Kart 8 ma to jeszcze rozbudowane o jazdę pod woda, do góry nogami, są dalekie skoki, spadochrony, lotnie do szybowania, sekretne trasy... generalnie wszystko jest super, jest nawet 60fps i teoretycznie powinno być cudnie. Problem leży jednak w powerupach i braku tego szyderczego klimatu o którym pisał Loco. A to dla mnie definiuje gry tego rodzaju.
Dlatego mimo, że CTR to bezczelna kopia Mario Kart to sorry... gra Niegrzecznych Psiaków jest lepsza.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 11:24 
Heavy Rain

Oczywiście nawet we wspomnianym F1 Race Stars nic bardziej nie cieszyło japy jak naprowadzająca rakieta w znajomka przed samą metą :>> Takie gry trochę żarują na takim pierwotnym instynkcie, a wezmę mu dopierdolę dla zasady. hahaha

MK jest po prostu zbyt grzeczne, czy infantylne. :szlug:

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1