PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

New Topic Post Reply  [ Posty: 3 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sie 2018, o 12:50 
Size Matters

Gierka reprezentująca zapomniany już gatunek, którego najgłośniejszymi reprezentantami były gry z serii Komandos i Desperados. Shadow Tactics to wzasadzie to samo tylko, że w klimatach Japonii epoki Edo. Tutaj mamy całkiem sprawnie skrojoną, niewyszukaną fabułę oraz 5 głównych bohaterów. Każdy z nich z innymi możliwościami potrzebnymi do przejścia 13 misji. Każda jest inna i można je przechodzić na różne sposoby co zresztą będzie koniecznoscią gdy ktoś pokusi się o platynę. Gra jest klimatyczna i stosunkowo ładna. Chociaż na pierwszy rzut oka trochę nieczytelna. Desperados był IMO bardziej przejrzysty i chyba nawet ładniejszy, może dlatego, że był w 2d. Tutaj oczywiście w 3d mamy kamerę, którą możemy obracać co samo z siebie powoduje, że gra się łatwiej niż gry z przed 2 dekad. Gra jest stosunkowo pomimo swojego troszkę infantylnego klimaciku i kolorowej grafiki brutalna. Bohaterowie mordują bez pardonu i generalnie grę się bardzo dobrze odbiera. Udany powrót do gatunku. Gra ma mocno sugestywny japoński klimat, że aż nie che się wierzyć, że tę grę robili Niemcy. Fajnym rozwiązaniem jest to, że można wybrać wersję dialogową japońską. Napisy polskie są. Niemiecki team, który robił tę grę ponoć był już na skraju bankructwa, a stres był tak duży, że szef firmy nie mógł spać przez ostatnie pół roku, gdyż fundusze się kończyły. Grę skończyli na styk i los firmy wisiał na tym czy gra się sprzeda czy nie. Udało się. Na zbliżającym się Gamescomie zapowiedziana ma być kontynuacja. Osobiście pokusiłem się o platynę co kosztowało mnie trochę nerwów, ale warto było. Jedna z tych platyn, z których jestem dumny:] , bo szczerze powiem, że po przejściu gry byłem jeszcze niedograny :>> .

PostNapisane: 22 sie 2018, o 08:12 
Heavy Rain

Aktualnie to samo studio dłubie nad kontynuacją Desperadosa. :szlug:
phpBB [video]

PostNapisane: 22 sie 2018, o 15:17 
Size Matters

Tak słyszałem, może być fajna rzecz.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]