PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 19 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2018, o 13:13 
padołamacz

gadu: 0

Ten temat akurat musialem ja zalozyc hehe. Liczylem mocno, jednak nie wierzylem ze to pokaza, a juz kompletnie ze z data premiery i to tak nieodlegla.
Zaczyna sie z perspektywy szczura, ktory mija stojacy na polce psx, nawet w nocy tego nie zjarzylem. Tak samo jak myslalem ze Claire to Ada Wong, zmylilo mnie czerwone ubranie (chociaz Claire tez miala czerwone :>> ) Leon wyglada inaczej niz odkad przeszedl w 3d ale to nie ma wiekszego znaczenia. Na pewno najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra tej generacji. Licze, ze nie pozmieniaja jej za bardzo, bo chce wlasnie remake i odwiedzenie tych ociekajacych kultem miejscowek, a nie nowa gre. I niech muza na posterunku i w sejwowarkach bedzie ta sama. No kurwa w zyciu bym sie nie spodziewal ze od momentu pierwszej zajawki do daty premiery bedzie tylko pol roku. Nigdy nie mam cisnienia na nowosci ale tu biore od razu (pewnie Ghosts of Tsushima tez), nie moge sie doczekac.
Premiera 25 stycznia (piatek)

PostNapisane: 14 cze 2018, o 10:06 
CHAMPION

gadu: 818467
Trailer mi się podobał. Leon oczywiście wyglada tragicznie pizdowato, ale to nie wina Remake tylko oryginału. Postacie trącają plastikiem ale może to tez celowy zabieg. Ale to drobiazg cała reszta super.

PostNapisane: 14 cze 2018, o 18:38 
padołamacz

Gameplay juz tak dobrze nie wyglada, liczylem na wierne odwzorowanie lokacji a z tym widac ze jest roznie. Zobaczymy. Leon zawsze byl pizda :>>

PostNapisane: 15 cze 2018, o 11:11 
Size Matters

Kamera będzie zza garba, a to znacznie odbiegnie od pierwowzoru. Mogli by dać opcję ze sztywną kamerą. Osobiście ta gra zupełne mnie nie grzeje. Grało się swego czasu i to tyle.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 11:28 
padołamacz

O takim remaku jak mowisz to ja nawet nie smialem marzyc bo wiem ze musi byc 3d zeby wiara to kupila. Zreszta do obejrzenia tego wszystkiego z innej perspektywy nie bede sie przypierdalal bo to moze byc ciekawe. Liczylem natomiast na wierne odwzorowanie jak nie samych pomieszczen to chociaz ukladu posterunku a z tego co widze bedzie to raczej mocno pozmieniane. Dlatego moj zapal lekko stopnial.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 23:11 
Size Matters

gadu: 1480025
phpBB [video]

PostNapisane: 23 cze 2018, o 13:41 
padołamacz

Ujawniono, ze w edycji deluxe tej gry gracz otrzyma nowe stroje i bronie, zdaje sie ulepszony pistolet czy cos. Ale bezsens. Albo pokolenie mlodych graczy jest tak zjebane albo nie wiem. Atmosfera zyskiwala na tym, ze zdobywalo sie powoli ulepszenia do giwer, a poczatek byl w ogole na gownianym pistoleciku. Tak samo stroje. Zeby zdobyc je w oryginale trzeba bylo przejsc do posterunku nie podnoszac zadnych przedmiotow po drodze co bylo trudne, wtedy mozna bylo zdobyc klucz zabijajac zombie pilota smiglowca z jedynki ktory tam lezal.

Ale dobra moze sie czepiam, w koncu co mnie go obchodzi niech sobie malolaty kupuja. Natomiast teraz wiekszy zgrzyt. W grze bedzie mozliwosc podmiany sciezki dzwiekowej na oryginalna. Miazga, to jedna z najlepszych ost jakie slyszalem, jednak jest jedno ale. Bedzie ona dostepna tylko w wersji deluxe. W kazdym razie nie bylo informacji zeby mozna ja odblokowac w podstawie. I teraz pytanie retoryczne do kogo jest kierowana ta sciezka? Oczywiscie do starych fanow bo nowym bez roznicy. Tylko czy teraz mam czuc sie bardziej fanem czy frajerem ktoremu chca wyciagnac dodatkowe siano z kieszeni za nostalgie? Co to za frajerski ruch kurwa?

PostNapisane: 29 paź 2018, o 21:17 
CHAMPION

Albo to taki płacz twojego portfela przekierowany na twoje struny głosowe :>>
Gra dla Ciebie kultowa? To jebnij sobie tą deluxe zamiast stękać i szukać ideologii tam gdzie jej nie ma. Piniądze panie, po prostu chodzi o piniądze.

PostNapisane: 30 paź 2018, o 03:38 
padołamacz

No wiem i kupie ta deluxe oczywiscie, wiem ze takie czasy itd niemniej slaby jest to ruch kierowany do starych fanow gry.

PostNapisane: 30 paź 2018, o 12:15 
Heavy Rain

loco: Nie ma lekko, takie zjebane czasy, chcesz pełny produkt musisz zapłacić ekstra i tyle. Idiotyczne, ale ludzie zagłosowali portfelami i jak widać nie widzą w tym żadnego problemu.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 10:40 
CHAMPION

Szkoda już została zrobiona lata temu, ludzie dali się nabrać i schematy postępowania się utarły. Twoje 100zł już tego nie naprawi.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 11:43 
Heavy Rain

Dokładnie o tym piszę, ludzie zagłosowali w demokratyczny sposób i mamy wszędobylskie season passy z wyciętą zawartością podstawki i dlc oraz dlc z season passami, kurwa paranoja. hahaha

PostNapisane: 31 paź 2018, o 14:19 
Patapon

MechanicalGod napisał(a):
Szkoda już została zrobiona lata temu, ludzie dali się nabrać i schematy postępowania się utarły. Twoje 100zł już tego nie naprawi.

A to dopiero początek. Ubisoft właśnie ogłosił wyniki finansowe i zobaczcie ten wykres:

Obrazek

Zyski z mikrotransakcji i DLC wrosły im astronomicznie i stanowią już ponad połowę przychodów. A potem się ludzie dziwią, że nowy Assassin na każdym kroku nęka sklepem, oferuje boostery bez których gra jest jednym wielkim grindem i waluty do kupienia za normalne pieniądze. Zupełnie jak w grach F2P.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 19:42 
Size Matters

Siever napisał(a):
MechanicalGod napisał(a):

Zyski z mikrotransakcji i DLC wrosły im astronomicznie i stanowią już ponad połowę przychodów. A potem się ludzie dziwią, że nowy Assassin na każdym kroku nęka sklepem, oferuje boostery bez których gra jest jednym wielkim grindem i waluty do kupienia za normalne pieniądze. Zupełnie jak w grach F2P.

smutne, widać jak się starzejemy, a świat poszedł winna stronę.

PostNapisane: 19 lis 2018, o 01:30 
padołamacz

Z tego co pisza, w Europie ma nie byc pudelkowej edycji Deluxe, czyli tej w ktorej mozna podmienic sciezke dzwiekowa. Czyzby taka opcja byla zarezerwowana tylko dla tych ktorzy poloza jedyne 289 w psstore? :zwala:

PostNapisane: 19 lis 2018, o 06:55 
CHAMPION

Zdarzyło się już tak z kolekcjonerskimi. Np. Kolekcjonerka SFV z figurka Ryu była tylko w USA, kolekcjonerka Shadow of The Colossus Remake była tylko w UK.

PostNapisane: 19 lis 2018, o 14:39 
padołamacz

Nie wiem, może będzie trzeba poczekać i zobaczyć jak się sytuacja wyklaruje, może w drugim obiegu będą do kupienia wersje spoza Europy, tylko pytanie co z językiem no i ceną. Mi bardzo zależy by móc grać z oryginalną świeżką dźwiękową, to jest w ogóle głupie, że już jeżeli chcą za to siano wołać to czemu nie można tego dokupić jako dlc? Nie chce kupować cyfrówek za 300zł, ale już nawet nie chodzi o to siano, bo chciałem mieć tą grę w pudle i nawet jej nie sprzedawać, a tu wychodzi że nie dość że za ścieżkę trzeba dodatkowo dopłacać to nawet nie da się tego fizycznie kupić.

PostNapisane: 19 lis 2018, o 15:27 
CHAMPION

Walą w człona. Tylko rynek fizycznych kopii jest w stanie regulować ceny gier, dlatego on ich tak boli i chcą na sile wciskać cyfraki.

PostNapisane: 7 gru 2018, o 14:56 
padołamacz

Crapcom sra filmikami z gameplayu jak pojebany, ogladalem tylko pierwszy trailer a i tak juz wiem jak wyglada licker i mr X przez jebane miniaturki na yt. Dzisiaj chyba znowu cos pokazuja bo w proponowanych sie nadzialem.
Ja w staroszkolnym stylu tylko czytam co ludzie pisza i w ten sposób rozpalam sobie ogień, a z tego co pisza to prezentuje sie to bardzo, bardzo dobrze. Capcom tez o tym wie, bo przewinela sie gdzies gadka jednego z glownych ludzi stamtad, ze chcieliby przeniesc w nowoczesna oprawe inne swoje gry ze statyczna kamera. Wiec jesli remake sie sprzeda, to Nemesis stoi tuz za winklem, a za jego plecami Dino Crisis.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1