PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2019, o 22:15 
CHAMPION

gadu: 818467
Jeśli chcecie bardzo ładny dynamiczny motyw Ghost of Tsushima, to tutaj jest kod:

38BE-G6N8-L93A

PostNapisane: 24 gru 2019, o 12:01 
Size Matters

MechanicalGod napisał(a):
Jeśli chcecie bardzo ładny dynamiczny motyw Ghost of Tsushima, to tutaj jest kod:

38BE-G6N8-L93A

Thx. Wciągnąłem. Całkiem ok.

PostNapisane: 26 sty 2020, o 14:53 
padołamacz

gadu: 0
Ten motyw jest świetny, wisi już u mnie od wtedy i zostanie raczej na stałe. Ikony trochę nieczytelne, ale spoko.

A co do samej gry to tak jak byłem pewien kupna na premierę, tak teraz mam wizję żeby wziąć to dopiero na PS5. Uwielbiam te feudalne Japońskie klimaty a że nie ma takich gier w ogóle, a zwiastuny pokazywały przepiękną grafikę, to nie wiem czy nie wolę poczekać i dostać jeszcze dużo bardziej po gałach widoczkami. Te białe pola i kłusujący koń, zachody słońca na tle czerwonych lasów i charakterystycznych dachów, chciałbym zobaczyć to w pełnej krasie. Nie wiem czy wytrzymam jak szpil będzie już zalegał na półkach a miniaturki na yt będą atakować spojlerami, dużo też zależy jaki okres czasu będzie dzielił wydania na obie konsole. Z LoU2 tak nie mam, mimo że też ma wyjść na jedno i na drugie na PS5 będzie na bank wypalał oczy, to śmiało mogę ograć to najpierw na PS4 a potem zobaczyć jak się zmieniło na PS5. Jednak Ghostów ze względu na tą unikalną tematykę chciałbym zobaczyć z maksymalnym pierdalnięciem, więc możliwe że odpuszczę wersję na PS4.

PostNapisane: 13 lut 2020, o 09:53 
CHAMPION

gadu: 818467
Tez nad tym myślałem. Wszystko zależy od tego czy te gry wyjdą w wersji PS5 czy będzie się odpalalo na zasadzie wstecznej kompatybilności. W tym drugim przypadku to nic więcej prócz krótszych loadingow i natywnego 4K się nie spodziewam.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1