PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 14 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2018, o 11:07 
Size Matters

Wreszcie jakaś gra gdzie serce zabiło mocniej. To jest dla mnie najlepsza gra targów. Ileż to lat trzeba było czekać na openworlda w klimatach feudalnej Japonii. Obawiałem się czy Sucker Punch jest wstanie coś konkretnego zrobić, ale widzę , że w końcu uwolnili się od dennego Infameusa. Szkoda tylko, że sami japończycy tak głęboko siedzą w dupie, że amerykanie musieli za nich zrobić taką grę, ale to dobrze. Przynajmniej nie będzie metro panienek z 2 metrowymi mieczami i innych popierdolonych rzeczy. Mam nadzieję. Na tę chwilę must have. No i walka też wypas. Jest moc.

PostNapisane: 12 cze 2018, o 11:16 
Heavy Rain

Walki wyglądają realistycznie, tylko oby to był rozbudowany system walki, a nie animacje odpalane spod jednego knefla. Wygląda zacnie i faktycznie chyba mogą się starać o tytuł najlepszej gry na E3. :szlug:

PostNapisane: 12 cze 2018, o 11:36 
padołamacz

gadu: 0
To bylo juz w zasadzie wiadome przed targami, starczyla mi tematyka plus obrazki. Balem sie tylko czy nie bedzie tu rozblyskow i srania czarami z dupy ale wyglada ze chyba nie, jednak po Infamous i Spidermanie nadal mam obawy i czekam na jakis dluzszy gameplay. Otoczenie wyglada swietnie i nie chodzi nawet o szczegolowosc tylko o design. Jakosc samej grafy zreszta gwaratuje developer wiec o to nie ma sie co bac. Oby swiat nie byl za duzy bo te przescigajace sie w rozleglosci molochy mnie przytlaczaja. Cieszy linka do podciagania, im wiecej w tym bedzie Tenchu tym dla mnie lepiej. Chociaz akcja z wejsciem na dach i ubiciem z zeskoku czterech typa wyglada na skryptowana. Tez sie dziwie czemu nikt nie robi gier w tych klimatach, mowilem to ostatnio MG. Bylo Tenchu, Shinobido, Way of Samurai, Onimusha i... musialbym wytezyc mozgownice czy cos jeszcze wielce, w kazdym razie ze swieca szukac. Tu otwarty swiat wiec bedzie powoli lazone w akompaniamencie widoczkow i muzyczki. Szkoda tylko ze gadaja po angielsku, marzenie gdyby byla opcja zmiany audio na japonski plus napisy.

PostNapisane: 14 cze 2018, o 10:13 
CHAMPION

gadu: 818467
Zgadzam się z przedmówca. Tenchu w openworld tego oczekuję no i jak najmniej czarów bo te na pewno będą. W końcu studio się w nich lubuje. O grafikę się nie martwię. Infamous: second son nawet po tylu latach wyglada bardzo ładnie i tez grało się świetnie.
Ten trailer mnie przekonał do gry, choć na necie czytałem sporo opinii, ze nudny.

PostNapisane: 14 cze 2018, o 18:53 
padołamacz

Dla wiary w necie pewnie wlasnie z tego powodu byl nudny - ze nie bylo rozblyskow i piardow z dupy. Tez sie po Infamous boje o czary, w zalewie gier o przyszlosci gdzie dominuja hologramy i rozblyski, mialbym ogromna ochote zrelaksowac sie w "normalnym" swiecie a Japonia Xll wiek mi sie tu wpasowuje idealnie.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 06:25 
Chomik Terminator

Potwierdzono japoński dubbing :)

PostNapisane: 15 cze 2018, o 07:11 
Heavy Rain

Tak gdzieś trafiłem na materiał że prasa za zamkniętymi drzwiami miała specjalny pokaz Ducha i ten był w języku japońskim, czyli loco Twoje prośby zostały wysłuchane. :szlug:

PostNapisane: 15 cze 2018, o 10:48 
padołamacz

Na taki news czekalem. Oby nie bylo tylko kwiatka ze zrobia polonizacje gdzie nie bedzie sie dalo grac w trybie kinowym. I jak najmniej wymuszonej walki i wrogow z oczami w dupie, ja chce z tego samuraja zrobic ninje :>> Ja pierdole jak ja czekam na ta gre. Dawajcie mi kurwa date premiery.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 11:08 
Size Matters

Podopbny manewr zrobiony jest w Shadows Tactics. Dwie wersje językowe do wyboru. Ang i Jap. Polskie napisy.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 11:31 
padołamacz

Wiesz, gdyby odpukac ostatecznie okazalo sie ze zkasztanili to w ten sposob co mowilem to bedzie trzeba sobie radzic ze zmiana jezyka konsoli i graniem na jap audio i eng napisy. Ale mam nadzieje ze nie bede zmuszony do tego typu kombinowania.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 11:35 
Heavy Rain

loco napisał(a):
Na taki news czekalem. Oby nie bylo tylko kwiatka ze zrobia polonizacje gdzie nie bedzie sie dalo grac w trybie kinowym. I jak najmniej wymuszonej walki i wrogow z oczami w dupie, ja chce z tego samuraja zrobic ninje :>> Ja pierdole jak ja czekam na ta gre. Dawajcie mi kurwa date premiery.

Główna postać Ducha to jest niby ninja, więc jak najbardziej taki styl gry powinien być punktowany. Sama premiera pewnie nie prędko, tak szczerze to ciężko mi uwierzyć że to wyjdzie jeszcze na PS4, wcale bym się nie zdziwił jakby zrobili z tego tytuł startowy PS5, mieliby na prawdę mocne IP na start.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 11:45 
padołamacz

Nie kracz kurwa nie po to sie tak napalilem

PostNapisane: 15 cze 2018, o 12:07 
Size Matters

Gra wyjdzie na PS4, bo PS4 jeszcze przez 3 lata spokojnie będzie suppoerowane. Ja jakoś sobie wogóle nie wyobrażam co takiego rewolucyjnego może przynieść PS5, żebym jej pożądał. Sony może ew. pchać 8k i VR i to im na tym najbardziej by zależało.

PostNapisane: 15 cze 2018, o 13:34 
CHAMPION

gadu: 818467
Wyjdzie na PS4. Shu zapowiedział, ze studia Sony pracują jeszcze nad kilkoma niezapowiedzianymi exami na PS4. Wiec support będzie. Ciężko lekceważyć bazę 80M użytkowników.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1