PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

New Topic Post Reply  [ Posty: 6 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 kwi 2018, o 12:03 
Size Matters

Gierka od Insomniac. Od samego początku czyli od niemal 2 lat zawsze zwracała moją uwagę, ale się tylko o nią ocierałem, jednak zawsze była na celowniku moich zainteresowań. W końcu kupiłem i... Jesteśmy małą dziewczynką, która postanowiła zbudować łódź podwodną i zanurzyć się w odmęty morza w poszukiwaniu zaginionego ojca rybaka. Cóż mogę powiedzieć o samej grze. Infantylny klimat jednak podany w perfekcyjnym i wysmakowanym tonie. Ładna kolorowa grafika 2d w połączeniu z małymi obiektami 3d, sugestywny gameplay, nastrojowa muzyka, eksploracja i okrywanie sekretów nie pozwala się od gry oderwać. Gra jest mocno relaksująca. Ma budowę gier typu starusieńki Black Throne czy równie świetny Shadow Complex. Co przez to rozumiem?. Widok z boku i potężna mapa w systemie labiryntów ,którą sukcesywnie eksplorujemy i odkrywamy. Niektórych przejść nie da się odblokować od razu więc po jakimś czasie wracamy w te same miejsca, odpowiednio wyposażeni by pchać fabułę lub jak w większości przypadków odkryć jakieś przejście lub sekret. Loco coś dla Ciebie jak jeszcze tego nie widziałeś. Ekstra giera. Można jeszcze chyba wciągnąć w promo za 16.50 zł. Grzech nie brać, cena znacznie poniżej jej wartości. Pomimo, że mam za sobą ok 10 chyba godzin gry za sobą jeszcze jej nie skończyłem, mimo to już teraz spokojnie polecam. ps. gra nie posiada platynowego trofea.

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 13:09 
CHAMPION

gadu: 818467
McG napisał(a):
Od samego początku czyli od niemal 2 lat zawsze zwracała moją uwagę, ale się tylko o nią ocierałem, jednak zawsze była na celowniku moich zainteresowań.

Zabrzmiało jak list do BRAVO :>>

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 13:26 
Size Matters

MechanicalGod napisał(a):
McG napisał(a):
Od samego początku czyli od niemal 2 lat zawsze zwracała moją uwagę, ale się tylko o nią ocierałem, jednak zawsze była na celowniku moich zainteresowań.

Zabrzmiało jak list do BRAVO :>>

Nie wiem, nie czytałem :>> . Jak BRAVO wlazło do Polski na początku lat 90 interesowały mnie tam tylko zajawki filmów, ale siostra kupowała :>>. Za komuny chadzały tylko słynne i pożądane przez małolatów naklejki :>> .

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 14:16 
CHAMPION

gadu: 818467
Były tam taki dział listy do bravo, dziewczyny zawsze z wypiekami na twarzy to czytały :>>

PostNapisane: 12 kwi 2018, o 19:08 
Patapon

gadu: 0
Tak widzialem McH ze w to pykasz a szpil widzialem na zajawkach i poprzez kredyt zaufania do Insomniac wzialem juz wtedy w promocji za 16zl ale poki co jeszcze nawet tego nie odpalalem. Kurwa czasem nabiore na promocjach jakichs gierek a potem leza bo sa inne, trza by przestac wchodzic w okazje na storze.

PostNapisane: 12 kwi 2018, o 19:17 
Size Matters

Nie wiem kto to McH :>> , ale ja już skończyłem parę dni temu. Podtrzymuję. Fajna gierka.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]