PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2019, o 12:21 
padołamacz

gadu: 0
Właśnie te dwie firmy co podaliscie przewijają mi się najczęściej przy polecanych w takim przedziale cenowym.
Do tych hyoerxów musiałbym tylko mieć przedłużacz bo konsole mam daleko, dalej niż 2m

PostNapisane: 3 gru 2019, o 13:18 
Size Matters

loco napisał(a):
Do tych hyoerxów musiałbym tylko mieć przedłużacz bo konsole mam daleko, dalej niż 2m

Tak tez zrobiłem, mam przedłużacz 3 m.

PostNapisane: 4 gru 2019, o 09:13 
Origami Killer

Rudy napisał(a):
Ja moich używam praktycznie na co dzień i jeszcze nie pękły, a raczej specjalnie na zwracam uwagi jak je ubieram bądź ściągam, wydaje mi się że to zależy od sztuki jaka się trafi i tyle. Niestety te plastiki używane przez Sony pozostawiają wiele do życzenia.

Minął niecały rok i muszę sprostować, pałąk pękł i uwaga.... w 3 miejscach, posklejane dalej grają, ale jakość pałąka to bolączka tego modelu, do tego nauszki całe się sypią i to też niezbyt świadczy o jakości tego produktu, co do samego dźwięku, dalej uważam że są kozackie. Osobiście teraz za tą cenę raczej bym wybrał innego producenta, trochę to rozczarowuje że sprzęt z tej półki cenowej jest tak tandetnie wykonany.

PostNapisane: 4 gru 2019, o 09:42 
Patapon

loco napisał(a):
Właśnie te dwie firmy co podaliscie przewijają mi się najczęściej przy polecanych w takim przedziale cenowym.

Ale to jak te hyperx się łączą? Nie wystarczy do pada wpiąć?

PostNapisane: 4 gru 2019, o 11:37 
Size Matters

Moldar napisał(a):

Ale to jak te hyperx się łączą? Nie wystarczy do pada wpiąć?

Można, bo są na mini jacka, ale słuchawki przynajmniej mi nie służą tylko do grania, ale i oglądania filmów na TV, więc przełączanie się między padem a Tv odpada. Pozatym baterie w padach do PS4 to lipa, a podłączone słuchawki dodatkowo by je obciążały.

PostNapisane: 5 sty 2020, o 13:29 
padołamacz

Jakieś dwa tygodnie temu wziąłem te pierwsze HyperX. Bajzel mają w nazewnictwie, może nie tyle bajzel co ciężko się połapać w hierarchii modeli, jest ich trochę i różnią się cenami ale nie jest to przejrzyste. W każdym razie trafił się na olx jakiś gościu z okolicy który sprzedawał swoje za 70zl i postanowiłem je wziąć. Jeden minus miały taki, że potencjometr od regulacji głośności na kablu ma momenty w których brakuje dźwięku na jednej słuchawce ale wystarczy przesunąć o ułamek milimetra i jest dobrze, ważne że samo się nie przesuwa, podczas ruszania kablem czy coś, zresztą i tak mam ustawione zawsze na maks ale o tym za chwilę.

Konstrukcja słuchawek wydaje się bardzo solidna. Typek który mi to sprzedawał miał wygląd typowego nerdzika, mówił mi przez pan i pewnie się zdziwił że taki stary gościu podjechał :>> w każdym razie prawdopodobnie używał ich dużo, zaś sprzęt ani nie trzeszczy, ani nie wygląda jakby miał się za chwilę rozpaść. Po tych 2 tyg użytkowania mogę stwierdzić że konstrukcja jest bardzo solidna. Są wygodne, po kilku godzinach nie bolały mnie uszy mimo że w zestawie brakowało tych dodatkowych miękkich nausznikow i mam tylko te skorzane.Tłumienie jest chyba najlepsze że wszystkich jakie miałem, w poprzednich Turtle Beach było słychać jak grałem w nocy i nieraz ktoś narzekał weź to wciąż bo spać nie mogę. Konstrukcja jest solidna ale prosta, na poprzednich sluchawach miałem kilka przycisków że czasem aż się gubilem który jest od czego, tu nie ma żadnego. Mikrofon jest odpinany i spoko, ale w porównaniu z poprzednim modelem jest gorzej bo praktycznie nie da się go "odsunąć " tak żeby nie sterczal, tam dało się go u nasady ładnie odwrócić że leżał sobie wzdłuż pałąka i w ogóle to jakby wtedy nie było. Tu cały czas go mam przed nosem. To na minus.

Dźwięk jest bardzo fajny, ja nie jestem z tych audiofilów co słyszą różnice przy pozlacanych końcówkach ale lubię jak gra wyraźnie i czysto a tu tak jest. Nic nie brzeczy, w Residencie słychać dokładnie wszystkie malutkie dźwięki i skąd dochodzą, podczas słuchania muzyki z cd po podłączeniu do wieży stereo też dźwięk jest super. Bas nie dudni ale jest wyraźny, wysokie są czyste, no jest bardzo ok.

Jedyny minus jaki mają te sluchawy i niestety jest to minus przez który będę się z czasem (ale bez pośpiechu) rozglądał za innymi jest poziom głośności w grze na konsoli. No jest kurwa za cicho. Ja lubię czasem dopierdolic dźwięk a tu nie jest jakoś bardzo cicho, ale na maksie powinno grać głośniej. Ten problem znika przy podłączeniu na wieży bo tam sobie mogę regulować dźwięk pokrętłem na wzmacniaczu i mogę go dojebać tak, że wypala blonę bebenkowa ale w konsoli tego nie ma i jedyna regulacja to ta na kablu. Może to jest kwestia podłączenia? Ja mam je wpięte do pada, a ty McG jak masz? Może jakby je podłączyć bezpośrednio do konsoli (mówiłeś że masz przedłużacz 3 metry więc może tak masz?) ale nie ma jacka w PS4 więc trzeba by mieć przedłużacz Jack- USB? Da się w ogóle tak? Z poprzedniego postu wnioskuje że może masz je podpięty do telewizora, ale w jaki sposób? Jest to jedyna wada dla mnie tych słuchawek ale dość uciążliwa, bezprzewodosc mi nie przeszkadza, w ogóle kable mi nie przeszkadzają jako kable, bardziej to że zazwyczaj są za krótkie.

Ogólnie dzięki panowie za sugestie bo kompletnie nie wiedziałem czego szukać, te Steeleries też wydają się dobre, po prostu te HyperX trafily sie w niskiej cenie i jeszcze z odbiorem osobistym w okolicy.

PostNapisane: 5 sty 2020, o 13:49 
Size Matters

Ja nie tylko gram na słuchawkach, ale i oglądam filmy, więc słuchawki podłączone mam do TV mini jackiem żeby nie przełączać co chwilę. Mam je na przedłużaczu 3m. Problemu z głośnością nie mam żadnego. TV ustawiony na 70/100. potencjometr na słuchawkach na 50% i jest wystarczająco głośno i jakościowo dobrze. Trochę dziwi mnie, że słuchawki kupujesz używane. Fakt, akurat ten model teraz w granicach 300zł się buja, ale ja bym się nie odważył kupować używki :>> .

PostNapisane: 5 sty 2020, o 14:45 
Patapon

Filmy też? Kurde odkąd mam 5.1 to wolę tak oglądać bo efekt jest znacznie lepszy. Słuchawki to głównie już wieczór i partnerka śpi, albo kiedy używam czatu głosowego.

PostNapisane: 5 sty 2020, o 15:26 
padołamacz

Ale że kwestie higieniczne? Nie mam jakoś z tym większego problemu, były za bezcen i bardziej dlatego je wziąłem. Dousznych bym używanych nie kupił to fakt :>> tak samo jak psvr gdzie gąbka okala caly czerep przesiąkając potami obficie wylewanymi z czoła nieszczesnika grajacego w RE7. Tutaj całość jest skórzana więc nie było problemu żeby ją sobie wyczyścić.
Zobaczę potem czy mój tv ma wejście na minijacka bo jakoś nie kojarzę ale nigdy się nie przyglądałem, wtedy też se podłączę przez przedłużacz na stałe

PostNapisane: 5 sty 2020, o 15:28 
Size Matters

Moldar napisał(a):
Filmy też? Kurde odkąd mam 5.1 to wolę tak oglądać bo efekt jest znacznie lepszy. Słuchawki to głównie już wieczór i partnerka śpi, albo kiedy używam czatu głosowego.

Kina domowego praktycznie wogóle nie używam. Od momentu kiedy go kupiłem 7 lat temu używałem może z 10 razy. Nie lubię. Słuchawki to dla mnie podstawa.

PostNapisane: 5 sty 2020, o 17:15 
padołamacz

Po wpieciu do tv jest 2x głośniej, tak więc styknie.

PostNapisane: 16 sty 2020, o 18:16 
CHAMPION

gadu: 818467
Doceniam jakoś dźwięku dobrych słuchawek, ale ja nie lubię słuchawek. Wolę dźwięk generowany dalej ucha, jest to dla mnie naturalniejsze i przyjemniejsze w odbiorze. Filmy w słuchawkach? Nigdy :>>

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1