PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę
1, 2
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Headset do Ps4
PostNapisane: 21 sie 2017, o 09:49 
prawiczek

gadu: 0
Witam szykuje się do zakupu jakiś słuchawek do ps4 do 400zł zastanawiam się nad Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 warte są swojej ceny ? Może ktoś by polecił jakieś inne ?

PostNapisane: 21 sie 2017, o 10:33 
CHAMPION

gadu: 818467
Posiadam słuchawki PlayStation Wireless Stereo 2.0 i szczerze polecam. Podstawowym i największym atutem tych słuchawek jest wygoda i rozkład masy. Nie przeszkadzają na głowie, szybko można zapomnieć, że ma się je na sobie. Dźwięk jest bardzo dobry. Ładne i czyste brzmienie. Można usłyszeć dźwięki w grach, których grając na dźwięku z regularnych głośników się nie słyszało.
Kilka gier wykorzystuje aplikację do tych słuchawek wprowadzając swoje ustawienia dźwięku. Słuchawki mają wbudowany mikrofon, mogą być przewodowe i bezprzewodowe. Da się ich używać razem z PlayStation VR.

Największy minus to fakt, że do bezprzewodowego działania muszą zając jeden port USB (na odbiornik).

Słuchawki można złożyć, co zmniejsza nieco ich objętość podczas przechowywaniua. Mam je już od 2014 roku i póki co sprawne w 100%.

PostNapisane: 21 sie 2017, o 10:37 
prawiczek

Wielkie dzięki :) a powiedz mi jak możesz ile wytrzymują bez ładowania ?

PostNapisane: 21 sie 2017, o 10:41 
CHAMPION

Trudno mi powiedzieć nie prowadziłem takich statystyk, ale częste rozładowywanie nie jest problemem pamiętałbym bo by mnie wkurzało :>>
Ponadto jak się rozładują możesz podłączyć je kablem i możesz korzystać dalej.

Aha, jeszcze jedna fajna rzecz - działają bezprzewodowo z PC.

PostNapisane: 21 sie 2017, o 10:56 
prawiczek

To już wiem wszystko na temat tych słuchawek i raczej na pewno za jakiś czas się pojawia u mnie :D

PostNapisane: 22 sie 2017, o 23:36 
padołamacz

Polecam Turtle Beach PX5, tak samo zajmuja port usb ale mi to akurat poki co nie przeszkadza.

Tytuł: Headset do Ps4
PostNapisane: 28 gru 2017, o 10:25 
Patapon

Od tygodnia posiadam nowe słuchawki sony platinum i szczerze wam powiem, że tylu pieniędzy warte raczej nie są, więc dobrze, że dostałem je w prezencie.

Chciałem kupić Turtle Beach 800p, ponoć kozackie słuchawki bezprzewodowe, a i cena mocno spadła, no ale dziewczyna mnie uprzedziła.

Obecnie posiadam jeszcze pulse elite ( już mocno zniszczone) od sony i platyny działają bardzo podobnie, więc dalej skupię się na porównaniu obu słuchawek.

Na plus sony platinum
- dźwięk 3D, to naprawdę robi różnicę, w uncharted faktycznie słuchać kiedy ktoś do nas strzela z góry czy z dołu, kompletna nowość, ale niestety liczba gier to wspierających jest uboga.
- pałąk jest wygodniejszy i nie boli mnie od niego głowa, gdzie w pulsach było z tym różnie.
- wsparcie, pulsy zostały już porzucone.
- nie powinny pękać jak Goldy, ale to czas pokaże.
- możliwość wgrania motywów bezprzewodowo

A teraz w czym są lepsze pulsy:

- możliwość wgrania aż 6 motywów ( 2 w goldach i platynach)
- przy zmianie motywy mamy komunikat na jaki przełączyliśmy ( w platynach nie ma takiej informacji, na dobrą sprawę jak długo ich nie używamy, to nawet nie wiadomo jakie są zainstalowane)
- bass impact, osobiście lubiłem to mocno, choć nie zawsze używałem.
- pulse elite posiada suwaki do zmiany głośności, mixu czatu i gry czy siły bass impact. To lepsze rozwiązanie i bardziej wygodne od przycisków, które są w platynach.
- kombinacyjnie, ale pulsy można było podłączyć bezprzewodowo do dowolnej konsoli bądź sprzętu, nadajnik usb posiada wejście na mini jack.
- po prostu lepiej wyglądają.

Podsumowując, jak jest gdzieś możliwość, to polecam kupić pulsy, są to moim zdaniem najlepsze słuchawki od sony do PlayStation, bardziej bym wolał otrzymać pulse elite v2, niż platyny, które niczym szczególnym się nie wyróżniają, no może dźwięk 3D, ale liczba gier, które to używają, to może 2-3.

Do tego cena jest trochę wysoka moim zdaniem i lepiej chyba zainwestować w wspomniane wcześniej TB800p, które pewnie grają lepiej, fajnie się prezentują i mają fajną stacje dokującą. Nie wiem do końca czy działają tak samo jak słuchawki od sony, bo cenię sobie to, że uruchamiam i od razu dźwięk mi się odcina z głośników i przełącza na słuchawki.

PS. Nie kumam ciągle, dlaczego słuchawki od sony, do konsoli sony, nie mogą łączyć się z konsolą bez tych nadajników usb :>>

Obrazek

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171228/2a90d40beee788a55df5c7b82e68a38b.jpg[/img]

Obrazek

PostNapisane: 28 gru 2017, o 21:15 
CHAMPION

Co miałeś na myśli pisząc, że Goldy pękają? hmmm

Te dzyndzle USB faktycznie to głupota.

Sprawdź proszę czy działają bezprzewodowo razem z PSVR.

PostNapisane: 28 gru 2017, o 21:32 
Patapon

No jest tego trochę że ponoć pękają, ale nie zagłębiałem tematu, więc może przesadziłem. Póki co chory jestem więc z vr ciężko sprawdzic, ale w sumie czemu mają nie działać? To nie jest tak że zalecają po kablu aby nie było opóźnienia?

PostNapisane: 28 gru 2017, o 21:49 
CHAMPION

Goldy nie działają z PSVR bezprzewodowo. Trzeba grać po kablu.

PostNapisane: 29 gru 2017, o 22:59 
postmaster

MechanicalGod napisał(a):
Co miałeś na myśli pisząc, że Goldy pękają? hmmm

Te dzyndzle USB faktycznie to głupota.

Sprawdź proszę czy działają bezprzewodowo razem z PSVR.

Tak potwierdzam pękają, ja swoich mało używałem a i tak mi pękły i to w dwóch miejscach, nie polecam.

Obecnie używam Steelseries Arctis 7 to fakt że trochę drogie ale podobno nie do zdarcia.

PostNapisane: 1 sty 2018, o 01:38 
CHAMPION

Moje jeszcze nie pękły, cokolwiek to znaczy :>>

PostNapisane: 1 sty 2018, o 13:32 
postmaster

Moje jeszcze nie pękły, cokolwiek to znaczy :>>

Mi najpierw poszły zawiasy a po dokładnym sprawdzeniu wyszło że pałąk też już jest pęknięty.
Słuchawek używałem sporadycznie i tylko w przypadkach kiedy potrzebna mi była komunikacja głosowa.

Niestety Firma Sony już dawno przestała być kojarzona z jakością.

PostNapisane: 3 sty 2018, o 12:47 
CHAMPION

No to muszę być ostrożniejszy. Bo niezbyt je szanuję gdy używam ich do VR, zawsze ściągam je na przysłowiowego chama :>>

PostNapisane: 4 sty 2018, o 13:51 
Origami Kidler

Ja moich używam praktycznie na co dzień i jeszcze nie pękły, a raczej specjalnie na zwracam uwagi jak je ubieram bądź ściągam, wydaje mi się że to zależy od sztuki jaka się trafi i tyle. Niestety te plastiki używane przez Sony pozostawiają wiele do życzenia.

PostNapisane: 4 sty 2018, o 14:08 
Size Matters

Jedyną rzeczą od Sony jaką mam to siłą rzeczy Konsola. Nic więcej. Niczego od Sony nie kupuję. Sony nigdy nie był wyznacznikiem jakości. No chyba, że w Polsce za komuny taki mit urósł, bo produkowali masówkę na świat i zalewali rynki stąd ich pozycja. Osobiście raczej zawsze patrzyłem znacznie przychylniej na JVC, ale generalnie jakość to firmy niszowe lub wysoko wyspecjalizowane w danym kierunku ale to zwykle wiąże się z ceną. Macie jakiś sprzęt Sony, który nie miał problemów przed swoim terminem końca przydatności? :>> .

PostNapisane: 5 sty 2018, o 07:08 
CHAMPION

Oh całe mnóstwo.

PostNapisane: 5 sty 2018, o 13:03 
Size Matters

Oh całe mnóstwo.

żartowniś jak zwykle :>> .

PostNapisane: 6 sty 2018, o 14:24 
CHAMPION

Tym razem... Nie. :>>

Tylko te urządzenia, które w tej chwili mam, odpukać działają bez zarzutu.

01. PSP,
02. PSVita,
03. PS3 Slim,
04. PS4,
05. PSVR,
06. 2 telewizory,
07. Monitor Sony,
08. Wspomniane Goldy,
09. Drugie słuchawki bezprzewodowe do TV,
10. Aparat Kompaktowy,
11. Aparat Cyfrowy,
12. Lustrzanka
13. Gimbal
14. 3 karty pamięci,
15. 2 pendrive,

Oczywiście miałem też sprzęt Sony, który się psuł. Najgorsze było pod tym względem PS2. Laser się pierdolił regularnie, w PS1 też miałem problem z laserem, trzeba było ją stawiać na boku by prawidłowo czytała płyty, kaseciak Sony mi się też kiedyś zepsuł. Generalnie jednak firma jest dobra, nie idealna, ale dobra. Może masz rację, że do jakiś mitycznych bzdur urosła jakość produktów Sony, której się wymaga od tej firmy bardziej niż od innych. Np. taki Samsung, nic się od nich nie wymaga, bo to taka firma o której dobrze jest tylko mówić dobrze bo mieli kiedyś tanio. :>>

Nawykliśmy do klasyfikowania jakości produktów wg. marek, zamiast marek względem jakości produktów. Co jest błędnym rozumowaniem. Firma produkująca tak zróżnicowaną gamę produktów nie może być dobra we wszystkim.
Dlatego jeśli polecam komuś Sony, to Konsole (i to też nie ze względu na jakość plastiku tylko gry jakie oferuje :>> ), polecam telewizory i polecam Aparaty i akcesoria foto. Telefonu Sony bym nie polecił największemu wrogowi :>>

PostNapisane: 12 sty 2018, o 04:07 
padołamacz

Ten mit jakosci Sony w Pl to byl glownie ten mityczny Trinitron w latach 90 :>>

PostNapisane: 12 sty 2018, o 14:11 
Origami Kidler

loco napisał(a):
Ten mit jakosci Sony w Pl to byl glownie ten mityczny Trinitron w latach 90 :>>

Tak szczerze, to gdzie teraz jest jakość, chyba nigdzie. :szlug:

PostNapisane: 2 gru 2019, o 17:51 
padołamacz

Pany, porada od serca potrzebna. Miałem długą przerwę w graniu i teraz mnie jakoś naszło. Miewam tak od dłuższego czasu że okresy grania przeplatam z tymi gdzie konsoli praktycznie używam jako apki do jutuba i tych drugich jest ogólnie dużo więcej. Ale mnie naszło i w wekend sobie chciałem przysiąść. A tu jak zwykle jakiś zonk, bo mi słuchawy przestały działać. Tak się nauczyłem grać w słuchawach, że bez nie siadam, tym bardziej że i tak w grę wchodzą tylko wieczory, a odkąd gram w nausznikach, bez już się nie wczuwam, bo połowa dźwięków ucieka.
Ale do rzeczy. Korzystałem z bezprzewodowych słuchawek Turtle Beach PX5, pasowały do PS3 i do PS4, z słuchawek byłem bardzo zadowolony, na tyle że jak ongiś wyhaczyłem na olx kolejną używkę za 80zł to ją wziąłem co by nie musieć parować za każdym razem przy zmianie konsoli, albo po prostu mieć na zapas w razie jak się jedne zjebią. Sprzęt jednak zepsuć się nie chciał, długo już je mam i nic się nie działo, nawet pękać nie chciały. Aż tu przedwczoraj włączam PS4 i dźwięku ni ma. Sprawdzam kabelki, sprawdzam akumulatorki, wszystko ok, no to myślę - rozłączył się bluetooth. Wchodzę w opcje i faktycznie, wykryte tylko dualshocki. No to chcę je znowu sparować, a tu pizda, pairing failed mówi pani aksamitnym głosem. Sprawdzam na drugich słuchawach, to samo, za trzecim razem wykryło po dłuższym czasie, ale po kliknięciu wyskakuje radosne "PS4 nie obsługuje urządzeń audio bluetooth". Kurwa. Próbowałem wszystkiego i wygląda na to, że po którejś tam z aktualizacji oprogramowania PS4 przestało wykrywać te słuchawy. Co ciekawe, PS3 je normalnie wykrywa. Podłączenie ich przewodowo jest chyba problematyczne, bo mają zdaje się dedykowaną końcówkę taki jakby mniejszy mini jack no więc chciałem zrobić rozpoznanie jakie słuchawki brać, ale najpierw pytam tu.

Goldy idzie kupić na allegro za 300, ale nie ukrywam że obecnie jak zwykle z sianem cinko i wolałbym coś taniej, nie muszą być bezprzewodowe, chociaż wiadomo że lepiej by było, ale jakby miały być tańsze na kablu za podobną jakość to spoko. Ale chodzi też o kompatybilność, bo się boję że będzie tak, że znowu za jakiś czas Sony coś odjebie i przestaną kolejne łączyć.
Ktoś z was używa jakichś nie-Sony słuchawek do PS4? Co polecacie?

PostNapisane: 2 gru 2019, o 18:17 
Patapon

Te 300 zł jednak warto by wydać. Możesz pomyśleć o arctis 3, idzie wyrwać za 250 zł.

Oczywiście pewnie warto te nowe Goldy za współpracę z ps4, ale słuchawki sony są nijakie w niskich tonach jak dla mnie.

PostNapisane: 2 gru 2019, o 19:13 
padołamacz

Oglądałem parę recenzji na yt ale wiem mniej niż więcej, ogólnie zastanawia mnie czy rzeczywiście przestało to działać po którejs aktualizacji, ale innego wyjaśnienia nie widzę
Napisze może list do gwiazdora tylko pierwsze nie wiem czy obsługuje dziadów 40+ a drugie kurwa nie mam adresu

PostNapisane: 2 gru 2019, o 20:19 
Size Matters

Ja od 20 lat gram tylko na słuchawkach. Inaczej poprostu nie mogę grać :>> . Przez 10 działałem na Sharkoonach X-Taticach dwóch wersjach, ale jak jebły (słabej jakości okablowanie)to postanowiłem już się nie napinać i wziąć coś z półki do 300zł. Bez przewodówki odpadały, ze względu na promieniowanie, zakłócenia, ew. problemy z sygnałem. Po głębszym zaznajomieniu się z tematem padło na to, że najbardziej popularne, niezawodne i chwalone są Cloud Huper X Kingstona, producenta pamięci, który postanowił wejść także w słuchawki i jak się okazało, opłaciło się, bo odnieśli spory sukces na nich. (Sony skreśliłem niemal od razu, bo nie chcę nic prócz konsoli tej firmy). Ja mam pierwszą hitową wersję czyli Cloud HYPER X-wciąż jest to hicior sprzedażowy i wciąż jest chyba w produkcji. Nie wiem jak jest teraz, ale ostatnio jak patrzyłem to z tej linii były 3 modele. HYPER X1, HYPERX2-który różnił się chyba dekoderem 7.1 i HYPER X Viper.. Z tego co czytałem wszystkie one są do siebie podobne jeśli chodzi o jakość dźwięku i ludzie, którzy testowali wszystkie wersje nie widzą specjalnie różnicy między pierwszą, a ostatnio wypustem. Kosmetyka. Co ja mogę o nich powiedzieć? Przyzwyczaiłem się i niemal od razu się "polubiliśmy". Na początku bas wydawał się po Sharkoonie nieco beczkowaty i płaski, ale szybko przeszło. Świetne tłumienie. Wygodne, lekkie i co najważniejsze jakość wykonania zadowalająca. Po roku codziennego użytkowania po kilka godzin dziennie zero oznak jakiegokolwiek użytkowania. Dźwięk jest fajny. Wysokie jak i niskie tony mocno wyczuwalne, nie ma uczucia, że grasz na jakimś tanim trzeszczącym gównie, pomimo, że to nie są słuchawki z górnej półki. Ostatnio wyszła nawet wersja dedykowana Playstation. Ja mogę spokojnie je polecić. Gdyby miał kupować drugi raz, wziąłbym by je drugi raz.

ps. Taka ciekawostka. W dniu premiery kosztowały ok 450-500zł.. Jak je kupiłem dokłądnie rok temu w grudniu za 235 zł. Tearz koszyją ok 300zł :>> (ale co to dla ludzi z państwa chwalącym się takim "cudem gospodarczym").

Hyper X

HYPER X2

HYPER X ALPHA

HYPER X wer. PS

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę
1, 2
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1