PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2018, o 12:08 
Size Matters

świat jest wystarczająco zepsuty aby promować homoseksualizm na siłę w sukurs postępującemu marksizmowi. Innymi słowy wymieszanie bezideowej-("multikulturalizm"), ograniczonej w jej ilości (homosekusalizm, wszech aborcja, żywność, leki i zanieczyszczone środowisko powodujące bezpłodność), kontrolowalnej bryndzy- (trutni, żywicieli w ilości globalnej ok 500mln) :>> . Najgorsze jest to jak już od najmłodszych lat przemyca się promocje dewiacji kulturowych (chociażby w grach) wmawiając społeczeństwu, że to coś naturalnego i "normalnego", gdy w rzeczywistości z naturalnym doborem to nie ma nic wspólnego, poza przetrzebieniem populacji. Stanowcze kurwa NIE.

PostNapisane: 12 cze 2018, o 12:57 
padołamacz

gadu: 0
Generalnie sie zgadzam ale mimo wszystko jestem za wolnoscia jednostki jako naczelna zasada. Widac ze to po prostu nie moze pojsc w inna strone bez regulacji. A za regulacjami nie jestem, z dwojga wole juz calkowita wolnosc ktora wskutek glupoty i chciwosci czlowieka (generalizujac) prowadzi w jednym kierunku. Podejde do tego samolubnie i powiem tak. Ja tego nie dozyje wiec mam to w dupie. Ciezko tez sie dziwic ludziom ze chca isc za lepszym zyciem (mam na mysli migracje i co za tym idzie wielokulturowosc, internet i przeplyw informacji ma tu niebagatelne znaczenie) nawet jak to jest na koncu czerpanie socjala jezdzac s klasami jak cyganie. Zreszta kazdy organizm na tej ziemi probuje egzystowac mozliwie najmniejszym nakladem energii, roznica jest taka ze czlowiek nie zna umiaru (znowu generalizujac) i bedzie gromadzil i gromadzil do usranej smierci. Ale znowu wracam do punktu wyjscia. Wolnosc. Moze, wiec to robi. Mozna by to jakos uregulowac, ale wiadomo jak wygladaja regulacje. Sa rowni i rowniejsi, po prostu to tak w praktyce nie dziala. Widac to chocby po naszym zjebanym rzadzie jakie glupki tam siedza i jaka hipokryzja sie z nich leje. Szeroki i grzaski temat, na pewno nie na pisanie z szescioletniej zacinajacej komory stojac w korku hehe. Tu tylko mialem na mysli to, ze nie robilbym dramy ze w jednej geze na tysiac jest lagodny watek homo. Homo byli sa i beda, choc oczywistoscia jest ze norma nie sa, nie beda i gatunku nie przedluza. Huj z tym gatunkiem. Sam szpil bedzie swietny, ale licze ze to ostatnia czesc i niech sie zajma czyms nowym. Days Gone za to pierdole bo mam przesyt zombiakow a tam nic ciekawego nie widze, wiec wybieram LoU2.

PostNapisane: 12 cze 2018, o 15:48 
Size Matters

gadu: 1480025
Będzie jeszcze PART III.

PostNapisane: 12 cze 2018, o 19:33 
Size Matters

Neox napisał(a):
Będzie jeszcze PART III.

ooo widzę, że Neox wciąż żyje. Co tam? choroba, depresja?, usilne postanowienie zmiany stylu wegetacji?, kobieta?, a może wszystkie te kataklizmy na raz, że postanowiłeś uciec przed tym przed czym się uciec nie da? heheh. Pozdro

PostNapisane: 12 cze 2018, o 19:59 
padołamacz

gadu: 0
Baba mu zakazala grac ale sie rozstali i juz moze

PostNapisane: 12 cze 2018, o 20:26 
Size Matters

gadu: 1480025
Może jak się kiedyś spotkamy to będę w stanie coś powiedzieć, póki co nie jestem na to gotowy....w sumie to nie wiem czy kiedykolwiek będę.

PostNapisane: 12 cze 2018, o 21:47 
Patapon

Dziwna deklaracja ;)

PostNapisane: 14 cze 2018, o 09:58 
CHAMPION

gadu: 818467
Neox napisał(a):
Może jak się kiedyś spotkamy to będę w stanie coś powiedzieć, póki co nie jestem na to gotowy....w sumie to nie wiem czy kiedykolwiek będę.

Neox, spoko, my tu tylko tak gadamy, nic nie mamy przeciwko homoseksualistom :>>

Anyway, niezależnie od tego co Cię spotkało, wracaj do siebie... i do nas :brew:

TLOUII trailer obłędny. Kiss był zbędny.

PostNapisane: 20 gru 2018, o 09:51 
CHAMPION

Ktoś szuka pracy? :brew:

PostNapisane: 21 gru 2018, o 19:55 
CHAMPION

PostNapisane: 29 paź 2019, o 09:26 
CHAMPION

Naughty Dog wyjawiło nam jakiś czas temu lutową datę premiery wraz z nowym bardzo obiecującym trailerem.
Ponadto podzielono się informacją, że gra będzie największą grą studia - co oznacza tyle, że będzie więcej grania niż w Uncharted 4, a oznacza to jeszcze tyle, że dostaniemy przynajmniej 2x tyle grania co w pierwszej części za tą samą cenę. TLOU2 wypełni po brzegi dwie płyty bluray trybem single player.
Multi (nie wiadomo jeszcze w jakiej formie) trafi na rynek później, w bliżej niesprecyzowanym terminie. Bardzo mnie to cieszy. Trofea nie będą zmuszać do grania online, a studio skupia się na moim ulubionym trybie SP. Zawsze mnie to zastanawiało w grach ND, czemu oni marnują czas na te głupie tryby multi zamiast czas i środki przeznaczyć na dodatkowy chapter singe playera. Wygląda na to, że tym razem się to dzieje.

phpBB [video]

Wszystko byłoby fajnie, ale kilka dni temu Neil Drunkman ogłosił opóźnienie premiery na maj 2020. Czyli o trzy miesiące. Podobnie było z Uncharted 4, wtedy jednak informację o opóźnieniu podali bliżej pierwotnej daty premiery, tym razem opóźnili grę, dwa tygodnie po tym jak ogłosili datę premiery :>>
Pewnie taki był zamysł by negatywne emocje wylały się teraz, i przyschły do prawdziwej premiery, ale... chyba każdy się zgodzi, że opóźnianie ogłoszonej 2 tyg. temu premiery wygląda jak głupi żart :>>

PostNapisane: 29 paź 2019, o 13:42 
Patapon

Sytuacja bardzo dziwna, a luty układał mi się idealnie przed cyberpunkiem, w którego pewnie będę grał miesiącami. Szkoda, ale jak ma być lepiej to poczekam. A czekam jak pojebany, jedynka to moja ulubiona gra.

PostNapisane: 29 paź 2019, o 19:41 
CHAMPION

3 marca wychodzi Final Fantasy VII Remake, może to jest przyczyną opóźnienia.

PostNapisane: 30 paź 2019, o 09:51 
Origami Kidler

Raczej wątpię, to inne grono odbiorców, mnóstwo graczy ma gdzieś japońskie tytuły, a Final jest tak japoński jak tylko się da. :szlug:

PostNapisane: 30 paź 2019, o 15:51 
Patapon

Coś pewnie nie wyszło i przeliczyli się. No trudno i tak czekam :szlug:

PostNapisane: 13 lut 2020, o 09:54 
CHAMPION

Motyw dynamiczny do pobrania:

9DEK-PKNG-N445

TLOU2 będzie grywalne na PAX 2020

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona <<