PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 2 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2013, o 17:59 
CHAMPION

gadu: 818467

Insomniac dłubią przy tym tytule nie od dziś, prace zaczęły się już w ubiegłym roku. Jak widać na zapowiedzi (na powyższym plakacie) gra jest już w zaawansowanym stopniu, skoro premiera jeszcze w tym roku (grudzień).

Nexus będzie wreszcie pełnoprawną kontynuacją, co bardzo mnie cieszy - bo ostatnie zboczenia z kursu nie wyszły serii na dobre. Insomniac tym razem stawia na singleplayer, i chwała im za to, że przejrzeli na oczy.

Patrząc po trailerze - szykuje się powrót króla platformerów w pełnej krasie:

No i mamy kolejną grę, którą nakarmię PS3. Sony doporowadziło do takiej sytuacji, że będę grał jednocześnie na 3 ich platformach, PS3, PS4 i PSV :>>

Wiecie co jest najfajniejsze? Gra R&C: N zostanie wydana na BluRay i na PSN jednocześnie, a jeszcze fajniejsze jest to, że cena będzie oscylować w okolicach 30$ ! :brew:

PostNapisane: 2 sty 2019, o 23:07 
padołamacz

gadu: 0
Dobra akcja, bo dopiero parę dni temu dowiedziałem się o tej grze :>> tzn wiedziałem, ze jest, ale mylnie założyłem że jest to gowno pokroju All 4 one czy to drugie nastawione na multi, którego tytułu nawet nie pamiętam. No i przeglądam sobie Stora i patrzę że Ratchety znowu poprzeceniane, coś mnie tknelo i sprawdziłem co to ten Nexus no i zdziwko mnie chapło jak się okazało ze to pelnoprawna kontynuacja Crack in Time. Natychmiast to kupiłem ale jak się okazalo jest to coś pośrodku, tzn jest tu normalny singiel i historia, tyle że gra jest okrojona jeśli chodzi o planety. Jest ich dosłownie trzy sztuki, do tego kolejna gdzie są areny na których mozna się dłużej pobawić na poziomie Legend oraz ostatnia z praktycznie samym bossem, nie jest to nawet połowa objętości jeżeli porównać do poprzedników. Nie dziwi więc że cena byla te 30$ na premierę a powinno być taniej, ja to teraz kupiłem za 16zl.
Gra pękła w cztery przejścia i juz nie zostało nic, no kilka skill pointsów, które co warto odnotować są w koncu opisane, a nie że trzeba sie domyslać po enigmatycznych frazach. Pisać ogolnie nie ma co za duzo, jest to dalej ten sam R&C ociekajacy miodem, ale wtórne to wszystko już mocno. Z broni jest fajna wyrzutnia czegos w rodzaju czarnych dziur, a także wyrzutnia zmor oraz strachow na wroble, niemniej nic nie powala. Trudno też oczekiwać od Insomniac by w nieskończoność wymyslali nowatorskie bronie. RYNO na ostatnim poziomie rzyga 3000 pocisków z magazynka i mozna sobie dla zabawy przejść ostatniego bossa ktory pada jak kawka. Ale ogolnie gdyby nie to ze jakos nie moge odpuścić to juz bym sobie podarowal, bo w grze nie ma nic nowego, na dodatek historia jest krótka i nie porywa. Zagadki Clankiem w szczelinach o ile w ogole mozna je nazwać zagadkami też bez polotu. Ja tam zawsze chetnie w Ratcheta pogram bo grywalnosc w tej grze urywa dupe, zaś sterowanie to jest poemat, widac w Spidermanie gdzie wszyscy wychwalaja sterowanie a jest ono w dużej mierze przeniesiine z Lombaxa, tak to chyba tylko w Horizon jest porównywanie a reszta to kaleki. Jednak przyznam ze z rumiencami na ryju to odpale ta gre dopiero na PS5, co by sie ponapalac na grafe bo tak to już nic nowego w serii raczej nie uświadczymy.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1