PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2019, o 08:35 
CHAMPION

gadu: 818467
Wspaniałe wieści dla fanów PlayStation, Insomniac łączy siły z Sony, od dziś developer jest częścią PlayStation World Wide Studios. Od teraz Sony nie tylko jest właścicielem Insomniac ale też wszystkich IP posiadanych przez to studio. W tym xboxowy Sunset Overdrive.

PostNapisane: 21 sie 2019, o 23:35 
padołamacz

gadu: 0
No i fajno, Sony w tej generacji zarobione, więc niech wykłada bejmy i Inso niech kleją remake R&C2, czekam :>>

PostNapisane: 22 sie 2019, o 06:09 
Patapon

Już niech darują sobie ratcheta, ileż można. Poproszę ulepszonego pająka 2.

Przejęcie mnie ciut zaskoczyło. Wiadomo, insomniac to był naturalny wybór, ale oni długo się przed tym bronili. Generalnie dobry ruch, zwłaszcza, że Microsoft bardzo urósł swoimi przejęciami.

PostNapisane: 22 sie 2019, o 21:53 
padołamacz

Nie znasz się, Ratchet się nie nudzi a remake najlepszej części bym przyjął z pocalowaniem w dupe. Pająk spoko gra, fajnie się latało nie powiem, ale te schematyczne waleczki i czyszczenie dzielnic wymęczyły mnie konkretnie, jakos łupiąc w ratchecie po raz enty nie odczuwam tego zmęczenia.

PostNapisane: 8 wrz 2019, o 18:49 
CHAMPION

Bo w Ratchecie masz więcej możliwości eksperymentowania i gdy powtarzasz levele gra zmusza cię do używania różnych broni a nie tylko ulubionych. Ja bym chętnie zagrał w obie kontynuacje :>>
A jeśli chodzi o Ratcheta to nie kontynuacje Remake tylko prawdziwa kontynuacje :>>

Jedyne czego nie chce to Remake Resistance o który ludzie się tak dopraszają nie wiem po co. Były to poprawne gry ale jakos mnie nie oczarowały.

PostNapisane: 10 gru 2019, o 07:53 
Patapon

Dzieje się :) Kolejne gry z serii MLB robione przez sony, pojawią się na xboxie oraz na switchu. Wiadomo, nas ta seria nie interesuje, ale w usa popularna marka. Domyślam się, że to jakaś część umowy między mlb, a sony, ale sam fakt wydania tego na innych platformach jest interesujący.

Ciekawie się robi przed kolejną generacją.

Do tego poszły plotki, że horizon wyjdzie na PC.

PostNapisane: 15 sty 2020, o 00:32 
padołamacz

Dla tych co nie wiedzą, Sony znowu udostępniło podsumowanie growe zeszłego roku, można se sprawdzić np w jaki dzień tygodnia najwięcej się grało, u mnie jest to niedziela wieczorem :>> ogólnie bardzo mało grałem w tym roku, oto link

https://www.playstation.com/pl-pl/campa ... 56988c7c53

Ogólnie fajnie, Sony sobie zbiera dane i może "sprezentowac" taką kompilację graczom jako ciekawostkę, ja bym jednak chciał żeby było to dostępne z poziomu konsoli. Daliby chociaż głupi licznik godzin, mnie on zawsze zaskakuje (zawsze czyli dwa razy) i chciałbym np wiedzieć ile z łącznej liczby godzin to były gry i jakie a ile jutub, no co by im szkodzilo.

PostNapisane: 15 sty 2020, o 11:55 
Size Matters

loco napisał(a):
Dla tych co nie wiedzą, Sony znowu udostępniło podsumowanie growe zeszłego roku, można se sprawdzić np w jaki dzień tygodnia najwięcej się grało, u mnie jest to niedziela wieczorem :>> ogólnie bardzo mało grałem w tym roku, oto link

Ogólnie fajnie, Sony sobie zbiera dane i może "sprezentowac" taką kompilację graczom jako ciekawostkę, ja bym jednak chciał żeby było to dostępne z poziomu konsoli. Daliby chociaż głupi licznik godzin, mnie on zawsze zaskakuje (zawsze czyli dwa razy) i chciałbym np wiedzieć ile z łącznej liczby godzin to były gry i jakie a ile jutub, no co by im szkodzilo.

u mnie to nie działa, bo mam konto Irlandzkie, a tam tego widocznie nie ma. Amatorzy z Sony do tej pory nie zrobili możliwości zmiany adresu konta. Jeżeli zakładasz konto to w danym kraju to już dożywotnio. Dobrze, że na dużych konsolach można dzielić konta, dzięki czemu mogę robić zakupy z polskiego stora i grać na Irlandzkim (głównym), ale może i to zajebią kiedyś.

PostNapisane: 16 sty 2020, o 12:37 
Origami Kidler

McG napisał(a):
loco napisał(a):

u mnie to nie działa, bo mam konto Irlandzkie, a tam tego widocznie nie ma. Amatorzy z Sony do tej pory nie zrobili możliwości zmiany adresu konta. Jeżeli zakładasz konto to w danym kraju to już dożywotnio. Dobrze, że na dużych konsolach można dzielić konta, dzięki czemu mogę robić zakupy z polskiego stora i grać na Irlandzkim (głównym), ale może i to zajebią kiedyś.

Nie musisz wcale zmieniać kont, wystarczy zmienić region, dawno temu już dodali tą opcję.

PostNapisane: 16 sty 2020, o 22:08 
CHAMPION

Pojawiła się kolejna plotka, tym razem bardzo wiarygodna (zdaniem Kotaku), że Horizon trafi na PC.

PostNapisane: 16 sty 2020, o 23:27 
Patapon

No też czytałem. Horizon to idealna gra do tego aby wycisnąć z pc wszystko co się da. No i z drugiej strony, gry są tylko droższe w produkcji, więc zawsze można coś więcej zarobić. Mówi się też, że to nie jedyna gra która wyjdzie na PC, dreams by się idealnie nadawał.

Dzieje się, jeżeli się to wszystko okaże prawdą to w internecie będzie śmiesznie.

PostNapisane: 17 sty 2020, o 07:30 
CHAMPION

Czysta głupota. Chciwe gnidy zabiją konsole. Szczerze mówiąc jeśli gry Sony i MS będą na PC to po co kupować konsolę?

PostNapisane: 17 sty 2020, o 07:48 
Origami Kidler

Wiesz kwestia ceny, Ci bardziej zamożni pójdą w stronę wypasionej "blachy" za naście tysięcy plnów, a Ci mniej kupią konsolę, bo w cenie konsoli nie dostaną blaszaka który to wszystko uciągnie w takiej samej jakości. Szczerze konsola to tylko pudełko, nie mam do niej przywiązania, liczy się dobry kontroler i gry, wiem sentyment, ale już dawno się z tego wyleczyłem. :>>

ps. co nie zmienia faktu że mówimy tu o korporacjach, które lubią liczyć "bilon", widzą że M$ zarabia i tu i tu, więc czemu nie oni, poobserwuję bo w internetach będzie zabawnie.

PostNapisane: 17 sty 2020, o 08:19 
Patapon

Konsola to u mnie przede wszystkim wygoda i jeden system. Na PC gog, steam, epic, origin itd.

Gram na lapku często co prawda, ale głównie rtsy, tycoony i inne takie, bo na konsolach grać się nie da w takie gry zbyt dobrze, a i ogólnie mało tego wychodzi.

PostNapisane: 17 sty 2020, o 09:08 
Origami Kidler

Moldar napisał(a):
Konsola to u mnie przede wszystkim wygoda i jeden system. Na PC gog, steam, epic, origin itd.

Gram na lapku często co prawda, ale głównie rtsy, tycoony i inne takie, bo na konsolach grać się nie da w takie gry zbyt dobrze, a i ogólnie mało tego wychodzi.

Mimo że mógłbym grać na PC to tego nie robię, lenistwo. :smiech2:

PostNapisane: 17 sty 2020, o 12:29 
Size Matters

Rudy napisał(a):

Nie musisz wcale zmieniać kont, wystarczy zmienić region, dawno temu już dodali tą opcję.

Mówisz o regionie w PStore?. Co to ma wspólnego z moim problemem?.

https://www.playstation.com/pl-pl/get-h ... esidence-/

PostNapisane: 20 sty 2020, o 08:39 
CHAMPION

Twitter huczy, podobno wszystkie ekskluzywne gry Sony wyjdą na PC.

PostNapisane: 20 sty 2020, o 08:43 
Patapon

ND szuka pc programistów, ale bardziej obstawiam to osobne Multi.

Rok czy dwa po premierze to jednak świetny deal, zawsze można więcej zarobić.

PostNapisane: 13 lut 2020, o 19:19 
CHAMPION

Akurat plotka o PC programistach została rozpuszczona przez znanego kłamcę, którego znam na Twitterze i kpiłem z niego juz w 2014. :>>
Informacja dotyczyła bibliotek graficznych NVidia, które mogą być używane nawet na obecnej generacji. Nie oznacza to, ze ND robi grę na PC.

Oczywiście nie zmienia to faktu, ze Sony może mieć takie idiotyczne plany. Nowy CEO Sony to idiota.

PostNapisane: 24 lut 2020, o 12:49 
Origami Kidler

Sony organizuje promocję na... motywy i avatary hahaha hahaha hahaha

Zobaczcie te progi, tak wartości w tysiącach, oni to wiedzą jak docenić wiernych fanów, nie ma co. :smiech2:
https://www.playstation.com/pl-pl/legal ... F2gQ-kiHsY

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Strefa czasowa: UTC + 1