PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 9 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 wrz 2009, o 10:56 
Size Matters

gadu: 1480025
http://www.gametrailers.com/player/56487.html

Podobno jest juz demo.

Kurde, dlaczego Kojima wybral PSP :( z wielka checia bym w to zagral :(

Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2009, o 11:50 
Tekken Lord

Ma być remake na PS3. Gdzieś czytałem, że robią go w sposób który zapewnia łatwą konwersje. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale grunt że ma być. :>>

Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2009, o 23:48 
hc user

Przygodę z MGS zacząłem na PC. Zakup PS2 i później PS3 odbył się głównie dla tej gry. Dzięki niej odkryłem świat konsolowej rozrywki. Hideo wymusi na mnie zakup kolejnego sprzęta, pomimo że trudno mi sobie wybrazić wielogodzinne lampienie się w kilka cali ekranu. Gość powinien zostać honorowym prezesem Sony :szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2009, o 11:14 
CHAMPION

gadu: 818467
wg. Kojima Productions - DEMO już w drodze :brew:

Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2009, o 23:57 
hc user

Grałem w demo z TGS i pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy są ograniczenia PSP w kwestii sterowania w stosunku do PS. Pod tym względem jest to krok wstecz serii i obawiam się, by nie rozłożyło całej gry. Mało tego, po zagraniu na nowej dla mnie platformie, zastanawiam się czy przeniesienie głównego wątku na PSP to aby dobry pomysł. Hideo przyzwyczaił mnie, że kolejne części gry prezentują się lepiej od poprzednich, a rozgrywka jest bardziej urozmaicona. Demo TGS pokazuje, że możemy o tym zapomnieć. Nadzieja pozostaje w fabule. Kto wie, czy to nie zasłona dymna i czy Rising nie okaże się początkiem nowej serii a PW odcięciem kuponu.

Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2010, o 00:09 
Size Matters

gadu: 1480025
http://www.youtube.com/watch?v=pXmm7H18 ... r_embedded

Niektore nowe bajerki, prezentuja sie "smiesznie" :| Zrzucanie paczek straznikom na łeb? Balon zabierajacy powalonych strażników? "Czapka niewidka" a w tym wypadku to płachta niewidka? Bradzo udziwniony ten MGS :)

Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2010, o 08:52 
CHAMPION

gadu: 818467
eee :|
wygląda mi to na jakąś parodię :|

Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2010, o 09:50 
Heavy Rain

Raczej nią nie jest :szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2010, o 17:57 
dekapitator członków

Pograłem dziś w pracy godzinkę w to i przyznaje że wciąga...wciąga i dalej wciąga...ale pod dwoma warunkami:

1.Potrafisz się wciągnąć w grę typowo dużoekranową (to jest naprawdę pełnoprawna część) na małoekranowej konsolce

2.Potrafisz przełknąć sterowanie bez wspomagania drugiego analoga dzięki któremu (nie oszukujmy się) zawsze coś będzie kulało jakiego byśmy wariantu kontroli nie wybrali tym bardziej, że nie uświadczymy tu (co już jest hańbą) totalnej customizacji w obłożeniu przycisków (są tylko pre-set owane 3 tryby :| )

Ja przełknąłem ten pierwszy łyk goryczy i potem było już tylko lepiej :szlug:

Po pierwszej godzince ciężko powiedzieć coś innego poza ogólnym pierwszym wrażeniem a to jest co najmniej pozytywne. Ta część powinna mieć przypisane do tytuły 3 magiczne literki - RPG :] ...tak...tak...trochę to dziwnie wygląda w tej serii kiedy pomiędzy misjami oprócz flagowych już przerywników (tym razem wykonane są w trybie dynamicznego komiksu w stylu MGS DGN) mamy możliwość przypakować swoich rekrutów, usprawniać a nawet produkować włąsne bronie/gadżety :brew:
Nie zabrakło KOJIMOwego humoru...tym razem Snake zamienia Ipoda na kasetowego walkmana SONY :>> Ogólnie jest sporo do roboty i parę nowych patentów (karton pod którego mogą wleźć dwie osoby :>> )...

...Jutro dalej pogram i zdam kolejne wrażenia...ogólnie potrafi przyciągnąć jak każda odsłona tej wielkiej serii. Polecam.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1