PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 7 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Battlefield V
PostNapisane: 23 maja 2018, o 22:35 
Agent Smith

https://youtu.be/fb1MR85XFOc

Aż mnie boli jak to oglądam :(

PostNapisane: 24 maja 2018, o 06:54 
Heavy Rain

Co takiego Cię boli, mi to wygląda po prostu na kolejnego BF'a w którego oczywiście nawet nie zagram, więc ja tu nie widzę nic bolesnego. :smiech2:

PostNapisane: 24 maja 2018, o 08:54 
Agent Smith

Ja widzę ogrom rzeczy.

Karykatura 2 wojny światowej, ludzi w irokezach, kobiety z grabkami zamiast dłoni, zerowy recoil ( może tylko na potrzeby filmu) i więcej call of dupy i power rangers niż battlefielda.

PostNapisane: 24 maja 2018, o 10:05 
Heavy Rain

Moldar napisał(a):
Ja widzę ogrom rzeczy.

Karykatura 2 wojny światowej, ludzi w irokezach, kobiety z grabkami zamiast dłoni, zerowy recoil ( może tylko na potrzeby filmu) i więcej call of dupy i power rangers niż battlefielda.

Oczywiście to było pytanie retoryczne, metalowa proteza i kobieta WW2. hahaha Poprawność polityczna musi być no i efekciarstwo na poziomie Transformersów Micheala Baya, ludzie i tak kupią. :szlug:

PostNapisane: 24 maja 2018, o 11:02 
Size Matters

Nie wiem jak w BF, ale ponoć w ostatnim COD nie ma już nawet kampanii single. "bo gracze i tak w nią nie grali" no taaak., jak się robiło od dekady tramwaje, gdzie się tylko biegło, no to nie dziwi. Teraz tylko dodatkowo oszczędzają sporo kasy na produkcji, bo single była najbardziej wymagającym trybem finansowo. Trzeba było coś wymyśleć, a tak... Kilkunastoletnie tumany będą strzelać przez kolejną dekadę aż wyrosną z udowadniania światu jacy to są commando hero, tylko im mapki co jakiś czas zmieniać, nic innego im do szczęścia nie trzeba.

PostNapisane: 24 maja 2018, o 11:46 
Heavy Rain

McG napisał(a):
Nie wiem jak w BF, ale ponoć w ostatnim COD nie ma już nawet kampanii single. "bo gracze i tak w nią nie grali" no taaak., jak się robiło od dekady tramwaje, gdzie się tylko biegło, no to nie dziwi. Teraz tylko dodatkowo oszczędzają sporo kasy na produkcji, bo single była najbardziej wymagającym trybem finansowo. Trzeba było coś wymyśleć, a tak... Kilkunastoletnie tumany będą strzelać przez kolejną dekadę aż wyrosną z udowadniania światu jacy to są commando hero, tylko im mapki co jakiś czas zmieniać, nic innego im do szczęścia nie trzeba.

Niech grają, w sumie mnie nie dziwi takie Activision, skoro barany co roku głosują portfelem i CoDy trafiają na szczyt listy sprzedaży, to po jasną cholerę inwestować więcej, jak zysk mają ogromny. :szlug: Ja się próbowałem przekonać do dwóch części z tej serii na PS4 i niestety nawet nie chciało mi się dokończyć kampanii, bezpłciowa strzelanina, zupełnie jakbym strzelał z jakiś kapiszonów. :smiech2:
BF w sumie to niczym się nie różni, poza większą mapą i pojazdami. Kompletnie do mnie nie trafiają te tytuły, a kiedyś lubiłem, tylko że to było x-lat temu, w końcu się przejadło.

PostNapisane: 14 cze 2018, o 10:46 
CHAMPION

gadu: 818467
Nie dla mnie.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1