PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sty 2017, o 15:00 
Origami Kidler

W piątek to kupuję i testuję w nocy, oczywiście walnę parę drinów wcześniej na odwagę co gaci nie obsram z wrażenia. :smiech2: Wrażeń spodziewajcie się w sobotę, najpóźniej niedzielę, jak nic nie napiszę tzn. że dostałem zawału. hahaha

PostNapisane: 24 sty 2017, o 15:32 
Patapon

Kurwa no, ja się ciągle bronię aby nie kupować i pewnie pękne jak zwykle hahaha

Chociaż nie uruchamianie tlg idzie mi bardzo dobrze j jeszcze płytki do napędu nie wrzuciłem :D

PostNapisane: 24 sty 2017, o 15:45 
CHAMPION

gadu: 818467
Validus napisał(a):
Nie chcę zakładać tematu bo jestem na to zbyt wstydliwy :p

Validus napisał(a):
Oczywiście to Twoje forum i się dostosuję do Twoich zasad

Zatem :
1. Zasada nr. jeden tego forum - nie być wstydliwym :>> zwłaszcza, że znamy się z 15 lat :szok3:
2. Zasada nr. dwa - nie ma Twoje/moje - jest nasz wspólny park jurajski hahaha

Niech Ci będzie z tym tematem. :>>

PS. Ja też nie mam siły do grania w horrory na VR, za dużo mam stresu w tyrze by jeszcze się denerwować przy grach :>>

@Rudy - jest szansa umówić się na streema? :>>

@moldar - ja tak często mam. TLG odpaliłem dopiero gdy wiedziałem, że będę mógł sobie dłużej na spokojnie pograć i przez to też zwlekałem. :>>

PostNapisane: 24 sty 2017, o 23:06 
Origami Kidler

MechanicalGod napisał(a):
@Rudy - jest szansa umówić się na streema? :>>

Pewnie żaden problem, koło północy w piątek będę. :szlug: Przynajmniej tak myślę, jakby coś miało się zmienić to będziemy w kontakcie.

@Moldar: Mam tak z Robinsonem, nie chce mi się gogli z szafy ściągnąć żeby to odpalić. hahaha

PostNapisane: 25 sty 2017, o 11:45 
Patapon

Czyli co, podjarka goglami i już nikt nie gra :>>?

Ja w sumie rzadko je już zakładam, ale trochę z innego powodu. Ciekawi mnie jak będzie malować się przyszłość i czy będą jeszcze jakieś grubsze tytuły.

Ostatnio edytowano 25 sty 2017, o 12:53 przez Moldar, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 sty 2017, o 11:59 
Origami Kidler

Ja po prostu rzadko ostatnio konsolę odpalam, zazwyczaj są to późne pory ok. 23 i później, więc po prostu nie chce mi się o tej godzinie już gogli wyciągać. :smiech2:

Ty muszę jakiś patent na alko do RE wymyślić, z kufla ciężko się napić w goglach. hahaha

PostNapisane: 25 sty 2017, o 12:54 
Patapon

Słomka i po sprawie, choć pewnie to komiczny widok.

PostNapisane: 25 sty 2017, o 12:57 
Origami Kidler

Chujowy pomysł, a jak mnie coś wystraszy to ją kurwa połknę. :smiech2: Jakiś patent się wymyśli. :szlug:

PostNapisane: 25 sty 2017, o 13:14 
Patapon

W sumie z butelki picie też nie powinno być problemem :)

PostNapisane: 25 sty 2017, o 14:07 
Origami Kidler

Właśnie jest mało wygodne bo się stuka butlą o przód gogli podczas przechylania, sprawdzałem jestem znawcą. hahaha

PostNapisane: 26 sty 2017, o 02:18 
padołamacz

gadu: 0
Rudy w takim układzie mam dla ciebie rozwiązanie, mianowicie chodzi o rowerowy camelbak czyli plecak z pojemnikiem na wodę i rurką na stałe zamontowaną do ryja, 3 litrowy baniak browara na spokojnie starczy na sesyjkę, tylko nie możesz się przesadnie trząść bo jeszcze się spieni i pierdalnie :smiech3:

PostNapisane: 26 sty 2017, o 07:46 
Origami Kidler

hahaha loco też o tym myślałem. :smiech2: Kurwa jak moja mnie zobaczy w takim czymś to mnie już na bank za pojebanego uzna. hahaha

PostNapisane: 26 sty 2017, o 17:49 
padołamacz

E tam, najwyzej ostatecznie rozwiejesz jej watpliwosci :smiech3:

PostNapisane: 27 sty 2017, o 08:15 
Origami Kidler

loco napisał(a):
E tam, najwyzej ostatecznie rozwiejesz jej watpliwosci :smiech3:

Coś w tym jest. :smiech2:

Dobra po robocie jadę na 3stawy po RE, zobaczymy, mam nadzieję że leży na półkach, bo jak nie będzie to się wkurwię... Jak mówiłem wieczorem będę testował ten szajs na goglach, więc jak ktoś chętny obejrzeć stream pt. "Rudy wali w galoty", to zapraszam. :szlug:

PostNapisane: 27 sty 2017, o 22:55 
CHAMPION

Chętnie bym pośledził twoje zmagania, ale nie dotrwam, idę spać :>>

PS: to też jest jakieś rozwiązanie:

:smiech2:

PostNapisane: 28 sty 2017, o 23:11 
beata tester

Siema. Juz po przejsciu gry moge smialo powiedziec ze to bardzo dobra gra. Na bank mocna 9. Czy 10? Raczej nie.
Zeby nie spoilerowac. Na bank jest to gra w ktora trzeba zagrac. Czy teraz. Czy za kilka miesiecy bez roznicy. Na bank jeden z kandydatow do gry roku.
Kupilem ta gre z sentymentu. Teraz to po prostu nie wierze ze moglbym jej nie kupic :D
Ludzie duza pieprza ze to nie resident, ze z tymi zagadkami to nie az tak ciezko jak pisali ze bedzie. Ale naprawde fajna historia, spojna, dobrze przedstawiona i przede wszystkim jest naprawde strasznie. Tak trzymac!!!

PostNapisane: 30 sty 2017, o 08:07 
Origami Kidler

Panowie jest MOC, dokładnie tak można opisać nowego Residenta. Niestety z "niewiadomych przyczyn" granie w VR musiało zostać przełożone na dzisiaj, kac niestety wygrał i po prostu po godzinie czasu czułem się jakbym miał pawia puścić, teraz już wiem co to zawroty po VR, nic przyjemnego i nie polecam. Co do samego grania w to w goglach, to jest kurewsko przerażające, można się zesrać, same wejście przez drzwi do ciemnego korytarza powoduje ciary na plecach, tego się nie da opisać, nie da się tego zobaczyć oglądając przez share play - pozdro Mechaniczny, to trzeba samemu przeżyć. Jest brudno jest syfiato i jest pOtwornie, czyli tak jak być powinno. Klimat wylewa się hektolitrami z każdego piksela, a każde kolejne pomieszczenie, każdy dźwięk zza pleców podnosi człowiekowi ciśnienie. Od razu mówię, nie jest to zabawa dla osób o słabych nerwach, pomimo iż nie dotarłem do momentu gdzie zaczęła się naprawdę chora akcja (pieprzone nudności), to i tak było zajebiście. Capcom czapki z głów najlepszy horror w jaki grałem. To tyle jeśli chodzi o takie first view.

Przechodząc do oprawy graficznej, pozwolę sobie to opisać jak to wygląda w VR i jak na zwykłym TV.
Ogólnie jest to najładniejsza gra VR w jaką grałem, o ile ten wszędobylski obskurny klimat i poczucie syfu można nazwać ładnym, sugestywna sprawa, jeden powie uroczo, drugi odwróci się na pięcie i pobiegnie w stronę lasu (MG wie co mam na myśli). Jest płynnie, szczegółowo i dobre poczucie imersji. Coś dla McG - nasza postać rzuca cień, a my sami widzimy jakbyśmy tam byli, jest na prawdę dobrze, jednak czwóreczka jeszcze nie aż tak leciwa. To tyle jeśli chodzi o VR.
Przechodząc do grania na TV, grafa staje się krystalicznie "czyściutka", fullHD wali od razu po oczach i 60fpsów, good feeling. No i nie jest już tak strasznie, dalej, ale po prostu poziom strachu spada co najmniej 10-krotnie. Zdjąłem gogle i się zaczęło, oj i to kurwa jak, nie wiem czy bym to przeżył na goglach. Jedno jest pewne Pan Richard Pearsey ma nieźle zryty beret żeby w ogóle coś takiego napisać, bo to już nie jest normalne. Poziom brutalności w tej odsłonie to na prawdę wyższy level popieprzenia, cóż mógłbym rzec, jest wybornie.

Podsumowując czy Resident Evil 7 spełnił oczekiwania, on je po prostu zmiażdżył, wbił w nie piłę mechaniczną i targnął nimi o obrzyganą przez pOtworasa ścianę. Dla fanów gatunku must have, dla reszty masochistów również. Szczerze polecam, jeszcze nic mnie tak nie wystraszyło jak ten syf. :brew:

PostNapisane: 30 sty 2017, o 10:12 
CHAMPION

Loco - to jest tytuł dla Ciebie. Jeśli podobają Ci się filmy typu House of 1000 Corpses to REVII przypadnie Ci do gustu. :>

PostNapisane: 1 lut 2017, o 16:38 
padołamacz

Rudy niezła rekomendacja. Jak miałeś większe ciary na garbie niż grając za młodu w SH, FF czy FB to już jest kurwa coś. Ale w sumie nie ma się co dziwić, było już pisane że VR jest idealne do horrorów.

MG uwielbiam Ho1000C, początek tego filmu (napad) to jest istny majstersztyk i jeden z kilku najlepszych początków w filmie ogólnie, wiem też że pisałem że RE7 to będzie pierwszy must have na PSVR, ale kurwa kupować bryle dla jednej gry... no żal mi siana nie powiem, szczególnie że krucho u mnie z nim :) ale z drugiej strony byłoby to całkowicie nowe przeżycie w tym przewidywalnym od lat świecie :>>
Raczej poczekam aż dojdą jeszcze 2-3 miazgi wtedy bym wziął.

PostNapisane: 1 lut 2017, o 17:00 
CHAMPION

Dla mnie VR jest przełomem na miarę przejścia z grafiki 2D do 3D.

A i tak, House of 1000 corpses ma u mnie status kultowy :>>

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1