PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lis 2016, o 13:34 
Size Matters

Neox znów kupiłeś konsole? :>> . Za głośno muza w tle.

PostNapisane: 1 lis 2016, o 16:06 
Size Matters

gadu: 1480025
Nie kupilem (jeszcze), VR testowalem u znajomego.

PostNapisane: 1 lis 2016, o 17:18 
CHAMPION

gadu: 818467
McG napisał(a):
Za głośno muza w tle.

Następnym razem będzie lepiej z dźwiękiem. To była w pewnym seansie improwizacja.

PostNapisane: 1 lis 2016, o 19:07 
Heavy Rain

Widzę avatar moldara dobrany pod jakość dźwięku z jego mikrofonu. hahaha

PostNapisane: 1 lis 2016, o 19:56 
CHAMPION

Rudy napisał(a):
Widzę avatar moldara dobrany pod jakość dźwięku z jego mikrofonu. hahaha

hahaha widzę, że tylko Ty zczaiłeś :>>

PostNapisane: 1 lis 2016, o 20:43 
Heavy Rain

Powaga nie da się tego słuchać, tak właściwie to słychać go jakby używał walki talki i gubił zasięg. :smiech2:

PostNapisane: 17 maja 2017, o 14:31 
CHAMPION

:>>

PostNapisane: 17 maja 2017, o 15:14 
Heavy Rain

Fajny fake :szlug:

PostNapisane: 17 maja 2017, o 16:58 
CHAMPION

fake nie fake ale śmieszny... zabawne jest jak ludzie pod oczywistym fakiem muszą napisać, że to fake, niedługo pod Uchem Prezesa przyczytamy, że to fake :>>

PostNapisane: 18 maja 2017, o 06:27 
Heavy Rain

Wiesz bo dużo idiotów w internetach, to trzeba wyjaśnić co za niedługo na pudelku czy innym gównie nie przeczytamy, że VR wywołuje napady niepohamowanej agresji. :smiech2:

PostNapisane: 10 lip 2017, o 18:58 
Agent Smith

https://youtu.be/1V3k2iCr4Gs

Szkoda, że takie tytuły nie są do końca realne na ps4. Kamerka obejmuje za mało pola, a dildosy wypadają najgorzej z całej trójki.

Onward też fajnie wypada
https://youtu.be/woUzBTq8LKA

PostNapisane: 20 lis 2017, o 13:42 
Heavy Rain

W MM jest promo na gogle + kamera V2 + GT Sport + VR Worlds (kod) za 1299zł moim zdaniem dobry deal. :szlug:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gog ... mo-sport-1

PostNapisane: 19 lip 2018, o 14:50 
typewriter

gadu: 0
Mcg widze ze napierdalasz? Jak wrazenia?

PostNapisane: 7 sie 2018, o 21:35 
Size Matters

loco napisał(a):
Mcg widze ze napierdalasz? Jak wrazenia?

ok. Sprzęt miałem nowy, bo friendos przywiózł z Niemiec nawet nie testował tego wcześniej. Miałem VR półtora tygodnia i tak: Sprzęt z ostatniej chyba poprawionej serii. Wykonanie urządzenia jest bardzo estetycznie. Kask jest lekki wygląda fajnie, aczkolwiek mocno na początku walił nowością-plastikiem i gumą-kogoś bardziej wrażliwego może rozboleć głowa :>> . Generalne na plus. Jest stosunkowo lekki i łączy go z konsolą (tym konwerterem) jeden kabel. Po kilku godzinach jednak człowiek się w tym męczy. Jest gorąco w chuj po kilku godzinach i pękają naczyńka w oczach. Nie odnotowałem żadnych zaburzeń równowagi, niestrawności, nudności czy omdleń. Ani ja, ani kolesie, którzy też testowali. Generalni nic z tego co wypisują chorowite ptysie na YT. Z gier w calaku miałem Robinsona, Farpoint i VRWorld, VR playroom i Demo pack 1 i Demo pack2 i ajieś tam demka. Opisze kilka.

Na pierwszy Ogień poszło demo Last Guardian i szczerze powiem, że nie żałuję, że to odpaliłem jako pierwsze. Co prawda chodzenie jest tam skokowe, ze względu, że co niektórych plastusi boli główka, ale efekt jest świetny. Szczególnie jak morda tego Gryfa włazi nam w ryj, że aż wyciagamy rękę aby go pogłaskać. Potem jak wyłazimy na zewnątrz efekt jest uderzający. Przestrzenie powodują, że patrząc w dół trzęsą nam się łydki. Przynajmniej ja i jeden kumpel tak mieliśmy hehe.

Potem VR World. London Heist fajne, ale krótkie. Raczej taki pokazik możliwości, który działa jak powinien na dwóch movach. Ja move nie miałem, więc nie mogłem np.: odpalić cygara. Te przesłuchanie w piwnicy czy gadka w barze, pierwsza klasa. Imersja daje radę. To samo w samochodzie. Ma się wrażenie, ze się w nim jest.

Ocean Oddysey czy jakoś tak Spotkanie z rekinem. Power. Imersja świetna. gdy zanurzają nas w klatce pod wodę. Pokazałem to mojej matce i siostrze czyli osobą oderwanym od gier w ogóle i matka trzymała mnie za gacie ze strachu. Siostra też była wniebowzięta ogólnym efektem.

Robinson to dla mnie kupa. Jakieś z dupy historyjka o infantylnym chłopcu na jakieś planecie. nie chciało mi się nawet głębiej w to włazić. Kupa jakiś infantylnych mini gierek i zagadeczek. O dziwo słaba grafika. Po Crytek spodziewałem się czegoś lepszego.

Demo Drive Club. Fajne autentycznie ma się wrażenie, że się siedzi w samochodzie. Fajna rzecz. Grafika nieco zubożona, ale jest i tak fajnie. Naprawdę VR się sprawdza w takich grach.

EVE Valkyrie: Krótkie demko, ale pokazuje możliwości VR i to, ze takie gry nabierają innego relatywnie pożądanego wymiaru.

Zręcznościówki/platformówki z tą myszką Moss albo Wayward Sky. Fajne gierki z widokiem z trzeciej osoby, a my jesteśmy jak obserwator z boku sterujący poczynaniami bohaterów. Obie fajne i do ogrania. Były jeszcze jakieś walki stateczkami ala Descent, Człogami itd.

VR playroom świetne mini gierki. Zręcznościówki, gdzie jesteśmy jakby obserwatorem zza garba tego robocika Sony. Świna rzecz. Kolorowa, ostra i zwyczajnie ładna. Efekciarskie i zabawowe to w chuj. Z tego co zdążyłem zaobserwować w tradycyjnym graniu podobne gierki odrzucam, ale w VR mi się podobają :>> . loco musisz to zobaczyć.

Jakaś bajka, o dziewczynce z zapałkami gdzie możemy wszystko oglądać sobie jakbyśmy byli w bajce. Każdy obiekt z bliska, zaglądać do pomieszczeń z każdej strony ruszając własnym ciałem.

Farpoint. To skończyłem. Rozbijamy się na planecie i strzelamy, strzelamy, strzelamy do pajączków i innego typu gówienek..Nie miałem specjalnego karabinka z move, ale i na padzie grało się fajnie. Jest klimat. Niewątpliwie jedna z najładniejszych rzeczy na VR jakie widziałem. Pełnoprawny FPS na VR.

Było jeszcze kilka demek gier, jakiś horror, przygodówki itd, ale generalnie to już powielanie tego co opisałem wyżej.

Podsumowując jest to autentyczny VR. To na co świat czekał od lat. Mankament to na siłę kabel, który swoja drogą aż tak nie przeszkadza, oraz pole chodzenia, które przydałoby się większe (bieżnia pod FPS wymarzona opcja). Generalnie są gry, w które lepiej gra się siedząc i takie , w które stojąc, a w FPS najlepiej drepcząc symulując chodzenie (dlatego wspomniałem o bieżni). W statku kosmicznym siedzimy. Widzimy ręce oraz swój tułów, który reaguje jak my. Świetna rzecz. W takich samochodówkach to aż drzemy się przez "szybę" do próbujacego nas wyprzedzić innego kierowcy. Jedyne czego trzeba tak naprawdę do pełnego szczęścia to mocniejszy sprzęt do obróbki tego wszystkiego. Między bajki należy włożyć te brednie o słabości samych gogli i soczewek. Wierudna bzdura. Dlaczego?, ano dlatego, że wyświetlają one bardzo ostry obraz. Wystarczy tylko z bliska zobaczyć jakiś obiekt i o dziwo wygląda on mega ostro. Problemem jest popup wynikający ze słabości sprzętu generującego grafikę. Gdy nie będzie popupa grafika będzie świetna, bo dalsze obiekty będą równie dokładne, bo narazie zamieniają dalsze tekstury jakby się kompały w kisielu. Co do samych gogli to jedyną ich moim zdaniem wadą jest półokrągły profil soczewek, który wymusza od grającego optymalnego ich ustawienia pod ogniskową oka. Minusy jak już wspomniałem wcześniej to męczenie się oczu z powodu bliskości ekranów od oka i mimo wszystko fizycznie człowiek bardziej dostaje po tyłku niż w graniu tradycyjnym. Dużo kręci głową, a kask po kilku godzinach daje się poczuć, bo swoje kilkaset gram waży. No i brak wentylacji. Gumowa uszczelka mocno nas mumifikuje w tych okularach. Podsumowując fajna zabawka, ale raczej ciekawostka. Nie wróżę do celów domowych rozwijania tematu. Oczywiście na następną generację pewnie jeszcze pociągną temat, ale moim zdaniem jest to zbyt mimo wszystko niewygodne, powiedziałbym wyczerpujące. Owszem efekt jest świetny, sugestywny i przejmujący. Na następnej generacji będzie pewnie jeszcze lepszy, ale można na tym grać od czasu do czasu, ale nie non stop. Mówię oczywiście ze swojej perspektywy doświadczonego już w graniu dziada. Fajnie pograć, ale od czasu do czasu.

PostNapisane: 9 sie 2018, o 19:12 
Agent Smith

Ostro jest z bliska, dalsze obiekty rażą pikselozą. Więc przyda się wyższa rozdzielczość. Ja polecam until dawn, imo najlepsza gra na vr.

PostNapisane: 10 sie 2018, o 12:07 
Size Matters

Moldar napisał(a):
Ostro jest z bliska, dalsze obiekty rażą pikselozą. Więc przyda się wyższa rozdzielczość. Ja polecam until dawn, imo najlepsza gra na vr.

Ogrywałem Demo. Dla mnie takie se, wesołomiasteczkowy tunel strachu, ale kolo był podjarany.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 19:30 
CHAMPION

Mnie tam Until Dawn RB szybko znudził.
Są lepsze gry.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 21:49 
typewriter

gadu: 0
MG a jak Pro na VR? Jest znaczaca roznica?

PostNapisane: 31 paź 2018, o 21:59 
CHAMPION

Jest. No to można jeszcze dodać do zalet PRO.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1