PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PS4 PRO
PostNapisane: 20 sty 2017, o 00:52 
Origami Kidler

Siever napisał(a):
Zapomniałem dodać, że po odpaleniu gry z Pro zaczynają grać cewki. Udało mi się to dosyć dobrze nagrać, przykładając mikrofon telefonu pod otwór wentylacyjny: https://www.youtube.com/watch?v=CsJai1YQUdM

W 1-5s słychać Tomb Raidera w trybie Enhanced Visuals, w 6-10s 4K, a dalej 60FPS. Mimo, że dźwięk jest wnerwiający to jest cichy i żeby go w ogóle usłyszeć to trzeba być przy konsoli jakieś 1,5m także ja nie narzekam, nie przeszkadza mi.

MechanicalGod napisał(a):
LOL hahaha

Żadne LOL, mi to tam wygląda jak klasyczny objaw nerwicy natręctw, bodajże to już sprawa dla stosownego specjalisty. :smiech2:

PostNapisane: 20 sty 2017, o 13:17 
Patapon

Generalnie sposób w jaki ps4 się chłodzi to ciągle padaka, wiatrak raz zwalnia, raz przyspiesza i potrafi to robić co kilka sekund. No ale w moim aktualnym przypadku, jest to poziom akceptowalny, bo podczas grania konsoli nie słyszę, czego powiedzieć nie mogłem u moich poprzednich wersji, gdzie wiatrak robił mi za dodatkowy efekt wiatru w wiedzminie, przynajmniej wczuwa większa, zwłaszcza jak Geralt mówił "ale wieje", a ja w tedy "no kurwa w chuj" hahaha

PostNapisane: 20 sty 2017, o 16:01 
Patapon

Ciekawostka - popularne polskie sieci sklepów mają wyprzedane PS4 PRO.

Ogólnie jest posucha, nawet wyparowały z Allegro.

PostNapisane: 20 sty 2017, o 16:15 
Patapon

Sony chyba nie spodziewało się takiej sprzedaży, gogle też ciężko dostać.

PostNapisane: 20 sty 2017, o 17:43 
CHAMPION

gadu: 818467
Z VR to w ogóle dali ciała bo już na Black Friday w USA i UK nie było.
Z PRO się nie spodziewali najwyraźńiej też. Sam jestem zdziwiony, że tak się na te PROsiaki ludzie rzucili.

PostNapisane: 3 lut 2017, o 14:55 
Patapon

Poszła plotka, że w FW 4.5 jest opcja włączenia trybu Pro dla gier bez patcha :jump: Głównie cieszę się dlatego, że jest to opcja, a nie konieczność - dalej by można sobie było grać normalnie w ciszy i przy małym poborze prądu, a włączać ją dla gier, które mają spore spadki FPSów (np. Until Dawn, JC3 etc.)

Obrazek

Potrzebne normalnojęzyczne źródło :>>

Obrazek

PostNapisane: 11 lis 2017, o 11:48 
CHAMPION

PS4 PRO skończyło 1 rok.

PostNapisane: 11 lis 2017, o 21:21 
Patapon

I rok za mną.

Zadowolony jestem z dwóch powodów, konsola jest cichsza od poprzednich wersji, ale równie dobrze mogę mieć farta po 4 kompletnie zjebanych konsolach. Ciągle jednak nie jest to poziom Xboxa ona.

Oraz niektóre gry działają trochę lepiej, bardziej stabilnie.

Niestety nie wszystko zagrało i generalnie uważam, że z one x Microsoft lepiej ogarnął temat. Najbardziej brakuje mi gier jak rise of the tomb raider, gdzie było kilka możliwości modyfikacji oprawy, bo ogólnie głównie dostajemy supersampling.

Zakupu nie żałuję, bo przynajmniej komfort grania jest lepszy i szum wiatraków nie robi mi za wiatr w grach.

PostNapisane: 13 lis 2017, o 02:08 
padołamacz

gadu: 0
Czyli w sumie z tego co piszesz, największym plusem PRO jest cichsza praca?
Ja nie narzekam na głośność swojej PS4, a czułem się deko wyruchany jak ogłosili PRO, myślałem że giery na zwykłasa będą wyraźnie czy wręcz celowo gorzej wyglądały, jednak nawet gdyby tak było, nie kupiłbym PRO ze względów ideologicznych (jedynie tak jak Rudy, gdyby stara mi wyzionęła ducha).

Tytuł: PS4 PRO
PostNapisane: 13 lis 2017, o 08:45 
Patapon

Po prostu usprawnień dla 1080p jest za mało. Są za to tytuły, które są stabilniejsze jak the last guardian, oczywiście pomijając to, że na standardowym ps4 powinna ta gra działać płynnie.

Jak ktoś ma jednak tv 4k to nie powinien się zastanawiać, bo różnica jest bardzo widoczna.

PostNapisane: 13 lis 2017, o 16:32 
CHAMPION

Moim zdaniem zakup midgena to głupota gdy już się ma standardowy model pod strzechą i nie posiada się TV 4K.
PRO jest fajna, ale nie na tyle by kupować dla niej tv 4K.

PostNapisane: 11 lip 2018, o 16:37 
czajnik

gadu: 0
Moim zdaniem zakup midgena to głupota gdy już się ma standardowy model pod strzechą i nie posiada się TV 4K.
PRO jest fajna, ale nie na tyle by kupować dla niej tv 4K.

Nie można powiedzieć że głupota bo każdy ma inne możliwości finansowe. Jeśli dla kogoś dołożenie różnicy pomiędzy używanym Slimem a nowym Pro nie jest dużym wydatkiem to wymiana jak najbardziej jest opłacalna. Otrzymamy lepszy nowy sprzęt z pełną gwarancją.
TV 4K to tylko opcja do PS4 Pro. Najważniejsze zalety kryją się pod trybem turbo i supersamplingiem które są do wykorzystania przy 1080p.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 10:52 
CHAMPION

Zawsze taka wymiana jest stratna. A koszta wymiany nie są adekwatne do różnicy w jakości.
Wiem co mówię, mam PRO. I jak na razie największa zaleta tej konsoli to cicha praca w porównaniu z modelem premierowym.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 11:09 
Patapon

Kiedy kupiłeś pro? Mój premierowy przy god of war, czy teraz rdr chodzi w cały świat. Nie jest to poziom podstawowej konsoli, ale zaczyna irytować.

Mam naprawdę nadzieję, że do ps5 sony ogarnie ten temat prawidłowo, bo to jeden element, który jest fatalnie zrealizowany :(

PostNapisane: 31 paź 2018, o 11:59 
Origami Kidler

Moja poczciwa 4 zaczęła się rozkręcać i podczas gry w RDRa głośno huczy, MG nawet słyszał na imprezie, a wcale nie siedzę blisko konsoli, chyba najwyższy czas ją wybebeszyć i przeczyścić. :brew: Jak objaw się utrzyma, to wymiana na nową i po sprawie.

PostNapisane: 31 paź 2018, o 13:54 
Patapon

Zawsze taka wymiana jest stratna. A koszta wymiany nie są adekwatne do różnicy w jakości.
Wiem co mówię, mam PRO. I jak na razie największa zaleta tej konsoli to cicha praca w porównaniu z modelem premierowym.

Mów za siebie, dla mnie zysk jakości jest sporo większy niż koszt zakupu bo i tak była tania na premierę (w porównaniu chociażby ze starą generacją) i podmianka wyszła tanio. Jak jeszcze wpadł nowy pad i dysk 1TB to wyszło kilkaset zł dokładki i było dla mnie świetnym interesem. Jaki masz tv? Ja gram na dużym TV siedząc dosyć bliko i różnica w rozdzielczości jest bardzo znacząca ale również zależna od gry. Najlepiej oczywiście wypadają gry z porządnym checkerboardingiem. Horizon, Assassin, GoW, Ratchet czy nawet Tomb Raider.

Ciszej owszem jest ale nadal zdecydowanie za głośno. Jak konsola przebija się przez tv na normalnej głośności to dla mnie jest porażka i największa bolączka tej konstrukcji. Mam nadzieję, że Sony to ogarnie w PS5. Nowy klocek podobno jest cichutki, a ma podobne gabaryty więc dać się da.

ps.
A dobra, doczytałem, że chyba piszesz o wymianie przy TV 1080p to tutaj faktycznie wymiana jest średnio opłacalna jeżeli nic się z poprzednią PS4 nie dzieje. Supersampling to tylko kosmetyczne poprawki i mało gier ma zyski w wydajności - ale akurat RDR2 pod tym względem zyskuje bardzo dużo:)

Ostatnio edytowano 31 paź 2018, o 14:03 przez Siever, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 31 paź 2018, o 19:25 
CHAMPION

Tak, pisałem o 1080p, pro mam krótko może z miesiąc będzie.
Konsola jest cicha, zdecydowanie cichsza od mojej og PS4 ( a miałem to szczęście, ze posiadałem ten cichy egzemplarz ).
Oczywiście przy GOW włazi na wysokie obroty ale i tak jest ciszej. Przy RDR2 słyszę tylko, ze konsola chodzi, ale nie jest to nawet 10% tego jakie dźwięki wydaje konsola Rudego przy tej grze. :>> No ale gram w 1080p bo gra lepiej wyglada w tym trybie.

Czy PS5 będzie głośna to się okaże. Do tej pory to konsole Sony były tymi cichymi. DreamCast skrzeczał jak drukarka igłowa, X360 tez straszny hurgot robił.

PostNapisane: 10 lis 2018, o 16:34 
CHAMPION

PostNapisane: 10 lis 2018, o 18:14 
Patapon

Ciekawe na jak długo :>>

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 9, 10, 11, 12, 13