PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: GOD OF WAR
PostNapisane: 17 paź 2018, o 14:02 
Size Matters

loco napisał(a):
Natomiast to jest dla mnie kompletny absurd:
Cytuj:
Dawno żadna gra mnie tak nie wynudziła i zmęczyła. Miałem poczucie tracenia czasu w to grając. Głupota straszna.

No racja, glupota straszna :>> Wiem ze pewnie sie powtarzam ale ludzie wytlumaczcie mi to co wami kieruje podczas takich meczarni. Ja rozumiem ze poczucie wkurwienia przy maksowaniu gry jest czyms normalnym, ale niech to wkurwienie wynika z czego innego. Jak sie wkurwialem tysieczny raz probojac przejsc Knack na VERY HARD w celu zdobycia platyny to mialo to na celu udowodnic sobie ze jestem jeszcze tymi starymi paluchami tego dokonac, bo gra byla trudna ale ta trudnosc byla skonstruowana w doskonaly sposob. Natomiast jak ktos pisze takie rzeczy jak ty, ze meczyl sie z tym autentycznie, nie mogac sie doczekac konca to autentycznie tego nie ogarniam. Zeby to jeszcze byl mlodzik z fryzurka, ale taki wyjadacz jak ty? Lazic po krainach ktore cie nudza czy szukanie z jutubem krukow czy artefaktow tylko po to zeby miec kolejna ikonke w statystykach, az tak ci na niej zalezy? Wytlumacz mi prosze co kieruje toba w takim przypadku. Pamietam jak meczyles sie z Deadlight i podejrzewam ze tez straciles tam kupe nerwow dla platyny ale tam bylo to na podobnej analogii do wspomnianego Knacka i to w pelni rozumiem. Chyba czaisz o co mi chodzi? Nie mowie, ja tez kilka ostatnich znajdziek szukalem z opisem ale przedtem spedzilem w tym swiecie wiele godzin z wlasnej woli i z przyjemnoscia, wiec te kilka to juz bylo na zasadzie ze tak malo brakuje to czemu nie. Ale zeby sie tak meczyc przy grze? To juz chyba lepiej wyjsc uszczknac tej jesiennej aury albo cokolwiek? Nie pierwszy raz sie spotykam z takim podejsciem.

Jak się spotykasz nie pierwszy raz z takim podejściem to powinieneś już to zrozumieć, że tak jest. Gra się dla platyny, tym bardziej, że ta jakoś z kosmosu dla paranoików nie była. Z poradnika nie korzystałem, bo już za pierwszym razem ogarniałem wszystkie znajdźki. . Gdyby nie to i nie uważne się za nimi rozglądanie tę grę ogarnął bym na speedzie i jebnął, albo bym jebnął jak GOW i GOW2, których nawet chyba nie skończyłem. Platyna, to walka z własnym charakterem, szczególnie gdy jest w naszym zasięgu tym bardziej, że w dzisiejszych czasach, trofea są jedynym poczuciem, że się o coś w tych "grach" gra, bo gry teraz się przechodzi, a nie w nie gra.

PostNapisane: 17 paź 2018, o 14:41 
padołamacz

gadu: 0
Zgadzam sie ze w dzisiejszych czasach platyny sa czesto jedyna forma poczucia ze trzeba sie wysilic, ale tylko wtedy gdy sa rozpisane z glowa, a to nie zawsze ma miejsce. Dlatego rozumiem, ale czesciowo, bo nadal nie meczylbym sie z platynowaniem gry ktora mi sie nie podoba i gdzie mam poczucie straty czasu.
Jak znalazles wszystko za pierwszym przejsciem to jestes dobry, mi sie wydawalo ze uwaznie patrzylem a i tak pare musialem sprawdzic.

PostNapisane: 17 paź 2018, o 18:31 
Size Matters

loco napisał(a):
Zgadzam sie ze w dzisiejszych czasach platyny sa czesto jedyna forma poczucia ze trzeba sie wysilic, ale tylko wtedy gdy sa rozpisane z glowa, a to nie zawsze ma miejsce. Dlatego rozumiem, ale czesciowo, bo nadal nie meczylbym sie z platynowaniem gry ktora mi sie nie podoba i gdzie mam poczucie straty czasu.
Jak znalazles wszystko za pierwszym przejsciem to jestes dobry, mi sie wydawalo ze uwaznie patrzylem a i tak pare musialem sprawdzic.

Tutaj właśnie platyna była z głową, więc bez sensu odpuścić. Gra mnie zaczęła męczyć tak od połowy. spory backtracking. No i te walki z valkiriami, a już wogóle tą ostatnią dziwką. Mała róznorodność stworów. Nudne fatale. Postanowiłem skończyć tą grę, aby na własne oczy się przekonać co to za "cudo" aby wiedzieć w 100% co to za gra i prawdę mówiąc specjalnie się nie rozczarowałem, a raczej tylko utwierdziłem w przekonaniu jakie miałem wcześniej. Wiedziałem, że to nie moja bajka będzie, ale mimo to spodziewałem się czegoś i tak więcej.

PostNapisane: 18 paź 2018, o 20:05 
Patapon

Walkirie były mega, podobały mi się z nimi walki, mega wymagające, na hardzie dały mocny wycisk. Ofc dało się nauczyć ich walk, ale to trochę trwało.

PostNapisane: 19 paź 2018, o 18:10 
Size Matters

Moldar napisał(a):
Walkirie były mega, podobały mi się z nimi walki, mega wymagające, na hardzie dały mocny wycisk. Ofc dało się nauczyć ich walk, ale to trochę trwało.

Co w tym gównie było mega to zupełnie nie wiem.

PostNapisane: 19 paź 2018, o 21:07 
padołamacz

gadu: 0
Nie ma co pierdolic walka byla ok, jak ktos mial szybkie paluchy to gra go premiowala, bo po poczatkach animacji szlo wywnioskowac jaki atak bedzie nastepny. Przejsc to na HARD czy juz w ogole na jakims tam boskim czy jak to sie zwie ten najwyzszy to ciezki temat.

PostNapisane: 20 paź 2018, o 07:57 
Patapon

Walka to taka trochę kalka soulsów, operowanie ciągle tarczą i unikami, kontry, no mnie to mocno podeszło do tego stopnia, że bawiłem się walką, tutaj kontra, rzucenie toporem, bieg do stwora, wale go piesciami po mordzie, potem bieg do następnego, przywołanie topora i jeb z góry.

No piękna sprawa, czujesz kontrolę nad tym co się dzieje w jakimś tam stopniu.

PostNapisane: 25 paź 2018, o 07:20 
Origami Kidler

Czas na szybkie podsumowanie tych wypocin.

McG napisał(a):
Koleś mi to przyniósł i wymęczyłem przez 3 tygodnie platynę. Jest to ostatni GOW w jakiego gram.

:szok3:
McG napisał(a):
Dawno żadna gra mnie tak nie wynudziła i zmęczyła. Miałem poczucie tracenia czasu w to grając. Głupota straszna. Największym problemem tej gry, zresztą nie tylko tej, ale także i innych jak już zauważyłem z wyżyloną grafiką jest jedno-brak klimatu.

hmmm
McG napisał(a):
Na początku zacząłem grać na hardzie, ale po jakimś czasie zobaczyłem, że mnie to nudzi a system wkurwia... Przy tych dennych magicznych walkiriach, które okazały się najbardziej wymagające w całej grze zszedłem nawet na najniższy

:co?:

A teraz składamy:
McG napisał(a):
wymęczyłem przez 3 tygodnie platynę... Dawno żadna gra mnie tak nie wynudziła i zmęczyła... zacząłem grać na hardzie... zszedłem nawet na najniższy

PROCESSING
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrazek

Dziękuję za uwagę. :smiech2:

Ostatnio edytowano 25 paź 2018, o 11:18 przez Rudy, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: 25 paź 2018, o 08:38 
Patapon

Granie tylko dla platyny, nawet na najniższym poziomie trudności w gry które się nie podobają? To jest już szczyt trophy whore'ostwa :>>

Szczególnie że w tym okresie tej generacji jest tyle gier, że bez problemu można znaleźć coś pod siebie. A blockbustery, które nas nie interesują olewać ciepłym moczem.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 10:28 
Size Matters

Rudy napisał(a):
Czas na szybkie podsumowanie tych wypocin.

McG napisał(a):
Koleś mi to przyniósł i wymęczyłem przez 3 tygodnie platynę. Jest to ostatni GOW w jakiego gram.

:szok3:
McG napisał(a):
Dawno żadna gra mnie tak nie wynudziła i zmęczyła. Miałem poczucie tracenia czasu w to grając. Głupota straszna. Największym problemem tej gry, zresztą nie tylko tej, ale także i innych jak już zauważyłem z wyżyloną grafiką jest jedno-brak klimatu.

hmmm
McG napisał(a):
Na początku zacząłem grać na hardzie, ale po jakimś czasie zobaczyłem, że mnie to nudzi a system wkurwia... Przy tych dennych magicznych walkiriach, które okazały się najbardziej wymagające w całej grze zszedłem nawet na najniższy

:co?:

A teraz składamy:
McG napisał(a):
wymęczyłem przez 3 tygodnie platynę... Dawno żadna gra mnie tak nie wynudziła i zmęczyła... zacząłem grać na hardzie... zszedłem nawet na najniższy

PROCESSING

Dziękuję za uwagę. :smiech2:

i czego nie rozumiesz?. Że zacząłem na hard i przełączyłem na easy aby to zmęczyć, bo to infantylne gówno było tak nudne i mało mnie interesujące, że nie było tego warte aby się męczyć na hardzie?. Jeszcze czegoś nie rozumiesz?

Siever napisał(a):
Szczególnie że w tym okresie tej generacji jest tyle gier, że bez problemu można znaleźć coś pod siebie. A blockbustery, które nas nie interesują olewać ciepłym moczem.

jest ich aż tyle? Gdzie, bo nie zauważyłem. Wszystkie te korpo gry są niemal takie same-brak w nich klimatu. jeszcze tego nie widzicie?.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 10:59 
Patapon

Dziwię się że origins grałeś na najwyższym gdzie jest kupą pod względem walk, a z kolei gdzie god of war po prostu błyszczy.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 11:07 
Size Matters

Moldar napisał(a):
Dziwię się że origins grałeś na najwyższym gdzie jest kupą pod względem walk, a z kolei gdzie god of war po prostu błyszczy.

GOW błyszczy hahaha ? Tam są jakieś walki? Ja tam widziałem kupę błysków i zabijanie jakiś pokrak. Nie, nie dogadamy się :>> . Dla mnie tam żadnego systemu walki nie było, prócz machania jedną ręką chujowym toporkiem ew. łańcuszkami i turlanie się na boki . Zresztą w obu grach było słabo, ale w Origins miałem uczucie, ze walczę z ludźmi, grałem dla klimatu, który wylewał się z tej grafy, realiów i świata. Nie porównywał bym tych dwóch gier. Baaa Osobiście nawet nie stawiał obok siebie. Umówmy się, że w gry pokroju DMC nie grywam i ich nie trawię, a wszystkie te gry właśnie maja posmak systemu i estetykę z DMC.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 11:09 
Origami Kidler

McG napisał(a):
i czego nie rozumiesz?. Że zacząłem na hard i przełączyłem na easy aby to zmęczyć, bo to infantylne gówno było tak nudne i mało mnie interesujące, że nie było tego warte aby się męczyć na hardzie?. Jeszcze czegoś nie rozumiesz?

phpBB [video]

Idąc tym tokiem rozumowania, AC Origins którego zachwalałeś to też infantylne gówno, w końcu mamy tych egipskich bożków i futurystyczne kostiumy które pasują tam jak pięść do oka, ale co tam to była wybitna gra z budującą pustką.

McG napisał(a):
Siever napisał(a):

jest ich aż tyle? Gdzie, bo nie zauważyłem. Wszystkie te korpo gry są niemal takie same-brak w nich klimatu. jeszcze tego nie widzicie?.

Ty w głównej mierze przecież grywasz w te korpo niemal takie same gry, więc fizycznie sam je wybierasz, więc... no właśnie o co się rozchodzi ?

PostNapisane: 26 paź 2018, o 11:23 
Size Matters

Rudy napisał(a):

Idąc tym tokiem rozumowania, AC Origins którego zachwalałeś to też infantylne gówno, w końcu mamy tych egipskich bożków i futurystyczne kostiumy które pasują tam jak pięść do oka, ale co tam to była wybitna gra z budującą pustką.

nic nie wiesz o moim toku rozumowania :>> . Futurystycznych kostiumów może były 2 i to tez trzeba było nieźle się natrudzić aby je odkryć. "Bogowie" w AC, którzy są zresztą tylko marginalnym tłem odnoszą się do pewnych przesłanek z historii ludzkości. Ja osobiście byłem trochę zawiedziony jak pociągnęli wątek w całej serii, bo można było to zrobić trochę bardziej przejrzyście, ale sama idea była genialna, bo zahacza o jedną z teorii o początkach naszego gatunku.

Rudy napisał(a):
Ty w głównej mierze przecież grywasz w te korpo niemal takie same gry, więc fizycznie sam je wybierasz, więc... no właśnie o co się rozchodzi ?

wybieram, te w które chcę, a wybieram ich coraz mniej. Teraz idą na ruszt, po skończeniu fajnego Fallouta4, Kingdom Come Deliverance, drugi raz IMO świetna Mafiia3 +platyna, FarCry5, drugi raz Wiedźmin3+DLC, potem RDR2 no i oczywiście kiedyś AC:Odyssey.. Z małych MArk Of The Ninja, Guns, Gore & Cannoli2, polski Ruiner. Tak naprawdę wyboru dużego nie mam. Owszem gier jest masa, ale gra się raczej z przyzwyczajenia, coraz rzadziej z autentycznej radości. Już nie pamiętam kiedy miałem ostatni raz wypieki na papie, bo jakaś gra mi się tak podobała, aby wywoływać jakieś głębsze emocje. Wszystko to już było....

PostNapisane: 26 paź 2018, o 11:47 
Origami Kidler

McG napisał(a):
Rudy napisał(a):

nic nie wiesz o moim toku rozumowania :>> .

Nic nie wspominałem o Twoim toku rozumowania, w psychologa/psychiatrę nie zamierzam się bawić. :>>

McG napisał(a):
wybieram, te w które chcę, a wybieram ich coraz mniej. Teraz idą na ruszt, po skończeniu fajnego Fallouta4, Kingdom Come Deliverance, drugi raz IMO świetna Mafiia3 +platyna, FarCry5, drugi raz Wiedźmin3+DLC, potem RDR2 no i oczywiście kiedyś AC:Odyssey.. Z małych MArk Of The Ninja, Guns, Gore & Cannoli2, polski Ruiner. Tak naprawdę wyboru dużego nie mam. Owszem gier jest masa, ale gra się raczej z przyzwyczajenia, coraz rzadziej z autentycznej radości. Już nie pamiętam kiedy miałem ostatni raz wypieki na papie, bo jakaś gra mi się tak podobała, aby wywoływać jakieś głębsze emocje. Wszystko to już było....
Rudy napisał(a):

Daj że spokój wypieki na twarzy, kto się w taki sposób grami podnieca, pomijając gówniarzy co dopiero zaczynają przygodę z tą branżą, to tak jakbyś wymagał żeby za każdym razem seks z jedną kobitą był jak ten za pierwszym razem, nierealne nie ?

PostNapisane: 26 paź 2018, o 13:29 
Size Matters

McG napisał(a):
Rudy napisał(a):

nic nie wiesz o moim toku rozumowania :>> .

Nic nie wspominałem o Twoim toku rozumowania, w psychologa/psychiatrę nie zamierzam się bawić. :>>

Rudy napisał(a):
Idąc tym tokiem rozumowania...
.

TYM czyli jakim?. Nie trzeba bawić się w psychologa, tylko chociaż trochę rozmieć to co się czyta i pisze.

McG napisał(a):
Rudy napisał(a):

Daj że spokój wypieki na twarzy, kto się w taki sposób grami podnieca, pomijając gówniarzy co dopiero zaczynają przygodę z tą branżą, to tak jakbyś wymagał żeby za każdym razem seks z jedną kobitą był jak ten za pierwszym razem, nierealne nie ?

Trefne porównanie, bo za pierwszym razem jest przeważnie najgorzej :brew: .

ps. Sorry wyjebało kawałek Twojego posta, bo zamiast "cytuj" zrobiłem "edytuj" i poszło w chuj :>> .

PostNapisane: 26 paź 2018, o 13:59 
Origami Kidler

McH napisał(a):
Rudy napisał(a):
Idąc tym tokiem rozumowania...

.

TYM czyli jakim?. Nie trzeba bawić się w psychologa, tylko chociaż trochę rozmieć to co się czyta i pisze.

Odnosiło się to do gry, czytaj skoro GoW to infantylne gówno, to AC jest równie gówniany. I pomyśleć że dobrowolnie to kontynuuję...

McG napisał(a):
Rudy napisał(a):

Rudy napisał(a):

Trefne porównanie, bo za pierwszym razem jest przeważnie najgorzej :brew: .

Kompletnie nie zrozumiałeś co miałem na myśli, ale dzięki za mądrości w stylu kochane brawo. hahaha Wytłumaczę chodziło o poziom emocji/podjarki, nie samą czynność, bo to już leży w gestii indywidualnej, jeden powie chujowo, drugi odwrotnie.

PostNapisane: 2 lis 2018, o 09:34 
CHAMPION

gadu: 818467

PostNapisane: 4 lis 2018, o 12:50 
Size Matters

A "Avengers: Wojna bez granic" najlepszym filmem. W takim zestawieniu to OOOOOK, nie mam z tym problemu, bo wiem jaki przedział wiekowy i intelektualny na to głosował :>> .

PostNapisane: 4 lis 2018, o 17:18 
Origami Kidler

McG napisał(a):
A "Avengers: Wojna bez granic" najlepszym filmem. W takim zestawieniu to OOOOOK, nie mam z tym problemu, bo wiem jaki przedział wiekowy i intelektualny na to głosował :>> .

Co ma TIGA do filmów, bo ciężko mi ogarnąć ? Wytłumacz proszę.
Po drugie skąd w ogóle znasz podtytuł "tej szmiry", nawet ja jako człowiek lubiący te odmóżdżające szmiry nie wiedziałem że taki jest podtytuł, oglądałeś pomimo że nie lubisz ? Wiesz że to debilne ?

PostNapisane: 4 lis 2018, o 19:52 
CHAMPION

Jakby była to by i platynę zrobił :>>

PostNapisane: 4 lis 2018, o 22:31 
Size Matters

Rudy napisał(a):

Co ma TIGA do filmów, bo ciężko mi ogarnąć ? Wytłumacz proszę.

To ma wspólnego, że skoro w świecie filmowym za najlepsze uznawane produkcje są filmy tego pokroju, jest analogiczne, ze w świecie gier tego tendencje są dokładnie takie same. Świat durnieje. Na Przykładzie kina to doskonale widać. Społeczeństwo jest coraz bardziej skretyniałe. Kiedyś komiksy typu Spidermana, Xmana itd były w świecie dojrzałych, dorosłych ludzi czymś kretyńskim i generalnie dla dzieci. Czymś do czego dorosły człowiek nigdy by się nie przyznał. Dzisiaj Teraz owe Spidermany są esencją kina i mają kolosalną oglądalność i nie chodzi o niepełnoletnią widownię, ale ogólny przedział wiekowy :| .

Rudy napisał(a):
Po drugie skąd w ogóle znasz podtytuł "tej szmiry", nawet ja jako człowiek lubiący te odmóżdżające szmiry nie wiedziałem że taki jest podtytuł, oglądałeś pomimo że nie lubisz ? Wiesz że to debilne ?

Specjalnie na potrzeby tego posta szybko wygooglowałem najlepszy/najbardziej kasowy blockubuster 2018 roku. To co znalazłem niespecjalnie mnie zdziwiło i spełniło moje smutne oczekiwania.

Tytuł: GOD OF WAR
PostNapisane: 4 lis 2018, o 23:18 
Patapon

Chuja tam z tym światem ( No może trochę faktycznie zgłupiał :>>), od zawsze najbardziej kasowe filmy to te rozrywkowe, co najwyżej Titanic wybił się przed szereg, cała reszta to marvele, dc, gwiezdne wojny, harry poter czy władca pierścieni. Od wielu wielu lat niewiele się pod tym względem zmieniło.

Najbardziej śmieszy mnie, że przyznają jakieś nagrody kiedy rok się nawet nie skończył.

PostNapisane: 5 lis 2018, o 10:15 
Origami Kidler

Moldar napisał(a):
Najbardziej śmieszy mnie, że przyznają jakieś nagrody kiedy rok się nawet nie skończył.

Wszystko zależy jak u nich jest rozliczany rok obrotowy, więc czasami IIIkw. to koniec i tyle, nie musi to być rok kalendarzowy.

PostNapisane: 5 lis 2018, o 13:21 
CHAMPION

Akurat God of War to świetna gra i jak najbardziej na wyróżnienia zasługuje. Nie wiem po co to paplanie o filmach, kompletnie nie na temat.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1