PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 cze 2020, o 19:30 
CHAMPION

gadu: 818467
No właśnie wybrałem średni i gra póki co nie stanowi żadnego wyzwania :>>

To są tak zwane ułatwienia adaptacyjne Neox, oglądałem na YT filmik gdzie jakiś na w pół upośledzony streamer popłakał się ze szczęścia w tym menu.
Przez tego gościa czułem się okropnie, z jednej strony podejście miałem jak twoje, że czyni się grę bezsensownie łatwą, a z drugiej widziałem tego płaczącego typa i myślałem sobie jaką to trzeba być kurwą atencyjną by się popłakać na youtubie dla kilku udostępnień filmiku w social media :>>

PostNapisane: 24 cze 2020, o 21:37 
Size Matters

gadu: 1480025
Nie mówię o tych opcjach dla osób, które mają np. problemy ze wzrokiem. Tam są ustawienia, że np. wróg nie będzie cię widział jak się czołgasz, na YT już widziałem jak Ellie leżała pod nogami przeciwnika a ten nic :). Ustawień jest multum, jest nawet opcja ze uruchamiasz taki jakby skaner i pokazuje ci w którym miejscu są jakieś materiały do zebrania.

PostNapisane: 25 cze 2020, o 06:02 
CHAMPION

Idiotyzm :smiech2:

PostNapisane: 25 cze 2020, o 10:58 
Size Matters

Neox napisał(a):
Nie mówię o tych opcjach dla osób, które mają np. problemy ze wzrokiem. Tam są ustawienia, że np. wróg nie będzie cię widział jak się czołgasz, na YT już widziałem jak Ellie leżała pod nogami przeciwnika a ten nic :). Ustawień jest multum, jest nawet opcja ze uruchamiasz taki jakby skaner i pokazuje ci w którym miejscu są jakieś materiały do zebrania.

właśnie wczoraj miałem rozmowę ze swoim developerem na temat trudności naszej gry. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile trzeba się nagimnastykować aby wytłumaczyć, że gra musi być trudna. A jak chcą zrobić grę łatwą dla wszystkich, to niech zrobią poziomy trudności. Teraz pokutuje taki pogląd, ze gry musza być łatwe dla wszystkich, bo wtedy jest większa baza klientów. Drama.

PostNapisane: 25 cze 2020, o 11:15 
Size Matters

Poziomy trudności są ale w TLOU 2 ten średni nie jest odpowiednikiem średniego z TLOU, obniżyli poziom trudności do easy. Średni czy tam normal nie powinien być dla gracza koszmarem ale mimo wszystko jakaś trudność być powinna. Gra ma dodatkowe elementy, które ułatwiają walkę (czołganie się, Ellie ma nóż, który nie ulega zniszczeniu) a oni z normal zrobili jeszcze easy.
Podobno na trudnym jest już znacznie lepiej i czuć wyzwanie, mało surowców, amunicji itd.

PostNapisane: 25 cze 2020, o 11:23 
Size Matters

Neox napisał(a):
Poziomy trudności są ale w TLOU 2 ten średni nie jest odpowiednikiem średniego z TLOU, obniżyli poziom trudności do easy. Średni czy tam normal nie powinien być dla gracza koszmarem ale mimo wszystko jakaś trudność być powinna. Gra ma dodatkowe elementy, które ułatwiają walkę (czołganie się, Ellie ma nóż, który nie ulega zniszczeniu) a oni z normal zrobili jeszcze easy.
Podobno na trudnym jest już znacznie lepiej i czuć wyzwanie, mało surowców, amunicji itd.

Spokojnie zaraz jak to teraz w zwyczaju wyjdzie patch z trzema nowymi trybami trudności. W TLOU też po czasie dodali tryb przetrwania NG+itd. Nie dają tego od razu, bo w ten sposób próbują przedłużyć i życie gry i przypomnieć o niej. IMO bzdura, bo tryby trudności powinny być od razu. No chyba, że mowa o jakimś extremum dla 0.2% graczy. Trudna gra to podstawa

PostNapisane: 25 cze 2020, o 16:30 
Size Matters

Ostatnio skończyłem Days Gone i ten szpil oceniam wyżej od TLOU2. Tam było trochę niedoróbek technicznych ale byłem zachwycony, fabuła też spoko. Na TLOU3 specjalnie nie czekam po fabule jaką zaserwowali w 2 ale na Days Gone 2 czekam i to bardzo!

PostNapisane: 25 cze 2020, o 19:09 
Size Matters

Neox napisał(a):
Ostatnio skończyłem Days Gone i ten szpil oceniam wyżej od TLOU2. Tam było trochę niedoróbek technicznych ale byłem zachwycony, fabuła też spoko. Na TLOU3 specjalnie nie czekam po fabule jaką zaserwowali w 2 ale na Days Gone 2 czekam i to bardzo!

Zagraj drugi raz. W Days Gone. Jest teraz New Game + i dodali harcorowe poziomy trudności. Trudny II i Przetrwanie II.
W NG+ są jeszcze chyba jakieś bonusy jak dodatkowa broń, która można gdzieś znaleźć. Generalnie tytuł bardzo mi się kojarzy z TLOU tylko w otwartym świecie. Nawet poziom grafy jest mega wysoki.

PostNapisane: 25 cze 2020, o 20:17 
Size Matters

Tak, miałem dokładnie takie samo odczucie, może ktoś z ND im pomagał :), świetny tytuł. Drugi raz już by mi się nie chciało, nie mam tyle czasu :).

PostNapisane: 26 cze 2020, o 21:10 
CHAMPION

Days Gone to bardzo skrzywdzona przez media gra, ale tez bardzo lubiana przez graczy. Obowiązkowy tytuł dla każdego posiadacza PS4.

PostNapisane: 27 cze 2020, o 22:19 
berserker

I będzie raczej druga część Days gone

Świetna gra, jak ją kończyłem to uważam, że jedynie czego tam brakowało to ostatniego szlifu właśnie od ludzi ND czy R* w sensie technologicznym i paru bajerów do jakich potrafili przyzwyczaić (gra na gitarze lub mechanika lin w tlou2, walka 1 na 1 w U4). Jakby kogoś sobie pożyczyli przy drugiej części, żeby ich delikatnie naprowadził to wtedy mogliby spokojnie konkurować z sandboxami R*.

PostNapisane: 28 cze 2020, o 11:06 
Size Matters

Dokładnie o tym samym pomyślałem, zabrakło tego ostatniego szlifu na poziomie ND czy R*. Mimo wszystko gra zajebista, 2 będzie już dopieszczona ;)

Uwaga na spojlery.

phpBB [video]

PostNapisane: 30 cze 2020, o 08:05 
CHAMPION

No ja nie prędko podyskutuje o spoilerach. Wciąż nie mam czasu na granie a po godzince to nie ma sensu w taka grę drobić.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1