PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 933 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 34, 35, 36, 37, 38
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 mar 2018, o 09:00 
Chomik Terminator

No oczywiście że walczą o klienta, jakby sony dla zabawy sobie konsole robiło :>>

Grunt że zrobili to dobrze i za darmo, nie musisz ponownie gier kupować.

Ja kilka gier ze wstecznej chciałbym przejść, bo nie dałem rady ich ograć, a to można nawet w 4k.

PostNapisane: 6 mar 2018, o 11:17 
CHAMPION

gadu: 818467
Moldar, serdeczna prośba byś nie importował z Tardlandu głupot na to forum... rozumiem, że Xbox zdycha i mały damage control na forum o PlayStation poprawia samopoczucie... ale bez przesady hahaha

Moldar napisał(a):
No oczywiście że walczą o klienta, jakby sony dla zabawy sobie konsole robiło :>>

Zabawne to jest jak to ująłeś. :>> Jakby Sony miało nóż na gardle :>> Sony zbudowało sobie taką pozycję w tej generacji, że zwyczajnie jest bezkonkurencyjne. To jest fakt, stoją za tym oficjalnie liczby, które można sobie porównać.

Co do wstecznej kompatybilności... dementuję to ordynarne kłamstwo:

GRY WE WSTECZNEJ KOMPATYBILNOŚCI NA XBOX ONE NIE SĄ ZA DARMO

Trzeba je sobie kupić. Poniżej pierwszy przykład z brzegu: Call of Duty 141 PLN. Ale kurwa darmo hahaha Bierę! :smiech2:
http://marketplace.xbox.com/pl-pl/Produ ... 241560855#

Nadmienię, że nie wiem jak trzeba dać się urobić czarującemu Philowi by łyknąć taki bullshit :>> To oczywista oczywistość, że jeśli już jakąś grę masz to nie musisz jej ponownie kupować.

Co do PS5, to tu się zgodzę. PS5 na 100% będzie oferowało wsteczną kompatybilność z PS4 i pewnie właśnie tego dotyczą te dokumenty. Być może Sony zawalczy też o kompatybilność z PS3 i niżej. We wsteczną kompatybilność PS4 z PS3 uwierzę dopiero jak zobaczę :>>
Czemu PS5, nie PS4? Po pierwsze byłoby to bardzo trudne. Po drugie Sony ma teraz wymarzoną sytuację dla producenta konsol. Niedługo sprzedaż PS4 prześcignie wyniki jakie osiągnęło PS3 przez całe życie, generalnie sielanka. Dlatego nie ma sensu bawić się w BC angażować ludzi i pieniędzy do tego.

Co innego przyszła generacja. Wtedy będzie reset. Nowy start, Sony będzie musiało udowodnić, że PS5 jest warte przesiadki, że to właśnie PS5 a nie inną konsolę trzeba kupić. BC nie tyle będzie argumentem ZA PS5, ale odbierze ten argument konkurencji.

W mojej opinii Kompatybilność Wsteczna powinna być standardem w konsolach. Mam na myśli prawdziwą kompatybilność. Bez patchy i czekania na wsparcie ze strony platformy. Przynajmniej tą jedną generację wstecz. Jest to niesamowita wygoda dla gracza. Od listopada 2013 roku zapragnąłem aż dwa razy odpalić grę z PS3, musiałem wyjąć PS3 z szafki i przełączyć dwa kable z PS4 do PS3. Traumatyczne przeżycie. Gdybym tylko miał wsteczną kompatybilność... :>> Nie, no serio, BC powinno być standardem bo jest masa ludzi co ma więcej czasu ode mnie, albo ludzie, którzy nie siedzą w grach od tylu generacji i chętnie by ograli kilka gier z przeszłości.

PostNapisane: 6 mar 2018, o 11:27 
Patapon

MechanicalGod napisał(a):
To oczywista oczywistość, że jeśli już jakąś grę masz to nie musisz jej ponownie kupować.

No chyba nie u Sony, które karze kupować gry z PSXa i PS2 od nowa nawet jak je już masz. Microsoft nie tylko pozwala odpalać aktualnie posiadane stare gry ale daje za darmo ich ulepszone wersje.

PostNapisane: 6 mar 2018, o 11:45 
Chomik Terminator

No to oczywiste, że grę trzeba mieć w posiadaniu, dorośli i kumaci ludzie są na tym forum, więc nie rozwijałem wątku. Oczywista oczywistość nie jest oczywista na ps4. Chcesz pograć w jak and daxter ? To musisz go kupić w sklepie psn.

Zmierzam do tego, że jak mamy grę w bibliotece, albo na płycie, to za darmo na xbox one można w grę pograć i za darmo można również ściągnąć aktualizacje do 4k. Wsteczna kompatybilność mnie średnio jara, bo 720p mnie już przeszkadza, ale aktualizacja do 4k jest zajebista i tyle w tej kwestii.

PostNapisane: 12 mar 2018, o 14:54 
CHAMPION

No skoro tacy dorośli i kumaci jestescie to dziwi mnie, ze nie zwróciliście uwagi, ze wątek rozpoczął się od tego, ze Sony chce wprowadzić wsteczna kompatybilność. :>>
Sony oficjalnie i aktualnie nie ma kompatybilności wstecznej w PS4. Sony chce naszego golda za re-releasy, które czy się komuś podoba czy nie, uważane są za inne gry, nigdzie nie każą płacić za już kupione gry.

Jeśli mam jakaś grę na PS3 kupiona cyfrowo, zawsze mogę ja sobie pobrać na moje PS3 i nawet 1000 razy za darmo.
A to, że nie trzeba płacić za BC to powinno być standardem i jeśli Sony będzie chciało kasę za posiadane gry to będzie się kłóciło z ideą wstecznej kompatybilności i będzie po prostu żenujące.

PostNapisane: 31 mar 2018, o 11:02 
padołamacz

gadu: 0
W koncu!!! Mark of the Ninja trafi na PS4 a scislej remaster, za ktory wzielo sie samo Klei Entertainment. Jedyny chyba indyk ktorego zawsze zazdroscilem xbotom (swojego czasu tez Deadlight) ma byc dostepny jesienia, nie podano niestety dokladnej daty.
Dla tych co nie kojarza czyli pewnie dla wszystkich hehe jest to genialnie prezentujace sie na zajawkach a takze swietnie zrecenzowane polaczenie skradanki i platformowki w 2d od tworcow ociekajacego miodem Shanka, wiec polecam sie przyjrzec jak nie wiecie co to. Tylko od razu mowie ze gameplaye na yt potrafia dac mylacy obraz tej gry bo wiekszosc gra jak ciecie na pale a to podobno jedna z najlepszych stealth game jakie wyszly a jak ktos lubi tematy Ninja czy spedzil tysiac godzin w Tenchu jak ja to to jest potencjalnie szpil na dyche bez minusa, gra premiuje nie zabijanie straznikow tak samo jak Hitman gdzie tez zawsze najwieksza satysfakcja byla z grania w ten sposob, gdzie jak duch tylko glowny cel zostal wyeliminowany. Ajj zagralbym juz dzis.

PostNapisane: 31 mar 2018, o 12:36 
Size Matters

loco napisał(a):
W koncu!!! Mark of the Ninja trafi na PS4 a scislej remaster, za ktory wzielo sie samo Klei Entertainment. Jedyny chyba indyk ktorego zawsze zazdroscilem xbotom (swojego czasu tez Deadlight) ma byc dostepny jesienia, nie podano niestety dokladnej daty.
Dla tych co nie kojarza czyli pewnie dla wszystkich hehe jest to genialnie prezentujace sie na zajawkach a takze swietnie zrecenzowane polaczenie skradanki i platformowki w 2d od tworcow ociekajacego miodem Shanka, wiec polecam sie przyjrzec jak nie wiecie co to. Tylko od razu mowie ze gameplaye na yt potrafia dac mylacy obraz tej gry bo wiekszosc gra jak ciecie na pale a to podobno jedna z najlepszych stealth game jakie wyszly a jak ktos lubi tematy Ninja czy spedzil tysiac godzin w Tenchu jak ja to to jest potencjalnie szpil na dyche bez minusa, gra premiuje nie zabijanie straznikow tak samo jak Hitman gdzie tez zawsze najwieksza satysfakcja byla z grania w ten sposob, gdzie jak duch tylko glowny cel zostal wyeliminowany. Ajj zagralbym juz dzis.

Miałem napisać to samo. drugi po Deadlight Indyk, którego zazdrościłem Xboxowi360 zmierza na PS4. Trochę swego czasu mnie wkurzyli, że nie wydali tego na PS3, ale M$ zapłacił za exa na X360. Btw;wychodzi także Aragami 2. Jeszcze jedynki nie obczaiłem. Trochę mnie te czary tam mierżą.

PostNapisane: 11 cze 2018, o 12:21 
Size Matters

M$ ponoć wciągnął pod skrzydła Ninja Theory :>>

PostNapisane: 11 cze 2018, o 15:28 
Chomik Terminator

Yep, Microsoft zbroi się na nową generację. Zakupili trochę studiów, albo otworzyli nowe, widać, że zrozumieli swoje błędy.

Ninja theory jest lekkim szokiem, bo nigdy jakoś te firmy związane nie były ze sobą, zobaczymy co z tego wyniknie.

Wczorajsza konferencja mogła się podobać, mnóstwo zwiastunów aczkolwiek mało exow, więc w tej generacji już niewiele zdziałają.

PostNapisane: 11 cze 2018, o 15:50 
Size Matters

Moldar napisał(a):
Yep, Microsoft zbroi się na nową generację. Zakupili trochę studiów, albo otworzyli nowe, widać, że zrozumieli swoje błędy.

Ninja theory jest lekkim szokiem, bo nigdy jakoś te firmy związane nie były ze sobą, zobaczymy co z tego wyniknie.

Wczorajsza konferencja mogła się podobać, mnóstwo zwiastunów aczkolwiek mało exow, więc w tej generacji już niewiele zdziałają.

Exy były, te co zawsze od 11 lat. Forza, GOW, zabrakło tylko chyba Halo :>> .

PostNapisane: 11 cze 2018, o 19:59 
Patapon

Było nowe Halo.
Założyli nowe studio i kupili kilka ale zanim coś od nich wyjdzie minie pewnie kilka lat. No cóż trochę późno skumali o co tu chodzi ale lepiej teraz niż wcale..

PostNapisane: 12 cze 2018, o 03:50 
padołamacz

Na poczatek konfy wyskoczyl jakis dziadek i zaczal brzdakac na mandolinie czy czyms podobnym, to samo orzed zajawka GoT jakis typ na flecie, wiem ze w zalozeniu mial byc klimacik ale chyba kazdy czekal az juz pojda w pizdu.

Zaczeli z grubej rury na poczatek, czyli gameplay z Last of Us 2. Gramy starsza Elle, gra sie nie pierdoli, jest brutalna i bezpardonowa. Podczas czajenia sie czuc napiecie, co mnie od razu uderzylo i mam nadzieje ze tak to bedzie wygladalo w grze, gdy Elle zostala zauwazona po czym uciekla poza pole widzenia wrogow, np do sasiedniego pomieszczenia, oprawcy nie wiedzieli jak to z dupy bywa we wszystkich grach gdzie sie ukryla, tylko szukaja od nowa, to samo gdy schowala sie w trawie. Do tego smaczki jak wyciagniecie strzaly z lezacego trupa, co spowidowalo zmiane pozycji jego ciala. Postac porusza sie bezblednie, sekwencja ucieczki dynamiczna jak cholera. ND tez widac wpasowuje sie w kanony z mocno eksponowanym watkiem homoseksualnym, cale szczescie w wydaniu kobiecym. Szkoda ze nie podali chociaz orientacyjnej daty premiery.

Potem chwila smetow gadania po czym miazga w postaci gameplayu Ghosts of Tsushima. Runda na koniu posrod oblednie wygladajacej roslinnosci, nastepnie walka z kilkoma typami, pierwszy wykonczony jednym cieciem katany i dalej chwilka podchodow z namiastka skradanki w osadzie. Tylko czemu oni mowia po angielsku? Bylaby korba z japonskimi glosami plus napisy. Na koniec pojedynek jeden na jeden na tle czerwonych lisci i zachodzacego slonca. Liczylem ze pokaza troche wiecej ale i tak juz widac ze bedzie gnoj. Biore to na bank i prawdopodobnie na premiere.

Dalej bylo jakies gowienko od Remedy przypominajace Psi Ops po czym miazga, remake RE2 z data premiery!!! 25 stycznia znikam i przepadam. Leon wyglada co prawda jakos dziwnie, Ada Wong tez, ale i tak mam to w dupie, trailer praktycznie nic nie pokazal ale to wszystko nie ma znaczenia, wazne ze sa w koncu konkrety bo rownie dobrze ten projekt mogl utknac w prozni i nigdy nie ujrzec swiatla dziennego. Dawajcie mi jeszcze Medievila i Legacy of Kain Soul Reaver kurwa!

Piraci z karaibow czy Kingdom Hearts 3 z data premiery (29 styczen) mam w dupie, ale dalej bylo Death Stranding w ktorym pokazano troche gameplaya, a bardziej postac poruszajaca sie w srodowisku gry. Wyglada to bardzo dobrze, czuc w tym Kojime i Metala, ale nadal nie za bardzo wiadomo o co tam bedzie chodzic, poza przetrwaniem i prawdopodobnie wyjasnieniem tajemnicy. Mnie ten szpil nie przekonuje a wrecz mam go kompletnie w dupie, trailer w ogole mnie nie przekonal.

Krotka zajawka Nioh 2 po czym pokazali Spidermana. Gra nie dla mnie, duzo efekciarstwa, rozblyski, wybuchy, naparzanie pionkow przypominajace Infamous i calkiem niezly humor, ale to nie dla mnie mimo ze pajaka na psx wspominam dobrze. Zrobiliby lepiej Punishera w mrocznym klimacie ale wiadomo co woli ogol.

Poza tym nic ciekawego, duzo pedalskiego pierdolenia, tak wiec normalnie powiedzialbym ze konfa dupy nie urwala ale nie moge, bo na dobra sprawe moglby tam byc sam REmake 2 i tak bym byl ojsrany. Do tego samuraj od Sucker punch i dziekuje dobranoc.

Kurwa niech juz bedzie styczen...

PostNapisane: 12 cze 2018, o 08:25 
Chomik Terminator

Bardzo dziwna konferencja. TLOU nie do końca mnie kupiło, wolałem grać jako Joel zdecydowanie. Jest super, jest brutalnie, jest lesbijski kiss ale jakoś tak za mało zmian i widać że rozgrywka na skryptach.

Generalnie sony tak sobie w tym roku, nie wiem po co zmieniają formuły konferencji, odbija im jak przed premierą ps3 powoli.

PostNapisane: 12 cze 2018, o 12:06 
padołamacz

Tez wolalbym Joela, ostatnio duzo jest gier z babkami - komandosami w roli glownej, gdzie ta walka wrecz z mezczyznami jest razaca, w zajawce z najnowszego Tomba widac to az nadto, tak samo koncowka w Lost Legacy tez razilo to w oczy i wrecz idiotycznie wygladalo.

PostNapisane: 12 cze 2018, o 12:13 
Size Matters

loco napisał(a):
Tez wolalbym Joela, ostatnio duzo jest gier z babkami - komandosami w roli glownej, gdzie ta walka wrecz z mezczyznami jest razaca, w zajawce z najnowszego Tomba widac to az nadto, tak samo koncowka w Lost Legacy tez razilo to w oczy i wrecz idiotycznie wygladalo.

bo, żyjemy w czasach gdzie promuje się cioty i homoseksualizm. Role mężczyzn zamienia z kobietami...a poczekaj jakimi kobietami i mężczyznami przecież ile mamy teraz płci?- sarkazm zamierzony, ale nie chciany.

PostNapisane: 14 cze 2018, o 10:22 
CHAMPION

konta Sony była strasznie kiepska. Mam na myśli to jak to się oglądało. Dobrze, że przynieśli swoje gry w przeciwieństwie do MS :>>
Ale jako show MS konfe miało lepsza.

PostNapisane: 14 cze 2018, o 10:48 
Size Matters

gadu: 1480025
Jako show może i tak ale w pewnym sensie pokazali na swoim show w co będzie można zagrać na platformie Sony, bo Halo/Girsy/Forza to :rzyg:.

Zombie nawet piramidkę potrafią zbudować.
phpBB [video]

PostNapisane: 15 cze 2018, o 07:14 
Heavy Rain

LOL to wygląda jak kopia The Division z Zombie, nie robi tego czasami Ubi. hahaha

PostNapisane: 15 cze 2018, o 11:48 
padołamacz

Haha identyczne skojarzenie mialem tyle ze ze samego screena bo nawt nie odpalalem filmu

PostNapisane: 15 cze 2018, o 23:13 
Size Matters

gadu: 1480025
phpBB [video]

PostNapisane: 16 cze 2018, o 12:27 
CHAMPION

Nie interesuje mnie Spyro the Jeleń.

PostNapisane: 16 cze 2018, o 13:32 
Chomik Terminator

Ale wygląda bajecznie :)

PostNapisane: 19 cze 2018, o 17:41 
CHAMPION

Pamiętacie platynowe edycje w poprzednich generacjach? Polegało to na tym, że jak gra spełniła kryteria sprzedażowe trafiała na półki sklepowe w tańszej edycji.
Wygląda na to, że coś podobnego wraca jako „PlayStation Hits”.

PostNapisane: 26 wrz 2018, o 17:34 
Chomik Terminator

Miliony graczy grających, wymigajace odpowiedzi ale w końcu sony pękło. W fortnite od dzisiaj będzie cross play między wszystkimi sprzętami, a więc grając na ps4 pogramy z ludźmi z Xboxa, switcha i innymi sprzętami. Nareszcie :)

PostNapisane: 12 paź 2018, o 17:15 
padołamacz

Ktos z was kupil Mark of the Ninja Remastered? Wzialem to na premiere i jestem deczko wkurwiony, bo na ekranie startowym, w menusach i pewnie w innych miejscach nie widac czcionki. Musze poruszac sie na pamiec i po omacku jak kurwa w Tsubasie na pegazusa. Pobralem to ledwo co sie pojawilo na storze i myslalem ze zaraz dadza jakiegos patcha a tu mija pare dni i nic. Chcialem sie przed tym rozsiasc a nie grac w polsrodki, dlatego chwilowo odpuscilem i wzialem Cannoli 2, no ale nie wyglada zeby cos sie mialo poprawic, w necie tez nie znalazlem nic na ten temat. Ktos cos?

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 933 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 34, 35, 36, 37, 38
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1