PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 maja 2018, o 06:59 
Heavy Rain

McG napisał(a):
Moldar napisał(a):
Dokładnie, był sukcesem. Gta online jest sukcesem do dziś.

więc życzę im jak najmniej takich sukcesów, bo przeciętny gracz nie mam w co grać :| .

I znowu przez to że nie grałeś to smęcisz, GTA Online akurat jest genialne, masa dodatkowych misji fabularnych, po prostu tam jest chyba więcej tego contentu niż było w singlu i to za darmo. Wiadomo są mikropłatności, ale gdzie ich nie ma, ktoś nie chce płacić to nie musi. Ja tam swego czasu trochę pograłem i zabawa była przednia. :szlug:

PostNapisane: 8 maja 2018, o 11:01 
Size Matters

Rudy napisał(a):

I znowu przez to że nie grałeś to smęcisz

Właśnie....nie grałem. Co mnie do tego zmusiło? :>> . Dlaczego nie grałem jest chyba wystarczającą rekomendacją, by wygłaszać swoje "smęty".

PostNapisane: 8 maja 2018, o 11:23 
CHAMPION

gadu: 818467
McG napisał(a):
Po cóż więc strzępić jęzor jak można pozamiatać twoje brednie jednym retorycznym pytaniem czy GTA III było dobre?

Czytałeś kiedyś swoje posty? To są dopiero brednie ;D

Wracając do tematu...
GTAIII było dobre, było przełomem. Było tym czego oczekiwałem od GTA. Później zaczęło się odcinanie kuponów o którym pisałem i brak rozwoju na który cierpią teraz gry Ubi.

McG napisał(a):
Jeśli nie-nie mamy o czym gadać, bo i po chuj gadać z ignorantem.

W zasadzie sam sobie zadaję to pytanie. Czy robię to dla beki, czy próbuję Cię naprawić :>>

McH napisał(a):
Jeśli tak, to... po chuj dalsze pierdolenie?.

I wyjebał posta na pół ekranu hahaha

McG napisał(a):
Skoro po GTA III robili jeszcze chuj różnych gier. Bully, Manhunt, Warriors to są skrajnie różne gry.

Tak jak pisałem wyżej. Manhunt wypada ze schematu.
McG napisał(a):
Łączy je tylko design tworzony przez aktualną nienajwyższych lotów ekpę odpowiedzialną za design, bo faktycznie można było wyczuć rękę tych samych ludzi.. Podobne ryje, modele postaci itd.

Tak, pisałem o tym X-lat temu. :>>

McG napisał(a):
To, że R* tworzył także serię Midnight Club pominę milczeniem, no ale to też dla Ciebie pewnie odcinanie kuponów, bo przecież jest miasto jak w GTA hahaha .

Ok o Midnight Club zapomniałem :>>

McG napisał(a):
Gry R* nie były sztucznie hypowane. One na to zwyczajnie zasługiwały.

Owszem były. Na hype to zasługuje nowy God of War. Midnight Club by nie odniósł żadnego sukcesu gdyby nie stała za nim słynna ekipa RockStar od GTA. Nahypowany średniaczek dla nastolatków.

McG napisał(a):
R* to jedna z nielicznych ekip, która autentycznie zasłużyła na to co mają.
btw; La Noire nie był grą R*. R* tylko pomagał.

Czy ja mówię, że nie zasłużyli? Żaden inny developer nie był w stanie stworzyć tak skomplikowanego miasta. Do tej pory nikomu innemu się to nie udało. Drugą wielką rzeczą było GTAV, które nie tylko oferowało niesamowite miasto, ale też poziom grafiki, który do tej pory uważano za nieosiągalny w grach z otwartym światem.
Ja mówię, że w pewnym momencie zaczęli odcinać kupony i trwa to do dziś.
Jeśli chodzi o LA Noire - grę zrobiło Team Bondi, ale wydawcą był Rockstar, więc kolejna podobna gra w ich portfolio.

McG napisał(a):
i chcesz mi wmówić, że to Cię tak wkurwiało, że taki hate na to waliłeś?. Cóż wyrazy współczucia, bo ja generalnie miałem w piździe kasę w tej grze- czerpałem klimat.

Chcesz mi wmówić, że osoba, która tak sra się za realizmem absolutnym nie była poirytowana czymś takim? Nie odpowiadaj na to pytanie, jest retoryczne.

McG napisał(a):
Cóż ty możesz powiedzieć o tej serii, prócz swoich trywializmów. Black Flag nie był zadnym powiewem świeżości tylko wycięciem i uproszeniem modelu żeglowania z ACIII i oparciem na tym całej gry. Black Flag Wg. mnie jedna z najgorszych części.

Wiesz, że grałem w gry z tej serii? Oczywiście nie we wszystkie, nie odbiło mi jeszcze :>>
AC to kolejny zmarnowany potencjał. Assassin's Creed zamiast odejść od rzeczy wadliwych, zamiast udoskonalić dobre rzeczy to oni dali 2x więcej tego samego, przy okazji za każdym razem pogarszając klimat, który stawał się coraz lżejszy. Każda kolejna część to więcej tego samego w innej skórce. Jakbyś słuchał przez 10lat tylko tego samego przeboju... a jako argument "za" podawał, że refren jest zmieniony :>>
To wciąż są solidne pozycje między 7-8/10, problem w tym, że jako seria już tak dobrze się nie prezentują.
No i cóż ty możesz powiedzieć na temat Red Dead Redemtion 2 prócz swoich trywializmów?

McG napisał(a):
Owszem te gry są wtórne, ale mi to nie przeszkadza. Stworzyli sobie własny schemat i charakter i tak jebią. Gorzej jak wychodzi nowa gra i czerpie garściami z oklepanych mechanik. a teraz to standard.

Właśnie na tym polega problem. Tobie to nie przeszkadza i jednocześnie przeszkadza u tych co sobie wybierzesz :>> . Jest to nie tylko niekonsekwencja. To jest szkodliwe. Takie móndrości w Internecie dają mylny przekaz do wydawców i developerów.

Mechanical God napisał(a):
Oszalałeś, McG tego nie wytrzyma, cel-shading, potworki i japońszczyzna w jednym! :>>

McG napisał(a):
Jedynie co do tego masz rację :>> > Nie wyobrażam sobie jak można mieć więcej niż 10 lat i w to grać :>> .

Myślę, że tu mam podwójnie rację, bo próbowałem wkręcić się w Zeldę może ze 3h próbowałem :>> i nie jestem przekonany i nic odkrywczego tam nie widziałem, wręcz przeciwnie, same archaizmy.
Dziś będę robił kolejne podejście jak słońce zajdzie, pierdolnę się ze Switchem na leżaczku :>>

Moldar napisał(a):
No ale czy assasiny to nie samograje których nie lubisz? Trzymaj przycisk, a postać sama będzie się wspinać. Ponoć to w końcu zmienili, ale walka też była paralityczna. Miasta były fajne, to fakt, ale ja po dwójce już sobie darowałem to samo kopiuj wklej, jedynie w black flag coś tam jeszcze pograłem. Ale taki jest ubisoft, wydaje ciągle to samo, Far cry też się niewiele od siebie różnią.

McG napisał(a):
Owszem gra to samograj, ale przynajmniej ten samograj był efektowny z masą pięknej animacji i efektownych ciosów, aż ciary szły po garbie.

A jeszcze niedawno grafika nie była na pierwszym miejscu :>>

McG napisał(a):
Wolę grać we wtórne gry Ubi niż we wtórne gówna.

No i to jest doskonałe podsumowanie wszystkiego co napisałeś w temacie wtórności w grach. hahaha

PostNapisane: 8 maja 2018, o 12:06 
Size Matters

Strasznie się starałeś ..i wyszło jak zawsze :>> . Nie chce mi się przepychać i ustosunkowywać do tych przekornych napinek, bo z doświadczenia wiem, że nie będzie ich końca.

PostNapisane: 7 cze 2018, o 08:24 
Heavy Rain

R* uczy się od najlepszych, kolekcjonerka bez gry. hahaha hahaha hahaha

PostNapisane: 7 cze 2018, o 08:27 
Chomik Terminator

Od samego początku myślałem kupić kolekcjonerkę. No ale skutecznie mnie zniechecili. Niestety ta moda na takie wydania jest coraz popularniejsza.

Anyway, gro tej generacji przybywaj :)

PostNapisane: 7 cze 2018, o 08:36 
Heavy Rain

Wiesz Euro wychodzi naprzeciw nabywcy i przyjmuje zamówienia na kolekcjonerki z grą - 679zł. :>>

PostNapisane: 10 sie 2018, o 07:50 
Heavy Rain

Jest w końcu jakiś gameplay i wygląda to dobrze, nawet bardzo dobrze. R* pozamiata to jest pewne.

Wersja PL

Wersja ENG

PostNapisane: 10 sie 2018, o 17:30 
padołamacz

gadu: 0
Przepiekne krajobrazy. Juz w GTA 5 jezdzilem sobie bez celu rowerem po tych lesno - gorzystych sciezkach to tu dopiero bedzie ogien. Zwiastun obledny, niespotykana szczegolowosc - typ wypada przez okno w bloto i juz koszula odpowiednio upierdolona jak stol u Rurka, ptaszki odfruwajace po wystrzale, animacje broni, tak naprawde wszystko. No kurwa musze przyznac ze czekam.

PostNapisane: 25 paź 2018, o 19:47 
Chomik Terminator

Wszelkie znaki na niebie, a raczej recenzje zwiastują jedną z najlepszych gier tej generacji. Panowie to się dzieje naprawdę i za 3 godziny licznik pokaże zero. Jaram się w opór, obejrzałem jedną recenzję i po prostu ogień z dupy, upchali tony detali do tej produkcji, taka zmiana brody jest możliwa, ale dopiero jak ci urośnie, a nawet jaja konia kurczą się jak jest zimno hahaha.

Widziałem porównanie i na xbox one x gra wygląda wyraźnie lepiej i działa w natywnym 4k. Póki co jednak muszę się zadowolić wersją na pro.

3 godziny!!

PostNapisane: 26 paź 2018, o 01:14 
padołamacz

No rzeczywiacie poczytalem i faktycznie mowia ze grafa na XOX jest znacznie lepsza niz ta z Pro.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 05:34 
Chomik Terminator

Jest kocur panowie, jak w tej grze się wszystko rusza :szlug:

PostNapisane: 26 paź 2018, o 06:26 
Patapon

loco napisał(a):
No rzeczywiacie poczytalem i faktycznie mowia ze grafa na XOX jest znacznie lepsza niz ta z Pro.

Grafa jest identyczna (nawet te same tekstury, mimo że ps4 ma znacznie mniej pamięci) tylko użyli jakiegoś chujowego algorytmu skalowania do 4K co w porównaniu z natywnym 4K w klocku wygląda słabo. Jest niewyraźnie. Szkoda bo w takim horizonie czy God of war checkerboarding dawał zajebsicie radę i było mega ostro. Jak ktoś gra na 1080p to różnicy praktycznie nie będzie.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 07:16 
Heavy Rain

Odpaliłem to na chwilę wczoraj i faktycznie już sam śnieg robi wrażenia i ku zdziwieniu nie znikały z niego ślady na poczciwej 5-letniej PS4. :brew: Animacje też dobrze wyglądają nawet bardzo, jak przetrzepujemy szafki w jakiejś chacie to on ją faktycznie otwiera, wkłada łapska do środka jakby szukał, jak coś podniesie to wkłada za pazuchę, detale, a to dopiero początek.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 10:49 
Size Matters

ładne animacje, piękna grafika ok, nic nowego -standard w dzisiejszych czasach. Pamiętam R* jak nie radzili sobie z niczym, prócz realizacji świetnych pomysłów i przez to świetnego klimatu. Teraz mają miliardy i obawiam się, że proporcje mogą się odwracać. Blichtr blockbusterów i...za jakiś czas jak owczy dym opadnie, sięgnę i sprawdzę. W gry 10/10 nie wierzę, bo wiem, jak coś jest dla Jarka i dzbanka, to nie ma tego czegoś dla mnie. Chociaż R* zawsze się z tego schematu wyłamywało. Ciekaw jestem jak jest tym razem. Mam nadzieję, że znacznie lepiej niż przy RDRedemption. Chociaż te 10/10 od "świata" mnie mocno niepokoi .

PostNapisane: 26 paź 2018, o 10:58 
Chomik Terminator

Czy 10/10 to ciężko powiedzieć na początku. Ale widać kunszt w każdej sytuacji, tony animacji, piękny świat, detali kolejne miliony. Jakby Naughty dog zrobiło grę z otwartym światem.

Póki co grałem 2 godziny, ciężko powiedzieć coś więcej bo gra powoli nas wdraża w świat.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 16:28 
Size Matters

Pojawiają się opinie tych chyba bardziej obiektywnych, że gra jest kurewsko nudna, znacznie nudniejsza nawet od RDR :| . Ja mam pytanie jest tam poziom trudności do wyboru?

PostNapisane: 26 paź 2018, o 17:22 
Patapon

Jak to w grach od R* - nie ma i pewnie będzie bardzo łatwo. Ja popłynąłem razem z ogólnym hypem i też już ściągam:>> Jest to o tyle ciekawe, że jedynki nie skończyłem bo mnie znudziła po jakichś 10h :>> Gra dla ludzi jest nudna bo bardzo wolna ale w sumie ostatnio mam ochotę na takie gry, znudziły mi się strzelanki. GTA 4, GTA 5 i recki (nie tyle same oceny ale ich treść) przekonały mnie, że gra będzie dobra zobaczymy czy się przejadę.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 17:23 
Chomik Terminator

Yep tutaj dużo się śmiga koniem i chłonie otaczający świat. Dla mnie to nie wada gry.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 17:25 
Size Matters

Siever napisał(a):
Jak to w grach od R* - nie ma i pewnie będzie bardzo łatwo.

nie, no to jakaś paranoja jest. Z czym oni kurww maja problem. Znów będzie taniec węża i typki, które padają i wstają, no i znów będzie problemem tam zginać :| . Ponoć AI kuleje równo. No ale dychy za ładne oczy lecą.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 18:37 
padołamacz

Ja wlasnie licze na ten element szwedania sie po widoczkach i odpoczac od ciaglej akcji. Ale z ferowaniem wyrokow gry generacji bym sie mocno wstrzymal.

PostNapisane: 26 paź 2018, o 22:45 
Size Matters

loco napisał(a):
Ja wlasnie licze na ten element szwedania sie po widoczkach i odpoczac od ciaglej akcji. Ale z ferowaniem wyrokow gry generacji bym sie mocno wstrzymal.
No taa Ty już się nastrzelałeś w Guns, Gore & Canolli2 to masz chwilowo dość :). No ale western bez strzelania?, już jako dziecko wiedziałem, że to słaby western hahaha .

PostNapisane: 27 paź 2018, o 04:36 
padołamacz

Nie bez strzelania. Chodzi o to ze bedzie mozna zrobic sobie przerwe od niego i pojechac do lasu. W Spidermanie przykladowo nie ma gdzie, chyba ze do Central Parku :>>
W GTA5 w koncu zrobili dobre strzelanie, mi ich system pasuje, jest wczuwka i na domiar lubie ten ich celowinik kropke :>>

PostNapisane: 27 paź 2018, o 07:59 
Chomik Terminator

McG napisał(a):
Siever napisał(a):
Jak to w grach od R* - nie ma i pewnie będzie bardzo łatwo.

nie, no to jakaś paranoja jest. Z czym oni kurww maja problem. Znów będzie taniec węża i typki, które padają i wstają, no i znów będzie problemem tam zginać :| . Ponoć AI kuleje równo. No ale dychy za ładne oczy lecą.

No i po co ten poziom trudności, abyś na hardzie stwierdził że nuda i zmienił na easy? Hahaha

Sorry, musiałem tego suchara dać :(

PostNapisane: 27 paź 2018, o 10:19 
Patapon

Pograłem kilka godzin i bardziej mi się ta gra kojarzy z przygodówkami od Talletale niż z normalną grą ale byłem na to przygotowany (jestem już w pierwszym mieście). Fajnie jest to wyreżyserowane i zagrane także brak gry jako takiej nie przeszkadza zbytnio. Fajna jest muza i ogólny klimat. Natomiast graficznie i technicznie jest tak sobie i nie wiem co recenzenci brali wychwalając te aspekty pod niebiosa. Gra nie ma podejścia do takiego Horizona czy nawet Assassina. Smaczki, szczegóły i klimat oczywiście są ale co z tego jak u podstaw jest przeciętnie i momentami gra wygląda jakby miała korzenie w tamtej generacji. Ale to nic, bo to co odjebali ze wsparciem dla PS4 Pro to jest jakaś kpina - w 4K włącza się jakiś na maxa zjebany filtr, która rozmywa wszystko jakby zdjąć okulary Oo Gra robi się mdła, niewyraźna, bez kontrastu, kolorów i wygląda tak źle, że nie idzie do tego przyzwyczaić oczu (a próbowałem). Normalnie jakby kurwa telewizor zaparował. Już myślałem, że po prostu to gra tak beznadziejnie wygląda ale przełączyłem konsolę w 1080p i nagle wszystko się zrobiło normalne i ostre mimo mniejszej rozdziałki :| WTF, ktoś konkretnie ochujał w Rockstarze wypuszczając coś takiego. Może to zpatchują bo obecnie trzeba grać w 1080p :| Zdenerwowałem się :>>

Ostatnio edytowano 27 paź 2018, o 11:15 przez Siever, łącznie edytowano 3 razy

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1