PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

New Topic Post Reply  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 maja 2018, o 07:59 
Heavy Rain

McG napisał(a):
Moldar napisał(a):
Dokładnie, był sukcesem. Gta online jest sukcesem do dziś.

więc życzę im jak najmniej takich sukcesów, bo przeciętny gracz nie mam w co grać :| .

I znowu przez to że nie grałeś to smęcisz, GTA Online akurat jest genialne, masa dodatkowych misji fabularnych, po prostu tam jest chyba więcej tego contentu niż było w singlu i to za darmo. Wiadomo są mikropłatności, ale gdzie ich nie ma, ktoś nie chce płacić to nie musi. Ja tam swego czasu trochę pograłem i zabawa była przednia. :szlug:

PostNapisane: 8 maja 2018, o 12:01 
Size Matters

Rudy napisał(a):

I znowu przez to że nie grałeś to smęcisz

Właśnie....nie grałem. Co mnie do tego zmusiło? :>> . Dlaczego nie grałem jest chyba wystarczającą rekomendacją, by wygłaszać swoje "smęty".

PostNapisane: 8 maja 2018, o 12:23 
CHAMPION

gadu: 818467
McG napisał(a):
Po cóż więc strzępić jęzor jak można pozamiatać twoje brednie jednym retorycznym pytaniem czy GTA III było dobre?

Czytałeś kiedyś swoje posty? To są dopiero brednie ;D

Wracając do tematu...
GTAIII było dobre, było przełomem. Było tym czego oczekiwałem od GTA. Później zaczęło się odcinanie kuponów o którym pisałem i brak rozwoju na który cierpią teraz gry Ubi.

McG napisał(a):
Jeśli nie-nie mamy o czym gadać, bo i po chuj gadać z ignorantem.

W zasadzie sam sobie zadaję to pytanie. Czy robię to dla beki, czy próbuję Cię naprawić :>>

McH napisał(a):
Jeśli tak, to... po chuj dalsze pierdolenie?.

I wyjebał posta na pół ekranu hahaha

McG napisał(a):
Skoro po GTA III robili jeszcze chuj różnych gier. Bully, Manhunt, Warriors to są skrajnie różne gry.

Tak jak pisałem wyżej. Manhunt wypada ze schematu.
McG napisał(a):
Łączy je tylko design tworzony przez aktualną nienajwyższych lotów ekpę odpowiedzialną za design, bo faktycznie można było wyczuć rękę tych samych ludzi.. Podobne ryje, modele postaci itd.

Tak, pisałem o tym X-lat temu. :>>

McG napisał(a):
To, że R* tworzył także serię Midnight Club pominę milczeniem, no ale to też dla Ciebie pewnie odcinanie kuponów, bo przecież jest miasto jak w GTA hahaha .

Ok o Midnight Club zapomniałem :>>

McG napisał(a):
Gry R* nie były sztucznie hypowane. One na to zwyczajnie zasługiwały.

Owszem były. Na hype to zasługuje nowy God of War. Midnight Club by nie odniósł żadnego sukcesu gdyby nie stała za nim słynna ekipa RockStar od GTA. Nahypowany średniaczek dla nastolatków.

McG napisał(a):
R* to jedna z nielicznych ekip, która autentycznie zasłużyła na to co mają.
btw; La Noire nie był grą R*. R* tylko pomagał.

Czy ja mówię, że nie zasłużyli? Żaden inny developer nie był w stanie stworzyć tak skomplikowanego miasta. Do tej pory nikomu innemu się to nie udało. Drugą wielką rzeczą było GTAV, które nie tylko oferowało niesamowite miasto, ale też poziom grafiki, który do tej pory uważano za nieosiągalny w grach z otwartym światem.
Ja mówię, że w pewnym momencie zaczęli odcinać kupony i trwa to do dziś.
Jeśli chodzi o LA Noire - grę zrobiło Team Bondi, ale wydawcą był Rockstar, więc kolejna podobna gra w ich portfolio.

McG napisał(a):
i chcesz mi wmówić, że to Cię tak wkurwiało, że taki hate na to waliłeś?. Cóż wyrazy współczucia, bo ja generalnie miałem w piździe kasę w tej grze- czerpałem klimat.

Chcesz mi wmówić, że osoba, która tak sra się za realizmem absolutnym nie była poirytowana czymś takim? Nie odpowiadaj na to pytanie, jest retoryczne.

McG napisał(a):
Cóż ty możesz powiedzieć o tej serii, prócz swoich trywializmów. Black Flag nie był zadnym powiewem świeżości tylko wycięciem i uproszeniem modelu żeglowania z ACIII i oparciem na tym całej gry. Black Flag Wg. mnie jedna z najgorszych części.

Wiesz, że grałem w gry z tej serii? Oczywiście nie we wszystkie, nie odbiło mi jeszcze :>>
AC to kolejny zmarnowany potencjał. Assassin's Creed zamiast odejść od rzeczy wadliwych, zamiast udoskonalić dobre rzeczy to oni dali 2x więcej tego samego, przy okazji za każdym razem pogarszając klimat, który stawał się coraz lżejszy. Każda kolejna część to więcej tego samego w innej skórce. Jakbyś słuchał przez 10lat tylko tego samego przeboju... a jako argument "za" podawał, że refren jest zmieniony :>>
To wciąż są solidne pozycje między 7-8/10, problem w tym, że jako seria już tak dobrze się nie prezentują.
No i cóż ty możesz powiedzieć na temat Red Dead Redemtion 2 prócz swoich trywializmów?

McG napisał(a):
Owszem te gry są wtórne, ale mi to nie przeszkadza. Stworzyli sobie własny schemat i charakter i tak jebią. Gorzej jak wychodzi nowa gra i czerpie garściami z oklepanych mechanik. a teraz to standard.

Właśnie na tym polega problem. Tobie to nie przeszkadza i jednocześnie przeszkadza u tych co sobie wybierzesz :>> . Jest to nie tylko niekonsekwencja. To jest szkodliwe. Takie móndrości w Internecie dają mylny przekaz do wydawców i developerów.

Mechanical God napisał(a):
Oszalałeś, McG tego nie wytrzyma, cel-shading, potworki i japońszczyzna w jednym! :>>

McG napisał(a):
Jedynie co do tego masz rację :>> > Nie wyobrażam sobie jak można mieć więcej niż 10 lat i w to grać :>> .

Myślę, że tu mam podwójnie rację, bo próbowałem wkręcić się w Zeldę może ze 3h próbowałem :>> i nie jestem przekonany i nic odkrywczego tam nie widziałem, wręcz przeciwnie, same archaizmy.
Dziś będę robił kolejne podejście jak słońce zajdzie, pierdolnę się ze Switchem na leżaczku :>>

Moldar napisał(a):
No ale czy assasiny to nie samograje których nie lubisz? Trzymaj przycisk, a postać sama będzie się wspinać. Ponoć to w końcu zmienili, ale walka też była paralityczna. Miasta były fajne, to fakt, ale ja po dwójce już sobie darowałem to samo kopiuj wklej, jedynie w black flag coś tam jeszcze pograłem. Ale taki jest ubisoft, wydaje ciągle to samo, Far cry też się niewiele od siebie różnią.

McG napisał(a):
Owszem gra to samograj, ale przynajmniej ten samograj był efektowny z masą pięknej animacji i efektownych ciosów, aż ciary szły po garbie.

A jeszcze niedawno grafika nie była na pierwszym miejscu :>>

McG napisał(a):
Wolę grać we wtórne gry Ubi niż we wtórne gówna.

No i to jest doskonałe podsumowanie wszystkiego co napisałeś w temacie wtórności w grach. hahaha

PostNapisane: 8 maja 2018, o 13:06 
Size Matters

Strasznie się starałeś ..i wyszło jak zawsze :>> . Nie chce mi się przepychać i ustosunkowywać do tych przekornych napinek, bo z doświadczenia wiem, że nie będzie ich końca.

PostNapisane: 7 cze 2018, o 09:24 
Heavy Rain

R* uczy się od najlepszych, kolekcjonerka bez gry. hahaha hahaha hahaha

PostNapisane: 7 cze 2018, o 09:27 
Agent Smith

Od samego początku myślałem kupić kolekcjonerkę. No ale skutecznie mnie zniechecili. Niestety ta moda na takie wydania jest coraz popularniejsza.

Anyway, gro tej generacji przybywaj :)

PostNapisane: 7 cze 2018, o 09:36 
Heavy Rain

Wiesz Euro wychodzi naprzeciw nabywcy i przyjmuje zamówienia na kolekcjonerki z grą - 679zł. :>>

PostNapisane: 10 sie 2018, o 08:50 
Heavy Rain

Jest w końcu jakiś gameplay i wygląda to dobrze, nawet bardzo dobrze. R* pozamiata to jest pewne.

Wersja PL

Wersja ENG

PostNapisane: 10 sie 2018, o 18:30 
Patapon

gadu: 0
Przepiekne krajobrazy. Juz w GTA 5 jezdzilem sobie bez celu rowerem po tych lesno - gorzystych sciezkach to tu dopiero bedzie ogien. Zwiastun obledny, niespotykana szczegolowosc - typ wypada przez okno w bloto i juz koszula odpowiednio upierdolona jak stol u Rurka, ptaszki odfruwajace po wystrzale, animacje broni, tak naprawde wszystko. No kurwa musze przyznac ze czekam.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]