PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 42, 43, 44, 45, 46
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2019, o 13:51 
Patapon

U mnie wszystko działa normalnie.

PostNapisane: 13 sty 2019, o 14:49 
CHAMPION

gadu: 818467
Pewnie MS znowu kłamie :>>

PostNapisane: 30 sty 2019, o 20:14 
CHAMPION

PostNapisane: 5 lut 2019, o 10:44 
CHAMPION

:>>

PostNapisane: 15 lut 2019, o 13:04 
CHAMPION

Ostatnia nadzieja Xboxa, pseudo-exclusive Crapdown 3, który miał sprawić, że fani PlayStation pozazdroszczą Xboxów, a potęga chmury da konsoli MS moc 20 Xboxów został oceniony.

Potężne 60 na metacritic wpasowuje się w żółte barwy jakie przybrały już niemal wszystkie "ekskluzywne" gry na Xboxa :>>
W sumie to nie zaskakuje. Gra nie tylko zaliczyła chyba najpotężniejszy downgrade w historii Xboxa, ale też wygląda jak gówno. Kicz razi po oczach ze wszystkich stron, gameplay to archaiczne bieganie wokół przeciwników i strzelanie do siebie z odległości jednego metra, zero cover systemu i AI przeciwników. Uboga geometria świata i tragiczny design postaci. Do tego potęga chmury mocno zawiodła. Zniszczenia są tylko w multi. Rozwałka miała być na poziomie pojedynczego wystrzelonego naboju i wynikać z oddziaływań fizycznych pomiędzy elementami otoczenia a wystrzelonymi pociskami. Tymczasem są to predefiniowane zniszczenia, czyli takie jakie mamy w grach od ponad dziesięciu lat, do tego są uproszczone graficznie, obiekty rozpadają się na gołe polygony.
Cóż, oby kolejne studio nie pożegnało się z branżą po współpracy z Microsoftem, bo w tej generacji, jeszcze nikomu to na dobre nie wyszło. :>>

PostNapisane: 15 lut 2019, o 13:15 
Origami Kidler

Grałem w jedynkę swego czasu na XO i szczerze nawet bym tego nie kupił, ta gra jest głupia i tyle. :>>

PostNapisane: 15 lut 2019, o 13:16 
CHAMPION

No czasem gra jest głupia, ale gameplay to jakoś rekompensuje. W tym wypadku... jak widać, nie. :>>

PostNapisane: 15 lut 2019, o 13:21 
Origami Kidler

Może inaczej, jak patrzę na gameplay z 3 to widzę 1 w wyżej rozdzielczości, te upośledzone bieganie, kartonowe pojazdy i beznadziejne wybuchy, sama warstwa wizualna psuje odbiór, to już lepiej pograć w Just Cause, też głupie ale przynajmniej wizualnie do przyjęcia. :>>

PostNapisane: 15 lut 2019, o 14:01 
Patapon

Grać nie mam zamiaru, ale digital foundry napisał ciekawą rzecz

"Crackdown 3 is actually an accomplished and often beautiful game, using Unreal Engine 4 innovatively to deliver a unique visual style, paired with the best HDR implementation we've seen since Gran Turismo Sport"

Więc ściągnąłem zobaczyć i faktycznie gra robi robotę efektami, oświetlenie, nocne neony, to wszystko wygląda bajerancko dobrze, ale ogólem pusto i sterylnie. Idealnie Sunset overdrive by się sprawdził w takiej oprawie.

PostNapisane: 15 lut 2019, o 17:12 
CHAMPION

Trzeba pamiętać o tym, że autor materiału na DF to przyjaciel studia Sumo digital, a oczy co widzą to widzą: kicz + prymitywne animacje, sterylność, sztucznota i bardzo oszczędna geometria otoczenia. Jedynie fajnie wyszła morda Terrego Crewsa.
Prawda jest taka, że gdyby tą grę wydawał ktoś inny, nie związany z żadną konsolą, to wszyscy mieliby wyjebane na tą grę.

PostNapisane: 15 lut 2019, o 18:37 
Patapon

Obrazek

Pomijając, że gra nie powinna nigdy powstać to oświetlenie jest w grze fajnie zrobione, nocą jest klimacik, do dnia pewnie nigdy nie dojdę :>>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 15 lut 2019, o 23:30 
Origami Kidler

Nie wiem co tam fajnego ale ok, 5/10 to myślę wysoka ocena na Crapdown 3. :>> Moldar przestań na siłę doszukiwać się plusów w kiczu i tyle, ta seria to kicz, był, jest i b... oby to pogrzebali, to już nie będzie. :smiech2:

PostNapisane: 15 lut 2019, o 23:41 
Patapon

Może i 3/10, jak dla mnie to powinni to skasować dawno temu. Po prostu oświetlenie wygląda na tv z hdr bardzo fajnie i moim zdaniem jak na czym zatrzymać oko.

PostNapisane: 16 lut 2019, o 13:13 
CHAMPION

Ja się o HDR nie wypowiadam bo go nie widzę, ale śmiem twierdzic, że gówno w HDR dalej wyglada jak gowno :>>

Co do spisku... Gość przyznał się na Twitterze, powiedział wprost, ze ich broni... wiec to żaden spisek :P

PostNapisane: 16 lut 2019, o 18:48 
Origami Kidler

MechanicalGod napisał(a):
Ja się o HDR nie wypowiadam bo go nie widzę, ale śmiem twierdzic, że gówno w HDR dalej wyglada jak gowno :>>

Co do spisku... Gość przyznał się na Twitterze, powiedział wprost, ze ich broni... wiec to żaden spisek :P

Ja to się zastanawiam co za dzban dał tej serii zielone światło, skasowali fajnie zapowiadające się Scalebound, a wydają kolejnego Crapdowna, czy w tej firmie pracują sami idioci ? Przecież to jest cholera nielogiczne, to co M$ wyprawia w tej generacji to jakieś nieporozumienie, po co komu sprzęt na którym nie ma gier z przedziału 9-10, bez takich nie ma się prawa bytu przy Sony, chyba tylko oni tego nie widzą. Teraz prosty rachunek, brak ex'ów to po co brać droższą konsolą od konkurencji, dwa wydają kolejną znowu droższą, ale po czasie, przecież jakby tak patrzeć to od pierwszej zapowiedzi One był skazany na porażkę. Chyba wszyscy pamiętają do teraz słynne "TV...TV....TV TV TV TV Kur@##@#!". :smiech2:

To jest najbardziej bezużyteczny kawałek elektroniki w historii jaki zakupiłem, czasami sam się zastanawiam po jasną cholerę to w ogóle kupiłem i dalej trzymam, trzeba było zrobić film z serii Xbone vs baseball bat. hahaha hahaha hahaha ale czekaj, niektórzy ten błąd zrobili 2-krotnie, więc nie jest aż tak źle ze mną. :>>

PostNapisane: 16 lut 2019, o 19:10 
padołamacz

gadu: 0
Aż sobie to odpalilem na yt, pierwsza mysl: jakby to bylo w plusie to nawet bym tego do biblioteki nie dodawał
Jak widać microsoftowi brak dobrych exow nie przeszkadza, ok niech bedzie, bardziej mnie dziwia jego kupcy ktorym też to widac nie przeszkadza, wychodzi na to ze biorą sprzęt dla tych kilku obiektow/klatek wiecej w grach multiplatformowych. Nie rozumiem, nie wnikam. Dobrze ze sony ma odmienne spojrzenie na to, co nawet ostatnio ktos tam od nich potwierdzil ze na PS5 nadal beda robic duze gry singlowe oparte na fabule.

PostNapisane: 16 lut 2019, o 19:36 
Patapon

Crackdown to wydaje mi się że wydali aby nie było że kolejna gra skasowana po scalebound. Swoją drogą, jak źle musiał ten scalebound wyglądać, że go skasowali.

No i widać, że porażka w tej generacji ich czegoś nauczyła, wyszli na zakupy i zakupili kilka niezłych zespołów deweloperskich, a dotychczasowe wyraźnie powiększyli. A ponoć, już zapowiadają, że niedługo mogą dołączyć kolejne studia. Kolejna generacja będzie ciekawa :szlug:

PostNapisane: 16 lut 2019, o 20:15 
Size Matters

Moldar napisał(a):
Crackdown to wydaje mi się że wydali aby nie było że kolejna gra skasowana po scalebound. Swoją drogą, jak źle musiał ten scalebound wyglądać, że go skasowali.

No i widać, że porażka w tej generacji ich czegoś nauczyła, wyszli na zakupy i zakupili kilka niezłych zespołów deweloperskich, a dotychczasowe wyraźnie powiększyli. A ponoć, już zapowiadają, że niedługo mogą dołączyć kolejne studia. Kolejna generacja będzie ciekawa :szlug:

W tej generacji M$ padło, ale nie oszukujmy się Sony jeśli chodzi o Exy też w moim odczuciu niestety nie błyszczało. Dla mnie tak naprawdę mają jednego świetnego exa i jest to Untill Down puki co (w Detroit nie grałem jeszcze). Mnie osobiście exy Sony mocno rozczarowały, chociaż ich ilość szczególnie przy konkurencji może zadawalać. Co gorsza Sony już zapowiedziało, że będą wypuszczać mniej gier, ale za to bardziej "dopracowanych", co samo w sobie należy chyba tłumaczyć : "zainwestujemy w mniejszą ilość gier niż dotychczas/ostatnio ". M$ za to poczynił zakupy w postaci zdolnych zespołów developerskich i pewnie nie będzie chciał popełnić błędów tej generacji. Sytuacja może więc się odwrócić w najbliższych latach.

PostNapisane: 17 lut 2019, o 10:06 
CHAMPION

Moldar - też myślę, że bali się skasować kolejnej gry, myśleli, że opóźnienia pozwolą podratować ten tytuł ale dupa, a wydać kiedyś to trzeba było.

McG - nic się nie odwróci, jeśli Sony nic sromotnie nie spierdoli. Studia które kupili są na bardzo przeciętnym poziomie. Jedyne studia, które są coś warte to PlayGround (ale ci zawsze siedzieli zawsze blisko MS) i Ninja Theory, które może nie rozwinąć skrzydeł, bo już teraz wiem, że nie kupię ich kolejnej gry - bo rozpoczęli pracę nad tytułem typu "Game as Service".

PostNapisane: 17 lut 2019, o 11:33 
Size Matters

Możesz mieć rację, ale należy patrzeć pod kątem tego, że dla Sony PS to być albo nie być. Dla M$ Xbox to tylko kwestia prestiżu. Na samych kontraktach rządowych pewnie mogą generować miliardowe przychody.

PostNapisane: 17 lut 2019, o 13:29 
Origami Kidler

M$ nie potrzebuje Xboxa i to jest fakt, sama Winda i Office by ich spokojnie utrzymała. Szczerze chciałbym żeby wrócili do tego co mieli przy XO, wtedy tam było w co grać i to największy sukces z ich stajni na rynku konsol, One to jak skok z 3km na glebę bez spadochronu, powinni czym prędzej to porzucić w pizdu. I oby zrobili jakąś solidną konkurencję, bo jak nie oni to kto, a samo Sony na rynku to też nie będzie nic dobrego.

PostNapisane: 17 lut 2019, o 20:47 
Patapon

Sprzęt mają już dobry i konkretny, dobrze rozwiązana wsteczna, gamepass, teraz czas na gry. Microsoft chce wydawać grę co 3 miesiące, stąd te zakupy i rozwijanie innych aby robili po dwie gry jednocześnie. Moja subskrypcja gamepass na dwa lata tylko czeka :>>

PostNapisane: 18 lut 2019, o 07:30 
Origami Kidler

No tak bo oni przez 5 lat przygotowywali konsolę na tą generację, spóźnili się 5 lat. hahaha hahaha hahaha W takim tempie to im nie wróżę sukcesu w kolejnej, jeśli ich konsola na start nie będzie obsługiwała minimum 4K na start to znowu dostaną liścia w twarz. :>> Nad oprogramowaniem też niech lepiej popracują, bo te obecne to jakiś żart, działa to gorzej od windy. :>>

PostNapisane: 18 lut 2019, o 09:26 
Patapon

Niby czemu ma nie obsługiwać 4k jak One X sobie z tym naprawdę nieźle radzi i dużo gier działa w natywnym 4k i nie pisze tu o jakiś indykach. Mogliby tylko dasha zmienić bo jest straszny w obsłudze, bo sprzęt jako taki jest po prostu super wykonany.

PostNapisane: 18 lut 2019, o 10:27 
Origami Kidler

Tak w ilu to fpsach ciągnie 25, proszę Ciebie ta konsola jest za słaba na prawdziwe 4K, to półśrodek i tyle, dopóki nie stworzą czegoś pod 4K i 60fps stable as fuck to niech spierdalają. :>>

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 42, 43, 44, 45, 46
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1