PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 gru 2018, o 00:53 
Origami Kidler

Moldar proszę nie pogrążaj się, wiem kupiłeś nowy telewizor (całkiem zrozumiałe) kupiłeś bonksa (kompletnie głupie), ale nie próbuj podważać faktów i warunkować ich tym gniotem w postaci Project Cars. Koniec dyskusji. Dla wyjaśnienia PC to chyba ma mniej zawartości niż pierwsze GT i wcale bym się nie zdziwił gdybym miał rację, a wróżę właśnie z fusów, nie mam oporów, robicie to tutaj nagminnie. :smiech2:

PostNapisane: 15 gru 2018, o 02:19 
Patapon

No właśnie wróżysz z fusów, więc po co się sam pogrążasz?

Carsy są pod każdym względem lepszą grą od crap turismo. Dla fanatyków symulatorów po prostu niebo, a ziemia. Liczba aut? Nie wiem jak to wygląda aktualnie, ale na premierę było około 200.

Jedyne co ma gt lepiej to lepszą na pierwszy rzut oka grafikę na ps4, oraz photo mode, gdzie można sobie porobić fotki. Cała reszta to szkoda porównywać. W cars masz nawet wysychanie toru, a tam gdzie jeżdżą auta, tor wysycha szybciej. Żeby nie było, w forza motorsport nie grałem, ale pewnie to ten sam poziom jazdy co gt. Project Cars wyprzedził wszystko co mógł i jak ktoś ma kierownicę, to jedyny słuszny wybór.

Czasy kiedy GT było jakimkolwiek wyznacznikiem już się skończyły.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 02:50 
Origami Kidler

A grałeś ?

Bo widzisz miałem okazję na g27 (mogłem pomylić oznaczenie, chodzi o kierownicę z dedykowaną skrzynią biegów i sprzęgłem od logitecha) z racing seatem w pakiecie i w GT i w rzekomego kolejnego mesjasza w Twojej opinii czyli PC, u znajomka fanatyka sportów motorowych (oczywiście ścigałek wirtualnych również, bo jakby nie patrzeć to jego bakcyl) i obaj doszliśmy do wnisku że to właśnie serii GT bliżej do prawdziwej jazdy samochodem, a ten cały argument o wysychającym torze, ja pierdole skąd ty to bierzesz, powoli się zaczynam zastanawiać czy Ty przynajmniej prowadziłeś na żywo pieprzonego malucha, żeby w ogóle wypowiadać się o prowadzeniu samochodu, odłóż te benchmarki na bok i się ogarnij, cyfry feelingu nie zastąpią. Normalnie ręce opadają.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 09:07 
Patapon

Mam g29 w domu. Wysychający tor? Obejrz czasem jakiś wyścig w tv, np. F1 a zrozumiesz co to znaczy.

GT ma swoje momenty, przede wszystkim ostrzejszą grafikę i lepiej ogarnięty online. A PC? Generalnie lepszy model jazdy, lepszą fizykę, lepsze AI, lepszy tryb dla jednego gracza.

W ogóle online w wyścigach to chyba najgorsze co może być w tych grach i nie do ogarnięcia przez twórców. Zawsze znajdą się barany, które psują cały wyścig.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 11:05 
Origami Kidler

Poważnie mówimy chyba o innej grze, Project Cars z 2015r. i kontent jprd. :>>

PostNapisane: 15 gru 2018, o 11:14 
Patapon

Mówię ofc o dwójce.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 11:19 
Origami Kidler

I widzisz to pisz następnym razem dokładnie o czym piszesz, bo później wychodzą takie kwiatki, w PC2 nie grałem, więc koniec dyskusji wycierający się torze i dla Twojej wiadomości w realu owszem, w grze nie uwierzę w takie cuda dopóki nie zobaczę, aż to sprawdzę z ciekawości na piecu. :brew:

PostNapisane: 15 gru 2018, o 11:23 
Patapon

https://youtu.be/yNiYDgv9I8w

Podczas wyścigów w deszczu, kiedy ustaje padać powstaje taki pas ruchu właśnie i trzeba się go trzymać, bo inaczej łatwo się traci przyczepność.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 13:13 
Origami Kidler

To skoro to taki mesjasz to dlaczego to GTS ma FiA, a nie PC2, bo trochę dziwne nie ? Druga sprawa dalej ten gniot tak traci klatki, bo PC praktycznie było niegrywalne przez to na PS4. Argumenty, argumenty, argumenty, a czytam domysły wymieszane z opinią, uwznieślane do rangi jedynej prawdy, a niestety póki co to ta 3 opcja z słynnego powiedzenia czyli gówno prawda lub bullshit jak kto woli. Teraz już faktycznie kończę, bo widzę że muru głową nie zburzę, trochę przykre.

PostNapisane: 15 gru 2018, o 14:21 
Patapon

Podaj choć jeden argument za GT, to może pogadamy, bo póki co nie podałeś absolutnie żadnego, posiłkując się zdaniem kolegi, a Wymagasz czegokolwiek ode mnie, więc jak chcesz cokolwiek zburzyć, to chociaż daj coś od siebie :>>

Ale mogę coś napisać dlaczego uważam że pc2 jest po prostu lepsze. Lepszy model jazdy, lepsza fizyka, lepsze si przeciwników, lepsze zniszczenia, dynamiczne warunki pogodowe, upływ czasu, pory roku, tryb dla jednego gracza i znacznie znacznie więcej tras, bo 60 vs może 20.

PostNapisane: 16 gru 2018, o 12:49 
Origami Kidler

phpBB [video]

Proszę bo pisać już nie zamierzam, proszę zwrócić na sam ruch rąk kierującego, a bajeczki proszę zostawić dzieciom na dobranockę. :szlug:

PostNapisane: 16 gru 2018, o 13:20 
Patapon

Nie pogrążaj się człowieku, co ty w ogóle wrzucasz hahaha

Anyway, jak mnie te robienie screenów wkurwia, to jest tak bez pomysłu zrobione, że masakra :/

PostNapisane: 16 gru 2018, o 14:41 
CHAMPION

gadu: 818467
Ja w Project Cars 1 i 2 nie grałem. Jednak te gry w środowisku graczy znane są lepiej pod tytułem Project Bugs a same oceny graczy są raczej marne.
Gran Turismo ma FIA, prawdziwi kierowcy wyścigowi chwalą Gran Turismo a nie Project Cars albo Forza. Nawet przeniesienie torów do gry GT ma najwierniejsze, co potwierdzają podobnymi czasami uzyskanymi na rzeczywistych wersjach torów.
Żaden z nas nie jeździł takimi furami na torach zawartych w grze i żaden z nas nie jest w stanie obiektywnie stwierdzić, co jest bardziej realistyczne. Dlatego musimy się oprzeć na opiniach ekspertów, a te są w przytłaczającej większości bezsprzeczne.
Tak się składa, że znam dobrze trzech ekspertów, których opinia jest druzgocąca dla gier Forza, obu serii Motorsport i Horizon. I Project Cars nawet nie jest na drugim miejscu po Gran Turismo, jako druga wskazywana jest gra Assetto Corsa (w którą nigdy nie grałem).

PostNapisane: 16 gru 2018, o 21:00 
Patapon

No cóż, osobiście znam tylko dwóch maniaków, jeden nawet brał udział w jakiś eventach gt i twierdzą kompletnie na odwrót. Assetto > pc2 > gt. Wypowiedzi kierowców o pc2 znajdziesz, a licencja fia, no to po prostu licencja, za którą sony zapłaciło. Cóż, każdy ma swoje racje, mi się lepiej grywa w pc2, lepszy ffb, no i po prostu pod każdym względem wieksza zawartość. Niech Kaz zepnie dupe i robi pełnoprawne GT bo szprot nie sprzedał się jakoś rewelacyjnie.

PostNapisane: 17 gru 2018, o 02:47 
Origami Kidler

3,53mln GTS, 0,65mln PC2 na 3 platformach bonks, ps4 i pc. Jeszcze coś do dodania ? :>>

PostNapisane: 17 gru 2018, o 06:13 
Patapon

Że gt5 sprzedał się w ponad 10 milionach. Jak na serię, sprzedaż leci, grę można było kupić za pół ceny po miesiącu. Ale też inne czasy już mamy, teraz głównie gra się w fortnite :>>

Ale mam też nadzieję, że to będzie dla sony sygnał i więcej takich pomysłów jak sport już nie będzie.

PostNapisane: 17 gru 2018, o 07:54 
Origami Kidler

Poczekaj GTS jest krótko na rynku, a większość olała ze względu na model całego projektu czyli gra jako usługa, dadzą nową zawartość i ludzie znowu sięgną do portfeli, PC się chujowo sprzedaje na piecach ledwo 0,02mln, na bonksie 0,11mln, najwięcej bez zdziwienia na PS4 0,52mln -> to jest chujowa sprzedaż jak na najlepszy symulator, osobiście bym na miejscu inwestorów przemyślał czy nie podpalić gałęzi i obserwował jak "geniusze" się ewakuują. :smiech2:

Jeszcze jedno GTS jest miesiąc krócej na rynku od PC2, a to tylko kastrat, a nie pełnoprawna część. :>>

PostNapisane: 17 gru 2018, o 08:11 
Patapon

pomarzyć można o lepszy wynik, bo tego nie będzie. Gra jest już dostępna za grosze, miesiąc po premierze była dostępna za 50% ceny i to normalnie w sklepach typu MM.

Jest kilka ku temu przyczyn. Maniacy grają na PC, bo tam są jeszcze lepsze symulatory, no i że sports był tak naprawdę szprotem. Janusze kupili, dostali co najwyżej treningi w singlu. Oraz oczywiście wynik może być wyższy, bo sprzedaż cyfrowa jest coraz lepsza.

Aktualnie coś tam czasem dodają, ale kampania ze swoimi sunday cup to smiech na sali. Zawartość jak była, to dalej jest biedna.

PostNapisane: 17 gru 2018, o 10:44 
CHAMPION

Moldar, możemy przedstawić sobie znajomków i popatrzeć jak twoi są wyszydzani :>>

Ale może wszystkich pogodzę tym postem.

Chcę być w pełni zrozumiany. Ja nie bronię Gran Turismo Sport, gdyż uważam tą grę delikatnie rzecz ujmując za pomyłkę. Po prostu nie lubię nieuzasadnionej krytyki. A GTS można krytykować za mnóstwo rzeczy ale nie za to co tu się pojawiło. Stąd mój sprzeciw. :>>
Jeden pan walnął głupotę z dźwiękiem, drugi pan z moldarem jazdy... :>> no to trzeba było temat wyprostować. GTS jednak na wielu innych płaszczyznach zawodzi. Szczególnie zawodziło w dniu premiery. Teraz ponoć jest lepiej. Wspomniane znajomki ciągle mi podrzucają linki do nowości w GTS, nowe samochody, eventy, czasem nawet nowe trasy. Wszystko darmo. No dobrze, że gra się rozwija, ale ja się zraziłem już na początku brakiem klasycznej kariery na singla i tytuł raczej zostanie olany na wieki.
Podsumowując.
W tej chwili nie ma idealnej gry wyścigowej. Jedna ma to, ale nie ma tamtego, druga ma tamto ale nie ma tego :>>
Wszystkie mają jakieś bolączki. No chyba, że lubisz futurystyczne wyścigi - wtedy Wipeout Omega Collection jest niemal idealny, do tego można przejść całą grę w VR. Polecam. :>>

PostNapisane: 17 gru 2018, o 11:29 
Patapon

No cóż, ciężko powiedzieć którzy znajomi są lepszymi ekspertami hahaha

Generalnie i tak najlepszy sim jest na PC i nazywa się iRacing. Szkoda tylko, że model sprzedażowy jest tak denny... Płaci się abonament za korzystanie z gry :)

PostNapisane: 17 gru 2018, o 12:00 
Patapon

Z innej beczki, sea of thieves

Ta gra jest dziwna. Kontentu jak było, tak jest mało. Głównie chodzenie po wyspach i szukanie skarbów. Na początku głównie wysepki z zaznaczonym na mapie X, ale później dochodzą te z zagadkami i trzeba samemu znaleźć skarb. Jakby to była gra bez graczy, to raczej szybko by się odpadło, bo powtarzalność może dobić.

Ale....

Jak tylko widzę, że ktoś gra to od razu wbijam i ta godzinna sesja zmienia się w 4-5 godzin lekko. Dalej szukanie skarbów, ale wszystko na wyższym poziomie. Gra rodzi sporo chorych pomysłów, a to dlatego, że nie ma większych ograniczeń i nie ma neutralnych miejsc. Wszędzie można zginąć i widząc obcy statek, należy zachować ostrożność.

Miałem już kilka dziwnych przygód, z jednym typem zrobiliśmy fort, ale na koniec podziału łupów zabiłem go i zatopiłem mu statek :lol:, więc wszytko dla mnie. Innym razem pozbierałem sporo łupów ale zostałem ostrzelany z fortu i trafiłem na sztorm. Starałem się jak mogłem aby statek przetrwał, ale podczas wylewania wody zajebałem w skałę. Już prawie się ogarnąłem to podpłynął galeon i wszystko mi zajebali :)

Ta niepewność jest praktycznie cały czas, płyniesz oddać skarby, ale nie wiesz czy tam się nikt nie czai i tylko czekają aż podplyniesz.

Graficznie jest pięknie, widoczki mnie za każdym razem rozwalają, sam ocean oczywiście poezja.

Takie gry lubię, nie jest to gra na 5/6, bliżej temu na 4 bądź 3, ale gra się zacnie, zwłaszcza z innymi.

PostNapisane: 29 gru 2018, o 14:43 
Patapon

Powróciłem do Ori tym razem na konsoli i w wersji definitive. Jak ja kocham ten tytuł, prawie wszystko tu jest idealne. Jak mało grywam w takie gierki 2d to w Ori jestem zakochany do obłędu. W top 5 gier tej generacji na konsolach, Ori spokojnie znajduje się na tej liście. Jeszcze w 2019 druga część, więc doczekać się już nie mogę :)

PostNapisane: 29 gru 2018, o 19:28 
Size Matters

Moldar napisał(a):
Powróciłem do Ori tym razem na konsoli i w wersji definitive. Jak ja kocham ten tytuł, prawie wszystko tu jest idealne. Jak mało grywam w takie gierki 2d to w Ori jestem zakochany do obłędu. W top 5 gier tej generacji na konsolach, Ori spokojnie znajduje się na tej liście. Jeszcze w 2019 druga część, więc doczekać się już nie mogę :)

lubisz tego typu podobne gierki to polecam Song Of The Deep -całkiem niezły, relaksujący tytuł.

PostNapisane: 29 gru 2018, o 21:01 
Patapon

Ori takie relaksujące to do końca nie jest, bo to ciężka gra, ale z chęcią sprawdzę to drugie bo wygląda fajnie.

PostNapisane: 13 sty 2019, o 13:41 
CHAMPION

„The best online gaming network” (MS) :>>
Ta malutka sieć ledwo zipie, kolejny potężny zgon w TYM roku.
MS zmień tą nazwę z Xbox Live na Xbox Dead. :>>

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 1144 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1