PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 1161 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2019, o 11:06 
Patapon

Przynajmniej nazwa kloc w końcu poprawna. Półka wymierzona, wejdzie na styk. :>>

Obrazek

Swoją drogą, obejrzałem trailer hellblade na głośnikach i pierdole, ciary jak wbija mocniejszy moment. Nie mam na grę jakiegoś dużego hajpu, ale muza już w jedynce robiła robotę.

PostNapisane: 16 gru 2019, o 08:47 
Origami Killer

Trzeba go zanieść do spalarni w celu uniknięcia krateru :>>

hahaha hahaha hahaha

PostNapisane: 16 gru 2019, o 18:31 
Patapon

Na premierę Microsoft mierzy widzę grubo, nowe Halo, Forza Motorsport i mam wrażenie, że celowo flight simulator i Gears Tactics nie wyjdą na konsoli, a tylko na PC, aby potem zrobić premierę konsolową w listopadzie. Byle jakość tych gier okazała się dobra i będzie ciekawa premiera.

PostNapisane: 16 gru 2019, o 22:01 
padołamacz

gadu: 0
Z klockiem to widzę już jak z Nintendo, tam ciągle Mario i Zelda a tu Halo i Forza. Dobrze że Sony ma "troche" więcej ekskluzywnych wypasów w portfolio.

PostNapisane: 16 gru 2019, o 22:13 
Patapon

Halo się zgodzę, no ale swego czasu marka to był istny system seller, więc nie dziwię się i liczę po średniej piątce na coś mocnego, ale nie mam hajpu. Forza? No cóż, sportówka jak need for speed, fifa czy Gran turismo. Póki coś się sprzedaje ( w czasach gamepass pasuje bardziej " poki jest popularne"), będzie wychodzić.

Plotki chodzą, że sony wyskoczy z Gran turismo 7 i może Horizon zero dawn 2, więc będzie ciekawie :szlug:

Ostatnio edytowano 17 gru 2019, o 06:03 przez Moldar, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 17 gru 2019, o 01:31 
padołamacz

HZD2 na PS5 :orgazm:

PostNapisane: 25 lut 2020, o 13:40 
Patapon

Wyszło trochę nowego info, głównie specyfikacja i potwierdzenie poprzednich plotek co do mocy konsoli.

Co mnie najbardziej zainteresowało, to informacja o ulepszaniu gier z poprzednich generacji bez udziału dewelopera. Bardzo mnie ciekawi czy faktycznie ogarną to tak dobrze, jeżeli tak to będę bardzo zadowolony.

E3 tuz tuz, zaraz sony powinno coś w końcu pokazać, choć nie spieszą się za bardzo, ps4 było już zaprezentowane swego czasu.

PostNapisane: 25 lut 2020, o 15:12 
padołamacz

Aż strach włazić w te artykuły bo wszędzie wojenki na teraflopy i wyzywanie od fanbojów. Teraz niby Sony nie pokazuje specyfikacji bo "się osrało", bo skoro sprawdziły się przecieki o 12 MS to i sprawdzą się 9 w PS5. Ja nawet się w to nie wgłębiam ile w tym marketingu a ile przełożenia na faktyczne wizualne różnice, od dawna tęsknię za poprawą innych rzeczy w grach niż grafika, więc nawet jeśli Sony będzie słabsze na tym polu to patrzę na eksy i politykę singlową.
Zależnie z czym wyskoczą na premierę, jakby to miało być coś dużego jak Horizon, albo tak jak przebąkiwali nowy Ratchet to będę rozważał zakup konsoli na start, tyle że chciałbym to jednak powiązać z nowym tv, co by poczuć pierdalnięcie. Więc pewnie te 8 koła by trzeba wyświecić. Zobaczymy, poczekamy na ruch Sony, mi się nie spieszy mam w co grać, ale wiadomo że z ciekawości by się zobaczyło już jakieś gejpleje z nextgenów.

PostNapisane: 17 mar 2020, o 19:23 
Patapon

Używam elite 2 od kilku dni i naprawdę kozacki sprzęt. Nie jest tani, ale jako, że kocham gadżety to nie wypada tak drogo :)

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200316/731351cc0fc07d4b6450c64617dec33f.jpg[/img]

Od dawna chciałem zakupić jakiegoś "profesjonalnego" pada. Słuszniejszym wyborem byłaby opcja na ps4, ale nie jestem do końca miłośnikiem produktów 3party, niby pad do konfiguracji itp., ale żeby coś zrobić musimy połączyć się z pc.

Po informacji, że series x którego z pewnością zakupię na premierę, będzie obsługiwał obecne pady wybór był już tylko łatwiejszy i padło na elite series 2. Swoją drogą, "series" jako pierwsze padło już przy tym padzie, nie przy series x.

No i jak tu podsumować to małe cudo? W sumie już podsumowałem, pad jest rewelacyjny. Nic lepszego w życiu nie trzymałem, jest cięższy od zwykłego pada co tylko na plus. Wydaje się zrobiony z lepszych materiałów i przede wszystkim wygląda rewelacyjnie. Stonowane kolory, żadnych wodotrysków, czuć moc od tego kontrolera już od samego początku. To co lubiłem w przypadku one x jest i tutaj, czyli fajnie spakowane urządzenie. Ja wiem, że to detale i pierdoły, ale lubię jak sprzęt jest fajnie zapakowany, bo to taki mały rytuał dla gracza i Microsoft dobrze o tym wie. Każdy ich sprzęt jest fajnie zapakowany, od padów po konsole i po prostu LUBIĘ TO.

Nawet kabel USB ma logotypy Xboxa, a nie jak zazwyczaj zwykły standardowy kabel.

Takie tam smaczki, ale lubię takie bajery.

Pad jako nowość u Microsoftu, posiada wbudowany akumulator, co ponoć daje około 40 godzin gry, ciężko powiedzieć aktualnie czy faktycznie tyle wytrzyma, ale niech będzie nawet 30-35, a będzie to rewelacyjny wynik. W pudełku dedykowane etui, w którym znajduje się stacja dokująca. Więc pad możemy ładować bezpośrednio kablem, albo przez podłączenie kabla do stacji i ładować go bezpośrednio z etui bądź osobno, bo można stacje dokującą wyciągnąć.

Krzyżak oraz gałki można zmieniać, wszystko odbywa się bardzo szybko, bo trzyma się to na zwykłych magnesach, ja jednakże lubię standardowe rozwiązanie i nie używam tych dodatków. Łopatki z tyłu również trzymają się dzięki magnesom i to właśnie to powoduje, że pad jest rewelacyjny. Palce idealnie leżą na tych łopatkach, więc ich używanie jest bardzo naturalne. A to oczywiście bardzo pomaga w wielu grach i nie trzeba ściągać prawego kciuka z gałki. Można przypisać tam dowolny przyciski i cieszę się że share także. Microsoft często ulepsza swoje pady i dziwię się że nie dodali do elite przycisku share i to mój główny minus. Niby można przypisać do łopatek, ale nie do końca satysfakcjonuje mnie to rozwiązanie, wolałbym osobny przycisk, który będzie w series x.

Prócz łopatek można jeszcze zablokować spusty, co przydaje się w grach fps, elite 1 miał dwa stopnie blokady, elite 2 ma 3. Co jest nowością, jest specjalny kluczyk do gałek, przez co stawiają mniejszy bądź większy opór, super rozwiązanie dla osób bardziej wymagających i uważających ze gałki mają za dużo luzu.

Na konsoli z kolei jest specjalna aplikacja gdzie możemy szereg rzeczy zmienić, jak każdy przycisk osobno, czułość gałek, triggerow, czy nawet jasność logotypu. To jest to o czym pisałem wcześniej, oryginalny pad, dedykowana aplikacja, a nie przełączaj się między pc a konsolą.

W obecnej generacji bawiłem się wszystkimi padami, ale z oczywistych względów na pro od switcha najmniej. Jednakże już przy one Microsoft stworzył super pada, a elite 2 to najlepszy pad jaki miałem w rękach, drogi, ale było warto.

PostNapisane: 18 mar 2020, o 07:44 
Origami Killer

Wcale nie taki drogi znowu, kosztuje tyle samo co Elite którego mam od premiery Xbox One Elite 1TB i w mojej opinii był to najlepszy pad na rynku z jakim obcowałem, do dzisiaj służy za pilota do Netflixa w sypialni. :>> :>> :>>

PostNapisane: 18 mar 2020, o 19:00 
Patapon

Drugie Ori ukończone. Bardzo fajna kontynuacja mojej ulubionej gry 2d. Dużo ciekawych nowych umiejętności, oczywiście świetnie wykorzystywanych w świecie. Niby część druga, ale jednak czułem się bardziej jakbym grał w dodatek do jedynki. Czy to dobrze czy źle? Ciężko powiedzieć, grało mi się po prostu wybornie. Jednakże, gra ma sporo problemów technicznych za co spory minus, ewidentnie nie zdążyli na czas.

Graficznie 6/6, ale przez swoje problemy z gubieniem klatek, 5-/6. Jednakże to co oni tutaj zrobili ryje mi głowę. Prawie każdy element otoczenia reaguje na Oriego, to samo że światłem, wszystko pięknie ze sobą współgra, po prostu dzieło idealne. Większość screenów mogłoby robić jako obraz w domu.

Ogólnie, solidne 5+/6

Pozostaje smutek, że to już koniec, trzeba chyba ponownie przejść jedynkę.

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200321/7dc165e4d9bea313d0c9a9334527f025.png[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200321/13227d406c2fab935519994a53a1b7e1.png[/img]

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 1161 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Strefa czasowa: UTC + 1