PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 2812 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 109, 110, 111, 112, 113

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2018, o 15:57 
padołamacz

gadu: 0
Huja o mnie wiesz i huja wiesz jaka grupe reprezentuje. Co nie przeszkadza ci byc pewnym w osadach, znamienne. No ale spoko, bazuj dalej na tym co ci sie "kiedys o uszy obilo" i dalej czytaj "co trzecie zdanie", za to na slepo wierz tym, ktorych wymiociny pasuja do twojej z gory utartej tezy. Skad wiem, ze szczepionki sa kontrolowane? Stad skad ty wiesz, ze sa szkodliwe. Ale jasne, wszystko to spisek. Pojdz dalej, podwaz nie tylko konwencjonalna medycyne, bazujaca na badaniach naukowcow ktorzy poswiecaja temu niejednokrotnie zycie i to pracujac za srednia krajowa w labo, bo nie kazdy jest noblista ale na prace noblistow sklada sie praca i wnioski innych szarakow, podwaz historie, biologie, geografie (byles kiedys na Haiti? No widzisz, moze tego tak naprawde nie ma a jest tylko narysowane na mapie), podwaz wszystko w imie spisku, bazuj zas na nie popartych niczym wypowiedziach oswieconych durni. Ktorzy to ci "odpowiedni" lekarze na ktorych "trzeba trafic"? Ci od doktora Zieby? Spoko, jak od eksplozji hemoroidow dostaniesz kiedys raka odbytu, postepuj wedlug ich wskazan, przykladaj do rany ciecierzyce ktora wyssie cale zlo, tylko nie zapomnij zmieniac codziennie okladow na swiezy, bo tak jest podane w tutorialach na jutubie. Bo przeciez lekarstwo na raka jest juz dawno wynalezione, tylko celowo go nie wprowadzaja. Najsmieszniejszy jest moment, w ktorym ci wszyscy oswieceni rzeczywiscie zachoruja, wtedy pierwsi biegna do przychodni na nfz bo przeciez nie beda tym hujom placic. Gosciu w jednym masz racje, nie jestesmy partnerami do dyskusji i kwestie zawodowe nie maja tu nic do tego. Plywaj sobie dalej w oceanie wlasnej zajebistosci, bylebys sie kurwa nie utopil.

To ze ty przeszedles odre bez powiklan nie znaczy ze wszyscy beda mieli to szczescie, a po co prowokowac los gdzies gdzie odsetek powiklan jeat stosunkowo wysoki
A co do ospy to pierw pisales wyraznie ospie prawdziwej, gdzie wlasnie od dekad juz sie na nia nie szczepi, w przeciwienatwie do ospy wietrznej o ktorej piszesz teraz. No chyba ze dopiero pozniej doczytales o co chodzi.

PostNapisane: 18 lis 2018, o 16:32 
CHAMPION

gadu: 818467
Ja proponuję darować sobie analizy cudzych żyć i się wyluzować.
Loco, chuj pisze się przez "ch" :>>

Do tematu o Stanie Lee dodam jeszcze, że rozumiem, że niektóre środowiska mogą się bać szczepień i po części rozumiem skąd ten lęk się wywodzi.
Naturalnie z braku edukacji. Może rząd powinien zorganizować jakieś akcje informacyjne, ale wątpię, że to podziała. Internet i filmy z żółtymi napisami są silniejsze. :>>
Jak to działa?
Ano jest to problem lęku wynikającego z kojarzenia na "chłopski rozum" przyczyn ze skutkami, który jest naturalną cechą człowieka, która mu pozwala przetrwać. Nie można być alfą i omegą w każdej dziedzinie. Ale dzięki temu mechanizmowi sobie jakoś radzimy. :>> No ale nie zawsze to działa zgodnie z rzeczywistością.
I jak np. ktoś kupi sobie jogurt w biedronce i dostanie sraczki, to już pewnie więcej tego jogurtu nie kupi (choć naprawdę sraczki dostał bo dzień wcześniej ochlał się wódy :>> ), ponadto rozpowie wszystkim znajomym, że dostał sraki od tegoż jogurtu i ci ludzie też tego jogurtu będą unikać. :smiech2:

PostNapisane: 18 lis 2018, o 16:53 
padołamacz

gadu: 0
Wiem ze sie pisze ale jakos tak mi utkwilo. W podstawowce pisalem na przerwie w rogu tablicy chuj przez samo h i chyba stad to jest :>>
Ja nie analizuje niczyichs zyc, kazdy niech sobie zyje jak mu sie podoba byle innym nie szkodzil zbytnio. Ale to nie ja zaczalem i nawet chcialem to przemilczec i daje slowo ze juz wiecej sie nie dam wciagnac w tego typu donikad prowadzace wymiany zdan. Wydawalo mi sie ze staram poruszac sie w sferze zwiazkow przyczynowo skutkowych, ale jesli w zamian na przytoczone argumenty nie dostaje nic poza zaszufladkowaniem do systemowcow to to rzeczywiscie mija sie z celem i przyznaje, ze moje wywody w tym temacie byly strata czasu. Schemat, system, wyprane mozgi. No tak. Jak cos dzialalo i dziala wg statystyki to lepiej to podwazac nie dajac w zamian zadnych konkretow. Szczeponki sa tu najmniej istotne, chodzi o schemat myslenia. Jest spisek, bo tak sie uczy lekarzy zeby im prac mozgi. Moze lepiej zamiast szyc rane to nalac na nia cieplym moczem, moze sie zarosnie, to bedzie niestandardowe dzialanie. Czy wezmy budowniczego. Oni tez maja wyprane mozgi, bo tlocza im do lbow ze najpierw sie robi szalunek a potem w to wylewa beton. A oni to chlona bezmyslnie i potem sami tak ucza. No bledne kolo. Graficy komputerowi tez rysuja recznie klatki animacji bo tak ich nauczono zamiast zastosowac jakies pionierskie metody, nie wiem, np mogliby bardzo mocno myslec w swojej zajebistej wyobrazni a rysunki same by sie pojawialy, nie trzeba by tracic tyle czasu. Strazak zamiast gasic ogien piana czy piaskiem moglby gasic obrusami w czarno czerwona kratke, to by moglo lepiej zadzialac. Ludzie, jak cos dziala to dziala. Mozna to udoskonalac, ale to wynika z doswiadczen, prob i bledow i prowadzonych statystyk. Bo wedle takiego punktu widzenia kazdy ma wyprany mozg, bo wszyscy kurwa wszyacy dzialamy na zasadzie wnioskow prowadzonych z obserwacji. Koncze bo zaczynam w sposob organiczny czuc ile stracilem dzis czasu na tlumaczenie oczywiatosci, a moglem wyjsc na dwor ze szpadlem, wykopad dolek po czym go zasypac, rownie bezsensowne, ale przynajmniej na zdrowie by wyszlo.

PostNapisane: 18 lis 2018, o 17:00 
CHAMPION

No niekoniecznie, zimno dziś, grypę albo odrę mogłeś złapać :>>

PostNapisane: 18 lis 2018, o 17:01 
Size Matters

loco napisał(a):
Huja o mnie wiesz i huja wiesz jaka grupe reprezentuje. Co nie przeszkadza ci byc pewnym w osadach, znamienne. No ale spoko, bazuj dalej na tym co ci sie "kiedys o uszy obilo" i dalej czytaj "co trzecie zdanie", za to na slepo wierz tym, ktorych wymiociny pasuja do twojej z gory utartej tezy. Skad wiem, ze szczepionki sa kontrolowane? Stad skad ty wiesz, ze sa szkodliwe. Ale jasne, wszystko to spisek. Pojdz dalej, podwaz nie tylko konwencjonalna medycyne, bazujaca na badaniach nauk...

Skąd wiem, ze szczepionki są szkodliwe? Ja nic takiego nie mówiłem, Ja tylko mówiłem o potrzebie zbadania tematu, bo padają konkretne zarzuty i jest sporo przykładów ludzi i sporo pokrzywdzonych , którzy o tym mówią nie chowając swoich danych osobowych. Jakoś nikt tych pokrzywdzonych nie skarży za sianie propagandy i pomówienia. Pijesz do niejakiego Ziemby czy jak mu tam, a z tego co słyszałem jakoś nikt nie ma odwagi aby go pozwać lub nawet na uczciwą polemikę z nim w TV ogólnopolskim wystąpić bez cięcia i cenzurowania, a on wręcz o to woła. Pozwijcie mnie jeśli mówię nie prawdę. Sytuacja anaolgiczna do Sumlińskiego-Komorowskiego i Tuska :>> . Jak pisałem nie chodzi o to by nie szczepić, ale chuj wszystko już odwrócone do góry nogami, wszystko już przecież "wiecie" . "Antyszczepionkowcy i pozamiatane" i wyjeżdżasz mi z ciągle powtarzanymi frazesami z lobby medycznego. Lekarze to szeregowi pracownicy w imperium wartym biliony. Tylko nieliczni, którzy coś wiedzą mają jaja aby położyć na szali swoją karierę i zacząć mówić coś więcej. . Dałem przykład z Odrą w Polsce w TV, ze wybuchła i znikła razem z odrzuceniem ustawy. Jeszcze to nie dociera o co w tym wszystkim chodzi :>> . Wierzę małym ludziom. Wierzę im, bo wszystko oparte jest o wiarę. Pytanie brzmi dlaczego Ty im nie wierzysz. Czyżbyś tak mało wiedział o ludzkości -nie wierzę :>> . Mam wrażenie, że się straszliwe miotasz. Nie możesz w to uwierzyć czy nie chcesz?. Naprawdę myślisz, ze jesteś lub jesteśmy dla kogokolwiek istotni jako jednostki, a jako masy tylko do momentu kiedy można z nas czerpać korzyści?. . Zupełnie odrzucasz fakt tego, że ludzkość i cały postęp był zawsze pchany przez tylko jedno. Pieniądz ambicję i władzę. Wykorzystywanie i poświęcanie słabszego przez silniejszego. Zupełnie naturalny łańcuch pokarmowy. Żyjemy w czasach iście wyrafinowanych dzięki technice. Nie potrzeba już wjeżdżać czołgami aby osiągać swoje cele. Ty naprawdę podświadomie wierzysz w ludzkość i to, że jednostka coś znaczy :>> . Naprawdę wierzysz w to, że po tych tysiącach lat wojen i zabijania i trzymania z pysk motłochu, przez władze kościół czy naukę nagle nastała era wolności i oświecenia? :>> . Naprawdę wierzysz w to, że instytucjom, które istnieją aby zarabiać zależy na tym aby przestać zarabiać np: wyleczyć raka jak i inne choroby nazywane przewlekłymi, a nie je wiecznie leczyć?. Przytaczasz nietrafne przykłady z Haiti i szwerewg innych bredni niż związanych z clue . Haiti?. Dlaczego ktoś miałby kłamać, że go ta nie ma?. Jaki zysk z tego?. Żaden, no i zawsze można pojechać i sprawdzić. No ale fantazjować na temat Big Banga i rozpuszczać miliardy pod pretekstem badań kosmosu na walkę z teorią Boga już można. Tego nikt nie zweryfikuje. Obracanie wszystkiego w teorie spiskowe zamykając temat, zupełnie tak jakby nie wiedzieć, że świat jest zbudowany ze spisków i układów. Ocknij się, bo tacy ludzie mnie już meczą. Chuj znaczymy i jeżeli pierdolnę na raka co jest dzisiaj nie wiedzieć kurwa czemu powszechne, to bardzo możliwe, że przyczyni się do tego jedna z rzeczy np: rak jelita grubego przez twoje "znikome ilości" rtęci wydalanego prze kilkadziesiąt lat lub szeregu innych rzeczy których tak zaciekle bezwiednie bronisz i przyklaskujesz.

PostNapisane: 23 lis 2018, o 18:37 
CHAMPION

phpBB [video]

:|

PostNapisane: 23 lis 2018, o 20:24 
Size Matters

PostNapisane: 1 sty 2019, o 10:50 
CHAMPION

phpBB [video]

No nie wierzę :>>