PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

New Topic Post Reply  [ Posty: 14 ] 
  Drukuj
Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2017, o 19:54 
Size Matters

Fajna stronka. Wystarczy wpisać szukany login i mamy wszystko. Jakie gry były grane, kiedy i jakie trofea wpadły, jak długo zdobywana była platyna, która jest najrzadziej zdobywana, na którym miejscu jesteśmy w światowym rankingu, a na jakim w kraju itd.
https://psnprofiles.com/

PostNapisane: 25 maja 2017, o 07:18 
Heavy Rain

Pod warunkiem że nie masz w ustawieniach prywatności jako niepubliczne, bo wtedy ta strona nie działa. :szlug:

W końcu stworzyli stronę gdzie mogą się ścigać "zdobywcy trofeów" o zaszczytne 1 miejsce. :smiech2: I popatrz Polak na 2 miejscu worldwide, to nie tak czasem ten z którym był wywiad na profilu PS, z tego co pamiętam zdobywał po 3 platyny w tym samym, czyli na PS3, Vite i PS4, choroba. :smiech2:

PostNapisane: 25 maja 2017, o 14:45 
Size Matters

Rudy napisał(a):
Pod warunkiem że nie masz w ustawieniach prywatności jako niepubliczne, bo wtedy ta strona nie działa. :szlug:

W końcu stworzyli stronę gdzie mogą się ścigać "zdobywcy trofeów" o zaszczytne 1 miejsce. :smiech2: I popatrz Polak na 2 miejscu worldwide, to nie tak czasem ten z którym był wywiad na profilu PS, z tego co pamiętam zdobywał po 3 platyny w tym samym, czyli na PS3, Vite i PS4, choroba. :smiech2:

Ci rekordziści to zwyczajni oszuści. Hakowali trofea.
Ostatnio był gdzies wywaid o statecznym ojcu rodziny, który ma 1000 platyn. To jest fizycznie nie możliwe od 2008 kiedy takowe są do zdobycia. Poprostu.

PostNapisane: 25 maja 2017, o 18:37 
CHAMPION

gadu: 818467
Jest to możliwe. Tylko takie konto dzieli kilka osób. Ojciec gra, dzieciaki grają, znajomi, itd. W ekstremalnych wypadkach grają też wynajęci do tego ludzie.
Prócz tego warto przejrzeć w czym te platyny mają, prócz wykłych gier, jest kilka wydań tego samego na różne regiony, jakieś graficzne nowelki, jakieś gry o Barbie z banalnymi platynami czy nieśmiertelny Terminator Salvation. Generalnie mają ludzie fazę, niektórzy to wręcz czuby. Typ, który ma 75 level usunął mnie ze znajomych bo przez ponad tydzień się nie logowałem do PSN i uznał, że już nie jestem prawdziwym graczem i skończyłem z graniem. hahaha

PostNapisane: 25 maja 2017, o 21:03 
Heavy Rain

hahaha to jest tak kurewsko śmieszne, że aż żałosne. Grają w jakieś gówna o których bym zapewne nawet nie usłyszał, bo można w 2-3h zdobyć platynkę, idiotyzm i tyle. :szlug:

PostNapisane: 26 maja 2017, o 09:37 
Patapon

Z kolekcjonerów znaczków pocztowych też tak lejesz? :>>

PostNapisane: 26 maja 2017, o 11:20 
Size Matters

Siever napisał(a):
Z kolekcjonerów znaczków pocztowych też tak lejesz? :>>

Leje bo go przerasta. Owszem są platyny z dupy, ale są i fajne, po których jest satysfakcja. Ja robie platynę tylko w grach, które mi się podobają i wiem, że są w moim zasięgu. Platyna platynie nie równa. Rudy ostatnio wyłapał jedną. Widziałem w Full Throttle. Zaczął grać w poniedziałek we wtorek miał już platynę hahaha . Faktycznie takie gry powinny przechodzić jakiś certyfikat aby mieć w opcjach platynę. Tymczasem poprostu za platynę producent musi dodatkowo zapłacić. Ponoć maksymalna ilość punktów na grę to 1200. Platyna zajmuje 180, złoto 90. Więc czasami mała gra z platyną da mniej punktów niż gra bez platyny,a w której jest więcej pucharów. Generalnie pomysł jest fajny, bo w realny świat przenosi system punktacji gier RPG. Szkoda tylko, że poza satysfakcją nie ciągną się za tym żadne programy lojalnościowe przejawiające się jakimiś bonusami-nagrodami, obniżkami za wysoki level gracza. Z drugiej strony jeżeli jest masa oszustów, którzy hakują, albo kupują trofea lub gry, które w zbyt prosty sposób pozwalają na osiagnięcie wysokiej ilości punktów mija się to trochę z celem. Ja jednak na miejscu Sony zadbałbym o to aby jakieś programy wynagradzania graczy były. Może wychodzą z założenia, że jak ktoś ma wysoki poziom gracza to już i tak jest kupiony i zamiast go za to wynagradzać powinno się go jeszcze doić, bo uzależniony na to pozwoli :>>

PostNapisane: 26 maja 2017, o 13:43 
CHAMPION

Za platynę powinny być profity od wydawcy gry. Albo darmowy dostęp do jakiegoś DLC do splatynowanej gry, albo do innej tego wydawcy. Nic by na tym nie stracili, a ludzie mieliby kupę radochy.

PostNapisane: 26 maja 2017, o 14:04 
Patapon

Ja lubię zbierać trofea i wbijać platyny z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że od dzieciaka miałem zajawkę na kolekcjonowanie rzeczy. Wtedy to były zabawki z jajek niespodzianek, tazosy i inny gówienka z czipsów, karteczki ( hahaha ), puszki od napojów, plakaty, czasopisma, kapsle od piwa itd. itp. Teraz są to np. płyty z muzyką lub trofea właśnie.

Drugi powód to to, że od zawsze lubiłem maksować gry. Teraz nie mam na to czasu, a zdobycie platyny daje jako takie poczucie wymaksowania czegoś (chociaż często zdobycie platyny jest dalekie od jej wymaksowania no ale zawsze coś).

PostNapisane: 26 maja 2017, o 14:23 
CHAMPION

a ja lubię ten dźwięk hahaha

ja nie mam ciśnienia na platyny, wolę w to miejsce ograć kolejną grę, niż gnić przy jednym tytule dłużej niż to jest potrzebne. :>>

PostNapisane: 27 maja 2017, o 11:17 
Heavy Rain

McG napisał(a):
Rudy ostatnio wyłapał jedną. Widziałem w Full Throttle. Zaczął grać w poniedziałek we wtorek miał już platynę hahaha

Chyba coś Ci się przywidziało, powaga. Ale fakt ostatnio wpadła mi jedna ale w FFXV i nie w jeden dzień, nawet nie wiem czy w którymkolwiek tytule jaki posiadam jest to w ogóle możliwe.

Ogólnie zdobywanie platyn spoko pomysł, o ile są to wartościowe tytuły, a zdobycie jej odpowiednio wymagające, bo jak widzę jak ktoś ogrywa jakieś tytuł 3 razy (bo różny region osobna platyna), to chyba coś z nim nie tak i trochę się zapędził, takie moje zdanie, a porównywanie tego do zbierania znaczków to straszny idiotyzm sam w sobie. :brew:

PostNapisane: 27 maja 2017, o 22:26 
Fullmetal Alchemist

Jak fajny tytuł to warto wycisnąć z niego jak najwięcej, zawsze jest większa satysfakcja z ukończonego tytułu.

PostNapisane: 2 cze 2017, o 14:12 
Size Matters

Rudy napisał(a):
McG napisał(a):
Rudy ostatnio wyłapał jedną. Widziałem w Full Throttle. Zaczął grać w poniedziałek we wtorek miał już platynę hahaha

Chyba coś Ci się przywidziało, powaga. Ale fakt ostatnio wpadła mi jedna ale w FFXV i

Adams_88 to nie Twój login na PS4?

PostNapisane: 2 cze 2017, o 15:07 
Heavy Rain

No i pokaż mi tam te Full Throttle.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]