PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 4 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2009, o 08:55 
CHAMPION

gadu: 818467
Znacie ten tekst:
Where are you from? Notorycznie powtarzany w HOME? Znajduje się on w predefiniowanych tzw "szybkich tekstach". Niestety nie można ich podmienić na swoje. No i ciapciaki, którym nie chce się podłączyć klawierki, myslą, że porozumiewanie się można ograniczyć do tych paru zdań. Ja już rzygam gdy widzę to pytanie, ale wczoraj z niego wyszło coś zabawnego:

xxxxxx: Where are you from?
    Morrigan: Poland
    Morrigan: you?
    xxxxxx: espana
    xxxxxx: curva kuj aj perdole
    Morrigan: you speek polish very well
    xxxxxx: dupa
    xxxxxx: jajajaja
    MechanicalGod: Do you know what mean in polish "jaja" ?
    xxxxxx: no
    xxxxxx: pisda

hahaha

nick wyiksowałem bo nie pamiętam :>>

Ostatnio edytowano 1 lip 2009, o 09:42 przez MechanicalGod, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2009, o 09:35 
pOtworny pościarz

Ja znam takie historyjki, ale z online w diablo 2 ;) Gdzie to koleś (hamerykaniec) dołączył do gry w której byłem ja wraz z moim klanem. Koleś wiedział, że jesteśmy polakami bo się pytał. Pod koniec rozgrywki koles został zbity przez jakiegoś moba na co odpowiedział niezapomnianym "curva" :D

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2009, o 09:42 
CHAMPION

gadu: 818467
tak, kolo z mojej rodziny kończył szkołę w U$A, jakiś typ go gnębił, więc go zwymyslał po polsku, a skubany nie dość, że wszystko zrozumiał to jeszcze mu za to dojebał hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2009, o 12:52 
pOtworny pościarz

Przypomniałeś mi tym dwie historie moich kolegów :D

Obaj są kuzynami, a ja znam ich z gimnazjum. Byli w Chicago w muzeum jakimś tam. Widzieli dwie panienki patrzące na jakąś figurę amora czy coś innego nagiego. Jeden z moich kolegów powiedział do drugiego: "Patrz Tomek, ale się dziewczyny zapatrzyły na ptaszka" A jedna z tych panienek na to "Tak, bardzo" hahaha

Kolejna historia tyczy się samego Tomka (tego samego co powyżej). Robił na budowie i mili przyjechać meksykanie położyć suche tynki czy coś tam. Jak przyjechali to poszli się przywitać ze wszystkimi, a byli poinformowani ze to Polacy tam robią. Pierwsze jeden mexyk podszedł do mojego kolegi, podał mu rękę i powiedział "cześć kolegos".

Przypuśćmy że pracując obok takiego kolesia coś Ci nie wyjdzie i sobie zaklniesz, on zrozumie, że to do niego i tak napierdoli, że szok :D

Morał z tego taki, ze za granicą lepiej nie przeklinać po polsku, bo nigdy nie wiesz kto cie zrozumie :D

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1