PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 13 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2009, o 10:50 
CHAMPION

gadu: 818467
Jak w temacie ;)

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2009, o 11:52 
Tekken Lord

Sensu korzystania. I nie jest to śmiesznoironiczny przytyk, ale fakt. Czy ktoś z was wchodzi codziennie do DOMU i robi tam coś konkretnego ?

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2009, o 12:37 
CHAMPION

Wojtek napisał(a):
I nie jest to śmiesznoironiczny przytyk

Owszem, nie jest to śmieszny, ani ironiczy przytyk, to jest przytyk idiotyczny :smiech2:

Jaki jest sens pisania na forach, gadania na ircu czy gg, jaki jest sens grania w gry video? Widocznie dla ciebie nie ma sensu... kurde co ty tu robisz? hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2009, o 13:09 
Metal Mutant

Nie prawda. Home nie jest grą video bo nie ma tam wyzwań, celu ani fabuły, ba nie ma nawet gameplayu. Jest tylko bezzasadne błąkanie się avatara po lokacjach. Komunikatorem też nie jest bo IMO komunikator musi być prosty i łatwo dostępny, w zasadzie cały czas w gotowości do korzystania, tak jak gg, tak jak system wiadomości w XMB. Żeby w home się komunikować to najpierw trzeba przejść żmudny proces ładowania i logowania. Nie wchodzimy tam z marszu z poziomu gry. To trzeba najpierw uruchomić.
Czym więc jest home ? Serwisem społecznościowym, trochę jak nasza-klasa, bardziej jak Second Life.

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2009, o 13:28 
CHAMPION

Phermano napisał(a):
Jest tylko bezzasadne błąkanie się avatara po lokacjach.

Jeśli błąkasz się bezzasadnie to jest twój wybór. Jak mam ochotę na gadanie siadam przy strumyku i gadam z ludźmi, bądz obserwuję i się z nich zlewam :>> Mam ochotę na granie, to bezzasadnie błąknę się do kręgielni na partyjkę którejś z dostępnych gier. :>> Jak więc napisałem wcześniej - jeśli komuś rozmawianie z ludźmi, i granie w gry wydaje się bezsensowne - bezsensem jest jego obecność na forum o grach :>>

Co do SecondLife to się zgadzam, przecież HOME to jawna zżynka z tego. SecondLife i HOME można też nazwać "serwisem społecznościowym", jednakowoż można nazwać i komunikatorem, co jest trafniejszym określeniem, bo w przeciwieństwie do tego pierwszego zapewnia komunikację w realtime.

Co do bezsensu - bezsensowne jest kino w obecnej postaci. Powinni dawać tam całe filmy do oglądania, albo jakieś starocie za free, albo nowości za wykupieniem biletu ;)

No i życzyłbym sobie podziału na PG i Mature, bo dzieci są irytujące, no i przez ich obecność nigdy nie powstaną rzeczy bardziej Mature - jak knajpy i burdele hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2009, o 16:08 
Tekken Lord

Problem HOME polega na tym, że istnieje już oprogramowanie które spełnia jego funkcje w sposób lepszy/wygodniejszy:

Mam ochotę na granie to zagram w poważną grę a nie kręgle w HOME.
Mam ochotę na gadanie to odpalam komunikator który posiada więcej znajomych i który jest wygodniejszy w obsłudze.

Jest dla mnie coś niebezpiecznego w
Cytuj:
Jak mam ochotę na gadanie siadam przy strumyku i gadam z ludźmi, bądz obserwuję i się z nich zlewam
Nie wiem czemu ale myśl o tym że ludzie siedzą przed monitorem i wpatrują się w "zachowania innych ludzi" napawa mnie obrzydzeniem. Nie lubię aplikacji "symulujących życie". Dlatego właśnie HOME nie jest stworzony z myślą o mnie.

Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2009, o 17:08 
CHAMPION

no to po co dupę zawracasz? hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2009, o 22:41 
Patapon

Brakuje lokacji !! Jest az zbyt pustawo, niby EA niedlugo wejdzie, no ale wlasnie... niedlugo. Nie rozumiem calego podzialu na regiony, juz przeboleje gadanie z amerykancami, ale oni maja swietny bar z Uncharted, ktory z kolei ma 3 pokoje. Jest fajnie i klimatycznie, sa takze dwie lokacje z Far Cry 2. Obawiam sie ze my cos dostaniemy i usa tez, ale nie razem i to bedzie mnie irytowac.

Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2009, o 14:59 
CHAMPION

no z regionami to wierutna bzdura, wczoraj w HOME dowiedziałem się od typa, że na Hong-Kong też jest inny HOME :|

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2009, o 22:29 
Patapon

http://www.ps3site.pl/ea-sports-complex ... /#comments

Super wieści, jak więcej firm będzie takie rzeczy tworzyć to może w końcu zajrzę do tego home bo już od dawien dawna nic się nie zmienia

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2009, o 22:48 
CHAMPION

wieki temu o tym pisałem :>>

Tytuł:
PostNapisane: 9 kwi 2009, o 23:21 
prawiczek

Nuda i tyle. Czasem se wejde by zagrac partyjke w szachy czy warcaby xD Jezeli chodzi o kregle i bilard to wole real :) A nie czekac i czekac i probowac sie zalapac do gry. Tak naprawde jak juz chce sie z kims spotkac to wole wyskoczyc do baru, klubu, czy gdzie kolwiek. Troche na to sceptycznie patrze ale chyba taka prawda. Nie jara mnie patrzenie na gosci ktorzy tancza przed bilbordem z reklama jakiejs gry czy tlum gosci ktorzy otaczaja jakas laske :D bo mysla ze to babka :D O wlasnie chyba tez se zrobie konto i sie nazwe rachel xD Buahahahah xD

PS moim zdaniem duzo by to zmienilo DUZO gdyby kazdy mial mika. Cos w rodzaju chodzenie po parku w realu. Slyszysz jakas rozmowe i dolaczasz do konwersacji. Wiem ze taka opcja z gadaniem jest ale za malo osob to robi. Do home powinni dawac mika xD. Napewno by bylo ciekawiej.

PS2 Sony zamiast sie bawic w upgradowaniu home w ten sposob co robi to mogliby jakos zaciekawic swoich userow. Repliki miast i obszarow, nie mowie kazdych tylko wybranych. W nich mogli by sie ludzie spotykac i podziwiac :) Od takie google earth w 3d xD

Tytuł:
PostNapisane: 10 kwi 2009, o 07:55 
CHAMPION

Podstawowy błąd to zbyt wolny rozwój. To co obecnie oferuje HOME to kpina. Początek był OK, ale ślimacze tempo rozwoju usługi po prostu nudzi.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1