PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

New Topic Post Reply  [ Posty: 17 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Newsy
PostNapisane: 12 mar 2009, o 03:45 
CHAMPION

gadu: 818467
http://ps2hardcore.net/html/modules.php ... le&sid=556

Tytuł:
PostNapisane: 1 kwi 2009, o 16:07 
Agent Smith

pojawiła się miejscówka z Guitar hero na USA i trzeba przyznać że bardzo klimatyczna, taki pub na koncerty, jest scena gdzie można zagrać w mini grę, a w niej gramy na gitarze, chodzi o zapamiętanie sekwencji, co runde jest ta sama tylko powiększa się o dodatkowy dźwięk. Bardzo miłe miejsce trzeba przyznać

Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2009, o 11:40 
Agent Smith

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6 ... e_comments

ciekawe ciekawe :szlug: pewnie tylko na USA i koło 4 rano :>>

Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 00:46 
Size Matters

gadu: 1480025
Podobno jest juz przestrzen EA w HOME. W pokerka mozna pyknac :D

http://www.dailymotion.pl/video/x7yw1g_ ... videogames

Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 01:42 
Agent Smith

jest jest, sprawdzałem, chciałem pojeździć mini bolidami ale ciągle jakieś błędy serwera i nie mogłem zagrać ani razu.

Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2009, o 09:38 
CHAMPION

Hmm... dawno nie byłem w HOME. Czas może odwiedzić stare śmiecie i obadać nowe ;D

Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2009, o 09:22 
CHAMPION

no więc jak wyżej, dawno w HOME nie byłem, ale ostatnio sobie odwiedziłem ten przybytek, i stanowczo muszę stwierdzić, że nadzieje jakie pokładałem w tym projekcie szlag trafił.
Oczywiście dochodzą nowe miejsca, nowe minigierki, ale cała reszta stoi w miejscu. Nie rozwijają się najistotniejsze rzeczy - czyli komunikacja, edycja avataru i interakcja z otoczeniem i innym osobami. Po prostu wszystko jest na poziomie znanym z pierwszej beciory. Nie wiem czy Sony odpuściło sobie ten projekt, czy developer, który się zań wziął nie jest zwykłym obibokiem naciągającym Sony na kasę.

Tytuł:
PostNapisane: 29 sie 2009, o 10:54 
Agent Smith

no z tym home to jedna wielka pomyłka wyszła. Zapowiadano przełom i faktycznie mógł nawet nim być, a tak dostaliśmy 5 lokacji od Sony i totalna olewka, jakieś ciuszki tylko wychodzą i to wszystko bo inne lokacje już robią inne firmy, po prostu niewypał, a sony i tak stara się promować to strasznie okrojone "coś"

Projekt pewnie z czasem upadnie, albo w końcu wrzucą na siłę to co stworzyli, gdzie te telewizory, radia aby inni mogli słuchać naszej muzyki, gdzie te lokacje społecznościowe, gdzie to wszystko co zapowiadali ^^ gówno jest i pewnie tak zostanie

Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2009, o 22:13 
Size Matters

gadu: 1480025
http://www.youtube.com/watch?v=rzzogrLR ... r_embedded

Tytuł:
PostNapisane: 2 lis 2009, o 10:55 
CHAMPION

Wlazłem sobie wczoraj do HOME i przesiedziałem tam z pół dnia. Sporo się zmieniło od mojej ostatniej wizyty. Muszę przyznać, że na plus. Lokacji jest mnóstwo, miejscówka Uncharted2 jest zajebista. Oprócz samej lokacji stylizowanej na Nepalskie miasto jest kilka fajnych minigierek. Nawet ta czerwona Toyota, którą lansuje U2 z niewiadomych przyczn... nie przypominam sobie tej fury w grze hahaha

Ale spoko, lokacji, nowych ciuchów, wszystkiego jest wreszcie konkretna liczba. Naturalnie miłe zaskoczenie było stąd, że rzadko tam zaglądam, biorąc pod uwagę ile miesięcy tam nie właziłem to doszło niewiele, ale miło widzieć, że Home się rozwija. Może w końcu zaczniemy go używać celem spotkań ;)

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2010, o 10:06 
Agent Smith

Ostatnio odwiedziłem to szumnie zapowiadane mieszkanie, tą rewolucję i miejsce spotkań graczy i ciągle kupa. Cieszy nowe menu, jest szybciej, bardziej przejrzyście, lokacje także ładują się szybciej, ale nic nowego nie ma, jakieś ciuchy po 7 zł hahaha są też nowe pokoje dla gracza, tych troche dodali, ale co z tego jak do domu poza sofą i kanapą nic innego kupić nie można. Wciąż brakuje sensu odwiedzania, nowe lokacje pojawiają się sporadycznie, jest trochę mini gier ale na tym wszystko się kończy, aa i chyba nie ma już znaczku BETA, więc siedzimy w pełnej wersji z tymi samymi opcjami :>>

Nie rozumiem Sony, przecież home mogłoby być kopalnia złota, gracze lubią kupować pierdoły za realną kasę, dać możliwość kupienia stołu bilardowego do mieszkania, jakiś TV. Nic, ciągle nic, o dziwo jednak wszędzie są ciągle ludzie, niektórzy lubią jednak spędzać tam czas. Jakby dali do home trofea to pewnie byłoby ich dwa razy więcej, ciekawe ile byłoby zapaleńców aby do platyny np zdobyć trofea tj. kup ciucha, kup mebel, kup mieszkanie, 60 zł za trzy trofea hahaha No i ciągle tylko chyba singstar za trofea daje ciuszki do home ( to jest fajna opcja i szkoda że nikt inny takiej drogi nie obrał ) Home to ciągle niewykorzystana maszynka do kasy, osoby za ten program odpowiedzialne same nie wiedzą co z tym wszystkim zrobić, od Sony dostaliśmy kilka miejsc, może z 6, a czasu na zrobienie tego zajęło im kilka lat.

Swoją drogą byłem też na usa koncie i tam też niewiele zmian, jednakże jest jedyna fajna rzecz, w kinie puszczają odcinki programu the Tester ( czy jakos tak ) Trwa to z pół godz i jest to konkurs gdzie stanęło 8 albo 10 graczy, biorą udział w konkurencjach i walczą o stanowisko testera u Sony.

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2011, o 16:30 
CHAMPION

ostatnio, po kolejnej gigantycznej przerwie zajrzalem do HOME i hoho jakie zmiany, lokacje mozna wybierac z hmm czegos na ksztalt XMB, znacznie ulatwia to poruszanie, a lokacji jest teraz od zajebania...
odwiedzilem miejscowke poswiecona SIREN - i musze przyznac, ze bardzo fajna, i minigierka jaka serwuje tez jak na HOME fajna.
Warto czasem zajrzec... trudno mi zgadnac czy HOME jest tak popularny czy ludzie tam wlaza tak jak ja, raz na pol roku na pol godzinki, ale tlumy sa... w sklepach juz praktycznie nie ma darmowek, wiec chyba ludzie jednak cos tam kupuja... :|
moze tylko u nas na forum Home sie nie przyjal :>>

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2011, o 17:41 
Size Matters

są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie życia bez facezbuka czy nk, więc nie dziwi mnie, że i niektórzy w HOME spędzają życie. Jak widać, portale społecznościowe są dla pewnego rodzaju ludzi. Tak samo HOME.

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2011, o 19:36 
Heavy Rain

No ja HOME sprawdziłem raz i to wszystko, a to był kawał czasu temu :smiech2:

Tytuł: Re: Newsy
PostNapisane: 27 wrz 2014, o 08:01 
CHAMPION

Niezbyt popularny u nas na forum HOME zostanie zamknięty. Właściwie w ogóle nie popularny, bo nawet mój początkowy entuzjazm opadł po obczajeniu słabej realizacji. Wielkie zamknięcie odbędzie sie 31 marca 2015. Serwis funkcjonował od 2008 roku. Brak planów Sony na reinkarnację usługi na PS4. Może to i dobrze. Home utrzymywała masa serwerów. Może wyłączenie serwisu wyjdzie na zdrowie sieci PSN :>>

PostNapisane: 27 wrz 2014, o 11:17 
Patapon

Najciekawsze, że ta usługa nigdy nie wyszła ze statusu beta :>>

Smutne jest natomiast to o czym wszyscy niby wiedzą ale może teraz sobie to bardziej uświadomią. Wszystkie rzeczy, które użytkownicy kupili za prawdziwe pieniądze wewnątrz aplikacji, a była tego masa, znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ot, cyfrowa przyszłość.

PostNapisane: 27 wrz 2014, o 12:05 
CHAMPION

Home był darmowy, zakupy były opcjonalne. Tutaj nie widzę problemu. Gorzej z takimi grami jak Destiny, które nie zadziałają gdy wyłączone zostaną serwery, a za grę zapłaciło się taką samą cenę, jak za taką, która bez serwerów będzie działać i za 10 lat. To jest kolejny argument za tym by "dobra cyfrowe" były tańsze.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]