PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

New Topic Post Reply  [ Posty: 3 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lis 2012, o 13:36 
Size Matters

Sprawdziłem demko i gra mnie wciągnęła. Fajna można by rzec, że gra przypominająca stare czasy klimatycznych gier turowych. Nie grałem w pierwowzory z przed 17 lat, ale ta gierka ma w sobie spory magnes. Każdy może sobie sprawdzić demo, więc o mechanice nie będę się rozwodził, prócz tego, że jak na turówkę zrealiozwana jest całkiem intuicyjnie, własnie patrząc pod kątem tego typu rozgrywek. Tych w dzisiejszych czasach jak na lekarstwo. Grafika nieco plastikowa i sterylna, ale nie jest ona tutaj wadą. Z góry wszystko wygląda estetycznie i poprawnie. Zdziwiło mnie to, że gry nie można dostać na Pstore, a podobno tam miała sie ukazać. Podobno miała to być gra z PSN, a z tego co widze jest do nabycia tylko w pudełku. Dziwne. Może to też jeden z powodów dlaczego gra sprzedała się można by rzecz fatalnie. W USA tylko 114 tyś kopii od premiery 3 tyg. temu. Doszły mnie słuchy, że powstawały dwie gry z tej serii. Jedna strzelanka, druga turówka może właśnie ta pierwsza miała być rozprowadzana online. Nie wnikam. Cóż jak stanieje może wciągnę calaka. Z tego co zauważyłem można chyba grać co-op online. Wtedy każdy z graczy ma po dwóch żołnierzy. Ciekawe

PostNapisane: 15 gru 2012, o 19:55 
Agent Smith

Macie tu poniżej polską wersję za 79,99 i przy opłacie z góry wysyłkę gratis :)

Grzech nie kupić :)

http://sklep.muve.pl/playstation-3/akcj ... s3-pl/6198

PostNapisane: 14 maja 2016, o 15:50 
Size Matters

Wreszcie skończyłem tę zacną grę. Grałem w wersję rozszerzoną czyli Enemy Within z wszystkimi jej dobrodziejstwami. Cóż powiedzieć. Miałem może w tej grze z 200h nabitych. Świetna turówka. Jedna z najlepszych w jaką kiedykolwiek grałem i od czasów Front Mission 3 tak mnie tego typu gra wciągnęła. Całkiem niedawno wyszedł XCOM2, ale tylko na PC i sprzedał się całkiem dobrze . Czekam na zapowiedź tej gry na PS4.

ps. Gra ma pełną polonizację z dubbingiem.

ps2. Czas sięgnąć po Wasteland2.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]