PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę
1, 2, 3, 4, 5 ... 14
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: God Of War III
PostNapisane: 11 lut 2009, o 15:20 
Size Matters

Skany pierwszych screenów:

http://www.ps3hype.nl/nieuws/2660-god-of-war-iii-details-gelekt

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 15:22 
CHAMPION

gadu: 818467
hehe game informer jednak nie zdołał utrzymać tego w tajemnicy :>>

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 17:22 
Samanosuke

http://www.gram.pl/news_8gflHuu0_God_of ... egoly.html

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 17:54 
CHAMPION

już ciapciaki jęczą o braku multiplayer... kuźwa, no na chuj się pytam upychać w grach stricte single player tryb multi? :| Durnota.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 18:34 
Metal Mutant

a jaki jest problem żeby to zrobić ?

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 18:48 
Size Matters

phermano napisał(a):
a jaki jest problem żeby to zrobić ?

natury merytorycznej, PO CHUJ? :>> . W większości gier nawet sporo ludzi nie odpala online. Z powodu, że nie ma netu (wcale nie taki maly procent na świecie) lub, że go ten typ rozgrywki nie specjalnie bawi (też spory procent ludzi, włącznie ze mną :>> ). Jednocześnie wiem, że gra wyszłaby znacznie wcześniej gdyby nie upchane na siłę multi. Jest cała masa gier mp, w które ludze grają lub nie. Gry stricte single, powinny takimi zostać, chociażby po to, by nie rozpraszać twórców przy tworzeniu i skrócić czas developingu :brew: .

Ostatnio edytowano 11 lut 2009, o 18:57 przez McG, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 18:54 
CHAMPION

ano właśnie, multiplayer można wsadzić nawet do pasjansa, ale sensu w tym tyle co w online w GoWIII

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 18:59 
Size Matters

MechanicalGod napisał(a):
ano właśnie, multiplayer można wsadzić nawet do pasjansa, ale sensu w tym tyle co w online w GoWIII

niestety niedługo będzie musiała mieć, bo gra będzie miała obniżone noty bez mp :>>

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 19:18 
CHAMPION

no KZ2 już dostaje po dupie za to, paranoja, gra ma multi, ponoć dobry, ale za brak coopa dostaje zjeby ;D i uprzedzająć komentarze, coop jest dla mnie bardziej racjowny jak te wszystkie idiotyczne deathmatche, capturki z flagi itp, ale wiem, że gdyby w KZ2 był tryb cooperative, a nie było innego multi to by dostał jeszcze większe zjeby.
Tak na prawdę to media poświęcone grom dyktują warunki na rynku gier, nie my gracze, nie producenci/debveloperzy.
To media zabiły chodzone mordobicia, shootery TPP, przygodówki, klasyczne wyścigi i platformówki i a także poszczególne gry... teraz gani się gry za brak multiplayera, wcisną na siłę do GOWIII jakieś byle co, to się nie zjebie go za brak, a za kiepski multi :>> IGNy, Gameklopy lepią sobie gusta graczy pod własne trendy i zachcianki.
Może ja zostałem w poprzedniej epoce, bo przeważnie podoba mi się zupełnie co innego niż redaktorom wielkich serwisów.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 19:34 
Size Matters

niedługo będzie się ganiło, że jest tryb single, po jakis sandał, w poczytnym szmatlawcu tak powie :>> .

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 20:00 
Metal Mutant

MechanicalGod napisał(a):
no KZ2 już dostaje po dupie za to, paranoja, gra ma multi, ponoć dobry, ale za brak coopa dostaje zjeby ;D i uprzedzająć komentarze, coop jest dla mnie bardziej racjowny jak te wszystkie idiotyczne deathmatche, capturki z flagi itp, ale wiem, że gdyby w KZ2 był tryb cooperative, a nie było innego multi to by dostał jeszcze większe zjeby.
Tak na prawdę to media poświęcone grom dyktują warunki na rynku gier, nie my gracze, nie producenci/debveloperzy.
To media zabiły chodzone mordobicia, shootery TPP, przygodówki, klasyczne wyścigi i platformówki i a także poszczególne gry... teraz gani się gry za brak multiplayera, wcisną na siłę do GOWIII jakieś byle co, to się nie zjebie go za brak, a za kiepski multi :>> IGNy, Gameklopy lepią sobie gusta graczy pod własne trendy i zachcianki.
Może ja zostałem w poprzedniej epoce, bo przeważnie podoba mi się zupełnie co innego niż redaktorom wielkich serwisów.

Eeeee grrr
Praktycznie w każdej teraz strzelaninie jest coop, ludzie to lubią bo mędolą, że jak chujowo, że w KZ2 nie ma. Recenzenci też to widzą więc odjęli pół punktu za to. Ja też uważam, że fajnie by było jakby był coop. Czy w sieci czy na split screenie. Uważam, że zdecydowanie wydłuża to żywotność gry.
Jak media zabiły chodzone mordobicia, platformowki, shootery tpp, klasyczne wyścigi ? Nie rozumiem. Przecież ostatnie platformery vide Ratchet, LBP, Banjo zebrąły świetne oceny, gorzej jednak było ze sprzedażą (oprócz LBP). Chodzone mordobicia zabili twórcy, którzy zamiast wydawać chodzone mordobicia wydawali chujnię na resorach i nic ponadto. Klasyczne wyścigi wciąż są i mają się nieźle ale furorę robią open worldy, bo takie ludzie mają upodobania, a przynajmniej większość. Weź zobacz jaka się zrobiła społeczność wokół Burnout Paradise. Shootery tpp są chociaż mniej niż bym chciał. IMO wszystko weryfikuje rynek, sprzedaż. Ludzie chcą napierdalać w fpsy multi to się robi fpsy multi - widać , że się sprzedają więc robi się kolejne fpsy multi, jak sprzedaż spadnie to developerzy będą trzaskać coś innego.
Jak redaktorzy sobie lepią gusta ? W ogóle nie rozumiem o co chodzi ? Też tym chujkom specjalnie nie wierzę, zwłaszcza, że w ocenach różnych hier często widać ewidentne sprzeczności, ale jak gra jest dobra to dostaje dobrą ocenę, a jak jest chujowa to chujową, a recenzenci piszą o tych grach, które są wydawane. Przecież nie będą pisać o chodzonych mordobiciach, których nie ma.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 20:14 
CHAMPION

Nisko oceniona gra się nie sprzedaje. Nie wszyscy lubią eksperymentować, nie wszyscy mają intuicję. Pamiętam ile gier ocenionych na 5-6 było zajebistymi tytułami.

A w co ludzie mają grać? Jak wychodzi komercyjny chłam bo robią tylko to co spodoba się redaktorzynom pokroju dzieci mtv? Kupują to co jest i wmawia się, że jest zajebiste, vide Burnout: Paradise. Zasnąłem przy tym gniocie. Dlaczego Burnout taki powstał? Bo recenzenci marudzili, że nie da się skręcić w każdą uliczkę, że to śmo, to zrobili gniota bez jaj. Dlaczego chodzonych mordobić już nie ma? Bo redaktorzynom ciężko pisało się ich recenzje. Ile razy czytałem przytyki typu, że nuda, że idzie się tylko i bije i bije i bije, że przeciwnicy wyglądają tak samo, i takie tam. Niskie oceny, właśnie od takich kretynów, którzy narzekają, że w wyścigach się tylko jedzie i jedzie. Zaczęli robić durne hybrydy, mieszanie gatunków i inne sraki, które okazały się jeszcze gorsze. Efekt jest właśnie taki.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 20:20 
Metal Mutant

Nie wiem co co chodzi z tym Burnoutem. No akurat fajnie, że można wszędzie skręcić. Co Ci w tym przeszkadza ? Zajebiste jest imo to, że do celu można dojechać różnymi drogami. Właśnie Burnout na trasach był chujowy. Palec na gazie + palec na booście i do mety bez użycia hamulca patrząc tylko żeby się czołowo nie rozjebać. Teraz trzeba przynajmniej pokombinować jak i gdzie jechać.
Weź wymień chociaż 3 ZAJEBISTE tytuły ocenione, przez powiedzmy IGN na 5-6.
Co do chodzonych bijatyk to pamietam ostatnie z PS2 jakie grałem. Beatdown: Fists Of Vengeance i coś w klimatach dzikiego zachodu, nie pamiętam tytułu. Przecież to były takie crapiska, że aż strach.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 22:09 
CHAMPION

Nie zamierzam ci nic udowadniać.
Powiem tylko, że w "ignach" siadają zwykli gracze (w najlepszym wypadku), z tą różnicą, że my jako zwykli gracze gramy w gry które lubimy, jebiemy sobie te które nam nie podchodzą. Dla mnie 99% gier sportowych to crapiska, mimo to dostają po oceny z przedziału 7-9. Dla ciebie jak czytam każde mordobicie jest crapiskiem. Wniosek jest prosty, szef ci daje do recenzji Beatdown i dajesz mu ocenę 2/10, a mi daje do recenzji jakiegoś hokeja albo koszykówkę i wystawiam też ocenę 2/10 :>>
Dla kontrastu ja Beatdown oceniłem na 8/10, grę przeszedłem kilka razy z wymaksowaniem wszystkiego co się dało. Więc jakbyś rozpisał się w recenzji Beatdown zacząłbyś wymieniać jakieś głupie postulaty by stworzyć z tego GTA :>> Proste. Z mojej strony wszystko, powiedziałem co miałem do powiedzenia. :>>

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 22:14 
True Ogre

gadu: 0
Mullti w GoW? Ja pierdole, ale paranoja...

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 22:17 
Brutal Legend

Jak w GOWie mógłby wyglądać multi? 64 typa biegałoby po mapie Kratosem i wyżynało stwory? hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 22:27 
CHAMPION

stary, zajebiocha hahaha i tryb capture the flag hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 22:44 
Origami Killer

A za flagę robiła by jakaś dziewica :smiech2: Szczerze multi i GOW to jakieś nieporozumienie, gdyby Kratos nie był samotnym mordercą i miałby jakiegoś kompana, to co-op jeszcze by przeszedł, ale deathmatche itp. :brew:

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2009, o 23:26 
Metal Mutant

Napisałeś: Pamiętam ile gier ocenionych na 5-6 było zajebistymi tytułami.
Skoro pamiętasz wymień chociaż 3. A pisząc, że nic nie będziesz udowadniał tylko udowodnileś, że twoje słowa nie mają poparcia nawet z twojej strony i są zawieszonym w próżni pustym hasłem. Mi nie chodziło o to żebyś mnie przekonał do czegokolwiek. Po prostu byłem ciekaw. JSam jestem w stanie wymienić kilka gier, które były słabo ocenione, a w które się zagrywałem. Jednak robota recenzenta nie polega na tym żeby na łamach jakiegoś portalu czy pisma karmić ludzi swoim nadętym subiektywizmem i pisać coś w stylu "nie lubię hokeja więc daję 2/10" albo "grafa słaba, historia do bani, ale mam słabość do takich gier 9/10" tylko oceniać gry w pewnych ramach w jakich powinny być oceniane choćby przez swoją przynależność gatunkową. Czy to, że nie lubię szachów świadczy o tym, że są one chujowe ? Czy jeżeli lubię Uwe Bolla to znaczy, że robi on dobre filmy ?

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2009, o 06:32 
resident evil

zgadzam sie z hermanem tu w 100%, chlopaki juz troche przesadzacie z tymi nieuczciwymi ocenami w innych serwisach, wszedzie zle, wszedzie zawyzaja lub zanizaja, od kilku miesiecy tylko lamentujecie tutaj. nie pamietam takze zeby jakakolwiek gra, ktora byla bardzo dobra, rajcowna, grywalna itp ktora by dostala niskie noty 5-6 na innych serwisach, chyba ze HAZE bylo hitem bo ta gra mi przychodzi jako nisko oceniona ale gra byla crapem totalnym. a zreszta ja zawsze odwiedzam strone gamerankings.com tam sa pokazane srednie oceny z wszystkich serwisow na necie i taka gra jest ocena srednia z np 20-25 roznych serwisow, a taka liczba daje w miare realne pojecie jaka gra jest

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2009, o 10:33 
CHAMPION

Phermano, blazej, wy w ogóle nie rozumiecie o czym mówię. Gier mógłbym wymienić więcej niż 3, ale nie zrobię tego bo nie zamierzam nic udowadniać, bo uważam, że skoro bierzesz udział w tej dyskusji to powinieneś znać milion takich przypadków i bo nie chcę rozpoczynać kolejnej debaty na temat czy mam rację do poszczególnych gier. Haze nie jest grą wybitną, ale też crapem nie jest. Zwykły średniak.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2009, o 11:51 
resident evil

ktory dostal oceny srednie 5-7, czyli nie zanizono i nie zawyzono :)

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2009, o 12:33 
Tekken Lord

HAZE to crap. Do tego był hype'owany przez Sony jako super exclusive.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2009, o 14:25 
Size Matters

wojtekk8 napisał(a):
HAZE to crap. Do tego był hype'owany przez Sony jako super exclusive.

i właśnie dlatego wszyscy pojechali po nim jak po gównie. To samo z LAIR. Gry na 6-7, a nie na 4. To, ze coś nie spełnia waszych oczekiwań, nie znaczy, ze gry mają być traktowane jak ostatnie gówna, bo nimi nie są. Z HAZE się całkiem dobrze bawiłem i uważam, że największym jej babolem jest długośc w singlu. W online gra się świetnie-lepiej niż w niejednej grze na 8 czy 9. Do tego posiada coop.-ale nikogo to nie interesuje, bo miał to byc przecież przehicior. Jeden z drugim przechujem się zawiedli i pojechali. To świadczy o całkowitym braku profesonalności. Szczytem są najwyższe oceny dla HALO3. Dla mnie zykłasa, z przereklamowanym, wyniesionym trybem online do rangi niemal objawienia, w istocie zwykłas. Dla mnie całokowita bzdura i manipulacja ludźmi, która pokazuje, ze chuja warte są wszystekie te recki, bo wszystko jest tam chwiejne-polityka pieniądza, nieprofesjonalizm i subiektywizm sięgają dna. To ostatnie jest nie do uniknięcia, ale niech recenzujący chociaż zna się na temacie, który opisuje. Zgadzam się też z MG, że rola serwisów internetowych jest zbyt duża, bo to oni mówią ludziom co jest dobre, a co złe. W serwisach tych siędzą ludzie, którzy często nie recenzują gier tych co powinni. Ja z doświadczenia wiem, ze najlepsze gry to te na 7-8. Przynajmniej jak się przy nich najlepiej bawię. Hiciory mnie dosyć często zawodzą, bo przechylaja sie czesto na jedną stronę, w której są perfekcyjne. Ta strona nie musi mi odpowiadać, innym będzie i na odwrót.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2009, o 15:23 
Tekken Lord

Zgadzam się - HAZE to słaby średniak, gra na 5-6 ale nie więcej w mojej skali. Winne zamieszaniu wokół gry jest Sony, które z braku innych (lepszych?) ecxlusive'ów wyniosła na piedestał gry pokroju Lair i Haze. Ludzie oczekiwali dużo a dostali coś przeciętnego, lub jak w twoim przekonaniu coś dobrego (ale nic więcej). Przyzwyczailiśmy się do tego, że jeśli Sony kreuje popyt na jakiś tytuł to okazuje się on później co najmniej bardzo dobry. W wypadku Haze i Lair hype Sony tylko tym tytułom zaszkodził, gdyż nie spełniły one oczekiwań i przełożyło się to na niższe oceny. Ale też nie przesadzajmy z tym że te gry zostały w jakiś sposób przez serwisy skrzywdzone.

Wracając do HALO. Nie potrafisz zrozumieć że hamburgery mają fioła na punkcie tej gry ? Po prostu kochają ten tytuł i kupują go na potęgę. Przecież azjaci też mają swoje odchyły i kupują/oceniają najbardziej crapowate i gówniane gry wysoko. Cały świat kupuje gówniane gry na Wii w milionach sztuk. A ty mimo wszystko dojebałeś się do HALO i MS. Daj już spokój bo to się robi jakaś paranoja.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronę
1, 2, 3, 4, 5 ... 14
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1