PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2013, o 19:06 
Size Matters

Neox napisał(a):
Co do sprawy technicznej polonizacji to jest coś źle zrobione. Całą grę przeszedłem w DTS na kinie domowym (mam wersję z PSS) i część dialogów było za cicho. Dzisiaj odpaliłem sobie na słuchawkach, ustawiłem DD 5.1 i słyszę praktycznie każdy dialog, chociaż to co gada wujaszek w samochodzie jest ciszej (ale w słuchawkach mimo wszystko słyszy się bez problemu).

Może dlatego nie widzę problemu. Myślę, że centralny kanał w kinie musi być może inaczej ustawiony.

loco napisał(a):
Oby nie było tak jak w Anczarted że będzie on łatwiejszy niż hard.

niestety tak jest :>> Przynajmniej ja tak to odczuwam.

PostNapisane: 30 cze 2013, o 20:49 
CHAMPION

gadu: 818467
Loco - ta gra z rozdziału na rozdział robi się coraz lepsza. Początek też mnie nie porwał za bardzo - ale po tym jak gra się rozkręciła było siedzenie do 4 w nocy :>>
Gra ukończona 16:55 na liczniku. Przechodząc grę zdobyłem zaledwie jedno trofeum :szok3: oczywiście wpadły trofki za ukończenie gry, ale prócz nich tylko jedno ;D

Co do znajdziek - tych jest sporo i to kilka kategorii, więc na pierwsze przejście odpuść sobie lizanie ścian by sobie nie rozmywać akcji/fabuły, później można wybierać chaptery i jest napisane gdzie ile Ci brakuje do zebrania calaka.

PostNapisane: 30 cze 2013, o 21:43 
Brutal Legend

Czyli po pierwszym przejściu lepiej wybrać Chapter Select, zebrać itemy i wtedy dopiero New Game+, tak? Czy w NG+ przenoszą się również znalezione rzeczy i można po ukończeniu NG+ mieć znalezione rzeczy z NG oraz NG+ ? hmmm

PostNapisane: 30 cze 2013, o 21:45 
murderdoll

gadu: 0
Kurwa co za pedalski dziad. Kumpel pożyczył mi grę mówiąc że mogę ją potrzymać do końca przyszłego tygodnia. Tymczasem przyłazi i męczy bułę żebym mu ją oddał bo ma kupca.
Pierdolę, w piątek mam wypłatę i kupię swoją. A tak się już zaczęło rozkręcać.

edit
Czy w tej grze jest opcja przyklejenia się do ściany i wychylania przy strzelaniu?

PostNapisane: 1 lip 2013, o 02:50 
Size Matters

loco napisał(a):

Czy w tej grze jest opcja przyklejenia się do ściany i wychylania przy strzelaniu?

Oczywiscie. Moze nie jakos standardowo, ale pod kwadratem sie skradasz. Podchodzac do sciany automatycznie przykleja sie do niej. To samo jest z i innymi zaslonami. Coverek jest IMO bardzo dobry.
Grales juz troche i nie rozkminiles? hmmm

PostNapisane: 1 lip 2013, o 07:46 
murderdoll

Nie wdawałem się w wymiany ognia :>>
Przy drugiej poważniejszej wymianie jakoś mi się wydawało że tego nie ma. Znaczy że jest skradanie ale że typ nie przylega do murka, co mnie zdziwiło że zabrali tą opcję z Uncharted. Ale grałem mocno zmęczony :>>

PostNapisane: 1 lip 2013, o 16:57 
CHAMPION

No bo nie ma jako takiego przylegania do ścian. Po prostu jak sie skradasz do ściany ludek sam przy niej przycupnie jak przestaniesz sie ruszać.

PostNapisane: 1 lip 2013, o 20:50 
murderdoll

No właśnie o tym mówię. Dziwne że tego nie dali, przecież mieli już gotowe. Brakuje takiego stricte przyklejenia się do ściany i wychylania tylko na moment strzału.
Gra ma babole o które bym jej nie podejrzewał. Duszę gostka, ten leży w przejściu, inny typ przechodzi przez te drzwi niemal depcząc kolegę i nie wszczyna alarmu. Albo babka która ze mną idzie . Ja się skradam chcę zajść typa od tyłu a ta wybiega i wszczyna wymianę ognia. Nie lubię niańczyć w grach, wolę iść sam. No ale chuj. I tak zagram dopiero za parę dni.

PostNapisane: 1 lip 2013, o 21:10 
Brutal Legend

@ loco

Odczytaj PW. :>>

Co do baboli - to fakt, także mnie irytowało zachowanie towarzyszy, gdy ja się skradam, a oni wszczynali alarm, ale na to nie ma rady niestety. :>>

PostNapisane: 1 lip 2013, o 21:16 
CHAMPION

Trzeba było powiedzieć "Tess bądź teraz cicho" :smiech2:

PostNapisane: 3 lip 2013, o 11:38 
CHAMPION

Do tych co skończyli grę? Spodziewacie sie kontynuacji?
Spoiler: pokaż
Wg. Mnie kolejna czesc będzie, już bez Joela, grać sie będzie dorosla Elie...

PostNapisane: 3 lip 2013, o 12:17 
Size Matters

gadu: 1480025
Z punktu widzenia developera jak i Sony, II część raczej będzie - kupa szmalu władowana w nowe IP, więc czuje że będzie trylogia.
Dla mnie osobiście nic by się nie stało gdyby nie było kontynuacji.

PostNapisane: 3 lip 2013, o 18:51 
Brutal Legend

Przecież ktoś gdzieś tutaj na forum podawał informację, że SONY wykupiło domeny tlou2.com i tlou3.com :>>

Poza tym gra jest od ND, więc na 100% będzie trylogia.

Obstawiam, że zakończą wątek Joela w TLOU2 i gdzieś od połowy lub 3/4 gry będziemy grali już Elie.

PostNapisane: 3 lip 2013, o 20:58 
CHAMPION

Rejestrowanie domen to nic nowego, nie zawsze wiąże się z faktycznym powstaniem gier.
Z Uncharted było w sumie łatwo, po prostu nowa przygoda i tyle.
W TLOU ciężko będzie zrobić kontynuację by nie wyszedł mission pack. To tak jakby zrobić ICO 2 - dwójka w podobnej formie nie była by nawet w połowie tak interesująca jak jedynka. Analogicznie z SOTC, też kolejna część nie miałaby sensu.
Oczywiście ND mogłoby wydać dwójkę na PS4 i dać niezmienioną grę w nowej jeszcze lepszej oprawie wizualnej, jednak wydaje mi się, że ND takich rzeczy nie robi. Dwójka musiałaby nie tylko zaoferować nam bardziej zróżnicowane lokacje (o to będzie ciężko ze względu na fabułe), ale też mocno rozbudowany gameplay. Prócz poprawienia błędów poprzedniczki, widziałbym rozbudowany wątek survivalowy. Mimo wszystko zbyt dużo w TLOU było broni palnej. Mieliśmy liczyć każdy nabój, na początku gry się szczypałem, później okazało się, że niepotrzebnie, bo amunicji było pod dostatkiem.
Crafting powinien być ważniejszy, może powinni wprowadzić zdobywanie pożywienia... ale to by rozmyło filmową akcję... no jakoś nie widzę kontynuacji.

PostNapisane: 3 lip 2013, o 21:19 
Brutal Legend

Przecież właśnie potencjał mają niewyobrażalny ze względu na okoliczności fabularne. Mogą wiele ciekawych miejsc pokazać + fabularnie zostanie pociągnięty temat ze Świetlikami i El.

PostNapisane: 3 lip 2013, o 21:56 
Size Matters

TLOU to jest idealna gra pod CO-OP!
Mogli dać to jako opcję, wiadomo Ellie co chwilę coś mówi, przygląda się rzeczom które widzi pierwszy raz na oczy to jest zrobione idealnie pod single player ale co stało na przeszkodzie dać po przejściu głównego trybu właśnie CO-OP :)
Tutaj jest miejsce nawet dla 3 osób - ja bym to łykał w ciemno. Liczę że w II dadzą coperka :szlug:

PostNapisane: 3 lip 2013, o 22:58 
CHAMPION

no na coopa to liczyłem przy okazji już pierwszej części, niestety ND broni się przed tym jak nie wiem.

PostNapisane: 4 lip 2013, o 05:09 
Brutal Legend

i bardzo dobrze zrobili przez brak coopa. Dla mnie liczy się przede wszystkim fabuła, a jakby zrobili z tego kolejne pseudo Borderlands to... :zygi:

PostNapisane: 4 lip 2013, o 12:00 
Size Matters

Przecież napisałem dodatkowa opcja np. uaktywniająca się po przejściu trybu single.
Ta gra ma taką formę, że aż się prosi o jakiś tryb współpracy.

PostNapisane: 11 lip 2013, o 17:57 
Tekken Lord

Kupiłem i nie mogę uruchomić. :>>

Wrzucam płytkę, uruchamiam grę, ekran robi się czarny. Słyszę pojedynczy "pik" i nic się nie dzieje - ciemność.

Jakiś pomysł ? Przywracałem już ustawienia domyślne konsoli i nie pomogło.

EDIT: Dobra, poszlo. Byl jakis uszkodzony plik na dysku i po jego usunieciu zaczelo dzialac. Ciekawe co mnie czeka dalej. :>>

PostNapisane: 3 sie 2013, o 13:41 
CHAMPION

Zagraliśmy w ugrzecznioną wersję The Last of Us :|

ps3site napisał(a):
Od premiery The Last of Us krążyło wiele plotek, jakoby europejska wersja gry była pozbawiona wielu brutalnych elementów, które można znaleźć w wersji amerykańskiej.

Do tej pory uchylano się od odpowiedzi na to pytanie, jednak dziś znamy już prawdę. Jeden z pracowników Naughty Dog, piszący na forum pod nickiem EvangM przyznał rację tym, którzy zarzucali developerowi cenzurę.

Przepraszam za zwłokę, jednak byliśmy bardzo zajęci. Teraz jednak, kiedy mamy czas na czytanie waszych wiadomości, pora na parę odpowiedzi:
Poziom brutalności jest zależny od obostrzeń kraju docelowego, więc gra musi zostać dostosowana , jeśli chce się ukazać na konkretnym rynku.
Szczerze powiedziawszy, nie wiem jaka wersja trafi do Australii, jednak jeśli zamówicie wersję z południowej/północnej Ameryki, możecie być pewni, że dostaniecie nieocenzurowaną wersję. Wersja EU/UK jest ocenzurowana.

"
Jakie elementy uległy cenzurze? Głównie chodzi o animacje odrąbywania kończyn w trybie multiplayer. W amerykańskiej wersji, gracze mogą stracić głowę lub kończynę. Jakby tego było mało, wesja EU została także wykastrowana z ilości krwi widocznej na ekranie, wersja amerykańska jest dużo bardziej krwawa.

Osobiście nie czuję się urażony, bowiem w The Last of Us grało mi się świetnie i nie czułem, że czegoś mi brakuje. Niemniej jeśli będzie taka okazja, to chętnie sprawdziłbym kompletne wydanie, nietknięte ręką cenzorów.

PostNapisane: 3 sie 2013, o 19:24 
Brutal Legend

Podziękowania należy kierować do UE. :>>

PostNapisane: 7 sie 2013, o 01:43 
murderdoll

Od dzisiaj gram w to znowu, można powiedzieć że gram cały dzień. I kurwa jeden element niweczy mi radość z tej zajebistej giery. Te podbiegające zarażone chuje, biegnące na pałę, szczególnie te jebane grzyby. Jak ja nienawidzę takich akcji z grach. Zero strategii, durne strzelanie na oślep. Kilka akcji nieźle mnie wkurwiło ale teraz to już nie wiem czy nie oddam tej gry w pizdu. Jestem Elle w szopie z jakimś durnym dziadem który odstrzeliwuje co dwudziestego typa, a ja mam jebać resztę. Tylko karabin i pistolet, zero broni na krótki dystans. Zewsząd napierdalają chujki, z każdej strony. Na koniec jeszcze wylazła mi ta przerośnięta purchawa rzucająca granatami, oczywiście nadal wybiegają chujki. Odechciało mi się grać, a przed chwilą był taki piękny moment - polowanie na jelenia w śnieżnym lesie. To jest gra na 10 przerywana momentami z gry na 3. Więcej niż 8+ tej grze nie będę mógł dać. Czemu zawsze muszą coś spierdolić. Ogólnie giera jest świetna i taka co się ją na długo zapamięta. Fajna, dojrzała historia. Zajebiste elementy skradankowe i wymiany ognia z partyzantami. Kapitalne dialogi (i zjebane głosy, Elle gada jak 40latka, to samo ten młody czarnuch też miał głos dorosłego,wtf?), tylko to zjebane podbieganie. Szczerze, nie wiem czy to skończę, a na easy przełączać się nie chcę. No wkurwiłem się.

PostNapisane: 7 sie 2013, o 07:28 
Patapon

To grasz na normalu i masz tak duże problemy? Może robisz coś nie tak, przecież obecnie takie gry przechodzą maaasę playtestów granych przez przeróżne osoby z wewnątrz i zewnątrz studia i jak coś sprawia komuś na normalu duże problemy/irytuje/nie jest fajne itd. od razu jest przeprojektowywane hmmm

PostNapisane: 7 sie 2013, o 10:12 
murderdoll

Nie no gram na hard, ja normala w dobrych grach nie tykam.
Ogólnie LoU mogłoby być dla mnie jeszcze trudniejsze, ja sobie sam tą grę utrudniam nie używając trybu nasłuchiwania bo to imo niweczy klimat, chodzi tylko o tej jeden jebaniutki element. Gdyby chociaż dali coś jak w Punsherze, knefel który się dusi z bliska odpowiadający za szybki kill. Ogólnie ND fajnie to wykminiło. Przplatanka wymian ognia z żywymi oraz umarlaki - jedne groźne ale ślepe, inne słabsze, możliwe do zabicia po cichu bez ostrza. Wprowadziło to możliwość kombinowania. Ale celowanie z metra do oszalałych chujków nie ceniących swego życia w zamkniętym pomieszczeniu - pewnie dla niektórych jest to klimat ale mi to przywodzi na myśl crapy typu 50cent Bulletproof i o takie zabiegi bym ND nie podejrzewał.

edit
Dobra obczaiłem pewien patent który ułatwił przeprawę. Rzut cegłówką i dobicie nożem. Wczoraj o 3 w nocy mi to jakoś umknęło :>> częściowo odszczekuję zarzuty, ale i tak to crapowy moment był.
Poczekam aż się trochę ściemni i lecę zanieść antybiotyk dla Joela, nie chciałbym żeby mu się zmarło bo polubiłem typa :>> chociaż mogli go trochę bardziej odróżnić wizualnie od Drejka, nie zaszkodziłoby.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1