PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę
1, 2, 3, 4, 5 ... 13
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: The Last of Us
PostNapisane: 11 gru 2011, o 08:12 
Size Matters

gadu: 1480025
Obrazek

Przed VGA poszla informacja ze Sony ma asa w rekawie, pokaze zapowiedz ex-a na PS3. Pojawilo sie kilka screenow i tajemniczy filmik przypominajacy troche jak dla mnie I'm Legend, ktory uwazam za swietny film.

Na samym VGA jak grom z jasnego nieba pokazano ponizszy filmik:

http://www.gametrailers.com/video/vga-2 ... -of/724687

i gruchnela informacja, gre robi Naughty Dog!!!!!!!!! Po grafice widać ze to dzielo NG, poznaje ich "kreske" :>>

Osobiscie bardziej cieszy mnie to ze robi ta gre ND niz to ze sa tam zmutowane zombie (nie trawie tego tematu i jest duze prawdopodobienstwo ze nie kupie tej gry). Sadzilem ze temat zombie jest juz tak mocno wyeksploatowany ze developerzy beda od tego odchodzic. Dead Island troche mi sie przypomina (byc moze ND bylo pod wrazeniem pamietnego teasera DI ktory wywowal taki szum w necie) chociaz bardziej widze w tym filmiku klimat I'm Legend.

Na koniec jeszcze jedna wiadomosc dotyczaca Naughty Dod, trzymajcie sie krzesel/foteli :D

Z twittera C. Ballestry (jeden z szefów) ND:
That's right... We have 2 teams at Naughty Dog now and our next game on PS3 is 'The Last of Us' #LastOfUs #naughtydog

NG rozroslo sie do dwoch ekip! :jump2: :jump:
Konkurencji wsrod innych ekip nie mieli zadnej :>>, teraz będą rywalizowac, która zrobi lepsza gre miedzy soba :D

Ostatnio edytowano 11 gru 2011, o 11:52 przez Neox, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 10:31 
Brutal Legend

Okropnie się zawiodłem. Miałem nadzieję na kolejne arcydzieło od ND, a dostajemy marną kalkę "Jestem legendą" (słabego IMHO).

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 10:44 
Size Matters

Kolejne info.

@Neil_Druckmann
Neil Druckmann
#TheLasofUs is Naughty Dog's 4th franchise and the game I've been working on for the last two years.

Przez 2 lata nic nie wycieklo, normalnie w szoku jestem. Jak na oboz Sony gdzie zawsze elektryzujace informacje wyplywaly wczesniej to jest szok :>> Moze Sony łatajac dziurawe PSN zalatalo rowniez przecieki dotyczace tego typu zapowiedzi :D).

W Uncharted 3 jest easter eggs dotyczacy The last of Us :)
http://www.youtube.com/watch?v=jfF9y_Z6Zvg

Z innego forum, ktos wrzucil ten filmik BBC
http://www.youtube.com/watch?v=XuKjBIBBAL8

Widzac zmutowanego zombie z grzybem zamiast glowy, ma to sens.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 13:14 
CHAMPION

gadu: 818467
Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszę się, że będzie kolejna gra od Naughtydog, z drugiej strony oznacza to potwierdzenie końca serii Uncharted.
Kolejnym mankamentem jest sama tematyka. Wydaje mi się, że Naughtydog porwało się na coś czego zrobić dobrze nie zdołają. To zupełnie nie ich klimat ani styl. Mogę się mylić, ale oby nie wyszła z tego zwykła strzelanka z zombiakami.

Od siebie dodam, że bardziej bym taką grę widział w formie surwiwalowej. Tj. walka o przetrwanie gdzie nie głównym wrogiem są zombie, tylko głód, brak schronienia, samotność, strach przed zakarzeniem, leczenie i dezynfekowanie ran... oczywiście do tego ciężki i ponury klimat. Ale jak znam życie wyjdzie strzelanka z zombiakami jakich wiele.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 13:48 
Size Matters

MechanicalGod napisał(a):
Od siebie dodam, że bardziej bym taką grę widział w formie surwiwalowej. Tj. walka o przetrwanie gdzie nie głównym wrogiem są zombie, tylko głód, brak schronienia, samotność, strach przed zakarzeniem, leczenie i dezynfekowanie ran... oczywiście do tego ciężki i ponury klimat. Ale jak znam życie wyjdzie strzelanka z zombiakami jakich wiele.

Takiego czegos wlasnie bym oczekiwal. Zombie kompletnie do mnie nie przemawia, nigdy tego typu tematyka mnie nie jarala. Nawet te ala zombie z Uncharted: DF strasznie mnie irytowaly i byly wada tej gry.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 14:53 
CHAMPION

http://www.youtube.com/watch?v=rWzcYbtZ ... r_embedded
trailer na YT, szybciej się ładuje niż na Gejtrailers.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 15:15 
Brutal Legend

Na 99% powstanie zwykła strzelanka z zombiakami w mieście. Dlaczego? Ano dlatego, że taki survival nie sprzedałby się. Wyobrażacie sobie hamburgerów grających w coś takiego?

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 15:39 
pOtworny pościarz

Tak zapowiada się ponownie przesunięty PSStore'owy "I am alive" od Ubisoftu.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 15:42 
CHAMPION

Ale nie przepadam za grami Ubisoftu, a za Naughtydog bardzo.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 15:56 
Size Matters

Gra po klimacie śmierdzi I'm Legend. Widać, że ND pozazdrościło sukcesu Techlandowi i zobaczyli, że na tym da się zarobić. Teraz Techland będzie miał konkrencję i jeszcze bardziej będą musieli się spiąć przy Dead World/Island2. Ja nie jestem ani na tak, ani na nie w przypadku gry ND. Osobiście wolałbym usłyszeć o nadchodzącym The Getaway lub 8th Days, Syphon Filter lub Mark Of Kri. Cóż zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2011, o 21:59 
CHAMPION

A może będzie cooperative dla dwóch graczy w trybie story? :brew:
to byłoby coś :]

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2011, o 00:35 
typewriter

gadu: 0
Typ przypomina Drejka jakiś czas później :>>

Crash, Jak, Uncharted, Last of Us - powiedziałbym że ND dojrzewa :>>

I nie podejrzewam żeby była to kopia Uncharted. Każda ich gra była zupełnie inna od poprzedniej, nie wydaje mi się żeby teraz wena ich na tyle opuściła by wydali klona. Stawiam na duży nacisk na survival a nie beztroskie nie liczenie się z ammo - nie sądzę, by to liczenie nabojów w trailerze było dla picu.

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 16:11 
Size Matters

Cytuj:
Muzykę do gry tworzy dwukrotny zdobywca Oscara Gustavo Santaolalla (2006 za Tajemnica Brokeback Mountain oraz 2007 za Babel). Muzyka ma za zadania przede wszystkim wywołać u graczy silne emocje i jeszcze bardziej podkreślić relacje między dwójką bohaterów. Więc oprócz krwawej walki o przetrwanie nie powinno zabraknąć wzruszających momentów.
The Last of Us nie jest horrorem, a w samej grze nie ma zombie. Naughty Dog mówi o grze akcji połączonej z elementami przetrwania. Spodziewajcie się rozgrywki rodem z Uncharted, czyli dużo filmowych, zapierających dech w piersi momentów połączone z elementami przetrwania, a wszystko w znacznie poważniejszych klimatach niż to miało miejsce w przygodach Nathana. Przypomnimy, że gra skierowana jest tylko i wyłącznie do graczy pełnoletnich. Poruszając kwestie zombie, twórcy gry mówią o dwóch rodzajach przeciwnikach, tych zainfekowanych wirusem i zwykłych ludzi, walczących m.in. o pożywienie, broń. Określenie zombie jest pomijane i mowa raczej o potworach.
Rozwiano także wszelkie plotki mówiące o tym, że będziemy mieli do czynienia z FPS. Naughty Dog pozostaje przy widoku TPP, co można uznać za dobrą wiadomość. Jeśli zaś mowa o informacji, która pojawiła się na oficjalnej stronie PlayStation mówiąca o tym, że gra nie będzie posiadała trybu multiplayer, Naughty Dog odpowiada "Nie mamy pojęcia skąd ta informacja pochodzi."

PS3Site

Zainteresowanie grą w moim przypadku delikatnie wzrosło :)

Ostatnio edytowano 13 gru 2011, o 16:46 przez Neox, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 16:21 
Brutal Legend

kiedy to niby ma wyjść?

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 16:47 
Size Matters

Ja stawiam na listopad 2012 lub I kwartał 2013 :szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 16:48 
CHAMPION

jeśli wierzyć, że grę robią już 2 lata (o ile nie wliczają w to czasu gdy rodził się im w głowach dopiero pomysł i pojawiły się pierwsze szkice koncepcyjne) to obstawiałbym marzec.

Po tym info co wkleił Neox, rzeczywiście gra może być ciekawsza niż się pozornie wydaje. Może dostaniemy mix Uncharted i Ico? Czyli trzeba będzie wykorzystywać mocne strony jednej postaci by zrekomepnsować tym słabsze strony drugiej :>>

No i jak pisałem - cooperative w story byłby tu jak marzenie.

Co do gameplayu oczekiwałbym odejścia od kierunku w którym poszło Uncharted. Czyli mniej konfrontacji z przeciwnikami, w ogóle niech ich będzie mało, więcej eksploracji, rozwiązywania problemów i oczywiście współpracy między dwójką bohaterów.

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 17:21 
Size Matters

Obrazek
Ciekaw jestem kto to rysował. Kuciara czy Okoń? Obstawiał bym tego drugiego. Jego styl rysowania pap. Szczególnie widać to na gębie dziewczynki.

Te "rysowane" są chyba przez Kuciarę.
Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 17:30 
Brutal Legend

Ta dziewczynka na screenie wygląda jak Ellen Page, a facet jak mix starego Drake'a z nowym (podstarzałym) Maxem Paynem.

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 18:20 
Size Matters

speed3r napisał(a):
... a facet jak mix starego Drake'a z nowym (podstarzałym) Maxem Paynem.

coś w tym jest. Mi od razu też się rzuciło to, że już go gdzieś widziałem :>>

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2011, o 21:05 
CHAMPION

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2011, o 12:55 
Size Matters

Miałem rację to "rysował" Okoń :>> Od razu widziałem po rysach twarzy i podświetlanej, gumowej, pomarańczowej głowie panny jakby miała żarówkę w środku :smiech2: .

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=80743

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2011, o 17:12 
CHAMPION

śledzisz jeszcze takie fora? mi to się rzygać chce patrząc na posty zazdrosnych zjebów, doszukujących się błędnych detali pod lupą na przekozackich pracach.
Tylko amator ocenia grafikę fragmentami, liczy się całość pracy, a nie to czy liść 50595858442 na drzewie nie jest chujowo narysowany, czy, że jeden mięsień u słonia nienaturalnie się napina :>>

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2011, o 18:42 
Size Matters

śledzisz jeszcze takie fora? mi to się rzygać chce patrząc na posty zazdrosnych zjebów, doszukujących się błędnych detali pod lupą na przekozackich pracach.
Tylko amator ocenia grafikę fragmentami, liczy się całość pracy, a nie to czy liść 50595858442 na drzewie nie jest chujowo narysowany, czy, że jeden mięsień u słonia nienaturalnie się napina :>>

gorzej jak w rysunkach wykorzystywane są zdjęcia jak tutaj, a mani uwznioślają te prace na miarę Caravaggio.

kilka dodatkowych konceptów:
http://www.psonly.nl/screenshots/6575/T ... screenshot

Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2012, o 23:13 
CHAMPION

nowy trailer - zajebisty:
<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/cJ05H3tqmzA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
http://youtu.be/cJ05H3tqmzA

Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2012, o 20:51 
typewriter

gadu: 0
O matko jak BARDZO nie mogę się doczekać tej gry

Oby tylko ten survival nie polegał w 90% na odstrzeliwaniu tysięcy wrogów jak w U3. Takie akcje jak na trailerze mile widziane, do tego gwarantowany szczękopad jeśli chodzi o widoczki, wyraziste postacie i świetne cutscenki i rysuje się obraz imo najbardziej wyczekiwanego tytułu na PS3.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 315 ]  Przejdź na stronę
1, 2, 3, 4, 5 ... 13
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1