PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę
1, 2
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: FAR CRY 3
PostNapisane: 6 cze 2011, o 23:54 
Size Matters

Coś wspaniałego dla mnie. FC2 bardzo mi się podobała, więc czekałem na to:

http://inthegame.nl/videos/e3-2011-far- ... aybeelden/

Tytuł:
PostNapisane: 7 cze 2011, o 00:11 
Size Matters

gadu: 1480025
Wyglada bosko! Moze to bedzie I FC, ktory mnie wciagnie.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2012, o 13:24 
Size Matters

Dla mnie wypas. Dobry klimat. Walka o przetrwanie. Typowy scenariusz filmów akcji klasy B. Jako gra Must have.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... HXtfB-5vXM

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2012, o 09:44 
Alastor

Krótka wideo zapowiedź, na której widać co nieco gameplayu. http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... v9iYDNuKE#!

Rzeczywiście zapowiada się to wszystko zajebiście, a autorzy zdają sobie sprawę co spieprzyli w dwójce i chcą to teraz naprawić. Wygląda na to, że FC3 nie pójdzie drogą wydeptaną przez większość FPS-ów i nie będzie zlepkiem misji wypełnionych skryptami i zaoferuje otwarty świat i trochę eksploracji. Dla mnie bomba.

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2012, o 10:09 
CHAMPION

gadu: 818467
KAŻDA GRA CHODZI NA SKRYPTACH, ile mam tłumaczyć by wreszcie ludzie przestali używać tego określenia błędnie.

FC2 wcale nie był taki zły, trochę niezbyt precyzyjne sterowańsko, ale ogółem nie była to kiepska gra.

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2012, o 12:20 
Size Matters

MechanicalGod napisał(a):

FC2 wcale nie był taki zły, trochę niezbyt precyzyjne sterowańsko, ale ogółem nie była to kiepska gra.

FC2 była świetną grą. Owszem miała błędy, a największy z nich to respawn posterunków na drogach. Brakowało też czasami drapieżnych zwierząt, które stanowiłyby zagrożenie dla gracza, równie duże jak przez wrogów. Dla niektórych gra był poprostu za duża i przez to nudna. Jednak dla mnie to był kocur. Klimat gorącej afryki nieziemski. Piękna grafika, niszczące się bronie.

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2012, o 15:13 
Alastor

Wiem czym są skrypty, chodziło mi bardziej o to, że taki Moder Warfare jest wypełniony skryptami wpływającymi na zabawę, które są po prostu co chwilę, znaczy deweloper niejako decyduje za gracza co jest fajne i na co zwrócić jego uwagę. Zresztą, pewnie kumasz o co mi chodzi :) Akcje niby efektowne ale takie, na które nie mamy żadnego wpływu. Co do FC2, nie twierdzę, że był zły. Jednak na rozległym terenie nie było za dużo do roboty, a respawn posterunków był takim kurestwem, że brak mi słów. Generalnie, gra mnie zndzuiła i jej nie skończyłem.

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2012, o 02:59 
Size Matters

Jest i gameplay:
http://www.youtube.com/watch?v=v2NptKVl ... r_embedded

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2012, o 16:39 
CHAMPION

apropos FarCry2 - dziś wymieniłem się FC2 za GTAIV :>>
:szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2012, o 16:48 
Tekken Lord

Dobry deal.
Moze pojdz w biznes ? :>>

Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2012, o 17:17 
Size Matters

Okładeczka?:
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2012, o 22:09 
Size Matters

Obrazek

hahaha coraz blizej do momentu kiedy gra w dniu premiery bedzie miala 5 wydań:
1. Tylko tryb single player, drzewa nie maja liści, brak zwierzyny, tylko 4 pojazdy
2. Tryb single player oraz multi, drzewa nadal nie maja liści, jest słoń oraz 4 pojazy
3. Tryb single player oraz multi. UWAGA: drzewa maja liscie!!!!!!, jest słoń i do tego zyrafa, no i aż 8 różnych pojazdów (Uwaga: bonus będzie rower!!!!)
4. Najbardziej wypasiona wersja gry, wszystkie tryby rozgrywki, wszelka flora i fauna dostepna w grze, ilosc pojazdow wynosi 99

hahaha

Na koniec screen z podstawowej wersji gry Far Cry 3!!!!!

Obrazek

oraz z tej wypasionej! :D

Obrazek

Jeszcze wywiad z urywkami gameplay-a.
http://www.youtube.com/watch?v=RtMOqdZS ... r_embedded

Tytuł: Re: FAR CRY 3
PostNapisane: 3 lis 2012, o 00:21 
Size Matters

Ubi w tym roku zaatakuje dwoma hiciorami. ACIII i właśnie FC3:
http://far-cry.ubi.com/fc-experience/pl-PL/episode1/

PostNapisane: 16 lis 2012, o 19:34 
Size Matters

Wciągam to na premierę:
http://www.youtube.com/watch?v=m14D7L_j ... r_embedded

PostNapisane: 29 lis 2012, o 10:43 
Size Matters

Po tym filmiku zmieniam zdanie co do tego FC3.
Gierka została wpisana na listę zakupów :)

PostNapisane: 29 lis 2012, o 11:04 
CHAMPION

Mi to wygląda na przerobioną część poprzednią i dodane parę pierdół. Poprzedniczka mnie zanudziła na śmierć, podobnie jak i ten trailer. No i zjebali, że nie ma coopa w story mode tylko oddzielny tryb. Gdyby coop był w story mode na pewno bym grę kupił, a tak w singlu się zanudzę :>> Poczekam na relacje graczy i wtedy się zastanowię. Obecnie ten tytuł olewam.

PostNapisane: 1 gru 2012, o 19:32 
Size Matters

Ja napierdalam od kilku dni i powiem tylko tyle, że gra wypierdala z butów. Co prawda klimat afryki bardziej mi podchodził, był bardziej sugestywny, ale tutaj poprostu poprawiono większość błędów FC2 i dodano masę innych rzeczy. Gra jest ogromna, ładna-(ale od FC2 ładniejsza nie jest) i przemyślana. Jest dobrze, nawet bardzo dobrze, nie chce się odchodzić od gry, tylko, że ja nawet od FC2 nie mogłem odejść i uważam ją za świetną grę, w której największą siłą byłą oprócz grafiki afrykański marazm i nuda.

PostNapisane: 30 gru 2012, o 23:13 
Size Matters

Pokończyłem gry, które miałem na stanie (Hitmana będę przechodził jeszcze raz ale to na spokojnie) i mam chrapkę na tego Far Cry-a :)
Promocja na PSS okazało się że dotyczyła wersji angielskiej, więc nie kupiłem.
Właśnie wyczaiłem wersję pudełkową, nówka, cena 159zł - chyba jutro po robocie łyknę tego szpila, bo następna tytuł który mnie interesuje to dopiero w marcu (Tomb Raider). Troszkę się jednak obawiam, że mi się nie spodoba, tak samo jak Far Cry 2.

EDIT:
Dobra kupiłem 159 ziko. W razie jakby był crap to sprzedam, chodzą po 140-150 więc stratny dużo nie będę :)

PostNapisane: 31 gru 2012, o 16:21 
Brutal Legend

Nigdy nie lubiłem tej serii, ale muszę przyznać, że FC3 jest dobre. Jestem na drugiej wyspie, zrobiłem cały craft, 80% listów i wież, a także 40 reliktów.

Neox, nie kumam, czemu wolałeś kupić wersję polską za 160zł, skoro angielską można było na amazonie kupić w folii za 110zł. Język w tej grze jest prosty. Ja kupiłem slot i nie żałuję wydanych pieniędzy, aczkolwiek wiem, że platyny nie zrobię, bo nie mam z kim grać w co-opie. argh

PostNapisane: 31 gru 2012, o 16:34 
Size Matters

Chciałem wersję PL, w razie dalszej sprzedaży jest cenniejsza :)
Wszyscy tak zachwalają, na PS3Site gra roku FC3, na Polygami jest w finale razem z TWD.
Odpalam to cudo i zaraz się okaże co i jak :)

speed3r na jakim poziomie grasz? Ten Tropiciel to jest odpowiednik normal? Nie będę musiał się wkur...? :D

PostNapisane: 31 gru 2012, o 21:34 
Size Matters

Trochę pograłem, jest o wiele wiele lepiej niż w Far Cry 2, chociaż bugi są, wiadomo Ubisoft :>>
Z dupy pojawiają się wrogowie, AI w momencie kiedy kierują pojazdami jest równe 0 :>>, przez dłuższą chwilę szlajałem się w małym obszarze, po 20min stało tam około 10 jeepów :| Wizualnie bardzo mi się podoba, polowania, eksploracja wyspy to lubię :)

PostNapisane: 1 sty 2013, o 07:10 
Size Matters

Neox napisał(a):
speed3r na jakim poziomie grasz? Ten Tropiciel to jest odpowiednik normal? Nie będę musiał się wkur...?

NEOX

OK...Jest godz. 7.00 1 stycznia 2013. Mialem nigdzie nie iść i miałem naprawdę świetną fazę na melanż sam na sam m.in;z Hitmanem jak wcześniej gadałem. Niestey. Moi bracia,...bo tak nazywam moich największych przyjaciół wraz z żonami "nie pozwolili mi" spędzić tego wyjątkowrgo sylwka* samemu (Taaak jestem lekkko, w subtelny sposób zważony) . I w Ostatniej chwili wyciągneli mnie na imprezę. Sylwka w lokalu w stylu "weselnym", których nie trawię,ale...było gruuubo. Piszę o tym w tym temacie dlatego, bo przeczytawszy ostatni post Neoxa (którego cenię jako wieloletniego kolesia z forum) już nie wytrzymałem... Neox przyjacielu. Obserwuję już to(myśle, że wszyscy to obserwują) od dłuższego czasu...DLACZEGO MASZ AWERS DO WULGARYZMÓW?. Przecież KURWA one są piękne, jeśli używane są z głową (owszem często ich nadużywałwm, bez sesnu do czego się przynaję ale cóż taki temperament :smiech2:) . To część jęz. polskiego. Jedna z najpiękniekszych części tego języka. Wbrew temu co pierdolą przygłupy. . Jak pojeździsz po świecie lub poobcujesz z obcokrajowcami zobaczysz, że wulgaryzmy w jęz. polskim, prócz oczywiście swojej pięknej gramatyki są skarbem tego języka. Więc...jeżeli coś zasługuje na przymiotnik "zjebany" lub rzeczownik "gówno" to go poprostu używaj. Nie bądź ciotą kurwa hahaha . Nie narzucam oczywiście , ale posługuj się swoim/naszym językiem w całej rozciągłości, bo jak do tej pory to rysuje mi się obraz 12 letniego chłopca, któremu mama zabroniła przeklinać :>> . Nie mam nic do Ciebie, bo niefizycznie znamy się od lat i lubię poczytać Twoje "podniety", ale czasami wkurwia mnie w Twoich opiniach brak dosadności zakacentowanej wulgaryzmem. Oczywiście wytworzyłeś przez to pewien klimat, ale... na ludzi działa on często dzwinie. Więc...mama nie patrzy, a masz tu samych ziomali, więc JEB na to przyjacielu i pisz to co czujesz w dosadny sposób bez "...". Znam jęz. polski i posługuję się nim dosyć dobrze (wtedy kiedy mam an to fazę :>> ) i zaprawdę powiadam, że troche mnie to u Ciebie drażni.

Jeeezzz, ależ jest zważony, aczkolwiek parametry w normie hahaha . FC3 świetna gra, ale oczywiście mogła by być lepsza :alks:

PostNapisane: 1 sty 2013, o 07:17 
Size Matters

McG napisał(a):
Neox napisał(a):
speed3r na jakim poziomie grasz? Ten Tropiciel to jest odpowiednik normal? Nie będę musiał się wkur...?

NEOX

OK...Jest godz. 7.00. 1-go stycznia 2013. Mialem nigdzie nie iść i miałem naprawdę świetną fazę na melanż sam na sam m.in;z Hitmanem jak wcześniej gadałem. Niestey. Moi bracia,...bo tak nazywam moich największych przyjaciół wraz z żonami "nie pozwolili mi" spędzić tego wyjątkowrgo sylwka samemu (Taaak jestem lekkko, w subtelny sposób zważony) . I w Ostatniej chwili wyciągneli mnie na imprezę. Sylwka w lokalu w stylu "weselnym"*, których nie trawię,ale...było gruuubo. Piszę o tym w tym temacie dlatego, bo przeczytawszy ostatni post Neoxa (którego cenię jako wieloletniego kolesia z forum) już nie wytrzymałem... Neox przyjacielu. Obserwuję już to(myśle, że wszyscy to obserwują) od dłuższego czasu...DLACZEGO MASZ AWERS DO WULGARYZMÓW?. Przecież KURWA one są piękne, jeśli używane są z głową (owszem często ich nadużywałwm, bez sesnu do czego się przynaję ale cóż taki temperament :smiech2:) . To część jęz. polskiego. Jedna z najpiękniekszych części tego języka. Wbrew temu co pierdolą przygłupy. . Jak pojeździsz po świecie lub poobcujesz z obcokrajowcami zobaczysz, że wulgaryzmy w jęz. polskim, prócz oczywiście swojej pięknej gramatyki są skarbem tego języka. Więc...jeżeli coś zasługuje na przymiotnik "zjebany" lub rzeczownik "gówno" to go poprostu używaj. Nie bądź ciotą kurwa hahaha . Nie narzucam oczywiście , ale posługuj się swoim/naszym językiem w całej rozciągłości, bo jak do tej pory to rysuje mi się obraz 12 letniego chłopca, któremu mama zabroniła przeklinać :>> . Nie mam nic do Ciebie, bo niefizycznie znamy się od lat i lubię poczytać Twoje "podniety", ale czasami wkurwia mnie w Twoich opiniach brak dosadności zakacentowanej wulgaryzmem. Oczywiście wytworzyłeś przez to pewien klimat, ale... na ludzi działa on często dzwinie. Więc...mama nie patrzy, a masz tu samych ziomali, więc JEB na to przyjacielu i pisz to co czujesz w dosadny sposób bez "...". Znam jęz. polski i posługuję się nim dosyć dobrze (wtedy kiedy mam an to fazę :>> ) i zaprawdę powiadam, że troche mnie to u Ciebie drażni.

Jeeezzz, ależ jest zważony, aczkolwiek parametry w normie hahaha . FC3 świetna gra, ale oczywiście mogła by być lepsza :alks:

* musiałem opatulić swoje ciało garniakiem i ciżmami.

PostNapisane: 1 sty 2013, o 11:56 
Size Matters

Wydaje mi się, że ilość moich bluzgów, których używam w realu jak się zdenerwuje jest tak duża, że przy pisaniu staram się je cenzurować :>> Taki mechanizm obronny, że nie używam bluzgów jako przecinka :>>

Dzisiaj sporo pograłem ale..... misję główną zrobiłem jedną, cały czas jestem na pierwszym obszarze :>> Moje zboczenie do zbieractwa, eksploracji, wyczyszczenia z mapy wszystkich znajdziek daje mi się we znaki :>> Mam już snajperkę z tłumikiem, więc zrobiło się dużo prościej, odbiłem chyba 3 posterunki, ciche zabijanie cholerne miodne (nie ma to jak wskoczyć komuś na plecy i dźgnąć go), polowanko sam miód (w poprzednim życiu ja byłem chyba myśliwym ;D w RDR do dziś pamiętam akcję z biegnącą na mnie pumą i strzał prosto w jej łeb, w AC III długie godziny spędziłem na polowaniu, w FC3 wygląda że będzie to samo). Brakuje zniszczeń, aż się prosi żeby te szałasy po wybuchu C4 zmieniał się w zgliszcza :)
Wyspa najbardziej podoba mi się w pełnym Słońcu, ewentualnie podczas wschodu lub zachodu, pięknie wygląda. Nie wiem czy to wina AI czy skryptów ale irytuje mnie motyw pojazdów prowadzonych przez piratów lub też miejscowych, ciągle ten sam skrypt lub też bug (koleś wsiada, odpala, wysiada, wsiada odpala, wysiada....).
Mimo wszystko jestem pod ogromnym wrażeniem Far Cry-a 3 :brew: Z godziny na godziny gra robi na mnie coraz większe wrażenie! Ubisoft w moim rankingu stało się jedną z lepszych firm produkujących gry :szlug:

Z generacji na generacją mową jest o tym, że nowe konsole pozwolą na niesamowitą sztuczną inteligencję przeciwnika.... lata mijają a ja tego postępu jakoś nie widzę.

PostNapisane: 6 sty 2013, o 20:08 
Size Matters

Gram, gram i gram i końca tej gry nie widzę! ;D
Nie spodziewałem się, że trzecia część tej gry będzie taki kozackim tytułem. Śmiało mogę powiedzieć, że gra mogłaby konkurować z Hitmanem o miano gry roku!
Far Cry 3 to chyba najładniejsza gra tej generacji - mówię tutaj o tak dużym otwartym świecie, mnóstwo roślinności, drzew, zwierząt lądowych jak i rzecznych/morskich. Wykonanie świata pod wodą pierwsza klasa! Rekiny, meduzy coś pięknego! Wczoraj grałem koło 23:30, wpływałem do jaskini pod wodą, w pewnym momencie po raz pierwszy w grze zaatakował mnie krokodyl - myślałem, że narobiłem w gacie ze strachu :>> MASAKRA! :)
Niby widziałem już wszystko ale za każdym razem jak na wyspie jest wschód Słońca przystaje na chwilę i podziwiam piękno tego wirtualnego świata jaki wykreowała ekipa z Ubisoftu - bije pokłony. Promienie Słońca przebijające się przez korony drzew - to trzeba zobaczyć! Grafika przypomina mi tą z Uncharted z tym, że tam mieliśmy lokacje 30m2 tutaj można liczyć w km2 :) Tekstury nie są ostre jak brzytwa z racji wielkości terenu ale są naprawdę na wysokim poziomie. Dodać trzeba do tego zmienne warunki pogodowe, niesamowite oświetlenie (moment wyjścia z jaskiń świetnie zrobiony w oddali takie rozmydlenie a jak tylko upuścimy jaskinię znów mamy ostrość).
Radość z biegania po tej wyspie mam jak jasna cholera, przypomina mi tą z serialu LOST (który namiętnie oglądałem swoją drogą), jest tu sporo podobieństw, zaczynam domyślać Ci się o co biega z tą wyspą (znalezione listy zrobił swoje). Piękne miejscówki, do niektórych żeby dotrzeć trzeba trochę pomyśleć :), wiele razy już podziwiałem wyspę z lotu ptaka - cudo!
Bardzo dobrze przemyślany system rozwoju postaci, tatuaż kapitalna sprawa, tego w grze chyba jeszcze nie było!
Z fabuła idę tak wolno, że aż wstyd, wolę biegać po wyspie i czyścić mapę :>> Obecnie jestem tuż po misji gdzie mieliśmy zjarać plantacją maryśki :) Dopiero teraz odkryłem, że dżungla może się jarać w tej grze :D Był już ten motyw w FC2 ale tutaj wygląda jeszcze lepiej.
Motyw z posterunkami przypomina mi forty z AC, fajny patent z alarmami ale opanowałem do perfekcji jego wyłączanie, snajperka z tłumikiem :D Potem już tylko ciche zabijanie, no właśnie element zrobiony na 10! Micha z wykończenia kogoś cichaczem ma kształt banana przez długi czas, przed chwilą odblokowałem umiejętność dodatkowego zabijania nożem tuż po tym jak zabiliśmy kogoś z ukrycia - MOC! Jak ktoś chce się zabawić w Robin Hooda nie ma problemu, bierzemy łuk i możemy polować na zwierzynę lub ludzi :) Jest nawet trophy za zabicie z odległości minimum 60m :)
Jeszcze mało miodu? No to dodam , że mamy tutaj małe wyścigi ala Motorstorm na lądzie jak i wodzie.

Buszując po tej wyspie nie mogę pojąć jak oni to wszytko zrobili na tej generacji konsol.

Wady?
Całe piękno tej wyspy sprawiło, że chyba brakło już mocy obecnej generacji na AI. Wspominałem o tym jak kierują pojazdami piraci/miejscowi. Podczas walki też często zachowują się nienormalnie.
Trochę za dużo ołowiu przyjmuje tygrys/pantera/niedźwiedź. No ten ostatni to jeszcze rozumiem ale te pierwsze cały magazynek, polecam shotguna o wiele bardziej skuteczniejszy lub zażycie mikstury łowieckiej :)
Nie niszczą się budynki a szkoda.
Sama fabuła jest ok ale odnoszę wrażenie, że misji głównych jest bardzo mało, jak decyduje się jakąś wykonać to wpada trophy (ukrytych pucharków dużo nie ma :/), gdybym tak z nimi poleciał to coś czuję że szybko bym skończył główny wątek. Mając tak olbrzymi i pięknie wykreowany świat Ubi powinno się pokusić o fabułę na kilkadziesiąt h!

Far Cry 3 to dla mnie zaskoczenie roku 2013! Ocena po przejściu fabuły.

P.S.
Nie mogę się nacieszyć tym co pozwala robić ta gra. Nurkowanie robi mi dobrze :>> Eksploracja tej wyspy to orgazm dla oczu! ;D

P.S.2
Będę atakował platynę! :)

Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 22:47 przez Neox, łącznie edytowano 1 raz

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę
1, 2
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1