PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 gru 2012, o 13:16 
CHAMPION

gadu: 818467
Gierka jest genialna, świetnie motywuje do powtarzania misji by przejść niezauważonym.
Ale przez to też mnie trochę znużyła, odstawiłem na parę dni, ale niebawem do niej wrócę. Może w sylwestrową noc :>> Tak tak, "BĘDĘ GRAŁ W GRĘ" :>>

PostNapisane: 30 gru 2012, o 14:26 
Size Matters

MechanicalGod napisał(a):
Tak tak, "BĘDĘ GRAŁ W GRĘ" :>>

Taka dola/nie dola gracza :>> . Miałem kilka propozycji, ale też chyba "będę grał w grę". Lubię czasami się wyłamywać z tej histerii "wspólnego" świętowania :>> .

".

PostNapisane: 30 gru 2012, o 16:02 
CHAMPION

też nie rozumiem tej zbiorowej histerii związanej z sylwestrem, już dobrych parę lat temu przestało mnie to ruszać. Szczególnie żenujące jest dla mnie to cisnienie "jest sylwester - muszę isć na imprezę, nie ważne czy mi się chce i, że impra do bani to muszę isć bo sylwester" :>> Dawno z tego wyrosłem. W tym roku może nie miałem zalewu propozycji bo aż 2 z czego jedna całkiem OK, ale końcówka roku była w mojej pracy tak masakrująca, że postanowiłem sobie zwyczajnie skorzystać z dwóch dni wolnego i odpocząć. Nie widzę w tym nic nienaturalnego, że mi się nie chce :>>

Wracając do gry - czy da się jakos wyswietlić wyniki graczy? Przed misją gra informuje jaki wynik osiągnął ktos z listy znajomych, ale nigdzie więcej tego nie znalazłem by sobie na spokojnie przejrzeć.

PostNapisane: 30 gru 2012, o 16:07 
Size Matters

Wracając do gry - czy da się jakos wyświetlić wyniki graczy? Przed misją gra informuje jaki wynik osiągnął ktoś z listy znajomych, ale nigdzie więcej tego nie znalazłem by sobie na spokojnie przejrzeć.

Jest wybór misji. Przy każdej można sobie to przejrzeć. Podczas samej gry wyświetlają się na początku wyniki. Nie pamiętam czy podczas misji można to robić.

PostNapisane: 31 gru 2012, o 01:33 
murderdoll

gadu: 0
Na jakim gracie poziomie? Włączyłem purystę bo
po pierwsze nie trawię tych pseudo futurystycznych pierdół w rodzaju skanowania środowiska między innymi dlatego odrzuciły mnie Asasiny i RE6
po drugie brak wszelkich wskaźników na ekranie (oprócz celownika w trybie strzelania) czyni grę bardzo filmową i można się o wiele lepiej wkleić w klimat
po trzecie uwielbiam skradanki tym bardziej takie gdzie trzeba pokombinować i jest lepiej jak jest trudno bo się nie idzie na pałę i myśli 3 razy zanim się wykuknie zza węgła

Giera jest świetna, strasznie dużo restartów mam czuję że przejdę to za pół roku bo poziomu nie zniżę a chcę bez zabijania przechodzić misje, w końcu nadejdzie moment że się wkurwię i odstawię szpil na jakiś czas. Są denerwujące niedoróbki np. to jak typ gada przez komórę, ja gaszę mu światło a jego rozmówcy nie dziwi nagłe przerwanie rozmowy. Albo to, że nie da się klepnąć w ścianę żeby rozproszyć wroga albo zmusić go do zmiany miejsca (albo jest ale nie skumałem, na ostatnim poziomie nie ma podpowiedzi)

Muza jak zwykle genialna.

Gra na purist dobitnie pokazuje, jak w rzeczywistości skończyłyby się ciche misje super agenta. W grze na jego szczęście można powtórzyć poziom :>>

PostNapisane: 31 gru 2012, o 03:01 
CHAMPION

loco napisał(a):
Są denerwujące niedoróbki np. to jak typ gada przez komórę, ja gaszę mu światło a jego rozmówcy nie dziwi nagłe przerwanie rozmowy.

hahaha a ja zawsze czekałem, aż zakończą rozmowę... gdyby nie Ty bym nie wiedział o tej niedoróbce :>>

Gram na normalu i też nie jest zbyt łatwo, oczywiście jeśli chce się przejść misję "elegancko". Zawsze kilka restartów robię dopóki nie opracuje najfajniejszego - niekoniecznie najkrótszego sposobu. Ale ostatnie podejście gdy już mam pełną świadomość otoczenia po prostu gameplay wygląda bardzo filmowo - jakby to ładnie zmontować - byłoby jak film. :szlug:

loco napisał(a):
Giera jest świetna, strasznie dużo restartów mam czuję że przejdę to za pół roku bo poziomu nie zniżę a chcę bez zabijania przechodzić misje

Zabójca, który nie chce zabijać. Chyba zejdzie Ci się dłużej niż pół roku... bo jak wyeliminujesz cele? :>>

PostNapisane: 31 gru 2012, o 03:08 
Size Matters

ja gram na przedostatnim poziiomie i też nikogo prócz celów nie zabijam. Niektóre misje zaczynałem może z 50 razy. Gra jest wielka. Jeszcze końca nie widać, a juz yle za mną. Świetna gra. Myślałem, że jebne ze śmiechu z niektórych tekstów i scenek.

PostNapisane: 31 gru 2012, o 04:04 
berserker

Little spoiler
Spoiler: pokaż
Kto w misji z wrestlerem po prostu musiał go wykończyć i się przebrać w jego ciuchy żeby wejść na ring ? Klimat tego jak się wchodzi i idzie korytarzami 100x lepszy niż w jakiekolwiek nawalce spod znaku WWF czy UFC

Ta gra jest tak zajebista że nie chcę nawet spoilerować wam jednego z sposób na przejście misji , aczkolwiek pewnie każdy tak chciał od razu zrobić.

PostNapisane: 31 gru 2012, o 06:47 
Size Matters

gadu: 1480025
Ja tą misję przeszedłem na wszystkie sposoby ;D Zrobiłem każde wyzwanie :)

PostNapisane: 31 gru 2012, o 12:25 
CHAMPION

ja wręcz przeciwnie, eliminuję każdego kogo się da, oczywiście nie zabijam ale pozbawiam przytomności i chowam ciała nieprzytomnych :>> Zostawiam po sobie w pełni bezpieczną ścieżkę, na wypadek jakbym musiał się wracać... no i wiem, że mi nikt na plecy nie wyjdzie ;D

PostNapisane: 31 gru 2012, o 12:48 
Size Matters

ja wręcz przeciwnie, eliminuję każdego kogo się da, oczywiście nie zabijam ale pozbawiam przytomności i chowam ciała nieprzytomnych :>> Zostawiam po sobie w pełni bezpieczną ścieżkę, na wypadek jakbym musiał się wracać... no i wiem, że mi nikt na plecy nie wyjdzie ;D

To jest normalne. Wtedy kiedy się da to się nikogo nie "robi". Przeważnie się ogłusza. Ważne aby nie zabijać. Misję z wrestlerem przeszedłem na jeden sposób "z lampami", póki co. Mam tam niską punktację, bo był tez alarm i mnie szukali. KUrwa klimat byl, aż ciary szły pop garbie jak ich tam eliminowalem tłumikami.

PostNapisane: 31 gru 2012, o 14:11 
Size Matters

Jeżeli zginiesz i zaczniesz od jakiegoś checkpointu.... zabici odradzają się :/

PostNapisane: 31 gru 2012, o 14:55 
CHAMPION

tak, też zauważyłem tą lipę :/

PostNapisane: 31 gru 2012, o 16:00 
Size Matters

W misji ze "Świętymi" zaczynamy w takim motelu, oczyściłem sobie drogę z 99% typów ale jeden mnie dojrzał, no to cyk wznawiam od checkpointu, który jest tuż przy schodach, standardowo rzucam butelką żeby zwabić gościa, przyklejam się do ściany i czekam...... nagle alarm, mówię WTF? Kolesie których zabiłem wcześniej znów tam byli :/ Lipton z tym jest :/

PostNapisane: 31 gru 2012, o 16:09 
Size Matters

Dziwne rzeczy opowiadają sobie myślę...ahaaa na moim poziomie trudności nie ma checkpointów :>>

PostNapisane: 1 sty 2013, o 19:39 
murderdoll

Świetna jest ta gra, ja ciągle tkwię w kilku pierwszych misjach. Jest tyle sposobów na które można przejść misję, w zasadzie poza wyjątkami sam sobie dyktuję czy wolę by ta gra była skradanką czy strzelaniną. W każdej postaci smakuje wybornie jednak wolę skradankę. Przejście bez zauważenia jest trudne bo nie ma ani radaru ani instynktu i czasem można obserwować teren niemal po horyzont po czym wleźć na kogoś kto był tuż za rogiem. Fajnie zachowują się postacie jak gadają do siebie (soczysty język, gram w wersję kinową ale za drugim razem dam se dubbing), ofkoz zachowania czasem są idiotyczne w rodzaju że gość mając za zadanie szukać zbiega świeci latarką na ścianę i chuj wie czego tam szuka no ale jest to gra. Przebieranie się jak zwykle rządzi, ale bez instynktu jest ciężko bo nie da się przejść obok typków tej samej profesji no i jest duuużo restartów. Podobał mi się tłum w misji w Chinatown, tyle ludzi w grze naraz jeszcze chyba nie widziałem. W ogóle fajny motyw z szukaniem sposobów na unicestwienie typa, chciałem chuja otruć jak wpierdalał ryby u żółtków ale nie mogłem znaleźć trucizny. Ostatecznie podłożyłem mu bombę pod auto no i wysadziłem gnoja. Ale można było lepiej, męczyłem się jak dostać się niezauważonym na melinę gdzie jest karabin snajperski, na najróżniejsze sposoby próbowałem odwrócić uwagę policji, aż w końcu zauważyłem że wychodzi stamtąd diler, więc najpewniej idzie się za niego przebrać, wejść do środka i zdjąć cel niezauważonym czy nawet poczęstować go złotym strzałem koksu (wynika z opcji). W ogóle znajdywanie nowych sposobów i przejść daje najwięcej frajdy w tej grze. Rekompensuje to z nawiązką głupkowate czasami zachowanie typków w grze, np. dusiłem policjanta prawie na oczach tłumi i nikt mnie nie widział, a w misji w bibliotece za to pały mają oczy w dupie bo nieraz dostrzegł mnie z drugiego końca sali. No ale chuj, to w końcu tylko gra.
Jeszcze raz podkreślę kapitalną muzę ale zawsze w Hitmanie muza mi się podobała.
Ssie interakcja z otoczeniem, woda w kałużach stoi bez ruchu gdy się przez nią przechodzi, tak samo arbuzy na straganach aż prosiłoby się żeby pękały od strzałów, a są jak ze stali.
Szkoda że koniec wolnego, bo nie lubię grać w klimatyczne gry z doskoku, a wieczorem po robocie różnie bywa z chęciami.
Póki co myślę że jeżeli o mnie chodzi to gra roku.

PostNapisane: 1 sty 2013, o 19:58 
CHAMPION

wydaje mi się, że większy tłum był w Hitman: Blood Money na PS2

PostNapisane: 1 sty 2013, o 21:18 
murderdoll

Może i tak ale właśnie odstawiam grę bo nadszedł moment wkurwienia.
Jebane unikanie psów pomiędzy plantacją zioła, co 2metry pies z latarką, nie da się tego chyba zrobić

PostNapisane: 1 sty 2013, o 21:24 
CHAMPION

ta misja była dla mnie jedną z najbardziej upierdliwych... ale to już blisko do końcówki :>>

kto kupuje tą skłądankę Hitmanów? Ja chyba zaatakuję :brew:
Obrazek

W lutym powinna być dostępna.

PostNapisane: 1 sty 2013, o 21:48 
murderdoll

Jak końcówka, to jest chyba 4 misja :>>
Na purist mode się tej misji chyba nie da przejść, bo psów jest cała masa, a nie ma się za kogo przebrać (dziwne że za zielarzy się nie da). Będę musiał zejść poziom niżej bo bez instynktu nie dam rady. Ale to za jakiś czas bo się dziś już dość nawkurwiałem.

PostNapisane: 1 sty 2013, o 21:54 
Size Matters

Na YT są filmiki jak przechodzą całą grę na poziomie purist :)
Jak wymaksuje FC3 to wracam do Hitmana :)

PostNapisane: 1 sty 2013, o 21:57 
CHAMPION

loco napisał(a):
Jak końcówka, to jest chyba 4 misja :>>

końcówka tej misji :>>

PS: Zobaczcie kogo spotkałem w jednej z misji:

Obrazek

PostNapisane: 1 sty 2013, o 22:35 
Size Matters

Nom, w trybie kontraktów jeden koleś ustawił go za cel, hehe sprzątnąłem go ze snajperki , łatwy szmal :D

PostNapisane: 2 sty 2013, o 02:27 
Size Matters

PS: Zobaczcie kogo spotkałem w jednej z misji:

Obrazek

Pisałem o tym wcześniej. Kane'a też spotyka się dwa razy. Raz w Barze, raz w pierdlu. Patrzyłem mam 62 h gry i jestem trzy misje przed końcem.

ps. tak sobie obserwuję łosi na polychujni i wielu baranom się ta gra nie podoba. Jest wręcz ROZCZAROWANIEM roku :| . Nie no kurwa ręce opadają.

PostNapisane: 2 sty 2013, o 19:12 
CHAMPION

może oczekiwali czegoś więcej, gra jest po prostu sequelem i tyle. Cholernie dobrym sequelem, ale nic ponad to ;D

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1