PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 wrz 2012, o 13:28 
Size Matters

gadu: 1480025
O kurde, serio? :D

PostNapisane: 29 wrz 2012, o 14:52 
CHAMPION

gadu: 818467
Neox napisał(a):
O kurde, serio? :D

serio serio ;D

PostNapisane: 19 lis 2012, o 15:55 
Size Matters

Cytuj:
IGN: 9/10
- Na przestrzeni kilku ostatnich lat rynek zdominowały gry, które są przede wszystkim do bólu liniowe. Miło dla odmiany zobaczyć tytuł, gdzie twórcy nie tyle zachęcają do improwizacji, co po prostu jej wymagają.
Playstation Official Magazine UK: 9/10
- Hitman: Rozgrzeszenie zmienia całkowicie wizerunek współczesnych gier pod względem swobody wyboru danej graczowi. Zaszufladkowanie produkcji Square-Enix jako skradanki lub gry akcji byłoby dla niej obrazą, ponieważ jej prawdziwą siłą jest odnalezienie złotego środka pomiędzy tymi dwoma składnikami.
Game Informer: 88/100
- Nowy Hitman oferuje nam mnóstwo wspaniałych, niezwykle zróżnicowanych misji, w jakich przyjdzie nam ścigać i zabijać swoje cele. Na uwagę zasługuje też działanie w tłumie, które jeszcze nigdy nie było zaprojektowane tak dobrze.
Gamespot: 7,5/10
- Żywy świat i rajcująca rozgrywka przyćmiły kilka wyraźnych błędów i niedociągnięć.
GRY-Online: 9/10
- Finalny produkt jest nie tylko nadspodziewanie rozbudowany, ale przede wszystkim wyśmienicie grywalny, w czym duża zasługa swobody działania i bogatej zawartości, zapewniającej rozrywkę na wysokim poziomie przez wiele godzin. Oby więcej takich powrotów po latach!
PSX Extreme: 9/10
Eurogamer: 7/10
OPM: 9/10
Joystiq: 4/5
Gametrailers: 6,9/10
Playfront: 9/10
Edge: 7/10
PS3Site

Wystawiłem na sprzedaż AC III, zastanawiam się nad kupnem Hitmana (-50% kusi :D )
Niektóre oceny dosyć niskie, hmmm ciekawe jak się to cudo prezentuje.

PostNapisane: 19 lis 2012, o 18:13 
Size Matters

Neox napisał(a):

Wystawiłem na sprzedaż AC III, zastanawiam się nad kupnem Hitmana (-50% kusi :D )
Niektóre oceny dosyć niskie, hmmm ciekawe jak się to cudo prezentuje.

Ocenami bym się raczej nie przejmował. Dawno przestałem w nie wierzyć zbyt duże doświadczenie wszak mamy aby dać się omotać tym 20 letnim nierzadko przepłaconym zjebkom. Ja raczej ku mojemu zdziwieniu :| odpuszczam na premierę, nie dlatgo, że gra może być słaba itd, ale doszedłem do wniosku, że jestem teraz na etapie powtarzania sobie starszych gierek z biblioteczki, a nowości spisuję do zeszytu i wciągnę za adekwatnie małe pieniądze. Już się ich trochę nazbierało :>> . Może na dniach wciągnę Saints Row 3 za 49 zł :>> . Doszedłem do wniosku, że na mnie już zarobili, chociaż nie powiem Hitman mnie kusi, tak samno jak Farcry3. Jeżeli odpuszczę Hitmana to Farcry3 wciągnę :>> . Nie dam rady nie kupić czegoś na premierę :smiech2: .

ps. Właśnie patrzyłem na ceny i ostro jadą. W granicach +,- 200zł. Jeszcze nie zmądrzeli i nie obniżyli tych cen, ale skoro CODów za taką cenę się tyle sprzedaje...

PostNapisane: 19 lis 2012, o 18:38 
CHAMPION

Mam, to samo, powoli wychodzę z tego, że muszę mieć grę na którą czekam na premierę. Teraz odkładam zakup na później, celem dokończenia zaległych gier. A też mam tego bez liku.
Chociaż fakt faktem, z niewyjaśnionych przyczyn gra kupiona w okresie premierowym daje mi więcej frajdy :>>

PostNapisane: 19 lis 2012, o 18:53 
Size Matters

Samo to, że nie kupiłem ACIII na premierze uważam za sukces :>> . Głód zaspokoiłem powtarzając sobie jedynkę, którą właśnie kończę po raz trzeci :>> . Jak z alkoholizmie trzeba czasami potrenować siłę woli i charakteru :>> .

PostNapisane: 23 lis 2012, o 21:16 
murderdoll

gadu: 0
Ktoś już gra? Chciałem kupić na premierę ale muszę poczekać na siano z wypłaty, jeszcze tydzień :/

PostNapisane: 9 gru 2012, o 01:00 
Size Matters

Co za czasy, gra w folii leżała tydzień żeby w końcu trafić do paszczy konsoli :)
Przelazłem prolog, który jest też treningiem. Małaszyński źle nie wypadł, technicznie jest ok, ton głosu świetny, niektórym nie przypadnie jednak do gustu jego barwa. Wydaje mi się, że głos Pawła jest trochę zbyt młodzieńczy :)
Nie jestem jakimś fanem serii (baaa o ile pamiętam to grałem chyba tylko w jedną część Hitmana, której nawet nie skończyłem), więc moja opinia o grze może być kompletnie inna niż maniaków Hitmana.
Wprowadzenie klimatyczne, muszę poczytać fabułę poprzednich części Hitmana, bo nie bardzo wiem "o co kaman" z tą agentką, którą trzeba zabić - niby uratowała życie agentowi 47 ale za zdradę agencji mamy ją sprzątnąć.
Odpaliłem pierwszą misję po prologu (Król Chinatown) no i jest trudno a gram na normalu :>> Zmęczony jestem, jutro coś pokombinuje żeby kropnąć kolesia po cichu, bo dzisiaj to zrobiłem mega szybko alarm, więc dupa jestem póki co a nie cichy zabójca :>>

Wizualnie po sprawdzeniu prologu i I misji gra prezentuje się bardzo dobrze. Duża dbałość o szczegóły we wszystkich lokacjach. Podoba mi się motyw z tym zabijaniem z wykorzystaniem instynktu, można niesamowitego combo killa zrobić :)
Jutro pogram więcej, może przejdę z dobrym wynikiem tą I misję :szlug:

PostNapisane: 9 gru 2012, o 15:34 
Size Matters

Jakieś 4 czy 5h grałem dzisiaj cały czas I misję :>>
Przelazłem ją na wszystkie sposoby jakie były w tych wyzwaniach :) Ilość możliwości zabicia celu robi wrażenie, niektóre są słabiutkie (otrucie), inne baaardzo efektowne (podłożenie ładunku wybuchowego :]).

Trochę się obawiałem zakupu Hitmana ale teraz mogę powiedzieć, że to był dobry wybór :)

PostNapisane: 9 gru 2012, o 15:56 
Brutal Legend

jak fabularnie? da się zrozumieć o co chodzi, nie grając w poprzednie części?

PostNapisane: 9 gru 2012, o 16:00 
berserker

Da się , jedna z tych fabuł która w miarę sensownie to wiąże ale nie jest jakoś mega wyszukana , nie ma co jednak na niej psów wieszać.

PostNapisane: 9 gru 2012, o 19:05 
Size Matters

speed3r napisał(a):
jak fabularnie? da się zrozumieć o co chodzi, nie grając w poprzednie części?

Przed odpaleniem nowej części przeczytałem sobie TO i mniej więcej wiem o co kaman. Fabuła nie jest jakoś mocno zakręcona i dobrze, ale fakt że agent 47 jest klonem zrobił na mnie wrażenie :x

Jestem po misji, gdzie wróciliśmy do Chinatown, uhuhu tym razem załatwiłem 3 typów na różne sposoby bez wykrycia, w tej ostatniej lokacji ponad 160tys wynik zrobiłem tylko w tych wcześniejszych jakoś tak biednie a nie dałem się wykryć.
Pierwsze zetknięcie z Chinatown robi duże wrażenie ale powrót, przyznaje że momentami miałem taki wyraz twarzy :szok2: Zawsze w AC podziwiałem ilość ludków na ekranie ale tutaj to przebili wszystko, pięknie ta lokacja wygląda.

Na dzisiaj styknie, chyba zostawię sobie tą grę na święta, nie chce jej zbyt szybko przechodzić :) Korci mnie przejście każdej misji na wszystkie sposoby jakie są w tych wyzwaniach ale to w ch.... czasu zejdzie :D

PostNapisane: 9 gru 2012, o 19:10 
Brutal Legend

Neox napisał(a):

Przed odpaleniem nowej części przeczytałem sobie TO i mniej więcej wiem o co kaman. Fabuła nie jest jakoś mocno zakręcona i dobrze, ale fakt że agent 47 jest klonem zrobił na mnie wrażenie :x

To akurat wiem, bo bodajże w części pierwszej ostatnia misja to był ośrodek pełen klonów 47.

PostNapisane: 12 gru 2012, o 18:02 
Size Matters

Neox napisał(a):
Wprowadzenie klimatyczne, muszę poczytać fabułę poprzednich części Hitmana, bo nie bardzo wiem "o co kaman" z tą agentką, którą trzeba zabić ]

Niedługo wychodzi coś takiego, to będziesz miał szanse poznać co i jak:

Obrazek

PostNapisane: 15 gru 2012, o 19:00 
Agent Smith

Kupcie sobie tę książkę i będziecie wszystko wiedzieć:

http://merlin.pl/Hitman-Potepienie_Raym ... 3godY1YAig

Jak na literaturę "grową" kawał dobrej książki :) Co do gry, to chciałem sobie ją kupić na święta, ale jak zobaczyłem ofertę XCOM (mój post w odpowiednim temacie), zmieniłem zdanie ;)

PostNapisane: 16 gru 2012, o 23:49 
Size Matters

Miałem dłuższą przerwę jeżeli chodzi o Agenta 47, dzisiaj jak usiadłem koło 15 tak w tej chwili mówię wystarczy, trzeba iść spać. Ależ ta gra jest długa! Jeżeli nie lecimy tylko rozkminiamy jak po cichu ich zabijać to w takim tempie ja tej gry jeszcze długo nie przejdę :>> Nie ma co giera jest kozak, po tej przerwie jeszcze bardziej mi smakuje, co więcej jest to mój kandydat to gry roku :)
Skończyłem właśnie misje gdzie likwidujemy "Święte" no POEZJA! :D W ogóle miejscówki w tej grze są piękne, fakt że wielkością nie grzeszą ale kompletnie mi to nie przeszkadza. Uproszczenia są, pewne elementy mogli inaczej rozwiązać no ale bez przesady, w końcu to gra :) Przyznaje że czasami śmiesznie wygląda jak Agentowi 47 przylegającemu do ściany czy murka wystaje łeb albo i nawet cała głowa (np. przy masce samochodu) i nikt go nie widzi :>> Przebrania początkowo mi nie pasowały, szczególnie w misji gdzie założyłem strój, który mnie kamuflował w 100% (ani milimetra odkrytego ciała) a i tak mnie rozpoznawali. Potem w tej misji zrozumiałem, że będąc w tym stroju nie rozpoznają mnie strażnicy ale naukowcy już tak, bo łaziłem w ich stroju - widać znali się wszyscy :>> Tak jak pisałem uproszczenia są ale jako całokształt jest naprawdę bardzo dobrze.
Tak sobie myślę, że chyba zostawię sobie Hitmana na dłużej, korci mnie przejść każdą misje i zrobić wszystkie wyzwania ;D ale nie wiem czy starczy mi siły :)

PostNapisane: 17 gru 2012, o 14:42 
Size Matters

Grałem w Far Cry 3 i miałem ok 30h gry i myślałem że to wielka, długa gra, a Hitman to taki Max Payne na 10 h :>> . Nic bardziej mylnego. Nie mam połowy gry, a już 20 h na liczniku :>> . Nic dziwnego jak się zaczyna misje po 50 razy by wszystko przejść idealnie i to tylko na jeden sposób :| :>> . Powiem narazie tylko tyle, że gra wymiata.

ps. taki smaczek: jestem w dakocie w przydroiżnym barze. W środku w roku po lewej stoi Kane z gry Kane & Lynch hahaha. W jednym ze scenariuszy jakim możemy przejść level jest nawet scenka z nim jak rozkręca zaduymę. Zajebicho.

ps. Zresztą z tego co widzę potem jest i Lynch.
Lekki Spojler:
http://www.youtube.com/watch?v=TEr0eCRosgQ

PostNapisane: 25 gru 2012, o 13:44 
CHAMPION

Pograłem odrobinkę... póki co jakos nie może mnie wciągnąć. Jak na razie poprzedni Hitman z PS2 bardziej mi się podobał, no ale zobaczymy jak będzie gdy podejdę do gry na trzeźwo :>>

PS: Z tego co widzę w grze, Polska ma lepszy wynik niż srednia swiatowa :brew:

PostNapisane: 26 gru 2012, o 19:57 
Size Matters

Lecą właśnie napisy końcowe :szlug:
Świetna giera, Agent 47 to jest konkretny koleś :)
Ostatnia miejscówka trochę mnie rozczarowała, być może to wina tego, że poprzeczka w poprzednich levelach została zawieszona na samym szczycie :]
Jeszcze się waham ale chyba ostawię sobie Hitmana w kolekcji, bo to naprawdę zacny tytuł a tylko takie mają prawo stać na mojej półeczce :)

Czekam na kolejną część :)

Ocena: 10/10

Mój kandydat do gry roku.
Zobaczymy jak wypadnie przy tym tytule MP3.

PostNapisane: 26 gru 2012, o 22:10 
CHAMPION

Już się wciągnąłem - na maksa się wciągnałem. Genialna gra. Zresztą co tu dużo mówić, kontynuuje poprzednie części w znakomitym stylu. Rozkminka terenu, eliminacja przeciwników, oszczędzanie niewinnych, przebieranki, zabawa w chowanego, sprzątanie po sobie. Po prostu genialne. Grafika jest na bardzo wysokim poziomie. Drażni mnie tylko ten ziarnisty filtr.
Czego zabrakło? Zabrakło planowania misji. Nie można już zdecydować co zabierzemy ze sobą na misję. Czy to będzie snajperka, bomba czy rewolwer. Gra decyduje za nas. A szkoda, brakuje mi tego.
Reszta dla mnie wykonana jest niemal idealnie. Słabo rozwiązany jest temat przebrań i rozpoznania oszustwa. Niestety zrobione jest dla mnie w sposób niejasny i zawsze gdy muszę polegać głównie na przebraniu i instynkcie robię to na pałę, i nie wiem czemu raz jestem rozpoznany, raz nie.
Klimat nieco psuje fabuła, która pociąga za sobą błędy merytoryczne. Mimo to przedstawiona i poprowadzona jest bardzo filmowo i ciężko się przyczepić, wciąga i chętnie się ogląda cutscenki.
Wracam do gry.

PostNapisane: 26 gru 2012, o 22:26 
Size Matters

Neox napisał(a):
Zobaczymy jak wypadnie przy tym tytule MP3

Wypadnie zatrważająco blado. Przynajmniej w moim odczuciu tak było. Tuż po premierze MP3 był dla mnie grą ze zmarnowanym potencjałem. Hitman jest IMO rewelacyjny. Pod niemal każdym względem. Tego właśnie się spodziewałem po Maxie 3. Dreszczy na garbie kiedy odpierdalam akcje. Tego niestety tam nie uświadczyłem. Zrekmpensował mi to z nawiązką Hitman.

ps. jestem w misji z siostrami, każda misja/miejscówka w tej grze trzyma poziom.

MechanicalGod napisał(a):
Słabo rozwiązany jest temat przebrań i rozpoznania oszustwa. Niestety zrobione jest dla mnie w sposób niejasny i zawsze gdy muszę polegać głównie na przebraniu i instynkcie robię to na pałę, i nie wiem czemu raz jestem rozpoznany, raz nie.

początkowe, mylne wrażenie, które potem mija. Widzą Cię kolesie tylko i wyłączenie tej samej "profesji", a raczej rozpoznają oszustwo wolniej niż jakbyś nie był za nich przebrany. Wtedy odpalasz (na moment) instynkt "zasłanianie twarzy" w momentach kiedy Cię ktoś obserwuje. Trzeba to robić z głową. Trzeba obserwować kiedy za kogo lepiej sie przebrać. Czy za policjanta, których jest tam np:w chuj i szybko Cię rozkminią, bo zauważą obcego wśród swojego grona czy np: za elektryka, który chodzi między nimi, a jest tylko jeden, wtedy nikt z policjantów nie nabierze podejrzeń. Zasada jest taka, że stosuj przebranie tych, których jest najmniej, a jednocześnie są akceptowani przez tych, których jest więcej. Ja staram się przechodzić wszystko w garniaku bez przebierania się. Jednocześnie być niezauważonym...satyswakacja gwarantowana. Czego mi brakuje? WALIZKI!!! z bronią, którą niejednokrotnie nosił 47. To był niesamowity element poprzednich części.

PostNapisane: 26 gru 2012, o 23:34 
CHAMPION

walizka jeśli dobrze pamiętam była wtedy gdy brałeś na misję snajperkę - kurde, że nie ma tego planowania misji.

PostNapisane: 29 gru 2012, o 15:53 
murderdoll

Dobra mam w końcu tą gierę, ale mam mega lamerskie pytanie: gdzie przestawić język na polski?
Mam polską wersję (eng, pl na okładce). Pomuście :>> bo się ciemno robi i chciałem właśnie zasiąść

PostNapisane: 29 gru 2012, o 15:59 
Size Matters

loco napisał(a):
Dobra mam w końcu tą gierę, ale mam mega lamerskie pytanie: gdzie przestawić język na polski?
Mam polską wersję (eng, pl na okładce). Pomuście :>> bo się ciemno robi i chciałem właśnie zasiąść

Z tego co pamiętam tam nic ustawiać nie musiałem. Mam browser ustawiony na PL i automatycznie odpala gre w tym jęz.

PostNapisane: 29 gru 2012, o 16:06 
murderdoll

Dzięki przyjacielu. Problem tkwił w browserze, nie wiem jak to się stało ale przestawił się na angielski więc gra domyślnie zaczynała się po angielsku. Nie zauważyłem nawet tego odpalając konsolę
Czekam jeszcze godzinkę na pełne zaciemnienie i wsiąkam.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1