PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2011, o 23:00 
Size Matters

Kolo wyłapał rolę życia grając Butlera dla Sony :>>

Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2011, o 17:45 
CHAMPION

gadu: 818467
nie no LBP2 to potęga, to co ludzie w tak krótkim czasie zdołali już stworzyć nowym edytorem to szok, ciekaw jestem jakie cuda zobaczymy za kilka tygodni :brew:
ja nie mogę się doczekać aż położę swoje łapska na tym edytorze :brew: dobrze, ze od 1go lutego mam urlopens :>>

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2011, o 22:44 
CHAMPION

Już gram.

Obrazek

Szczerze mówiąc pierwsze wrażenie nie jest zbyt dobre dla LBP2. Sprawa wygląda podobnie jak w przypadku Assassin Creed: Brotherhood.

LBP2, jak i nowe przygody Assassina nie sprawiają wrażenia, że mamy do czynienia z nowym produktem. Pierwsze wrażenie jest szybkie i okrutne - sprzedają jako dwójkę DLC.

Grafika w LBP2 nie zmieniła się ani o jotę, a momentami wręcz mam wrażenie, że jakość tekstur zubożała (ale to może być wrażenie wywołane większym telewizorem niż ten na którym grałem w pierwszą część :>> ). Engine natomiast jest wydajniejszy. Jest szybciej i płynniej. To wszystko.

Grafika już tak nie urzeka jak w jedynce, nie jest już taką nowością, i nie jest już taka niezwykła jak przy pierwszym zetknięciu z grą.

Tryb opowieści również niczym początkowo nie zaskakuje, w zasadzie mamy kolejne, podobne do poprzednich plansze (ukończyłem dopiero 1 rozdział).

Odpaliłem edytor i tu również nic nowego nie zauważyłem.
Generalnie bawiłem się grą nieźle, ale cały czas miałem poczucie, że zostałem oszukany. Że to nie jest to kosmiczne LBP2, które widziałem w zapowiedziach.

Działa transfer postaci i wszystkich zebranych gratów, naklejek, stworzonych leveli z jedynki.
    Plansze jednak nie wyglądają w 100% tak samo. Odpaliłem własne levele, przy których spędziłem mnóstwo godzin i każdą drobną róznicę niestety szybko zauważyłem. Zmiana tempa gry - na szybsze również wpływa na gameplay i niektóre miejsca inaczej bym zaprojektował. levele z jedynki puszczone na LBP2 wyglądają bardziej sterylnie, gra się trochę inaczej, niektóre rzeczy trzeba poprawić - np. w jednym miejscu koło obracało się w przeciwnym kierunku niż to zrobiłem w LBP1. Takie to duperele.

Dopiero po połowie dnia siedzenia przy LBP2 zacząłem odkrywać nowe możliwości podarowane nam przez Media Molecue. By rozbudować edytor trzeba przejśc tutoriale, dopiero wtedy dochodzą nowe funkcje. Powiem szczerze, że nie zaliczyłem jeszcze z 1/3 tego a już nie wiem od czego zacząć. Niektóre narzędzia są tak potężne, że wykorzystanie tylko ich zmienia LBP2 diametralnie.

Obrazek

Co najbardziej zaskakuje, choć LBP z tego jest znane, te potężne narzędzia, które dają bez przesady mówiąc PRZEOGROMNE możliwości stworzono w niesamowicie prosty sposób. Naogół takie rzeczy opisuje się skomplikowanymi skryptami Media Molecue pokazało, że w LBP2 skrypty do niczego nie są potrzebne. Wystarczy DualShock i narzędzia dostepne w grze. Super. Kreowanie botów, przypisywanie buttonów pada do wybranych przez siebie czynności i elementów, projektowanie układów scalonych zarządzających różnymi procesami, jej - już mam mętlik w głowie, jak to wszystko wykorzystać - to chyba będzie więcej niż chciałem :>>

Jeśli chodzi o story to również się komplikuje, dochodzą nowe gadżety jak "kotwiczka" czyli znane z wormsów "ninja rope" :>> drobiazg ale zmienia znacząco gameplay i daje nowe możliwości. Doszła również woda, można pływać, nurkować, wszystkie materiały w wodzie również zachowują się zgodnie z prawami fizyki - drewno pływa, kamień tonie itd.

Doszedł jeszcze jeden gadżet z tych co widziałem - rękawica siły - do dźwigania elementów otoczenia nad głową.

Wprowadzono możliwość nagrywania dźwięków i wprowadzania ich do gry, niestety nie dopatrzyłem się możliwości wprowadzania własnych textur inną drogą niż przez PSEye, ani możliwości tworzenia nowych materiałów na bazie tychże tekstur.

Im dłużej z grą tym lepiej, ale początek zwalili, wiele osób może się zniechęcić do gry, nazywając ją nic nie wnoszącym mission packiem.

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2011, o 20:44 
CHAMPION

fuck, LBP2 nie ma trybu 3D :| a myślałem, że już każda nowa gra od sony będzie mieć 3D.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2011, o 16:59 
CHAMPION

ma ktoś ta gre w ogole? ostatnio tylko w LBP2 siedze - rewelacyjna jest ;D

jestem w trakcie tworzenia gry - strzelaninka a'la space invaders :>>

Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2011, o 22:51 
CHAMPION

Na jutro wieczór planuję premierę mojej lbp2-gry :>> tak, tak, to nie level, to gra :szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2011, o 01:03 
Size Matters

MechanicalGod napisał(a):
Na jutro wieczór planuję premierę mojej lbp2-gry :>> tak, tak, to nie level, to gra :szlug:

ex. na PS3 czy też na X360? :>>

Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2011, o 21:25 
CHAMPION

McG napisał(a):
ex. na PS3 czy też na X360? :>>

o xbox też coś będzie... mała obsuwa w dacie premiery, DZIŚ PREMIERA dosłownie za 5min, ostatnie szlify :>>

Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2011, o 22:48 
Brutal Legend

Czekamy na info :brew:

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2011, o 12:02 
CHAMPION

Nie no zawiodłem się... za dużo jest tych leveli... przybywają w zastraszającym tempie... dosłownie pół minuty jak jest w nowych levelach świeżo opublikowany level to fajnie :| a debile publikują levele typu przejdź 3 kroki i koniec levelu :zwala:

Pracowałem nad tą gierką szmat czasu, a zagrała weń garstka ludzi :(

Nie wspominając o Was, nikt z tego jebanego forum nawet nie pokwapił się o wyrażenie jakiejś opinii. Zawiodłem się... dupa nie publiczność :smiech2:

Poniżej screeny, może roboty google je wyłowią i ktoś się zaciekawi co to za gra w LBP2 pod tytułem SPACE GRUZ hahaha

SPACE GRUZ v. 1.1

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=L9aMqNm_zC0

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2011, o 12:47 
Origami Killer

MechanicalGod napisał(a):
Nie wspominając o Was, nikt z tego jebanego forum nawet nie pokwapił się o wyrażenie jakiejś opinii. Zawiodłem się... dupa nie publiczność :smiech2:

Bo nikt nie ma LBP2 prócz ciebie hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2011, o 06:41 
CHAMPION

no to jazda do sklepu :smiech2:

jeśli ktoś chce pomóc z w rozreklamowaniu mojego tworu to poniżej kod phpbb który należy wkleić na 1000 innych for hahaha

Kod:

[size=19][color=yellow]SPACE GRUZ[/size] v. 1.1[/color]

[img]http://img3.imageshack.us/img3/3583/spacegruz1.jpg[/img]
[img]http://img808.imageshack.us/img808/4002/spacegruz2.jpg[/img]
[img]http://img651.imageshack.us/img651/5920/spacegruz3.jpg[/img]
[img]http://img202.imageshack.us/img202/2369/spacegruz4.jpg[/img]
[img]http://img51.imageshack.us/img51/3907/spacegruz5.jpg[/img]
[img]http://img690.imageshack.us/img690/1109/spacegruz6.jpg[/img]

[b]VIDEO:[/b]
http://www.youtube.com/watch?v=L9aMqNm_zC0

Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2011, o 15:35 
CHAMPION

Opublikowałem swoją kolejną LBP2 grę. Tym razem bez screenów, bo nie mam w domu ani aparatu, ani sprawnego kompa co by coś zrzucić.

RESIDENT DEAD
Resident Dead - jak łatwo się kapnąć po tytule to gra o zombiakach. Wyszedł mix Resident Evil i Dead Nation. W gierce znajdziecie trzy rodzaje broni (flamer, rocketlauncher, superflamer), elementy przygodówki - znajdywanie i używanie przedmiotów. Zadbałem o świetną grafikę, multum detali i smaczków. W tym bossowie i walka finałowa z głównym zombie :>> Zachęcam do testowania, oceniania i komentowania.

Aha, wielka prośba do osób które jednak mają LBP2. Otóż w grze, w opcji SZUKAJ, nie mogę znaleźć swoich leveli stworzonych w LBP2, te z LBP1 mi wyszukuje. Jak ktoś ma LBP2 to pls o sprawdzenie czy w ogóle mi się te levele opublikowały.

Może po update MM zrobili tak, że w wynikach własnych tworów się nie widzi, albo coś się spierdoliło...

PostNapisane: 17 lut 2015, o 11:32 
CHAMPION

Niech ktoś powie, że LBP2 to nie jest potężne narzędzie. Chciałbym by w końcu wyszło LBP4 w pełnym 3D gdzie mamy 100% władzy nad kamerą.
Zobaczcie - RESOGUN zrobione w LBP2 :brew:

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1