PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2008, o 14:21 
resident evil

nie z gadzam sie z toba mcg z zadnym ale to zadnym slowem co do grafiki, dla mnie jest zyleta i AMEN

jestem w 10 chapterze, nie moge dalej wymienic obsidiana, mam w magazynie kombinezony 2 , 3 i 4 i ciagle sa na szaro ani ich nie moge kupic ani nic, probowalem przelozyc wszystkie rzeczy z ekwipunku do sejfu zeby byla calkowita pustka, ale wtedy tez nic nie moglem zrobic,wiec teraz nie wiem czy ten obsidian to szczyt mozliwosci z 10% ochrona, ze nie musze brac 2,3 lub 4?

gra coraz trudniejsza jakos, cholera nawet czasami biegam z pustymi broniami, w kazdej po 4-5 naboje, jest dobrze. 25% juz zaliczone, w tym jeden za dekapitacje 500 czesci ciala hie hie

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2008, o 14:23 
Size Matters

blazej1980 napisał(a):
nie z gadzam sie z toba mcg z zadnym ale to zadnym slowem co do grafiki, dla mnie jest zyleta i AMEN

twoja sprawa, ja swoje widzę, bo ślepy nie jestem- a z grafiką też trochę obcuję i potrafię docenić pewne rzeczy- a innych nie :brew: .

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2008, o 21:11 
dekapitator członków

Gra mnie zachwyciła przede wszystkim animacją postaci...po prostu nie ma się do czego przyczepić...płynnie i realnie...świetnie się też prezentuje delikatne kołysanie kamery...coś pięknego.

P.S. Przypadkiem wpadły mi w ręce dwie kopie tej gry więc mam jedną do opchnięcia :brew: ...cena: 155 z wysyłką. Gra oczywiście nowa!

Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2008, o 23:48 
Alastor

Strój chyba można sobie zmienić dowolnie w każdym punkcie do tego przeznaczonym? Tak mnie się wydaje, inaczej byloby to nielogiczne :] Grafa to niestety nie jest 100% żyleta, tu musze przyznać rację, ząbki na cieniach też widać, ale generalnie mi oprawa pasuje. To przecież wszystko są drobnoski, które można przeboleć :]

Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2008, o 13:26 
resident evil

no i gierka skonczona!!!
gralem od piatku do srody nocy po kilka godzinek czyli dlugosc idealna, wiecej bym juz nie chcial.
koncowka dosc trudna, kiedy boss pojawil sie przede mna bylem chyba bardziej zdziwiony niz sam bohater hehe wrazenie niesamowite zrobil, walka moze nie za arcytrudna, bo zabilem go za 3 razem, ale spoko nerwowka byla, na koniec w koncu widze twarz mojego bohatera i cos tam wzdycha czyli mozna powiedziec ze gadal :)
odkrylem tryb NIEWYKONALNY no i od razu zaczalem grac, jest ciezko i to bardzo.
co do gry nie zmienia zdania, dla mnie kandydat do gry roku, moja wlasna ocena 10/10

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2008, o 14:44 
pad-destroyer

Wczoraj przyszla do mnie i kontrolnie podreptalem sobie, wrzucilem kostium Obsidian i sie skumalem, ze kondoma nie da sie sciagnac po nalozeniu. Maly wkurw, ale co tam. I tak chce zaczac na spokojnie jeszcze raz.

Generalnie pytanie:

NORMAL czy HARD?

Chce miec wyzwanie, ale nie chce tez przechodzic jej 3 miesiace... bo nie ma czasu... -> zaraz LBP i Mirrors Edge:D

Tytuł:
PostNapisane: 6 lis 2008, o 16:34 
Size Matters

Zdecydowanie na HARD, sam gram na HARD i jestem w 7 chapterze, czuję suię usatysfakcjonowany, poziomem. Jak by było trudniej to bym sie wkurwiał-łatwiej zresztą też :>>

Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2008, o 01:07 
Alastor

Nie ma żadnej przesady w hardzie, ja kierwa może wreszcie pogram jutro bo utknąlem w 3 rozdziale z powodu braku czasu he. Bossa mialem niby pierwsze, ale jakis cienias :smiech3: Generalnie z tego co widzialem jak brat gral, to fabula potem calkiem fajnie sie rozkreca :]

Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2008, o 17:46 
Size Matters

20 listopada wyjda dodatki do gry, nowe stroje, bronie itd.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2008, o 15:48 
Size Matters

Czy ktos mi może powiedziec jak zabić ostatniego bosa? Rozpierdalam mu syfy koło ryja. Gdy zostaną dwa pryszcze, chuj mnie łapie macką i wciąga na górę. Rozpierdalam dwa pozostałe i nic, dalej mnie wciąga i wpierdala :| , czy nie powinien mnie czasem kurwa po tych dwóch rozjebamych puścić? Jesli tak i okaże się, ze mam buga to jak jebne tą grą o ścianę to chuj z niej zostanie.

ps. wgrałem wcześniejszy save...o ZGROZO mam to samo hahaha . Wyczytałem, że gdy rozjebie wszystkie syfy powinien puścić mnie na ziemię a u mnie nic, wpierdala mnie jakby nigy nic :| . Dziękuję EA, kurwa dziekuję, że po tylu godzinach spędzonych z tą grą na HARD dane mi było zobaczyć końcówkę, za którą zapłaciłem. Jebane kurwa skurywysyny. Pierwsza gra, w której się z czymś takim jak narazie spotkałem osobiście :| . Nie mam kurwa zamiaru przochodzić przez ta gehennę drugi raz by zobaczyć końcówkę. Zajebiście. KURWAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps2: zobaczcie ten filmik, u mnie poprostu nie puszcza mnie ten skurwiel jak rozjebię mu ryj!!!!!. Nie odpala mi się cutscenka, że mnie puszcza, tylko mnie wpierdala :| . Zajebiście.

http://video.aol.com/video-detail/dead- ... 3741037748

Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2008, o 18:31 
Size Matters

Kolejna ciekawa sprawa Raz po zainstalowaniu obsidian suit gra przeszła dalej , niestety wtedy zbaboliłem, bo nie spodziwałem się, ze przejdzie i dwa grubasy mnie zabiły. Niestety tylko raz jak do tej pory udala mi sie sztuka z tym, aby gra poszła dalej, bo rozwaleniu syfów wokół szczęki .

EDIT:

Zmarnowałem dzisiaj pół dnia na przejście ostatniego bosa. Jak pisałem wcześniej bug pojawiał się nagminnie, ale nie ugiąłem się kurwa i w końcu przelazlem. Nie mam pojecia czemu występował, czyzby przez to, że znalazłem szybszy sposób (wg. mnie logiczny)na rozjebanie ostatnich dwóch "oczu"? . Najpierw waliłem we wszystkie, żeby były na jeden strzał, a potem gdy zostały już dwa i mnie wciagnąl do góry oddawałem po jednym strzale i po kłopocie. Tak by sie mogło wydawać, bo gra nie reagowała-jakbym wogóle tego nie rozwalił . Do tej pory nie wiem o co chodziło. Tak czy inaczej gra zajebista. Uważam, że jeden z najlepszych i klimatycznych horrorów w historii gier. Nawiązujących klimatem do tak genialnych filmów lat 80-tych jak Leviatan, The Thing czy Alien. Owszem można było jeszcze podkręcić atmosferę, że coś nas goni korytarzami itd, ale i tak jest wyśmienicie. Długość gry naaaaprawdę zadawalająca. Mialem juz niekiedy dość tego napięcia . Wkurza troche, że nasz kolo nic nie gada, jakby byl niemową i idzie po sznurku jak mu zagrają-taka ciota-robot. Są to jednak małe minusy przy calej grze. Uważam, że pomimo, że gra doskonała technicznie nie jest to i tak się wybroniła. Świetna pozycja, szkoda tylko, że ostatni bug z jakim się użerałem trochę zepsuł końcówkę. Na szczeście udalo sę to skończyć. Pozostał tryb "niemożliwy". Może kiedyś. Mam odblokwanych niemal wszystko w trofeach, a mam 49 % . No i świetne tłumaczenie na polski. Nie spodziewałem się tak dobrej gry.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2008, o 23:24 
CHAMPION

gadu: 818467
btw. Obsidian Suit już na storze kosztuje 10zł :smiech2: Był za free. Żałosne.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2008, o 00:55 
Alastor

Przecież pisali, że limited time only jest za darmoche :] Teraz jest to Obsidian Pack, który zawiera jeszcze inny wygląd broni. W ogóle troche to DLC do DS lekko przegięte, bo każą sobie placić za nowe skrórki go gunów i lepiej wyglądające efekty miotacza (serio w jednym coś takiego jest :smiech2:). Zresztą MG tak zaciekle bronileś tego, że Sony zrobilo platne themes, więc nie wiem co tu uważasz za żalosne?

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2008, o 01:16 
Size Matters

Ten cały obsidian jest biedny. Wyglada jakby smołą oblany. Zaczyna mnie trochę niepokoic sytuacja jaka zaczyna sie wytwarzać. Wystarczy spojrzec na DLC w PStore USA dla nowego NFS:

Cytuj:
► Need for Speed: Undercover
○ Aftermarket Body Kit Package ($2.00)
○ Aftermarket Hood, Spoilders and Exhaust Package ($2.00)
○ Aftermarket Wheels Package ($2.00)
○ Collector’s Edition Upgrade ($10.00)
○ Exotic Car Bundle ($7.50)
○ Muscle Car Bundle ($5.00)
○ Paint and Vinyls Package ($2.00)
○ Pro Handling Bundle ($2.75)
○ Pro Power Bundle ($3.75)
○ Race Handling Bundle ($2.25)
○ Race Power Bundle ($3.00)
○ Street Handling Bundle ($1.75)
○ Street Power Bundle ($2.25)
○ Tuner Car Bundle ($5.00)
○ Ultimate Performance Bundle ($10.00)
○ Ultimate Visual Bundle ($5.00)

Gra jeszcze się nie pojawiła, a te żłoby już dają to co tak naprawdę powinno być w grze podstawowej. Teraz pod pozorem dodatkowych rzeczy hamsko zaczynają wyudzać kasę. Rzeczy, które powinny byc od razu teraz sa dodawane jako płatne DLC :| . Coraz częściej zaczynam to obserwować. Niedługo dojdze do tego, że gry w sklepach będa półproduktami celowo pozbawianymi pewnych rzeczy, bo druga połowę trzeba będzie dociągnąć i tak z gry za 60€ robi sie gra za 100€ :/ , przeciez zawsze można zarobić :|

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2008, o 06:03 
CHAMPION

SoQ napisał(a):
Zresztą MG tak zaciekle bronileś tego, że Sony zrobilo platne themes, więc nie wiem co tu uważasz za żalosne?

Po pierwsze Sony nie zrobiło płatnych themes, tylko niektóre są płatne. Po drugie nie widzę żadnego związku.
Mówiłem o czymś co było free a nie jest a tego że to była czasówka nie wiedziałem.

McG - właśnie tak jest w przypadku gierki PAIN o której pisałem jakiś czas temu.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2008, o 10:08 
Alastor

Dla mnie związek jest oczywisty MG, bo zarówno kostium do DS jak i theme są dla mnie gówienkami, które powinny być za darmo. Więc nie wiem czemu podbierani kasy za jedno uważasz za normalne, a za drugie za żałosne. Inna sprawa, że to o czym piszesz McG przy NfS nowym, to faktycznie przesada. W ogóle takie gierki gdzie jest mnóstwo bajerków dodatkowych, jak tu części do fury, sprzyjają takiemu pierdułowatemu DLC. Trochę to przerażające, ale mam nadzieję, że nikt nie będzie przeginał.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2008, o 12:15 
CHAMPION

SoQ - chodzi o to, że było free, teraz już nie. Proste. Druga sprawa, że:
niektóre DLC do DS (płatne ofkoz) są swoistymi ulepszeniami, pomocami do gry i żadne z nich nie jest już free. Mówiąc krótko bardziej majętny gracz/z dostępem do netu przy okazji, ma znacznie lepiej niż ktoś kto netu nie ma, albo nie ma kasy/bądź szkoda mu kapusty na ww dodatki.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2008, o 09:01 
resident evil

to ze to bylo free a teraz nie jest to byl glownie tryb marketingowy, nawet jak nie miales gry to sciagales w razie czego za darmo, a pozniej czesc takich ludzi zakupilo gre bo juz ma kostium i zobaczy jak wyglada gra, a niektorzy zasugerowani chwytem reklamowym ze oferta ograniczona czasowo to biegli kupic gre bo chwilowo darmowe, sila reklamy i koniec, kazdy z nas jak widzi cos darmo to sie zainteresuje, a jeszcze dodane haslo ze chwilowo darmowe to kazdy bierze "w razie czego"

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2008, o 13:25 
Size Matters

Było mówione, jeszcze przed premierą, że Obsidian będzie dostępny dla pierwszych graczy, którzy zakupią DS z jakimś kodem na odblokowanie tego, ale jak widać, dali to dla wszyskich w PStore czasowo.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2008, o 16:01 
dekapitator członków

zawsze zasysam dodatki bez zainstalowania do do gier ktore zamierzam kupic... dlatego ten dodatek mam.. tak samo jak stroje do LBP

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2008, o 20:17 
dekapitator członków

no to start... odpaliłem na Hard... dodatek zaistalowany... gre kupiłem w MM za 169 zł po polsku + art book... ciekawa oferta...

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2008, o 20:21 
Size Matters

shnikiel napisał(a):
no to start... odpaliłem na Hard... dodatek zaistalowany... gre kupiłem w MM za 169 zł po polsku + art book... ciekawa oferta...

nie instaluj Obsidiana. Po pierwsze wygląda gorzej niz oryginał, po drugie nie można go podobno upgradować, jest od razu level5, co za tym idzie nie widać róźnic w wyglądzie międzu kolejnymi levelami panacerza.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2008, o 20:22 
Metal Mutant

Jak skończę nowego Tomb Raidera mam zamiar sie za to wziąć. Mam pytanie do tych co grali, czy Hard jest irytująco trudny czy tylko trudny ? Coś tam McG pisał o gehennie :>> więc wolę zapytać, żeby później tego w pizdu nie rzucić. :D

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2008, o 20:24 
Size Matters

phermano napisał(a):
Jak skończę nowego Tomb Raidera mam zamiar sie za to wziąć. Mam pytanie do tych co grali, czy Hard jest irytująco trudny czy tylko trudny ? Coś tam McG pisał o gehennie :>> więc wolę zapytać, żeby później tego w pizdu nie rzucić. :D

Hard jest akurat. Pisałem o gehennie, bo klimat gry jest ciężki, a i gra długa. Graj na Hard od razu.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2008, o 20:27 
dekapitator członków

kurwa juz zaaplikowałem ten dodatek... :| nie da sie sciagac danych strojów ? hmmm

EDIT: moze nie kazdy zrozumiał ;]

moge teraz powrócic do pierwotnego skafandra ? hmmm

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1