PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

New Topic Post Reply  [ Posty: 13 ] 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 wrz 2010, o 00:27 
CHAMPION

gadu: 818467
Właśnie się gra ukazała, na trailerze prezentuje się znakomicie. Demko już wsysam. Jak zagram coś dopiszę.

EDIT:
Obrazek
No i panowie mamy kozaka. Jest klimat, może nie aż tak cięzki jak kiedyś, ale ciężko jest osiągnąć tak zajebisty klimat w grze widzianej od góry. Ramake pełną gębą... ta sama formuła, w nowej oprawie. Rewelka. Ta gra podoba mi się bardziej niż deadspace ;D

Przy najbliższej okazji - wciągam calaka.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2010, o 09:34 
resident evil

jaja se robisz? :D

lepsze od ds? heheh pogralem w demko i jakos moje sensory uczuciowo nerwowe nie odczuly wiekszych zmian :) niezbyt mi sie spodobala ta produkcyjka

Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2010, o 12:42 
Size Matters

nie grałem w TĄ produkcję, ale wiedząc jakiego typu to jest gra i grając w oryginały od T17 IMO lipne to... nie wiem jak mozna to porównywać do DS :>>

Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2010, o 15:35 
Agent Smith

Pograłem w demko i takie sobie, jeśli chcecie coś lepszego, do tego z 4 osobowym COOP i to całkowicie za darmo, to na steam macie Alien Swarm, znacznie lepsze :szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2010, o 01:23 
Size Matters

Wciągnąłem też to, Wkleiłem się jak dziecko. Nie mogę się oderwać od tego. Staro-szkolny rzut kamery (izometryczny), fajna grafa i świetny klimat. Grywalność też bardzo dobra. No i dźwięk. Klimat tez jest fajny. Znacznie lepiej mi się to podoba od oryginalnych AB z Amigi gdzie wkurwiał mnie upływający czas. Tutaj czegoś takiego póki co na szczęście nie uświadczyłem. Gra bardzo przypomina mi Blowout na PS2, Fallout: Brotherhoods i The Thing.

Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2010, o 10:46 
Patapon

gadu: 0
Racja, szpil od t17 to był kocur, ale strasznie wkurwiało nerwowe bieganie w poszukiwaniu wyjścia przy akompaniamencie "destruction in 20 seconds"
Wykrzywiona morda aliena na planszy tytułowej AB2 i ta muza...

Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2010, o 11:59 
CHAMPION

no nigdy nie lubiłem presji czasu, narzuconej ot tak, ale gra była super na swoje czasy - ta wersja też jest od TEAM17. Kto wie, może zrobią remake Superfroga ;D

Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2010, o 12:04 
Patapon

Tej rzeczywiście! Nie zwróciłem uwagi a tam faktycznie w rogu ich logo. Myślałem że grupa już dawno nie istnieje. Ciekawe ilu ludzi zostało ze starego składu.

Tytuł:
PostNapisane: 17 wrz 2010, o 12:41 
CHAMPION

istnieją, ale tylko wormsy produkowali do tej pory.

Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2010, o 14:43 
Size Matters

Alien Breed 2: Assault będzie dostępny na PStore 8 grudnia. Cena 8.99€ czyli ok 37zł.

Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2011, o 02:44 
Size Matters

Na Storze wylądowała trzecia cześć. AB3:Descent. Jeszcze dwójki nie kupiłem, a już jest trójka :>> . Trzeba będzie kiedyś nadrobić.

Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2011, o 11:48 
CHAMPION

Widziałem... trochę niesmaku mi to narobiło. Trzaskają część za częścią na tym samym silniku non stop w kółko to samo :/

PostNapisane: 24 lut 2018, o 17:42 
Patapon

Alien Breedy to jedne z moich ulubionych gier z czasów Amigi. Najlepsza była AB 92 Edition czy jak to szło, AB 2 Horror Continues też była zajebista i ta ciarowa muza na początku, klimat zdzierał skalp. Tower Assault już nie skończyłem, mając w pamięci wkurwianie się przy czasowych etapach w dwójce z tego co pamiętam miałem już dość. I ogólnie chyba była już dla mnie za trudna.

Remaki na PS3 to już lata temu widziałem że są, nawet dema sobie pościągałem i chyba poprzełaziłem, nawet nie wiedziałem że kleiło to Team17. Tak sobie ostatnio wypierdalałem gówna z PS3 i patrzę na te alieny, wszedłem na stora, jedynka była za 38zł i jakoś mnie sparło. Pewnie bywało to w promocyjnej cenie, ale akurat miałem w portfelu psn koło 4 dych więc się tak jakoś zgrało. Wciągnąłem pierwszą część czyli Impact, mimo że cała trójka była za 80. Na dzień dobry klimat imo rozpierdala. Izometryczny rzut, sterowanie analogami plus obracanie kamery co 1/8 obrotu na początku wydawało mi się zjebane, ale potem elegancko można było sobie dostawić kamerę do takiego kąta żeby wszystko było widać. Zniszczona stacja kosmiczna, wybuchy, odgłosy obcych, porozrzucane ręce i nogi nieszczęśników którzy nie przeżyli, aksamitny głos komputera pokładowego, no klimat mnie wessał. Na słuchawach w nocy była korba.

Gra na Elite wymaga skupienia, bo alieny wyskakują w ogromnej ilości i trzeba rozsądnie ważyć krok, przynajmniej do czasu aż się nie zbierze trochę ulepszeń czy apteczek. Nie ma jednak mowy o wyśrubowanym poziomie trudności, niestety grę zabija po czasie monotonia. Nie chodzi nawet o łażenie po podobnych korytarzach (poziomów jest 4 i wiele się nie różnią), ale o schemat który wkrada się rychło i do końca gry już niczym nie zaskakuje. Po pierwsze obcych jest za dużo. Eksterminuje się ich dosłownie tysiące, są momenty gdzie wyskakuje ich multum aż śmiesznie wygląda potem sterta trupów (plus za to że trupy długo zostają) wręcz karykaturalnie. Obcych powinno być mniej, za to powinni być mocniejsi żeby powodować jakiś dyskomfort a nie że potem już się do nich strzela ziewając, jeszcze jeden z nich nadziera ryja jak zarzynana świnia że musiałem ściszyć po czasie znacząco głos, ostatni boss to jakaś popierdółka nie dająca należnej satysfakcji na koniec gry. Druga rzecz to bieganie w ta i z powrotem aktywując kolejne terminale. Schemat jest tu aż nadto widoczny, podchodzisz do komputerka po czym jest komunikat że akurat coś nie działa i trzeba iść do innego coś aktywować po czym wrócić i tak w kółko, podczas gdy jest to tylko pretekst by podczas tej drogi wyskoczyła kolejna horda obcych.
Broni jest pięć rodzajów ale nie czuć ich powera, dźwięk karabinu to jakaś pierdziawka, paląc alienów miotaczem ognia też nie miałem tego sadystycznego uczucia, no czegoś brakowało, natomiast ostatnia w teorii najsilniejsza broń jest pomijając podstawowy pistolecik najbardziej hujowa, bo mimo że silna to jest za wolna. Działko laserowe to prawdopodobnie ukłon w stronę starych graczy którzy kojarzą odbijające się od ścian bumerangi. Są też terminale z na niebieskim tle, ale ja upgradowałem tylko podstawowy karabin i pakiet zdrowia bo przy reszcie broni nie było czuć wyraźnych różnic, a nadmiar gotówki przeznaczałem na ammo.

Mam mieszane uczucia co do tej gry, początek mnie wessał ale za drugim przechodzeniem na koniec monotonia już doskwierała mocno. Kolejne części sądząc po demie to jest dokładnie to samo i w sumie jeszcze jedną bym sobie przeszedł, ale chyba poczekam aż będzie w jakiejś promocji.

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]