PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:46 
CHAMPION

gadu: 818467
Drizzta nie słuchaj, chłopak widział 3 gry na PSP i mędrkuje :smiech2:

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:50 
Agent Smith

Taak, pogadamy jak opadna Ci klapki fanbojstwa z oczu, wtedy moze zaczniesz gadac do rzeczy :>> Moze spadajaca na leb na szyje sprzedaz tego sprzetu spowoduje, ze zaczna to wreszcie supportowac godnymi grami :smiech2:

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:50 
Metal Mutant

Właśnie słucham i się dziwię. Jest kilka naprawdę dobrych gierek na PSP, poza tym w tytuły multi czasami lepiej się gra niż na dużej konsoli. :>>

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:53 
Agent Smith

No wlasnie phermano, "kilka" :smiech2: Wobec takiego szmatu czasu, powinno byc tych gier juz kilkadziesiat :>> Zreszta co ja bede tu pisal, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, obiektywnie rzecz ujmujac, konsola nie ma tej sily ognia i nei sprzedaje sie tak, jak mialo byc i jak chcialo Sony :/

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:54 
CHAMPION

Drizzt, przestań bredzić bo spowalniasz moje procesy życiowe.

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:56 
Metal Mutant

Akurat jest mi to kompletnie obojętne jak się sprzedaje lub jak widzi to Sony czy ktokolwiek. Ja jestem bardzo zadowolony. Dobre gry, które wyszły starczyły, a i tak jeszcze kilku, w które bym chciał zagrać nawet nie widziałem.

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:57 
CHAMPION

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, o 23:58 
Agent Smith

Mechanical, mi naprawde sie juz nie chce :>> Strone nazwales PS2 hardcore i to mowi samo za siebie :brew: (i git) . Ale naprawde, polecam wzniesc sie chociaz raz "ponad podzialy" , zrzucic klapki i zobaczyc co sie dzieje . Wiesz, branza i konsumenci sami to ocenili, czy tego chcesz czy nie :>> Przeciez nikt nie mowi, ze Tobie nie moze support tego odpowiadac :>> Zrozum tez, ze nie kazdy bawi sie emulatorami i dlubie w sofcie, wiekszosc oczekuje gier, za ktore moze wypierdolic euro, dolce, zlote, czy jeny :>> A gier wartych kaski jest jak napisal phermano "kilka" :szlug: Amen .

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, o 00:14 
CHAMPION

Dr1zzt napisał(a):
Mechanical, mi naprawde sie juz nie chce :>> Strone nazwales PS2 hardcore i to mowi samo za siebie :brew: (i git) . Ale naprawde, polecam wzniesc sie chociaz raz "ponad podzialy" , zrzucic klapki i zobaczyc co sie dzieje .

Siedzę w branży nie od dziś. Twoje słowa nie zmienią rzeczywstości. PSP jest to najlepsza konsola z jaką miałem styczność. Wygodna, multimedialna, łatwa w programowaniu i ma fajne gry. To, że w twoim chorym mniemaniu są one słabe to nie znaczy, że mam klapki na oczach. To znaczy, że ty masz problem nie ja. Każdy kto choć trochę mnie zna, wie, że nie kieruję się żadnymi sympatiami w ocenie gier. Jeśli gry zasługują na zjeb to go dostają nie ważne na co wyszły.

Dr1zzt napisał(a):
Wiesz, branza i konsumenci sami to ocenili, czy tego chcesz czy nie :>>

To, że DS jest popularniejszy i sprzedaje się go 2x tyle co PSP jakoś w ogóle mnie nie grzeje. Gry z DS nie należą do grupy docelowej do której ja się zaliczam i wybieram asortyment PSP. A to, że tobie nakładł ktoś głupot do łba nie onzacza, że tak jest w istocie. Co do Sony - co ta firma niby traci do DS'a? Przecież PSP kosztuje tyle co dwa handheldy Nintendo.

Dr1zzt napisał(a):
Zrozum tez, ze nie kazdy bawi sie emulatorami i dlubie w sofcie,

Skąd wiesz czego chce większośc? Ja wyznaję zasadę, że od przybytku głowa nie boli. To, że nie potrafisz odpalić emulatora czy zrobić downgrade konsoli nie znaczy, że tak mają wszyscy. Gry są zajebiste. Praktycznie cały czas jest w co grać.

I nie odpowiadaj na tego posta, bo po prostu będzie on kolejnym stekiem bredni jakie tu wypisujesz od dłuższego czasu o PSP. Sprzedaj tą konsolę jak ci się nie podoba. Ja tak zrobilem ze wszystkimi konsolami, które mi nie odpowiadały. Po chuj się męczysz z tym badziewnym PSP? Na dodatek jeszcze tym tym swoim pierdzeniem zaśmiecasz forum i wprowadzasz ludzi w błąd. Twoje stanowisko jest twoim stanowiskiem, i niech nim pozostanie bo gówno ma wspólnego z rzeczywsitością.

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, o 15:01 
Agent Smith

Widzisz, caly Ty :>> Polemika z Toba nie ma po prostu sensu :D Bo nie umiesz po prostu dyskutowac, z gory zakladasz ze jak Ktos ma inne zdanie niz Twoje to jest w bledzie :szlug: Mozna i tak :>> Najlepsze jest to ze jak Ktos drazy dalej to od razu sie denerwujesz :>> I po co to? :]
Nigdzie tez nie napisalem ze PSP jest badziewne, po prostu jego potencjal jest niewykorzystany i wciaz licze ze bedzie .

Przegladajac serwis onlygames.pl natknalem sie na dosc ciekawy artykul traktujacy o polityce Sony . Ku refleksji hmmm
http://onlygames.pl/hot-krytykasony.php

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, o 18:07 
Size Matters

Cytuj:
Spójrzcie w przeszłość. PS2 jest na rynku od 7 lat i cały czas ukazują się na nią świetne gry. Blisko 110 milionów tych konsol już się sprzedało, a to jeszcze nie koniec. Która konsola konkurencji była supportowana choćby przez 5 lat? Żadna. Inwestując w PS3 wybieracie markę, która sprawdziła się, jest pewna.”

czy trzeba coś woięcej dodawać.

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2007, o 15:12 
CHAMPION

Dr1zzt napisał(a):
Widzisz, caly Ty :>> Polemika z Toba nie ma po prostu sensu :D Bo nie umiesz po prostu dyskutowac,

Hmm... to ja nie potrafię dyskutować :rotfl: Zrozum ,żeby nawiązała się dyskusja muszą się pojawić przynajmniej dwa odmienne stanowiska.
Dr1zzt napisał(a):
z gory zakladasz ze jak Ktos ma inne zdanie niz Twoje to jest w bledzie :szlug:

Aha, czyli ty, dla odmiany z góry przyznałeś mi rację a teraz tak pierdolisz bez sensu? hahaha

Dr1zzt napisał(a):
Najlepsze jest to ze jak Ktos drazy dalej to od razu sie denerwujesz :>> I po co to? :]

Nie no post miesiąca hahaha Ja się denerwuję? :rotfl: Kpię z twoich wynurzeń za karzdym razem :smiech2: No ale dobra niech ci będzie ooo denerwuję się, aż obgryzam paznokcie hahaha Co za typ hahaha

Dr1zzt napisał(a):
Nigdzie tez nie napisalem ze PSP jest badziewne, po prostu jego potencjal jest niewykorzystany i wciaz licze ze bedzie .

No i dobra. Masz taką jazdę w bani i nikomu to nie przeszkadza...ale upraszam cię już jako admin w tym momencie - nie zaśmiecaj tą treścią forum. O to mi się rozchodzi. Napisałeś raz, drugi, trzeci... styknie. Co się pojawisz na forum zaczyna się to samo. Wszyscy już wiedzą co myslisz o PSP, misja skończona. Daruj sobie,

Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2007, o 00:10 
CHAMPION

Będzie nowy Final Fantasy:
http://www.square-enix.co.jp/dissidia/

Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2008, o 16:00 
dekapitator członków

http://www.pspfanboy.com/files/NPJG90019.zip - ukazało się demko Echochrome ;)

Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2008, o 23:16 
CHAMPION

Resistance na PSP ?
http://ps2hardcore.net/html/modules.php ... le&sid=497

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2008, o 07:18 
Patapon

Wyszedł Flow na PSP, dla mnie mega świetna wiadomość bo bardzo lubię tę gierkę :szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2008, o 20:42 
dekapitator członków

Moldar napisał(a):
Wyszedł Flow na PSP, dla mnie mega świetna wiadomość bo bardzo lubię tę gierkę :szlug:
Kurde na razie tylko na US :/

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2008, o 11:29 
Alastor

Stalo się :] Mam wreszcie PSP, a co za tym idzie pierwszego wlasnego handhelda :D Zajawka jest ostra, na razie napierdzielam z Joaśkę Dark, a dziś musze się bujnąć na gieldę, bo niestety Patapon nie chodzi bez dysku UMD, i coś kupić na oryginale :]

Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2008, o 17:06 
CHAMPION

Japończycy oszaleli na punkcie Monster Hunter 2G! :>>
Kupują gry i PSP jak opętani. W wielu sklepach gra znikała z półek 20min po wyłożeniu :| Kurde... ostro, trzeba to sprawdzić ;)

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2008, o 20:54 
CHAMPION

no wg. wyliczeń sklepowych poszło 670 000 sztuk pierwszego dnia :|

Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2008, o 13:57 
CHAMPION

Yamauchi przypomniał sobie o plotkach z przed roku, że GranTurismo na PSP zostało zlikwidowane z listy projektów na PSP. Zaprzeczył plotkom :>>

Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2008, o 10:27 
CHAMPION

Crytek, developer słynnych PCtowych hitów (FarCry, Crysis) planuje stworzyć coś na PSP. Póki co to tylko plany, gdyż dopiero zatrudniają programistów.

Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2008, o 12:30 
CHAMPION

Obrazek
będzie Pompon 2 ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2008, o 11:14 
pOtworny pościarz

gadu: 0
Jebac tampona, tu jest news :
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3169128

parasite Eve 3 na PSP !
I do tego FF XIII Agito - daaaaaamn ;]
dzięki SE za kieszonkową Aye !

Tytuł:
PostNapisane: 3 sie 2008, o 07:55 
Alastor

Patapona 2 pokazalo Sony na konfie na E3. Fragmencik w sumie i widać, że będzie pewnie więcej tego samego. Ale i tak się jaram :] Do tego LocoRoco 2, Resistance Retribution plus parę jeszcze nieogranych tytulow i z PSP nie jest tak źle. Chociaż nowości wychodzi jak na lekarstwo :/

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę
 Poprzednia strona << 
1, 2, 3, 4, 5, 6
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1