PS2HARDCORE

Forum użytkowników PlayStation
Home Page FAQ Team Search
  Zarejestruj
Zaloguj 
Wątki bez odpowiedzi Aktywne wątki  

Usuń ciasteczka

Strefa czasowa: UTC + 1

New Topic Post Reply  [ Posty: 731 ]  Przejdź na stronę
1, 2, 3, 4, 5 ... 30
 >> Następna strona 

Poprzedni | Następny 

Gdy Wychodzi Nowa Gra to... :
Wydaję Kasę 31%  31%  [ 24 ]
Zapycham Łącze 60%  60%  [ 47 ]
Nic nie robię...kocham PONGA 9%  9%  [ 7 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sie 2004, o 12:56 
user

Powrót starych topiców :>> Jednym słowem w co gramy, w co warto, a w co nie :szlug: Krótkie recki i wrażnie z nowych (i nie tylko) pozycji.

I choć ostatnio panuje wakacyjna posucha, to już niedługo coś się ruszy i znów będzie się działo :smiech2:

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2004, o 14:39 
Metal Mutant

Wakacyjna posucha!? Chyba na Xie ;) , bo ja nie moge teraz wyrobic z kasa na gry (zreszta nie tylko na gry). Obecnie mecze Socoma 1 online. Do tego staram sie wrocic do FFX-2 no i rozgrywam wlasnie z kolega razem w druzynie Master League w PES2. Od czasu do czasu odpalam nawet Tekkena Taga i Eye Toy: Play. Kilka gier mam na polce czekajacych na swoja kolej i pelno gier czekajacych na kupno. Najgorsze z tego wszystkiego jeste, ze kiedy jest czas na granie (wakacje), to nie mam na to checi (upały).

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2004, o 14:59 
CHAMPION

gadu: 818467
E tam chrzanisz... gra się w NOCY, z kumplami, ze szlugami i browarami - wtedy zabawa jest świetna :>>

Gier od cholery. Czekam obecnie na DORORO od SEGI. Ta gra ma szanse zarządzić.

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2004, o 15:20 
Alastor

U mnie gry są ale nie ma kasy na płytki żeby je wypalić, pozatym to co jest wypalone jest jeszcze nie pokończone :] Aktualnie męcze SSX 3 i muszę powiedzieć, że gra jest po prostu przekozacka. Genialna grafa (wygląd śniegu mnie rozwala, ogólnie tereny zjazdowe na freeride są piękne), proste i intuicyjne sterowanie, dzięki któremu można siekać takie trikulce, że mucha nie siada. Swodoba w poruszaniu się po górze (na pochwałę zasługuje zaimplementowanie 3 wysokości na których można śmigać) i do tego konkretny speed. Giera jest zwyczajnie Z-A-J-E-B-I-S-T-A. W przerwie między kolejnymi zjazdami na desce postrzelam sobie w Time Crissis 3. Trójeczka to duży krok na przód w gatunku strzelanin na pistolet. Po pierwsze możliwość zmiany broni w dowolnym momencie to świetny pomysł, pozwala na elminowanie odpowiednią bronią odpowiednich grup przeciwników (np. kiedy zbierze się ich z 6 naraz to wystarczy schować się z winkiel wyciągnąć granatnik i nara), pozatym trzeba kombinować. Giera jest kurewsko trudna, jak narazie w trybie story nie udało mi się jeszcze dojść do końca drugiej planszy (są 3) więc jest ciężko (każda z plansz składa się z 3 dość długich części co skutecznie przedłuża żywotność tej poztycji). Odmacałem jeszcze NFS:Underground i jak dla mnie lekkie rozczarownie, raz ze grafa kapowata to jeżdzenie non stop w nocy się nudzi szybko. Opcja tuningu bogata ale jakoś nie zatrzymała mnie ta giera na dłużej. Aha mam jeszcze Splinter Cell:Pandora Tomorrow ale narazie nie gram jeszcze (czekam na 2 CD) i po pierwszym paru minutowym oblukaniu jest to stary dobry Splinter, napewno każdy kto lubił jedynkę nie będzie zawiedziony. Aaaa no i bym zapomniał. Jakiś czas temu ukońćzyłem wreszcie (wreszcie zagrałem raczej :D) PoP:The Sands of Time i... no kurwa po prostu mistrz. Dawno nie bawiłem się tak dobrze przy żadnej grze :] Wachlarz ruchów księciunia jest naprawdę imponujący, bieganie po ścianach i kombinowanie jak się dostać na kolejne poziomy to po prostu genialna rozgrywka, w pewnym momencie już nie chciało mi się walczyć a chciałem tylko zapiepszać po tych cholernych ścianach więcej i więcej :D Zresztą walka też niczego sobie, praktycznie wszystkie patenty które można wykorzystać (zamrażanie przeciwnika, cofanie czasu itp) są przydatne, denerwuje tylko mierna inteligencja panienki która przychodzi nam ochraniać bo nie raz kurwiłem jak zginałem zabity przez jej strzałę. Grafika przekozacka, dzwięk też niczego sobie kuleje jedynie żywotność (chociaż z chęcią przejdę jeszcze z raz) i czas potrzebny do ukończenia gry (mnie wyszło niecałe 10 godzin) ale i tak to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły na PS2. Hmmm a na co czekam?? W sumie to najbardziej na Onimushe 3 która leży u mnie na HDD hahaha

Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2004, o 08:54 
pad-destroyer

Ja od tygodnia męczę FRONT MISSION 4. Nie ma tu zbyt wielu miłośników turowych RPG (wolą Tiekena :x ) ale i tak coś napiszę :>> .
Gra w stosunku do FM3 trochę wtórna czy wręcz zubożała (nie ma internetu :/ ). Graficznie też nie ma tu jakiś fajerwerków. Ogólnie nuda - twój ruch, idziesz, strzelasz/leczysz, czekasz, oni idą, strzelają do ciebie i tak w kółko - nuda.
Ale qrwa jaka nuda - mam na liczniku 30 godzin, gram codziennie i nie moge sie doczekać kiedy zasiądę do nowej misji. Dla miłośników - pozycja obowiązkowa. Chcę więcej tych cholernych, nudnych i powolnych turowych RPG. :>>

PS. Jedna z misji dzieje się w Polsce w Rawiczu :|

Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2004, o 09:37 
Size Matters

Wuy nie mów, że przeszedłeś tą misję w mieście, gdzie ekipa się rozdziela (chyba 10). Bo mnie szlag trafił i dałem sobie spokuj. Dadam jeszcze, grałem dwa razy. Za pierwszym razem doszedłem do tej misji nie mogłem przejść, bo myślałem, że żle skonfigurowałem wanzery. Zacząłem grać od nowa dochodzę znów do 10 misji jest trochę lepiej ale dalej nie mogłem tego przejść. Kto to wymyślił, Przychodzi jakiś skurwiel i wypierdala we mnie jedną serie, po której ginę. Bzdura i nie mam na to wpływu. Jak jeszcze nie mogę trafić w typa nie wiadomo czemu to już wogóle mam dosyć. Nie pamiętam, żebym w FM3 tak się wkurwiał. I gdzie jest wychodzenie z wanzerów-lipa.

Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2004, o 09:56 
CHAMPION

McG napisał(a):
Przychodzi jakiś skurwiel i wypierdala we mnie jedną serie, po której ginę. Bzdura

Moim zdaniem to wcale nie bzdura, tylko ultra realizm :>>

Dlatego właśnie nie cierpię turówek. Patrzeć bezczynnie jak źli panowie krzywdzą moich hirołów :>>

Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2004, o 10:15 
postmaster

Zdaje mi sie ze prawie skonczylem ta gre ale to chybatylko zludzenie skoro walki trwaja min 30 min i sa w poruwnaniu do FM3 duzo trudniejsze,ale moja metoda jest taka, duzo czasu spedzam na treningach co daje mi niewielka przewage nad przeciwnikiem :D

Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2004, o 10:39 
pad-destroyer

Misji w mieście jest kilka - pierwsza gdzie trzeba ochraniać budynek - luzik trzeba tylko odpowiednio nie zapchać sie na ulicach :>> . Teraz jestem w misji gdzie objective to "kill'em all" a po 4 trupach reszta towarzystwa zaczyna spierdalać i trudno ich wyłapać :>> . Nie wiem czy zabicie/nie zabicie wszystkich ma wpływ na fabułę (może to game over :brew: ) ale się zawziąłem żeby wykosić (hi Kosi) ich wszystkich.
Symulatory dobrze robią - można pokupić sobie miezłe skille. Co do linków to robię to trochę chaotycznie ale pewnie za chwilę trzeba będzie to przemysleć.

Ktoś w to jednak gra !!!

Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2004, o 10:45 
postmaster

A mi w tej misji prawie wszyscy spierdolili :>>

Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2004, o 09:30 
Size Matters

a ja teraz gram drugi raz w Manhunta. Gra jest zajebista. Wszystko w niej jest zajebiste i pasujące do siebie. Z misji na misję coraz trudniejsza, klimacik coraz bardziej podkręcony. Fabuła świetnie i enigmatycznie opowiedziana. Szkoda, że chyba nie będzie M2.

ps. jestem teraz w misji, gdzie wychodzę z pierdla i już nie ma żartów. Rozjebałem pajaca przebramego za królika i teraz już spec-brygady na mnie polują -czad.Poprostu zabawa wymyka się leszczą z pod kontroli Cash zaczyna dobierać się kutasom do dupy. :/

Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2004, o 14:44 
hc user

Ja grywam tylko w polskie gry, wiec te z ps/ps2 odpadaja. Jestem polakiem i dlatego gram w polskie gry (np. Lazarus)

Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2004, o 14:49 
CHAMPION

czyli w gry planszowe, gy w kropki, inne kartkowe statki, piłkarzyki itp :>>

Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2004, o 15:08 
Alastor

Albo graj w ISS'a ale tylko Polską reprezentacją :smiech3:

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2004, o 16:10 
Agent Smith

Ja gram w FFX-2.Mam na razie 26 procent gry.

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2004, o 16:15 
Size Matters

Dr1zzt napisał(a):
Ja gram w FFX-2.Mam na razie 26 procent gry.

Gratuluje. Calkiem niedawno mialem to w domu. Odpalilem, jakies bigajace dziewczynki, piosenkarka, pkrecone, przekombinowane walki -na polke, tyle bylo FFX-2 w mojej konsoli, szkoda lasera :smiech2:

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2004, o 16:40 
Agent Smith

:co?: Jak nie grales w dyche to w ogole nie ma sie po co za te gre zabierac.

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2004, o 23:54 
Size Matters

gadu: 1480025
Ja mam troche ponad 50% i narazie pausa w graniu bo jakos czasu nie mam.
Ta czesc jest specyficzna, kazda nowa czesc Finala jest zawsze wielkim wydarzeniem, wszyscy oczekuja nowej i zawiłej fabuly, bohaterow, jeszcze lepszej grafiki. FFX-2 poprostu nie jest nowym Finalem to jest mission pack takie jest moje zdanie a jestem wielkim fanem tej seri. Gra mi sie poki co dobrze i TYLKO dobrze. Niestety jedyna rzecz jaka trzyma mnie przy tym aby przejsc ja do konca to motyw przewodni calej gry czyli kim jest ta tajemniocza postac ze sphery?Przypomina Tidusa ale czy to On? W kazdym Finalu fabula wg. mnie byla PERFEKCYJNA nie mialem zastrzezen tutaj tez nie mam tylko po co te smieszne misje?Nie mowie tutaj o misjach ktore w jakims tam stopniu wystepowaly nawet w poprzednich czesciach: uratowac kogos tam przed potworem czy ochraniac kogos ale misje w stylu biegania po lesie i szukania jakis czlonkow zespolu? czy tez biegania i sprzedawania balonikow/biletow no bez przesady :| Dress Sphere wg. mnie nie wypał, wolalbym sto razy aby rozwoj byl taki sam jak w X. Bardzo milo wspominam tamten model rozwoju. Bohaterowie hmmm do glownej 3 nic nie mam Paine jest cool ale LeBlance klan przypomina mi zywcem 3 bohaterow z FF8 Laguna i reszta tyle ze tutaj jest 1 babka ale cholernie podobni.
Przekombinowalo Square i tyle, ciekawy jestem tylko jakie bedzie moja opinia jak juz ja przejde do konca bo poki co stoje chyba na 52%.

Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2004, o 07:00 
Metal Mutant

Ja ostatnio jestem maksymalnie nakrecony na Richard Burns Rally i jako dorazny srodek zastosowalem Colina 2 na PSXa. Niestety to nie moja gra i musialem ja wczoraj oddac argh . Mam nadzieje, ze go niedlugo odzyskam.

Gra sie super. Colin 3 i 4 nie dorastaja nawet do piet dwojce. Dwojka na tamte czasy byla genialna a i dzis nadal w moim rankingu szutrow jest bardzo wysoko. Najlepszym ustepuje praktycznie tylko brakiem licencji na kierowcow i na pelen seson WRC. Kidys nie udalo mi sie na Intermediate zdobyc zlota w Wlk. Brytani (bylem za slaby a nie chcialo mi sie zylowac) a mam wrazenie, ze bez Forda Pumy nie mam szans na Expert.

Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2004, o 08:28 
beta tester

A ja sobie pomykam Mitsubishi w WRC2.....cud miód, palce lizać :szlug:

Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2004, o 11:14 
postmaster

A ja psia mać na czarnuli w nic nie gram argh bo i poco w ripy grać szkoda tylko nerwów. Chyba stałem się zbyt wybredny juz mnie ripy nie bawią chcę grać w pełne wersje :/
Zato napierdalam na klonie w Aliem vs Predator2 i Neverwinter Night - rpg
Czarnula stoi i się kurzy eh :/

Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2004, o 12:38 
Agent Smith

Baa --- achaa :>>

Neox:takie pytanie do Ciebie:jak Ci sie podobala(albo i nie) :D FFIX?

Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2004, o 21:52 
Size Matters

gadu: 1480025
FFIX - jedna z najbardziej wg. mnie niedocenionej czesci, PRZEPIEKNY basniowy kimat, basniowe postacie, swietna fabula nie mam nic do zarzucenia tej czesci. Moj taki prywatny ranking:
1. FF 7
2. FF 10
3. FF 9 i 8
4. FF 10-2

Czaje sie od czasu do czasu na allegro zeby łyknąć oryginala FF 9 bo kurde ciagle tylko ta czesc zostala mi do przejscia na 100%, gralem w nia 2 albo 3 razy za kazdym razem przeszedlem do konca ale nigdy na 100%.

Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2004, o 22:15 
Size Matters

Neox napisał(a):

Czaje sie od czasu do czasu na allegro zeby łyknąć oryginala FF 9 bo kurde ciagle tylko ta czesc zostala mi do przejscia na 100%, gralem w nia 2 albo 3 razy za kazdym razem przeszedlem do konca ale nigdy na 100%.

FUCK :| Szacun Neox

Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2004, o 08:23 
postmaster

Tak się rozwodzicie nad tymi Fajnalami że i ja coś skrobnę, gdy dostałem szaraka i zobaczyłem w tamtych czasach Fajnala VII to mi szczęka opadła no i stałem się maniakiem Fajnali i wszystkiego co było od Squerosftu czy jak m tam było :smiech2:
Fajnala VII skończyłem, potem napierdalałem w VIII następny był IX fajny klimat rzeczywiście baśniowy a na cazarnulę już grałem w X ale zmęczył mnie po 50% i poszedł na półę. Jak dla mmnie kolejność Fajnali pod względem "podobania i grywalnośći" przedstawiłbym tak

FF IX
FF VIII
FF VII
FF X choć ten miał juz wypierdową grafę no ale to już była czarnula :smiech2:
Poza tym dodam jescze tutaj VAGRANT STORY choć nie jesty pełnowartościowym Rpg ale był wypierdowy na maxa :D

Szukaj:
New Topic Post Reply  [ Posty: 731 ]  Przejdź na stronę
1, 2, 3, 4, 5 ... 30
 >> Następna strona 

Strefa czasowa: UTC + 1